The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes (2023)

Drama, Sciencefiction, Actie
Een jonge Coriolanus Snow is de laatste hoop van zijn uit de gratie geraakte familie. Om het voortbestaan van de ooit zo machtige familie in het Capitool te redden, wordt Snow - met tegenzin - mentor van Lucy Gray Baird, een tribuut uit het arme district 12. Lucy Gray weet het publiek van Panem te betoveren met haar charmes en Snow ziet hierin een kans om hun lot te veranderen. Hij zet alles waar hij zo hard voor heeft gewerkt op het spel en weet samen met Lucy Gray het tij in hun voordeel te keren. Terwijl Snow in gevecht is met zowel zijn goede als kwade instinct, verkeert hij in een race tegen de klok om te overleven en zal uiteindelijk blijken of hij zelf een songbird of een snake is.

The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes Film Info

Score: 7.201/10 van 1834 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2023-11-15
Lengte: 158 Minuut / 2:38
Regisseur: Francis Lawrence
Schrijvers Michael Arndt, Michael Lesslie.
Productie Studios: Lionsgate, Color Force, about:blank
Productie Land: United States of America


The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes Trailer


Tom Blyth
als Coriolanus Snow
Rachel Zegler
als Lucy Gray Baird
Peter Dinklage
als Dean Casca Highbottom
Jason Schwartzman
als Lucretius 'Lucky' Flickerman
Hunter Schafer
als Tigris Snow
Josh Andrés Rivera
als Sejanus Plinth
Viola Davis
als Dr. Volumnia Gaul
Dexter Sol Ansell
als Young Coriolanus
Rosa Gotzler
als Young Tigris
Clemens Schick
als Respectable Man
Fionnula Flanagan
als Grandma’am
Ashley Liao
als Clemensia Dovecote
Athena Strates
als Persephone Price
Joshua Kantara
als Gaius Breen
Amélie Hoeferle
als Vipsania Sickle
Kaitlyn Akinpelumi
als Domita Whimsiwick
Florian Burgkart
als Hilarius Heavensbee
Ayomide Adegun
als Pliny Harrington
Aaron Finn Schultz
als Apollo Ring
Max Raphael
als Festus Creed
Mekyas Mulugeta
als Urban Canville
Emma Frieda Brüggler
als Diana Ring
Yalany Marschner
als Dennis Fling
Serena Oexle
als Juno Phipps
Anni Baumann
als Iphigenia Moss
Flora Thiemann
als Livia Cardew
Zoë Renee
als Lysistrata Vickers
Seyna Sylla
als Io Jasper
Lilly Cooper
als Arachne Crane
Aamer Husain
als Felix Ravinstill
Aminata Lucia Yade Toscano
als Palmyra Monty
Daniela Grubert
als Mrs. Plinth
Michael Greco
als Strabo Plinth
Levi Strasser
als Florus Friend
Chieloka Jairus
als Androcles Anderson
Tim Torok
als Facet
Varvara Kanellakopoulou
als Velvereen
Jerome Lance
als Marcus
Mackenzie Lansing
als Coral
Cooper Dillon
als Mizzen
Hiroki Berrecloth
als Treech
Irene Böhm
als Lamina
Knox Gibson
als Bobbin
Sofia Sanchez
als Wovey
Luna Kuse
als Brandy
Kjell Brutscheidt
als Tanner
Dimitri Abold
als Reaper
Luna Steeples
als Dill
Nick Benson
als Jessup
Marc Aden Gray
als Mayor Lipp
Isobel Jesper Jones
als Mayfair Lipp
Dakota Shapiro
als Billy Taupe
Vaughan Reilly
als Maude Ivory
Honor Gillies
als Barb Azure
Eike Onyambu
als Tam Amber
Cameron MacConomy
als Capitol Camera Operator
Ghaith Saleh
als Boy at Zoo
Riley Chung
als Girl at Zoo
Denise Hansen
als The Clerk
Scott Folan
als Beanpole
Burn Gorman
als Commander Hoff
Raphael Zari
als Arlo Chance
Mona Vojacek Koper
als Lil
Carl Spencer
als Smiley
Konstantin Taffet
als Clerk Carmine
George Somner
als Spruce
Steven McMichael
als District 12 Peacekeeper
Donald Sutherland
als Coriolanus Snow (voice) (uncredited)
Jonas Martens
als Chant Leader (uncredited)
Debra Zane Casting
James Newton Howard Original Music Composer
Francis Lawrence Director
Francis Lawrence Producer
Henning Molfenter Co-Producer
Charlie Woebcken Co-Producer
Jan Böhme Stunt Double
Christian Petersson Stunts
Michael Arndt Screenplay
Uli Hanisch Production Design
José Antonio García Sound Mixer
Brad Simpson Producer
Yeşim Zolan Set Dresser
Sabine Schaaf Set Decoration
Jo Willems Director of Photography
Diana Badalova Makeup Artist
Irina Tübbecke-Bechem Makeup Supervisor
Stefanie Kinzel Makeup Artist
Sandra Leutert Hairstylist
Mark Yoshikawa Editor
Cindy Lin Casting Assistant
Suzanne Collins Executive Producer
Suzanne Collins Novel
Scott J. Ateah Stunt Coordinator
Kai Koch Art Direction
Valeska Schitthelm Makeup Artist
Nina Jacobson Producer
Trish Summerville Costume Design
Christoph Fisser Co-Producer
John Joseph Thomas Foley Supervisor
Daniel Chour Art Direction
Michael Lesslie Screenplay
Jenna Smith Hairstylist
Susanne Witt Makeup Artist
Meike Schlegel Costume Supervisor
Florian Haeger Transportation Coordinator
Aaron Becker Title Designer
Monika Knauf Hairstylist
Kiran Bhakta Joshi Visual Effects Producer
Flemming Christensen Special Effects
Joseph DiValerio Visual Effects Supervisor
Jeremy Peirson Sound Designer
Jeremy Peirson Supervising Sound Editor
Jeremy Peirson Sound Re-Recording Mixer
Alicia Accardo Script Supervisor
Murray Close Still Photographer
Steven McMichael Fight Choreographer
Thomas Jones Supervising Sound Editor
Stephanie Rass Art Direction
Mika Saito Executive Producer
Mika Saito Unit Production Manager
Michael Babcock Sound Re-Recording Mixer
Anna Pupin Production Manager
Gloria Göschel Key Hair Stylist
Adrian De Wet Visual Effects Supervisor
Cameron MacConomy Co-Producer
Andree Neemann Special Effects Technician
Nikki Gooley Hair Designer
Sebastian Mayer Grip
Florian Hotz Stunt Coordinator
Jörn Seifert Makeup Designer
Takahide Kawakami Second Assistant Director
Illia Afanasiev Visual Effects
Claudius Rauch Special Effects Supervisor
Daniela Lohschelder Set Decoration Buyer
Sylvia Grave Hairstylist
Caterina Veronesi Hairstylist
Celeste Chada Music Supervisor
Andrea Gotowtschikow Makeup Artist
Dylan Jury Casting
Oliver Ziem-Schwerdt Hairstylist
Angie Mudge Hair Supervisor
Christopher Surgent Co-Producer
Christopher Surgent First Assistant Director
David Jobe Foley Mixer
Felix Fukuyoshi Ruwwe Stunt Double
Tony Hudson VFX Artist
Aljona Kassner Hairstylist
Alizée Plourde Visual Effects Producer
Ben Bischof Third Assistant Director
Julia Fidel Choreographer
Rebecca Koch Hairstylist
Alexandre Lopoka Stunt Double
Marion Giggenbacher Makeup Artist
Anne Wenzel Hairstylist
Anja Drewermann Hairstylist
AnaMarie C. Gonzaga Production Controller
Raquel Munuera Makeup Artist
Lorena Eracle Makeup Artist
Marie Maggio Makeup Supervisor
Jim Miller Executive Producer
Pashelle L. Latino Costume Supervisor
Andrea Eusebi Special Effects Makeup Artist
Franziska Mayntz Makeup Artist
Sheen Wei Yap Visual Effects Supervisor
Erik Schneider Visual Effects Supervisor
Miranda Middlewood Visual Effects Producer
Craig Skerry Visual Effects Producer
Jochen Schuetz Set Dresser
Jeff Dash Production Accountant
Ines Kramer Set Designer
Rachel Zegler Songs
Jamika Wilson Hairstylist
Julia Böhm Makeup Artist
Alla Leonova Hairstylist
Patrick Richter Stunt Double
Hanna Lesna Makeup Artist
Jennifer Mullins Wig Designer
Sherri Berman Laurence Makeup Designer
Florian Gruber Makeup Artist
Sergio Lopez-Rivera Makeup Artist
Jarosław Golec Stunt Coordinator
Błażej Pintara Hairstylist
Ami Häfner Hairstylist
Laura Bonde Pedersen Visual Effects Producer
Laura Bach Set Designer
Tim Palen Executive Producer
Manuela Watschkow Makeup Artist
Frederika Höllrigl Hairstylist
Tim Sehling Set Dresser
Daria Siejak Hairstylist
Verity Naughton Casting Associate
Silke Sollfrank Stunt Double
James Cowley Set Dresser
Yvonne Höft Production Accountant
Thorsten Klein Art Direction
Laura Lessnick Art Direction
Leonie Lieberherr Set Designer
Sarah Wibbeler Art Direction
Wilko Drews Set Designer
Franziska Hoh Assistant Art Director
Linda Knapp Makeup Artist
Friederike Berthold Set Dresser
Natascha Matzat Set Designer
Goran Mitrovski Stunts
Annika Gleitsmann Hairstylist
Selina Schardt Hairstylist
Michael Zhou VFX Artist
Christian Seel Visual Effects Coordinator
Johanna Hinsch Hairstylist
Ciya Taycimen Stunt Double
Elena Gosch Set Decoration Buyer
Frauke Horn Makeup Artist
Lena Zięba Makeup Artist
Florian Radloff Set Dresser
Katharina Lenz Makeup Artist
Eliza Bergchauzen Hairstylist
Birte Meier Makeup Artist
Nicole Handy Makeup Artist
Cédric da Silva Special Effects Technician
Guerdy Casimir Hairstylist
Ludmiła Krawczyk Hairstylist
Haik Achim Lützow Set Dresser
Julian Hutcheson Special Effects Makeup Artist
Stephanie Hanf Makeup Artist
Jeremy Hockman Accountant
Tanguy Guinchard Stunt Double
Lisa-Marie Riegel Sculptor
Kristin Kathol Costumer
Stephanie Frankham Makeup Artist
Charleen Frembgen Stunt Double
Deborah Persch Travel Coordinator
Katrin Paas Makeup Artist
Elena Ziegler Hairstylist
Isabelle Michlik Makeup Artist
Christoph Suckow Special Effects Makeup Artist
Nicola Flynn Costumer
Konrad Betschart Set Dresser
Hannah Reuvekamp Hairstylist
Anna Matviyenko Makeup Artist
Caitlin McNerney Stunt Double
Alexis Teller Set Decoration Buyer
Aneta Chaber-Stankiewicz Makeup Artist
Marta Tesche-Klimek Makeup Artist
Prerna Raghav VFX Artist
Marcin Mikolajczyk Gaffer
Nadine Vieker Hair Supervisor
Natalia Kubiak Makeup Artist
Samia Hofmann Stunt Double
Mithat Baskan Special Effects Technician
Marina Arent Hairstylist
Lisa Hilpert Makeup Artist
Felix Jones Makeup Artist
Hanna Pfeiffer Hairstylist
Sabeth Kelwing Jimenez Hairstylist
Sven Adrian Set Dresser
Sybell Anja Flucke Stunt Double
Izabela Pernal Hairstylist
Dorota Świderska Hairstylist
Karolina Ciszewska Makeup Artist
Ewa Wiączek Makeup Artist
Steven Stalder Stunt Double
Rebekka Schwark Makeup Artist
Yvonne Joseph Makeup Artist
Dorit Krieger Makeup Artist
Hannah Marie Abts Makeup Artist
Gülcan Arslan Hairstylist
Stella Barisch Makeup Artist
Pablo Barkhan Makeup Artist
Iselin Brockes Makeup Artist
Daniela Brozy Hairstylist
Ingo Burbach Makeup Artist
Kerstin Buss Makeup Artist
Ina Charanza Hairstylist
Malgorzata Chrastek Makeup Artist
Julia Clotten Makeup Artist
Nastasia Daehne Hairstylist
Eavan Derbyshire Makeup Artist
Sabine Dräger Makeup Artist
Melissa Döberl Makeup Artist
Mica Frisch Hairstylist
Monica Garrido Makeup Artist
Regina Gebel-Kurth Hairstylist
Susanne Glöckner Hairstylist
Julita Grochala Makeup Artist
Anne Hartung Makeup Artist
Janina Hecken Hairstylist
Oliver Hildebrandt Makeup Artist
Ann Huber Hairstylist
Johannes Hugendick Makeup Artist
Sandy Hänsel Hairstylist
Valentina Indino Hairstylist
Noah Jakuttis Hairstylist
Katrin Jaschureck Makeup Artist
Agnieszka Jasiniecka Makeup Artist
Hannah Kaiser Hairstylist
Melissa Karhoff Makeup Artist
Zuzanna Klimek Makeup Artist
Ronja Kluge Hairstylist
Thomas Koepelle Hairstylist
Isabel Kowol Hairstylist
Daniel Kramer Hairstylist
Janika Kreutzer Hairstylist
Lukas Lehleiter Makeup Artist
Olga Lerche Makeup Artist
Lilien-Hannah Lösch Hairstylist
Anja Magull Makeup Artist
Klaudia Majcher Hairstylist
Geraldine Sifonte Marino Makeup Artist
Sandra Marszalek Makeup Artist
Stephanie Michel-Teschke Makeup Artist
Michelle Mosler Makeup Artist
Lisa Neubacher Hairstylist
Britta Penkalla Hairstylist
Franziska Petersdorff Hairstylist
Bakhora Pfautsch Makeup Artist
Anna Lisa Pritsch Hairstylist
Maria Ratzeburg Hairstylist
Eileen Richter Hairstylist
Andrea Rosal Makeup Artist
Juliette Ruetz Special Effects Makeup Artist
Elisa Sanchez Hairstylist
Zela Maria Sanchez Hairstylist
Ina Sauer Makeup Artist
Katja Savinen Makeup Artist
Anke Scheiter Makeup Artist
Tony Schmoll Makeup Artist
Rebecca Schulz Hairstylist
Valentina Schwez Makeup Artist
Benjamin Kaan Schüssling Makeup Artist
Noreen Seeger Makeup Artist
Jordi Morera Serra Prosthetic Makeup Artist
Virginia Cheyenne Silex Hairstylist
Sarah Singh Makeup Artist
Pauline Späte Makeup Artist
Basil Stahlin Makeup Artist
Kerr Sutherland Hairstylist
Hanne Voget Hairstylist
Katharina von Wechmar Makeup Artist
Debora Waltl Hairstylist
Tatjana Wellner Makeup Artist
Anne Wendt Hairstylist
Lyubov Yatsyuk Hairstylist
Silke Zeitz Makeup Artist
Chrissy Zemura Key Hair Stylist
Jakub Baczewski Set Decoration
Krzysztof Bubel Set Decoration
Piotr Bugaj Set Decoration
Pawel Czarnecki Set Decoration
Eliasz Hunczak Set Decoration
Adam Rajczyba Set Decoration
Grzegorz Sadowski Set Decoration
Dawid Ryczkowski Set Decoration
Oskar Staniszewski Set Decoration
Hadie DeJesus Second Unit Director
Nadim Suleiman Assistant Director
Elisabeth Fest Set Decoration Buyer
Hannes Früh Set Dresser
Christoph Henß Set Dresser
Petra Pieper Set Dresser
Malgorzata Snitko Set Dresser
Hauke Spaethe Set Dresser
Laura Stampfl Set Dresser
Kilian Deml Grip
Ben Edlich Grip
Rafal Ganowski Camera Operator
Rajab Hassan Stunt Double
Fritzi Hennemann Stunt Double
Yuli Lam Stunt Double
Myriam Meske Stunt Double
Dana Cafahi Special Effects Coordinator
Ludwig Leitner Special Effects Technician
Mathias Taeger Special Effects Technician
Andrea Aparicio Forner VFX Artist
Max Berends VFX Artist
Elliott Broutin VFX Artist
Justin Coulon VFX Artist
Jacob Eske Jensen VFX Artist
Prabhakar Maharjan Visual Effects Supervisor
Danielle Malambri Visual Effects Producer
David Megías Fernández VFX Artist
John Moseley-Williams Visual Effects Coordinator
Anne Sofie Myllerup VFX Artist
Androniki Nikolaou Visual Effects Coordinator
Radoslaw Pyzel VFX Artist
Shani Vizma Visual Effects Coordinator
Konrad Wilbrandt Visual Effects Coordinator
Dave Cobb Executive Music Producer
Eve Fizzinoglia Visual Effects Producer
Greg Capoccia Associate Producer






















ikwilfilmskijken © 2024