The Incredibles (2004)

Actie, Avontuur, Animatie, Familie
Bob Parr en zijn vrouw Helen behoorden vroeger tot de groep van 's werelds grootste misdaadbestrijders. Levens redden en het kwaad bestrijden was hun dagelijks werk. Maar vijftien jaar later zijn ze gedwongen om als gewone burgers te leven en zich terug te trekken in een buitenwijk. Ze wonen daar als "normaal" gezin met hun drie kinderen, Violet, Dash en Jack Jack.

The Incredibles Film Info

Score: 7.7/10 van 14321 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2004-10-27
Lengte: 115 Minuut / 1:55
Regisseur: Brad Bird
website: http://disney.go.com/disneyvideos/animatedfilms/incredibles/main.html
Productie Studios: Pixar, Walt Disney Pictures
Productie Land: United States of America


The Incredibles Trailer


Craig T. Nelson
als Bob Parr / Mr. Incredible (voice)
Holly Hunter
als Helen Parr / Elastigirl (voice)
Samuel L. Jackson
als Lucius Best / Frozone (voice)
Sarah Vowell
als Violet Parr (voice)
Spencer Fox
als Dashiell 'Dash' Parr (voice)
Jason Lee
als Buddy Pine / Syndrome (voice)
Elizabeth Peña
als Mirage (voice)
Wallace Shawn
als Gilbert Huph (voice)
Brad Bird
als Edna Mode (voice)
Lou Romano
als Bernie Kropp (voice)
Eli Fucile
als Jack-Jack Parr (voice)
Maeve Andrews
als Jack-Jack Parr (voice)
Michael Bird
als Tony Rydinger (voice)
Bud Luckey
als Rick Dicker (voice)
Dominique Louis
als Bomb Voyage (voice)
Teddy Newton
als Newsreel Narrator (voice)
Jean Sincere
als Mrs. Hogenson (voice)
Wayne Canney
als Principal (voice)
Bret 'Brook' Parker
als Kari (voice)
Kimberly Adair Clark
als Honey (voice)
John Ratzenberger
als Underminer (voice)
Mark Andrews
als Additional Voices (voice)
Nicholas Bird
als Additional Voices (voice)
Louis Martin Braga III
als Additional Voices (voice)
Emmy Clarke
als Additional Voices (voice)
Pete Docter
als Additional Voices (voice)
Louis Gonzales
als Additional Voices (voice)
Elizabeth Greenberg
als Additional Voices (voice)
Juliet Greenberg
als Additional Voices (voice)
Billy Guardino
als Additional Voices (voice)
Dennis 'D.J.' Jennings
als Additional Voices (voice)
Ollie Johnston
als Additional Voices (voice)
Brad Lewis
als Additional Voices (voice)
Ted Mathot
als Additional Voices (voice)
Jazzie Mahannah
als Additional Voices (voice)
Randy Nelson
als Additional Voices (voice)
Bob Peterson
als Additional Voices (voice)
Jeff Pidgeon
als Additional Voices (voice)
Juliet Pokorny
als Additional Voices (voice)
Joe Ranft
als Additional Voices (voice)
Lori Richardson
als Additional Voices (voice)
A.J. Riebli III
als Additional Voices (voice)
Katherine Ringgold
als Additional Voices (voice)
Stephen Schaffer
als Additional Voices (voice)
Bob Scott
als Additional Voices (voice)
Peter Sohn
als Additional Voices (voice)
Andrew Stanton
als Additional Voices (voice)
Frank Thomas
als Additional Voices (voice)
Pamela Gaye Walker
als Additional Voices (voice)
Patrick Walker
als Additional Voices (voice)
Deirdre Warin
als Additional Voices (voice)
Jack Angel
als Guard #2 / Firefighters (voice) (uncredited)
Bob Bergen
als Firefighters (voice) (uncredited)
Rodger Bumpass
als Firefighters (voice) (uncredited)
Philip L. Clarke
als Firefighters (voice) (uncredited)
Bill Farmer
als Oliver Sansweet's Lawyer / Firefighters (voice) (uncredited)
Mickie McGowan
als Citizen Mother (voice) (uncredited)
Patrick Pinney
als Oliver Sansweet / Firefighters (voice) (uncredited)
Phil Proctor
als Guard #1 / Firefighters (voice) (uncredited)
John Walker
als Reverend (voice) (uncredited)
John Lasseter Executive Producer
Matthew Ferraro Orchestrator
Kyrsten Mate Sound Effects Editor
Kori Rae Associate Producer
Ralph Eggleston Art Direction
Rich Quade Animation
Rick Sayre Supervising Technical Director
Katherine Sarafian Production Manager
Katherine Sarafian Associate Producer
Mary Hidalgo Casting
Samuel Lord Black Software Engineer
Geefwee Boedoe Visual Development
Angus MacLane Animation
Bryn Imagire Art Direction
Bryn Imagire Shading
Glenn Kim Production Artist
Mark Cordell Holmes Production Artist
Randy Berrett Visual Effects
Albert Lozano Production Artist
Lou Romano Production Design
Patrick Lin Director of Photography
Shawn Brennan Camera Operator
Derek Williams Layout
Louis Gonzales Title Designer
Louis Gonzales Digital Storyboarding
Billy Merritt Animation
Brett Pulliam Animation
Bret 'Brook' Parker Animation
Gini Cruz Santos Animation
Ellen Moon Lee Production Artist
David Eisenmann Additional Set Dresser
Jessica Hutchison Production Coordinator
Doug Sweetland Animation
Scott Clark Animation
Alan Barillaro Supervising Animator
Andrew Gordon Animation
Shawn Krause Animation
David DeVan Animation
Stephen Gregory Animation
John Kahrs Animation
Bobby Podesta Animation
Michael Berenstein Animation
Brett Coderre Animation
Ricardo Curtis Story Artist
Doug Dooley Animation
Nancy Kato Animation
Bobby Beck Animation
Tim Crawfurd Animation
Ike Feldman Animation
Karen Kiser Animation
Wendell Lee Animation
Daniel Mason Animation
Amy McNamara Animation
James Ford Murphy Animation
Victor Navone Animation
Robert H. Russ Animation
Andrew L. Schmidt Animation
Patty Kihm Stevenson Animation
Jon Mead Animation
Dave Mullins Animation
Sanjay Patel Animation
Ross Stevenson Animation
J. Warren Trezevant Animation
Michael Venturini Animation
Kureha Yokoo Animation
Ron Zorman Animation
Paul Mendoza Animation
Kathleen Relyea Animation Department Coordinator
Robert Grahamjones Second Film Editor
Mark Yeager First Assistant Editor
E.J. Holowicki Additional Dialogue
Renee Steen Assistant Editor
Jason Bickerstaff Modeling
Ben Jordan Sequence Leads
David Batte Shading
Gina Trbovich-Malewicz Art Department Manager
Janet Lucroy Director of Photography
Tim Best Master Lighting Artist
Bahram Hooshmand Production Coordinator
Brad Andalman Software Team Lead
Bena Currin Software Engineer
Thomas Hahn Software Team Lead
Tom Duff Software Engineer
Brad West Software Engineer
Tricia Andres Production Office Coordinator
Arik Ehle Fix Animator
Erik Forman Information Systems Manager
Paul Cichocki Post Production Supervisor
John Hazelton Projection
Doc Kane ADR Mixer
Michael Silvers Supervising Sound Editor
Dennie Thorpe Foley
Jana Vance Foley
Juan Peralta Sound Mix Technician
Ellen Heuer Foley Artist
Matthew Robbins Thanks
Teresa Eckton Sound Effects Editor
David Munier Shading
Guido Quaroni Software Engineer
Michael Giacchino Original Music Composer
Stephen M. Davis Music Editor
Brad Bird Director
Brad Bird Writer
Peter Sohn Animation
Peter Sohn Production Artist
Randy Thom Sound Designer
Tim Simonec Orchestrator
Tim Simonec Conductor
Kevin Reher Casting
Teddy Newton Character Designer
John Walker Producer
Andrew Jimenez Director of Photography
Andrew Jimenez Visual Effects
Stephen Schaffer Editor
Jen Rudin Casting
Matthew Jon Beck Casting
Frank Thomas Thanks
Dan Wallin Scoring Mixer
Jordan Wilby Intern
Ronald G. Roumas Sound Recordist
Rodrigo Blaas Animation
Mark Andrews Head of Story
Gary Rizzo Sound Re-Recording Mixer
Ollie Johnston Thanks
Ted Mathot Production Artist
Raymond Wong Visual Effects Technical Director
Dylan Brown Animation
Bob Scott Animation
Bill Reichenbach Musician
Bruce White Musician
George Doering Musician
Mark A. Walsh Animation
Cameron Patrick Musician
Osnat Shurer Thanks
Michael Parks Animation
Michel Gagné Special Effects
Timothy Hittle Animation
Greg Dykstra Sculptor
Don Shank Visual Development
Kevin O'Brien Storyboard Artist
Ricardo F. Delgado Visual Development
Tony Fucile Supervising Animator
Tony Fucile Character Designer
Andrew Beall Fix Animator
Tom MacDougall Music Supervisor
Anthony Christov Production Artist
Will Files Sound Design Assistant
Sue Fox Foley
Al Nelson Foley Editor
Derek Casari ADR Engineer
Sandra Ford Karpman Special Effects Supervisor
Laura Leganza Reynolds Technical Supervisor
Mike Cachuela Storyboard Artist
Erik Smitt Master Lighting Artist
Doug Nichols Lighting Manager
Vince Caro ADR Recordist
Nelson 'Rey' Bohol Set Designer
Norman Ludwin Musician
Nicole Paradis Grindle Simulation & Effects Artist
Bert Berry Art Department Coordinator
Jack Hayes Orchestrator
Kent Melton Sculptor
Terry Claborn Color Timer
Steve Slanec ADR Editor
Jurgen Scharpf Sound Mix Technician
Michal Makarewicz Animation
Frank 'Pepe' Merel Foley Mixer
Mach Tony Kobayashi Visual Effects
Marc Sondheimer Production Accountant
Michael Stocker Animation
Luigi Passalacqua Craft Service
Gerald E. Hackett III Security
Nigel Hardwidge Sequence Supervisor
Gennie Rim Set Production Assistant
John R. Anderson Software Engineer
Jan Hessens Sound Recordist
David Sotnick Systems Administrators & Support
Camille Leganza Script Supervisor
Lloyd Bernberg Lighting Artist
Sungyeon Joh Lighting Technician
Chris DiGiovanni Animation Manager
Joshua Hollander Visual Effects Producer
Esther Pearl Art Department Manager
Esther Pearl Story Manager
Juliet Pokorny Editorial Manager
Glenn Kasprzycki Editorial Services
Brian Christian Modeling
Belinda van Valkenburg CG Painter
Tom Boyd Musician
James Thatcher Musician
Josh Anon Software Engineer
M.B. Gordy Musician
Doug Sheppeck Animation
Oren Jacob Software Engineer
Mitch Prater Software Engineer
Brian M. Rosen Software Engineer
Peter Davies Musician
Alex Orrelle Animation
Charles Paley Music Editor
David Richard Nelson Creature Technical Director
David Baraff Software Engineer
Dale Ruffolo Lighting Artist
Carlos Baena Animation
Sanjay Bakshi Software Engineer
Jeremy Birn Lighting Artist
Airton Dittz Jr. Lighting Artist
Travis Hathaway Animation
Rob Jensen Software Engineer
Matt Majers Animation
Cameron Miyasaki Animation
Andrew Pienaar Lighting Artist
Peter Sumanaseni Master Lighting Artist
Kurt Fleischer Software Engineer
Michael Kass Software Engineer
Mark Meyer Software Engineer
Tony DeRose Software Team Lead
F. Sebastian Grassia Software Engineer
Eric Gregory Software Team Lead
Michael B. Johnson Software Team Lead
Brett Levin Software Engineer
Arun Rao Software Engineer
Sarah Shen Software Engineer
Dirk Van Gelder Software Engineer
Adam Woodbury Software Engineer
Cory Knox Systems Administrators & Support
Chris Lasell Systems Administrators & Support
Matthew Lindahl Systems Administrators & Support
Terry Lee Moseley Systems Administrators & Support
Ian Westcott Systems Administrators & Support
Brian Boyd Master Lighting Artist
Lars R. Damerow Systems Administrators & Support
Patrick Guenette Shading
Steven James Lighting Artist
Kristifir Klein Sequence Leads
Ken Lao Sequence Leads
Ken Lao Master Lighting Artist
Josh Minor Software Team Lead
Keith Olenick Software Engineer
Jennifer Becker Systems Administrators & Support
Gabriel Benveniste Systems Administrators & Support
Bethany Jane Hanson Systems Administrators & Support
Ling Hsu Systems Administrators & Support
Jason 'Jayfish' Hull Systems Administrators & Support
Chris King Software Engineer
Gary Monheit Software Engineer
Peter Nye Software Engineer
Sudeep Rangaswamy Software Engineer
Michael Shantzis Software Engineer
Nelson Siu Systems Administrators & Support
Brian Smits Software Team Lead
Heidi Stettner Software Engineer
Elle Yoko Suzuki Systems Administrators & Support
Andy Thomas Systems Administrators & Support
Jay Weiland Systems Administrators & Support
Andy Witkin Software Team Lead
Audrey Wong Software Engineer
Wayne Wooten Software Engineer
David Yu Software Engineer
Karl Vincent Musician
Jeff Bunnell Musician
Mark Gasbarro Musician
Anna Noakes Musician
Dan Nguyen Animation
BoB 'Naked BoB' Morgan Systems Administrators & Support
Jose Ignacio Systems Administrators & Support
James G. Dashe Systems Administrators & Support
Bryan Bird Systems Administrators & Support
Sheri Patterson Production Coordinator
Jonathan Pytko Lighting Artist
David Ryu Software Engineer
Michael O'Brien Software Engineer
Kevin Edwards Lighting Artist
Benjamin Andersen VFX Artist
Bolhem Bouchiba Animation
Adam Burke Animation
Doug Frankel Animation
David Earl Smith Animation
Michael Wu Animation
Clayton Haslop Musician
Richard Todd Musician
Kenneth Sullivan Lighting Artist
Miriam Mayer Musician
John Van Houten Musician
Alexander Iles Musician
Jane Yen Software Engineer
Jim Atkinson Software Team Lead
Michael Chann Software Engineer
Alex Mohr Software Engineer
Martin Reddy Software Team Lead
Kiril Vidimce Software Engineer
Gordon D.B. Cameron Software Engineer
Meagan Miller Thanks
Ross Dickinson Systems Administrators & Support
James Handelin Systems Administrators & Support
Will Phan Systems Administrators & Support
Auburn C. 'Aubie' Schmidt Systems Administrators & Support
Rick Baptist Musician
Loren Carpenter Software Engineer
Malcolm Blanchard Software Engineer
Eric Lebel Software Engineer
Tommy Johnson Musician
Dale McBeath Animation
Ted Blackman Visual Effects Designer
Kim Collins Lighting Manager
Lucas Ives Software Engineer
Mark Leone Software Engineer
Zachariah Baum Software Engineer
Christopher Colby Software Engineer
Marco da Silva Software Engineer
Pete Demoreuille Software Engineer
Brendan Donohoe Software Engineer
Max Drukman Software Engineer
Mark Harrison Software Engineer
Ralph Hill Software Engineer
Tom Lokovic Software Engineer
Fabio Pellacini Software Engineer
Rudrajit Samanta Software Engineer
Chris Schoeneman Software Engineer
Paul Strauss Software Engineer
Gareth Davis Software Team Lead
Jerremy Holland Software Team Lead
Karon Weber Software Team Lead
Joe Meyer Musician
Diane Mueller Musician
Brian O'Connor Musician
Kurt Snyder Musician
Alan Kaplan Musician
Richard Nash Musician
Wayne Bergeron Musician
Maurice Murphy Musician
Susan Fisher Fong Software Engineer
John V. Graziano Software Engineer
Sabine Magdelena Koch Script Coordinator
Sabine Magdelena Koch Story Coordinator
Ziah Sarah Fogel Lighting Artist
Jake Walker Musician
Chris Tilton Orchestrator
Daniel Holland Animation
Meg McWhinney Shading
Sywa Sung Visual Development
Simon Dunsdon CG Artist
Melissa Wegman Post Production Coordinator
George Peterson Jr. Foley Recordist
Paul Topolos Matte Painter
Renee Adams Project Manager
Nick Berry Production Assistant






















ikwilfilmskijken © 2021