6.303

The Interpreter (2005)

Misdaad, Thriller
Silvia Broome, een tolk bij de Verenigde Naties, vangt een gesprek op in een vreemde taal die maar enkele mensen ter wereld, waaronder zij, kunnen verstaan. Zij ontcijferde de zin: "De Leraar zal deze kamer nooit levend verlaten", en wordt daarmee zelf het doelwit van doodsbedreigingen. Silvia wordt onder de bescherming van agent Tobin Keller geplaatst. Die begint echter in haar verleden te graven en begint te vermoeden dat zij meer met deze zaak te maken heeft dan eerst gedacht.

The Interpreter Film Info

Score: 6.303/10 van 1186 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2005-04-08
Lengte: 128 Minuut / 2:8
Regisseur: Sydney Pollack
Schrijvers Scott Frank, Steven Zaillian, Charles Randolph.
Productie Studios: Universal Pictures, StudioCanal, Mirage Enterprises, Working Title Films, Misher Films, Motion Picture JOTA Produktions
Productie Land: France, Germany, United Kingdom, United States of America


The Interpreter Trailer


Nicole Kidman
als Silvia Broome
Sean Penn
als Tobin Keller
Yvan Attal
als Philippe
Clyde Kusatsu
als Police Chief Lee Wu
Catherine Keener
als Dot Woods
Jesper Christensen
als Nils Lud
Earl Cameron
als Dr. Zuwanie
George Harris
als Kuman-Kuman
Michael Wright
als Marcus
Eric Keenleyside
als Rory Robb
Hugo Speer
als Simon Broome
Maz Jobrani
als Mo
Yusuf Gatewood
als Doug
Curtiss Cook
als Ajene Xola
Byron Utley
als Jean Gamba
Robert Clohessy
als FBI Agent King
Terry Serpico
als FBI Agent Lewis
Vladimir Bibic
als G.A. President
David Zayas
als Charlie Russell
Pat Kiernan
als Himself
Margot Staub
als News Reporter
Sydney Pollack
als Jay Pettigrew (uncredited)
John Di Benedetto
als Mechanic
Gerry Robert Byrne
als U.N. Tourist
Okwui Okpokwasili
als U.N. Tour Guide
Lynne Deragon
als American Ambassador Davis
Christopher Evan Welch
als Jonathan Williams
Tsai Chin
als Luan
Francine Roussel
als Isobel
Enid Graham
als Jenny
Lou Ferguson
als Matoban Ambassador
Bridget L. Doerksen
als Stripper
Ana Maria Lupo
als Stripper
Sophie Traub
als Young Silvia
Monty Ashton-Lewis
als Young Simon
Diane Winter
als British Airways Ticket Agent
Lisa Marie Palmieri
als UN VIP Delegate
Brevard Hudson
als Interperter
Michael Arthur
als United Nations Cop (uncredited)
Hélène Cardona
als French Interpreter (voice) (uncredited)
Wayne Chang
als Secret Service Agent (uncredited)
Dana Eskelson
als Secret Service Agent #1 (uncredited)
David Fonteno
als Phillip Ostroff
Manuel Mawelele
als African Boy
Adrian Martinez
als Roland
Patrick Ssenjovu
als Jad Jamal
Juliet Taylor Casting
James Newton Howard Original Music Composer
Sydney Pollack Director
Sydney Pollack Executive Producer
Tim Bevan Producer
Eric Fellner Producer
Anthony Minghella Executive Producer
Darius Khondji Director of Photography
William Steinkamp Editor
Ellen Lewis Casting
Jon Hutman Production Design
Scott Frank Screenplay
Steven Zaillian Screenplay
Martin Stellman Story
Mel Wesson Music Arranger
Tom Warren Art Direction
David McGiffert First Assistant Director
Debra Hayward Co-Producer
Liza Chasin Co-Producer
David M. Dunlap Second Unit Director
W. Steven Graham Supervising Art Director
Beth A. Rubino Set Decoration
Phil Bray Still Photographer
Scott Hecker Supervising Sound Editor
R. Bruce Steinheimer Special Effects Supervisor
Jim Weidman Supervising Music Editor
G. Mac Brown Executive Producer
Sarah Edwards Costume Design
Carol Cuddy Unit Production Manager
Kevin Misher Producer
Zack Grobler Art Direction
Susan A. Burig Graphic Designer
Ron Petagna Carpenter
Danny Michael Production Sound Mixer
Andrew Schmetterling Boom Operator
Nils Johnson Video Assist Operator
Dylan Goss Aerial Camera
Shawn Murphy Scoring Mixer
Bill Anagnos Stunts
Carla Meyer Dialect Coach
Brian Ward Story
Michael Keller Sound Re-Recording Mixer
Jon Braver Stunt Driver
Greg Zimmerman ADR Recordist
Anthony Harris Digital Color Timer
Craig Haagensen Camera Operator
Dianne Dreyer Script Supervisor
Gershon Hinkson First Assistant Editor
Doug Huszti Assistant Art Director
Gary A. Hecker Foley Artist
Sylvia Fay Extras Casting
João Ribeiro Production Manager
Donna Maloney Costume Supervisor
Sue Gandy Assistant Costume Designer
Jery Hewitt Stunt Coordinator
Amiee Clark Art Department Coordinator
Diana Burton Property Master
Kate Edwards Wardrobe Supervisor
David Olson Music Editor
Felice Diamond Makeup Artist
Michelle Eisenreich Visual Effects Producer
Christopher S. Aud Sound Editor
Jennifer Euston Casting Associate
Benjamin Beardwood Dialogue Editor
William Cheng Set Designer
Andrew Casey Steadicam Operator
Damon Michael Gordon Assistant Location Manager
Wayne Paull Additional Camera
Larry Kaplan Unit Publicist
Greg Steele ADR Mixer
Donnie Creighton Digital Intermediate Assistant
Jessica Gallavan ADR Supervisor
Ken Nelson Construction Coordinator
Pam Aaron Set Costumer
Debbe DuPerrieu Costumer
Angel De Angelis Key Hair Stylist
Mark De Pace Additional Production Assistant
Julie Schubert Casting Assistant
James D. Lee Location Manager
Nicci Perrow Co-Producer
Charles Meere III Rigging Gaffer
Michael Babcock Sound Effects Editor
Lars Cox Focus Puller
Mark Van Alstyne Transportation Coordinator
Thad Beier Visual Effects Supervisor
Joe Dorn ADR Editor
Banner Gwin Editorial Production Assistant
Eric Swanek First Assistant Camera
Charles Randolph Screenplay
Michael E. Steele Co-Producer
Jennifer J. Thomas Line Producer
Alex Kharlamov Music Programmer
Tim Gallin Stunts
Qodi Armstrong Hairstylist
John W. DeBlau Gaffer
Tom Percarpio Best Boy Electric
James Boniece Key Rigging Grip
Pete Anthony Orchestrator
Pete Anthony Conductor
Rick Thompson Pyrotechnician
Mark Pappas Foley Supervisor
Timothy Shannon Transportation Co-Captain
Carmen Flores De Tanis First Assistant Sound Editor
Mark Hagerman Assistant Production Coordinator
Jason Joseph Assistant Editor
Shawnna Thibodeau Stunts
Jennifer Lamb Stunt Driver
James Patrick Whalen Jr. Transportation Captain
Don Hewitt Jr. Stunts
Michelle Wright Executive In Charge Of Production
L. Patrick McCormack Visual Effects
Mitchell Andrew Lillian Key Grip
Nico Louw Sound Mixer
Brett Lavinthal Associate Editor
Peter McKernan Aerial Coordinator
John Davis Storyboard Artist
Jerry Yuen Utility Sound
Rick Marroquin Dolly Grip
Laura Berning Location Scout
Tamara Bally Production Accountant
Timothy Metzger Leadman
Daniel Feighery Assistant Camera
Don Kozma Makeup Artist
Garson Yu Title Designer
Ruth Hasty Post Production Supervisor
Charlie Marroquin Best Boy Grip
Tudor Jones Second Second Assistant Director
Amy V. Dewhurst Set Production Assistant
Patty Willett Production Coordinator
Niabi Caldwell Stunts
Philip Da Rocha Antunes Art Department Assistant
Joseph Abbatecola Grip
Laurie Buehler Seamstress
Shannon Canfield Set Dressing Artist
Joseph Keyes Craft Service
Rebecca Venezia Camera Loader
Stephen Caldwell Scenic Artist
Terry McAllister Security
Brother Eden Douglas Stand In
Peter Colavito Electrician
Ron Engler Rigging Grip
Brainerd Taylor Researcher
Craig Mathieson Digital Compositors
Patrick D. Hurd Visual Effects Coordinator
Fatima Mojaddidy Rotoscoping Artist
Dawn Bridgewater Key Production Assistant
Alisa Hensley Stunts
Jonathan Beck Additional Second Assistant Camera
Alexandra Hill Music Coordinator
Joanne Lamstein Stunts
Sara Holmes First Assistant Accountant
Santena Jenaris King Clough Second Assistant Accountant
Penni Smith Payroll Accountant
Jessica Archer Location Coordinator
Kirsten Lane Music Consultant
Betsy Friedman Additional Second Assistant Director
Catherine Pantazopoulos Colorist
Michael Cambria Second Assistant Camera
Danielle Masterson Assistant Makeup Artist
Anthony Baldasare Assistant Property Master
Paulo Luis Swing
Martin Lourens Special Effects Technician
Jonathan Robinson 2D Supervisor
Carlos A. Acosta Location Assistant
Matthew Mason Key Set Production Assistant
Eric Borja Production Assistant
Philip DeRise Production Secretary






















ikwilfilmskijken © 2022