The Island (2005)

Actie, Thriller, Sciencefiction, Avontuur
2019. Lincoln Six-Echo rent voor zijn leven, een leven waar hij niets van af weet. De gezaghebbers van de strengbewaakte instelling waar hij voor zijn veiligheid verbleef, hadden gezegd dat hij ooit in een paradijs zou leven, het laatste bewoonbare plekje op aarde. Maar alles wat ze zeiden was een leugen. Samen met Jordan Two-Delta, zullen ze in een totaal onbekende buitenwereld op de loop moeten gaan voor hun dodelijke achtervolgers.

The Island Film Info

Score: 6.674/10 van 5200 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2005-07-21
Lengte: 136 Minuut / 2:16
Regisseur: Michael Bay
Schrijvers Caspian Tredwell-Owen, Alex Kurtzman, Roberto Orci.
Productie Studios: DreamWorks Pictures, Warner Bros. Pictures, Parkes-MacDonald Productions, K/O Paper Products
Productie Land: United States of America


The Island Trailer


Ewan McGregor
als Lincoln Six Echo / Tom Lincoln
Scarlett Johansson
als Jordan Two Delta / Sarah Jordan
Djimon Hounsou
als Albert Laurent
Sean Bean
als Dr. Bernard Merrick
Steve Buscemi
als James 'Mac' McCord
Michael Clarke Duncan
als Starkweather Two Delta / Jamal Starkweather
Ethan Phillips
als Jones Three Echo
Brian Stepanek
als Gandu Three Echo
Noa Tishby
als Community Announcer
Siobhan Flynn
als Lima One Alpha
Troy Blendell
als Laurent Team Member
Jamie McBride
als Laurent Team Member
Kevin McCorkle
als Laurent Team Member
Gary Nickens
als Laurent Team Member
Kathleen Rose Perkins
als Laurent Team Member
Katy Boyer
als Harvest Surgeon
Wendy Haines
als Harvest Nurse
Glenn Morshower
als Medical Courier
Shawnee Smith
als Suzie
Max Baker
als Chief of Incubation
Phil Abrams
als Obgyn
Svetlana Efremova
als Midwife
Randy Oglesby
als Harvest Surgeon
Yvette Nicole Brown
als Harvest Nurse
Taylor Gilbert
als Harvest Nurse
Tim Halligan
als Institute Coroner
Michael Canavan
als Extraction Room Doctor
Jimmy Smagula
als Extraction Room Technician
Ben Tolpin
als Extraction Room Technician
Rich Hutchman
als Dept. of Operations Supervisor
Gonzalo Menendez
als Dept. of Operations Technician
Olivia Tracey
als Dept. of Operations Agnate
Ray Xifo
als Elevator Agnate
Mary Pat Gleason
als Nutrition Clerk
Whitney Dylan
als Client Services Operator
Mitzi Martin
als Atrium Tour Guide
Shelby Leverington
als Tour Group Woman
Don Creech
als God-Like Man
Richard V. Licata
als Board Member
Chris Ellis
als Aces & Spades Barman
Eric Stonestreet
als Ed the Trucker
Kenneth Hughes
als Censor
Richard Whiten
als Laurent Team Member
Robert Sherman
als Agnate in Pod
Ashley Yegan
als Stim Bar Bartender
Lewis Dauber
als Tour Group Man
Eamon Behrens
als Censor
Alex Carter
als Censor
Kevin Daniels
als Censor
Grant Garrison
als Censor
Brian Leckner
als Censor
Dakota Mitchell
als Censor
Martin Papazian
als Censor
Phil Somerville
als Censor
Ryan Tasz
als Censor
Kirk Ward
als Censor
Kelvin Han Yee
als Censor
Don Michael Paul
als Bar Guy
James Granoff
als Sarah's Son
James Hart
als LAPD Officer
Trent Ford
als Calvin Klein Model
Thomas Ely Sage
als Girl at Beach
Jake Soldera
als Little Boy in Line
Mark Christopher Lawrence
als Construction Worker
Matt McColm
als Cop (uncredited)
Kim Coates
als Charles Whitman (uncredited)
Richard John Walters
als Agnate (uncredited)
Michael Bay Director
Caspian Tredwell-Owen Screenplay
Alex Kurtzman Screenplay
Roberto Orci Screenplay
Michael Bay Producer
Ian Bryce Producer
Steve Jablonsky Original Music Composer
Mauro Fiore Director of Photography
Paul Rubell Editor
Christian Wagner Editor
Denise Chamian Casting
Nigel Phelps Production Design
Rosemary Brandenburg Set Decoration
Deborah L. Scott Costume Design
Edouard F. Henriques Makeup Department Head
Greg Funk Makeup Artist
Karen Golden Script Supervisor
Dottie Starling CGI Supervisor
Caspian Tredwell-Owen Story
Christine Globke Saric Casting
Jon Billington Art Direction
Sean Haworth Art Direction
David Sandefur Supervising Art Director
Martin Whist Art Direction
Aric Cheng Set Designer
Christopher Assells Sound Effects Editor
Karen Baker Landers Supervising Sound Editor
Dino DiMuro Sound Effects Editor
Dan Hegeman Sound Effects Editor
Chris Hogan Sound Effects Editor
Dave McMoyler Sound Effects Editor
Michael Payne Sound Effects Editor
Peter Staubli Sound Effects Editor
Karen Vassar Triest Sound Effects Editor
David Werntz Sound Editor
John Frazier Special Effects Coordinator
Michael Deak Special Effects Supervisor
Jim Schwalm Special Effects Coordinator
Eric Brevig Visual Effects Supervisor
Kenny Bates Stunt Coordinator
Kurt Bryant Stunt Coordinator
Jeanie Baker Key Costumer
Nancy Collini Key Costumer
Kim M. Holly Key Costumer
Daniel J. Lester Costume Supervisor
Stephen Lotwis Music Editor
Del Spiva Music Editor
Walter F. Parkes Producer
Laurie MacDonald Executive Producer
Kenny Bates Associate Producer
Matthew Cohan Associate Producer
Heidi Fugeman Associate Producer
Josh McLaglen Associate Producer
Steven P. Saeta Associate Producer
Joseph Magazenni Art Department Assistant
Julian Ashby Assistant Art Director
Alex Jaeger Conceptual Design
Gary A. Krakoff Construction Coordinator
Pedram Pezeshkan Greensman
Brett C. Smith Leadman
Lori A. Balton Location Scout
Gary Clark Painter
James Carson Production Illustrator
Travis Craven Sculptor
Helen Kozora Set Decoration Buyer
Łukasz Bielan Additional Camera
Maurice K. McGuire Camera Operator
Larry Nielsen First Assistant Camera
Les T. Tomita Key Grip
Audie Aragon Grip
David B. Nowell Aerial Director of Photography
David Emmerichs Steadicam Operator
Doug Hyun Still Photographer
Pete Romano Underwater Director of Photography
Lois DeArmond Assistant Costume Designer
Yolanda Toussieng Hair Department Head
Kathe Swanson Key Hair Stylist
Dena Fayne Hairstylist
Teri Wertman Seamstress
Matthew Jerome Set Costumer
Michael Casey Set Dressing Artist
Vincent Joseph Flaherty Armorer
Michael Powels Carpenter
Michael Randolph Craft Service
Carla Meyer Dialect Coach
Linda Barnes Driver
Todd Avery Loader
Ozzy Alvarez Makeup Effects
Sam Restivo Post Production Assistant
Mark Graziano Post Production Supervisor
Fred Apolito Propmaker
Scott Maginnis Property Master
Jon Alexander Sequence Supervisor
Shelagh Conley Set Production Assistant
Ryan Kautzman Software Engineer
Shane Nolan Stand In
Dean Bailey Stunts
Candace Wells Transportation Captain
Gil Amaral Transportation Coordinator
Steven P. Saeta Unit Production Manager
Alex L. Worman Unit Publicist
Brycen Counts Utility Stunts
John Placencia Video Assist Operator
Nicolas Anastassiou Visual Effects Editor
Josh McLaglen First Assistant Director
John M. Levin Layout
Dale E. Grahn Color Timer
Carrie Holecek Digital Intermediate
Ken Blackwell First Assistant Editor
Thomas M. Dangcil Electrician
Michael Bauman Gaffer
Kevin Brown Lighting Technician
Dana Baker Rigging Grip
Susan Paley Abramson Casting Associate
Andrew L. Ullman Location Manager
Denise Morgan McGrath Production Accountant
Robert West Production Coordinator
Ty Warren Production Supervisor
Beverly Barritt Researcher
Kevin Cerchiai Boom Operator
Bob Bowman Assistant Sound Editor
Elizabeth Finch Orchestrator
Peter J. Devlin Sound Mixer
Scott Benza Animation Supervisor
Al Bailey Digital Compositors
Les Bernstien Visual Effects
Laura Denicke Visual Effects Coordinator
Kimberly Covate Visual Effects Producer
Alex Jaeger Visual Effects Art Director
Roger Barton Additional Editing
Hayden Landis Supervising Technical Director
David E. Scott Production Design
Kimaree Long Dialogue Editor
Patrick J. Foley Dialogue Editor
Frederick H. Stahly Dialogue Editor
Nancy Nugent Dialogue Editor
David A. Whittaker Dialogue Editor
Kenny Bates Second Unit Director
James Ashwill Foley Mixer
Chris Jargo Supervising ADR Editor
Laura Graham ADR Editor
Michelle Pazer ADR Editor
Dan O'Connell Foley Artist
John T. Cucci Foley Artist
Greg Zimmerman ADR Recordist
Carolyn Tapp ADR Recordist
Rick Canelli ADR Recordist
Steve Braggs Visual Effects Technical Director
Steve Jablonsky Music Score Producer
Lisa Fields Additional Casting
Alison E. McBryde Additional Casting
Tom Muldoon Additional Editor
John Murray Additional Editor
Tony Olivieri Additional First Assistant Camera
William Eichler Additional First Assistant Camera
Ramin Djawadi Additional Music
Clay Duncan Additional Music
Ryeland Allison Additional Music
Ramin Djawadi Music Arranger
Clay Duncan Music Arranger
Ryeland Allison Music Arranger
Robert Baek Additional Second Assistant Camera
Brad Baker Additional Second Assistant Camera
Tateum Kohut Additional Sound Re-Recording Mixer
Greg Orloff Additional Sound Re-Recording Mixer
Gary C. Bourgeois Additional Sound Re-Recording Mixer
Peter Gleaves ADR Mixer
Eric Gotthelf ADR Mixer
Khama Matiti ADR Mixer
Thomas J. O'Connell ADR Mixer
Greg Steele ADR Mixer
Douglas S. Holgate Aerial Director of Photography
Peggy Pere Aerial Coordinator
Alan D. Purwin Aerial Coordinator
Jean-Denis Haas Animation
Jay Rennie Animation
Tom Frohling Assistant Art Director
Tom Frohling Set Designer
Mark Colicci Assistant Camera
Adrian Jebef Assistant Camera
Mike Bonnaud Assistant Chief Lighting Technician
Marjorie McCown Assistant Costume Designer
Adam Kimmerlin Assistant Editor
Paul Parsons Assistant Editor
Tyler Elliott Assistant Location Manager
David Rumble Assistant Location Manager
Sue Smith Assistant Production Coordinator
John Burton West Assistant Production Coordinator
Scott Bauer Assistant Property Master
Jim Landis Assistant Property Master
Glenn Forbes Assistant Property Master
Chela Fiorini Assistant Property Master
Philip D. Morrill Assistant Sound Editor
Tony Negrete Assistant Sound Editor
Nina Lucia Associate Editor
Todd E. Miller Associate Editor
Michael T. Travers Best Boy Grip
Von Varga Boom Operator
Philippe Carr-Forster Camera Operator
Brooks P. Guyer Camera Operator
Frank Buono Camera Operator
Michael Nie Camera Production Assistant
Bruce Richter Carpenter
Angela Demo Casting Assistant
Meagan Lewis Casting Assistant
Scout Masterson Casting Associate
Bea S. Rembeczky Actor's Assistant
David W. Dale Actor's Assistant
Stefan Sonnenfeld Colorist
Trevor Morris Additional Music
Blake Neely Additional Music
Blake Neely Conductor
George Hull Concept Artist
Alastair King Conductor
Mitchell Ray Kenney Costume Supervisor
Anthony J. Scarano Costume Supervisor
Roberta Bilé Costumer
Betsy Glick Costumer
Maureen O'Heron Costumer
John Hinterlong Craft Service
Nicholas Hasson Digital Intermediate Editor
Des Carey Digital Intermediate Producer
Christine Carr Digital Intermediate Producer
Missy Papageorge Digital Intermediate Producer
Mitchell Amundsen Second Unit Director of Photography
Michael Coady Driver
Darrell Dubovsky Driver
Michael Forte Driver
Chuck Martinez Driver
Jim Oge Jr. Driver
Alex Strand Driver
Christopher Weippert Driver
Doug Wright Driver
Jack Jay Reece Driver
Donald D. Davidson Electrician
Glen Magers Electrician
Luis Moreno Electrician
Chris Pavlu Electrician
Michael J. Schwartz Electrician
Michael Tolochko Electrician
Rachel Wells Electrician
Rachel Wells Lighting Technician
Brad Irvin Electrician
Ryan Huston Electrician
Meghan Kelly Extras Casting
Mariann H.W. Lee Extras Casting
David Lea Fight Choreographer
Marilyn Sommer Digital Intermediate
Coleen Aiello First Assistant Accountant
Susana Inés Fattorini First Assistant Accountant
Luciano Teolis First Assistant Camera
Brad Peterman First Assistant "B" Camera
Douglas Dean III Second Unit First Assistant Director
Rich Sickler Second Unit First Assistant Director
Lou Kleinman Foley Editor
James Lawrence Spencer Gaffer
Jane Fitts Graphic Designer
David E. Scott Graphic Designer
Shane Brott Grip
James Brownlee Grip
Daisuke Dice Miyake Grip
Glen Purdy Grip
Don Selsor Grip
Jason Selsor Grip
David Calvert-Jones Pilot
Frédéric North Pilot
Paolo Tiberti Key Grip
Rick Harris Key Rigging Grip
Craig Scagnetti Lighting Technician
Thomas Wostak Lighting Technician
Dave Daniels Location Assistant
Andrea Alunni Location Manager
Bridget Bergman Makeup Artist
Kimberley Kirkpatrick Makeup Artist
Heba Thorisdottir Makeup Artist
Rebecca Wachtel Makeup Artist
Sandi Rowden Makeup Artist
Tony Bohorquez Modeling
Benjamin Edelberg Modeling
Jai Meghan Music Arranger
Lee Scott Music Editor
George Doering Musician
Scott Hosfeld Musician
James Thatcher Musician
Gary Burritt Negative Cutter
Dylan Carter Online Editor
Bruce Fowler Orchestrator
Rick Giovinazzo Orchestrator
Ladd McIntosh Orchestrator
Yvonne S. Moriarty Orchestrator
Rocco Francesco Paolone Painter
Ben Woodworth Painter
David Krudis Payroll Accountant
Peter McKernan Pilot
David Paris Pilot
Kevin Stermer Post Production Assistant
Susan Alcott Production Assistant
David Artushin Production Assistant
Kevin Berlandi Production Assistant
Trent Broin Production Assistant
Alex Fields Production Assistant
David Michael Fordham Production Assistant
Graham Geraghty Production Assistant
Amy Glenn Production Assistant
Robert Hampton Production Assistant
Jason E. Hatfield Production Assistant
Jay Herrion Production Assistant
Benjamin Jackendoff Production Assistant
Gary A. Martin Production Assistant
Corey Mayne Production Assistant
Mimi Moss Production Assistant
Kenneth Pratt Production Assistant
Jonah Rafal Production Assistant
Jeff Schultz Production Assistant
Nasrollah Sekandari Production Assistant
Barbara Szeman Production Assistant
Geoff Ernst Production Assistant
Dennis Meyer Production Assistant
Jim Nabti Production Assistant
Mario Passera Production Assistant
Lisbeth Wynn-Owen Production Coordinator
Steven R. Molen Production Executive
Lauren Suarez Production Secretary
Karl J. Martin Prop Maker
Steven Melton Property Master
Travis Huffman Propmaker
Joseph McGovern Propmaker
Chris 'Shorty' Short Propmaker
Dutch Merrick Props
Kevin O'Connell Sound Re-Recording Mixer
Greg P. Russell Sound Re-Recording Mixer
Jim Chizmar Rigging Grip
Randy Fitzgerald Rigging Grip
Bernie Hagadorn Rigging Grip
Jonathan Leary Rigging Grip
Mike Morales Rigging Grip
Jeremy Selsor Rigging Grip
Alfred E. Smithey Rigging Grip
Chuck Turner Rigging Grip
Hans Zimmer Music Score Producer
Dewaldt Hicks Sculptor
J. Bryan Holloway Sculptor
David James Sculptor
Todd Rex Sculptor
Cuitlahuac Morales Velazquez Sculptor
Wendy Kutzner Second Assistant Accountant
Anthea Strangis Second Assistant Accountant
Jennifer Salada Second Assistant Accountant
Michael Dzialowski Second Assistant Camera
Richard Masino Second Assistant "A" Camera
Maria Battle Campbell Second Assistant Director
Edoardo Petti Second Assistant Director
Paul Domick Second Second Assistant Director
Jill Korengold Set Costumer
C. Scott Baker Set Designer
Dawn Brown Set Designer
Al Hobbs Set Designer
A. Todd Holland Set Designer
Aric Lasher Set Designer
Jeff Markwith Set Designer
Masako Masuda Set Designer
Theodore Sharps Set Designer
Xavier Corby Set Dresser
George Hess Set Dresser
Tyler Kettenburg Set Dresser
David Ladish Set Dresser
Steven Ladish Set Dresser
Edward J. Protiva Set Dresser
Tim Scheu Set Dresser
Kimberley Rosenberg Set Dressing Buyer
Sara Docksey Set Production Assistant
Jordan Brendan Finnegan Set Production Assistant
Sarah Goller Set Production Assistant
Chad Saxton Set Production Assistant
Heather Wusterbarth Set Production Assistant
Oorala Yamada Set Production Assistant
Thomas Zellen Set Production Assistant
Heather Cairncross Playback Singer
Bruce Tanis Sound Effects Editor
Maurizio Argentieri Sound Mixer
Dan Sharp Sound Recordist
H. Barclay Aaris Special Effects
Pierre Maurer Special Effects
J.D. Schwalm Special Effects
Richard Schwalm Special Effects
Akihito Ikeda Special Effects Makeup Artist
Ted Allen Special Effects Technician
Ryan Amborn Special Effects Technician
David J. Barker Special Effects Technician
Wayne Burnes Special Effects Technician
Rich E. Cordobes Special Effects Technician
Lawrence Decker Special Effects Technician
Chris Jones Special Effects Technician
Joseph Livolsi Special Effects Technician
Ken Mieding Special Effects Technician
Casey D. Noel Special Effects Technician
Jesse Noel Special Effects Technician
Christopher A. Suarez Special Effects Technician
Mike Wever Special Effects Technician
Ray L. Wilkerson Special Effects Technician
Steve Riley Special Effects
Ginger Anglin-Cervantes Special Effects Makeup Artist
Scott Patton Special Effects Makeup Artist
Caleb Schneider Special Effects Makeup Artist
Merrick Morton Still Photographer
Nick Orefice Stunts
Bob McGovern Stunt Double
Zach Hudson Stunt Double
Rob Mars Stunt Double
Tyler Vogt Stunt Double
Melissa Barker Stunts
Ivan Bates Stunts
Eddie Braun Stunts
Bob Brown Stunts
Chris Carnel Stunts
Brian Christensen Stunts
Doug Coleman Stunts
Bruce Comtois Stunts
Simon Crane Stunts
Kevin Derr Stunts
Wade Eastwood Stunts
Richard Epper Stunts
Tom Erickson Stunts
Mark Harper Stunts
Brian Hite Stunts
Chris Howell Stunts
Nina Kaczorowski Stunts
Steve Kelso Stunts
David Kilde Stunts
Barbara Anne Klein Stunts
Jay Krueger Stunts
Tony Lazzara Stunts
Rick LeFevour Stunts
Brock Little Stunts
Matt McColm Stunts
Carrick O'Quinn Stunts
Allan Padelford Stunts
Gary Powell Stunts
Gary Price Stunts
Troy Robinson Stunts
Michael Trisler Stunts
Clark Tucker Stunts
Fred Usher Stunts
Jovanna Vitiello Stunts
Shelly Ward Stunts
Merritt Yohnka Stunts
Bill Young Stunts
Billy D. Lucas Stunts
Charles Grisham Stunts
Corey Michael Eubanks Stunts
Denney Pierce Stunts
Gilbert B. Combs Stunts
Henry Kingi Stunts
Hubie Kerns Jr. Stunts
Joe Bucaro III Stunts
John Cenatiempo Stunts
Gene Hartline Stunts
Stacey Carino Stunts
Alex Chansky Stunts
Eric Frazier Stunts
Michael B. Johnson Stunts
Dorian Kingi Stunts
Mark Kubr Stunts
Oakley Lehman Stunts
Brian Machleit Stunts
Eric Matuschek Stunts
Bridgett Riley Stunts
Karin Silvestri Stunts
Tom Struthers Stunts
Justin Sundquist Stunts
Astrid Walti Stunts
Ty Williams Stunts
Newton Wimer Stunts
Ben Hernandez Bray Stunts
Jimmy Hart Stunts
Kurtis Epper Stunts
Spice Williams-Crosby Stunts
Daniel Pinder Supervising Music Editor
Per Hallberg Supervising Sound Editor
Chandler Vinar Swing
Harry Humphries Technical Advisor
Simon Cassels Title Designer
Cesar Angobaldo Transportation Captain
Randy Peters Transportation Coordinator
John Steckert Travel Coordinator
Tom Mohan Driver
Bill Neckrock Driver
Luca Fortunato Asquini Unit Production Manager
Michael Piotrowski Utility Sound
Nick Hermz Utility Stunts
Gábor Piroch Utility Stunts
Brian Simpson Utility Stunts
Frank Torres Utility Stunts
Scott Workman Utility Stunts
Bob Marrocco Utility Stunts
Rachel Bolt Musician
Michael Lori 3D Tracking Layout
Derrick Carlin Animation
Wesley Mandell Animation
Mark Powers Animation
Kevin Scott Animation
David Shirk Animation
Andy Wong Animation
John Zdankiewicz Animation
Paul Luna Animation
Derek Milner Color Timer
Dorne Huebler Compositing Supervisor
Mark Alan Loso Compositor
Karin Derlich Creature Technical Director
Jae Cheol Hong Creature Technical Director
Seung-Hun Lee Creature Technical Director
Brian Connor Digital Compositor
Don Crawford Digital Compositor
Bill Eyler Digital Compositor
Grantland Gears Digital Compositor
Tim Gibbons Digital Compositor
David Gottlieb Digital Compositor
Heather Hoyland Digital Compositor
Stephen Kennedy Digital Compositor
Jessica Laszlo Digital Compositor
Gregory Salter Digital Compositor
Ken Sjogren Digital Compositor
Jeff Sutherland Digital Compositor
Pascale Ville Digital Compositor
Greg Maloney Digital Compositor
Paul Kavanagh Lead Animator
Vanessa Cheung Matte Painter
Pamela Hobbs Matte Painter
Carol Bauman Modeling
Fon H Davis Modeling
Todd Fellows Modeling
Dave Fogler Modeling
Brent Heyning Modeling
Pierre Maurer Modeling
Brian Gernand Modelling Supervisor
Kendra Boardman Production Assistant
Nathan Fleming Production Assistant
Shane O'Connor Production Assistant
Nathan McGuinness Senior Visual Effects Supervisor
Polly Ing Sequence Supervisor
Michael T. Kennedy Sequence Supervisor
David Marsh Sequence Supervisor
Paul Sharpe Sequence Supervisor
Doug Sutton Sequence Supervisor
George Stevens Visual Effects
Lorelei David Visual Effects Assistant Editor
Ryan Mayeda Visual Effects Coordinator
Kathleen Lynch Visual Effects Coordinator
Kim Marks VFX Director of Photography
Emma McGuinness Executive Visual Effects Producer
Shari Hanson Visual Effects Producer
Susan Greenhow Visual Effects Production Manager
Marc Varisco Visual Effects Supervisor
Will Robbins Visual Effects Supervisor
Tom Harper Stunts
Robert Consing Storyboard Artist
Harry Zimmerman Additional First Assistant Camera
Robyn Goldman Assistant Makeup Artist
Jason Roberts Additional Second Assistant Director
Choel Evans Swing
Edward Hirsh Additional Visual Effects
Henry Kingi Jr. Stunt Driver
Jimmy Tom Additional Colorist
Christopher Reichel Digital Intermediate Assistant
Joli Eberhart Executive Assistant
Scott Barnes Lighting Programmer
Michael Owen Stunts
Rick Miller Stunts
Carl Paoli Stunts
George Flores Sound Mixer
Steve Battaglia Second Assistant Director
Eric Frazier Special Effects Technician






















ikwilfilmskijken © 2024