5.9

The Karate Kid III (1989)

Actie, Familie, Drama, Avontuur
Danny en zijn leraar, Mr. Miyagi, zijn terug in L.A. en verlangen naar een rustig leventje. De rust wordt echter snel verstoord als Danny gedwongen wordt te vechten tegen de 'bad boy' van karate; Mike Barnes. Mr. Miyagi weigert echter Daniel te helpen

The Karate Kid III Film Info

Score: 5.9/10 van 1304 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1989-06-29
Lengte: 112 Minuut / 1:52
Regisseur: John G. Avildsen
Productie Studios: Columbia Pictures, Weintraub International Group
Productie Land: United States of America

The Karate Kid III Foto's


The Karate Kid III Trailer


Ralph Macchio
als Daniel LaRusso
Pat Morita
als Mr. Miyagi
Robyn Lively
als Jessica Andrews
Thomas Ian Griffith
als Terry Silver
Martin Kove
als John Kreese
Sean Kanan
als Mike Barnes
Jonathan Avildsen
als Snake
William Christopher Ford
als Dennis
Randee Heller
als Lucille LaRusso
Pat E. Johnson
als Referee
Rick Hurst
als Announcer
Frances Bay
als Mrs. Milo
Joseph V. Perry
als Uncle Louie
Jan Tříska
als Milos
Diana Webster
als Margaret
Patrick R. Posada
als Man #1
C. Darnell Rose
als Delivery Man
Glenn Medeiros
als Self
Gabriel Jarret
als Rudy
Doc Duhame
als Security Guard
Randell Dennis Widner
als Sparring Partner #1
Raymond S. Sua
als Sparring Partner #2
Garth Johnson
als Spectator #1
E. David Tetro
als Spectator #2
Helen Lin
als Tahitian Girl #1
Meilani Paul
als Tahitian Girl #2
John Timothy Botka
als Spectator (uncredited)
Earnest Hart Jr.
als Referee (uncredited)
Fred Moon
als Airline Passenger (uncredited)
Marshal Silverman
als Italian Tailor (uncredited)
Robert Mark Kamen Characters
Robert Mark Kamen Writer
Jerry Weintraub Producer
Ron Berkeley Makeup Artist
Edward T. McAvoy Standby Painter
Stephen A. Hope Music Editor
Bill Conti Original Music Composer
Victoria Rose Sampson Supervising ADR Editor
Christopher Burian-Mohr Art Direction
Scott A. Hecker Supervising Sound Editor
Cheri Ruff Key Hair Stylist
James Crabe In Memory Of
John G. Avildsen Director
John G. Avildsen Editor
Caro Jones Casting
Catherine Mann Set Decoration
Jere Huggins Additional Editing
Clifford C. Coleman First Assistant Director
Steve Yaconelli Director of Photography
Edward Morey III Camera Operator
Alicia Stevenson Foley Artist
Mike Benson Camera Operator
William C. Carruth ADR Editor
Ross A. Maehl Chief Lighting Technician
Doug Seelig Associate Producer
David Holden Additional Editing
Trevor Jolly First Assistant Editor
Pat E. Johnson Martial Arts Choreographer
Thomas DeWier Stunt Double
Thomas DeWier Technical Advisor
Joseph C. Fama Construction Foreman
Kay Rose ADR Editor
Barry Thomas Sound Mixer
Sam Gordon Property Master
Paula Abdul Choreographer
Del Acevedo Key Makeup Artist
Debbie Lynn Ross Stunt Double
Robert Knudson Sound Re-Recording Mixer
Fumio Demura Stunt Double
Tony Snegoff Stunt Double
Robert Glass Sound Re-Recording Mixer
Gheorghe Zamfir Music
Kathryn J. McDermott Producer's Assistant
William F. Matthews Production Design
William F. Matthews Production Designer
Ronald Batzdorff Still Photographer
Lester Wm. Berke Unit Production Manager
Sheldon Schrager Executive Producer
Clarke Coleman Stunt Double
Stanley Wohlberg Assistant Editor
Dan O'Connell Foley Artist
Ralph Nelson Jr. Still Photographer
Susan Dudeck Foley Editor
Don Digirolamo Sound Re-Recording Mixer
Elizabeth Ziegler Steadicam Operator
David St. Onge Best Boy Electric
Carl J. Stensel Set Designer
Brooks Arthur Music Supervisor
Sonny P. Filippini Script Supervisor
Michael Muscarella Construction Coordinator
Bobby Mackston Dialogue Editor
Jack Eskew Orchestrator
Phil Hetos Color Timer
Mary Ruth Smith ADR Editor
Mark Sadusky Assistant Editor
Dean Drabin Foley Mixer
Stan McClain Aerial Camera
Scott Fieldsteel Best Boy Electric
Gary Burritt Negative Cutter
John Carter Editor
Joseph A. Ponticelle Second Assistant Camera
Gary J. Dodd Best Boy Grip
Richard Davis, Jr. Location Manager
Dennis Dion Special Effects Supervisor
Carol Neilson Stunt Double
Howard Brandy Unit Publicist
Jeffrey Norvet First Assistant Camera
Elijah Bryant Swing
Jerry Wax Leadman
Forrest Williams Boom Operator
John Coates Visual Effects Producer
Frank Keever Key Grip
Tim Donahue Visual Effects Art Director
David Stump Visual Effects Camera
Richard Evans Props
Richard Leon Props
Rick Tuber Assistant Editor
Joel Valentine Sound Effects Editor
Russell Paris Post Production Coordinator
Jim Dunford Best Boy Grip
Kevin Lindstrom Assistant Editor
Marcus Tate Visual Effects Producer
Hope R. Goodwin Second Assistant Director
Shanon Ely Hairstylist
Jeffrey R. Clark First Assistant Camera
William Kenney Dolly Grip
Karen Trudy Rosenfelt Co-Producer
James E. Foote Transportation Coordinator
Rex Stewart III Assistant Editor
David N. Schrager Second Second Assistant Director
Ronnie Wexler Swing
Douglas Brumer Assistant Editor
Michael Chavez Key Costumer
Clem Sheaffer Cableman
Clem Sheaffer Video Assist Operator
Terry Shugrue Swing
Robert Wittenberg Painter
Walter Dion Special Effects
Richard C. Belyeu Transportation Captain
Eddie Hecker Foley Editor
Joyce M. Warren Production Coordinator
Anne Marie Yantos Production Assistant
Karyn Saffro Production Assistant
Roy Nagatoshi Greensman
James Barrett Greensman
Andrew Naud Visual Effects Producer
Linda Landry-Nelson Visual Effects Production Manager
Tom Johnson Costume Supervisor






















ikwilfilmskijken © 2022