The Lego Movie (2014)

Avontuur, Animatie, Komedie, Familie, Fantasie
Emmet, een doodnormaal Lego-figuurtje, wordt ten onrechte aangezien als de meest bijzondere persoon, en degene die de sleutel is tot het redden van de wereld. Hij wordt meegezogen in een gemeenschap van vreemdelingen op een epische zoektocht naar een kwaadaardige tiran. Een reis waar Emmet totaal niet tegen opgewassen is.

The Lego Movie Film Info

Score: 7.4/10 van 5155 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2014-02-06
Lengte: 100 Minuut / 1:40
Regisseurs: Phil Lord, Christopher Miller.
Schrijvers Phil Lord, Christopher Miller.
website: http://www.thelegomovie.com
Productie Studios: Lin Pictures, Village Roadshow Pictures, Warner Bros. Animation, LEGO, Animal Logic, Warner Animation Group, RatPac-Dune Entertainment, Vertigo Entertainment, Warner Bros. Pictures
Productie Land: Australia, Denmark, United States of America

The Lego Movie Foto's


The Lego Movie Trailer


Chris Pratt
als Emmet Brickowski (voice)
Will Ferrell
als Lord Business / President Business / The Man Upstairs (voice)
Elizabeth Banks
als Lucy "Wyldstyle" (voice)
Will Arnett
als Bruce Wayne / Batman (voice)
Nick Offerman
als MetalBeard (voice)
Alison Brie
als Princess Unikitty (voice)
Charlie Day
als Benny (voice)
Liam Neeson
als Bad Cop / Good Cop / Pa Cop (voice)
Morgan Freeman
als Vitruvius (voice)
Channing Tatum
als Kal-El / Clark Kent / Superman (voice)
Jonah Hill
als Hal Jordan / Green Lantern (voice)
Cobie Smulders
als Diana Prince / Wonder Woman (voice)
Jadon Sand
als Finn
Graham Miller
als Duplo (voice)
Anthony Daniels
als C-3PO (voice)
Billy Dee Williams
als Lando (voice)
Keith Ferguson
als Han Solo (voice)
Shaquille O'Neal
als Himself (voice)
Will Forte
als Abraham Lincoln (voice)
Dave Franco
als Wally (voice)
Jake Johnson
als Barry (voice)
Keegan-Michael Key
als Foreman Jim (voice)
Chris McKay
als Larry the Barista / Additional Voices (voice)
Jorma Taccone
als Shakespeare / Additional Voices (voice)
Christopher Miller
als TV Presenter (voice)
Craig Berry
als Blake / Additional Voices (voice)
David Burrows
als Octan Robot / Additional Voices (voice)
Amanda Farinos
als Mom (voice)
Todd Hansen
als Gandalf / Additional Voices (voice)
Kelly Lafferty
als Lord Business' Assistant (voice)
Doug Nicholas
als Surfer Dave / Additional Voices (voice)
Chris Paluszek
als Robot Foreman (voice)
Chris Romano
als Joe (voice)
Melissa Sturm
als Gail / Ma Cop (voice)
Leiki Veskimets
als Voice of Computer (voice)
Bruce Berman Executive Producer
Mark Mothersbaugh Original Music Composer
Michael E. Uslan Executive Producer
Benjamin Melniker Executive Producer
Mary Hidalgo Casting
Ken Mitchroney Story Artist
David Siegel Production Manager
Kevin Eastman Characters
Peter Laird Characters
Sue Chan Art Direction
Roy Lee Producer
Allison Abbate Executive Producer
Barry Peterson Director of Photography
Igor Khait Storyboard
Dan Lin Producer
Theresa Cullen Storyboard
Phil Heywood Sound Re-Recording Mixer
Ricky Edwards Orchestrator
Amber Naismith Associate Producer
Phil Rynda Conceptual Design
Mike Medina Construction Coordinator
Phil Lord Screenplay
Phil Lord Director
Phil Lord Story
Jill Wilfert Executive Producer
Chris McKay Animation Supervisor
James T. Sale Additional Music
James T. Sale Orchestrator
Christopher Miller Screenplay
Christopher Miller Director
Christopher Miller Story
Dan Lane Animation
Tim Gaul Layout
Wayne Pashley Sound Re-Recording Mixer
Grant Freckelton Production Design
Simon Whiteley Conceptual Design
Zareh Nalbandian Executive Producer
David Burrows Editor
Robert Fisher Jr. Additional Editor
Sonal Joshi Dialogue Editor
Dan Hageman Story
Kevin Hageman Story
John Yost Conceptual Design
Andrew Dorfman Supervising Music Editor
Gareth Young Layout
Bridget Cook Hairstylist
Stuart Willis Layout Supervisor
Jon Burton Executive Producer
Marcus Newman Digital Intermediate Assistant
Jacob Esquivel Set Production Assistant
Sharon Colman Storyboard
Chris Reccardi Conceptual Design
John Powers Middleton Co-Producer
Beorn Leonard Animation
Ben Glass Still Photographer
James Lorimer Special Effects Supervisor
Pablo Plaisted Director of Photography
Pablo Plaisted Layout Supervisor
John Simpson Foley Artist
Gregg Rudloff Additional Sound Re-Recording Mixer
Emma Mitchell Sound Effects Editor
Glenn Butler Sound Mix Technician
James Packer Executive Producer
Craig Berry Storyboard
Amanda Farinos Animation Coordinator
Todd Hansen Additional Editor
Kelly Lafferty Script Coordinator
Doug Nicholas Additional Editor
Chris Paluszek Story Artist
Leiki Veskimets Production Coordinator
Christopher Neely Leadman
Michael Semanick Additional Sound Re-Recording Mixer
Ross Anderson Lighting Artist
Wendy Means Props
Damian Candusso Sound Effects Editor
Derryn Pasquill Supervising Dialogue Editor
Kirsty Millar Visual Effects Supervisor
Fabian Sanjurjo Supervising Sound Effects Editor
Trish Gallaher Glenn Property Master
Damien Gray CG Supervisor
Denis Cordova Props
Lori Grabowski Script Supervisor
Rob Coleman Animation Director
Rob Coleman Head of Animation
Mike Cottee Animation
Steven Mnuchin Executive Producer
Tyler Allison First Assistant "B" Camera
Jacob Pinger Camera Operator
Kurt Grossi Key Grip
Andy Bialk Conceptual Design
Pablo Calvillo Layout
Egbert Tjong Layout
Neil Kennedy Animation
Stewart Alves Animation
John Turello Animation
Simon Bull Animation
Jarrod Anderson Technical Supervisor
Shane Prigmore Conceptual Design
Steve Agland Lighting Artist
Shane Aherne Lighting Artist
Jhon Alvarado Animation
Nicklas Andersson Animation
Laurence Andrews Layout
Shannon Armstrong Lighting Coordinator
Simon Ashton Animation
Sven Assmuss Animation
Kevin Baker Lighting Artist
Benjamin Bigiel Modeling
Paul Braddock Modeling
Simon Bunker Lighting Technician
Blair Burke Animation
Lexie Busby Animation Coordinator
Dug Calder Animation
Marco Carpagnano Animation
Amanda Collins Lighting Coordinator
Tristan Connors Modeling
Vernessa Cook Layout
Gareth Cowen Layout
Nicholas Cross Lighting Artist
Omar Dabbagh Layout
Vivian David Lighting Artist
Nick DeBoar Lighting Artist
Elise Deglau Animation
Sergio Delfino Animation
Jérôme Dernoncourt Animation
Mathieu Dimuro Lead Animator
Jim Dodd Lead Animator
Jeff Driver Modeling
Patricio Ducaud Animation
Mike Dugard Animation
Rachael Dunk Lighting Artist
Chris Ebeling Animation
D. Edwardz Layout
Matt Estela Lighting Artist
Matt Everitt Animation
Matt Farell Animation
Raffaele Fragapanan Technical Supervisor
Nam Gyu Gang Modeling
Kayn Garcia Animation
Tim Gibson Lead Animator
Carine Gillet Lighting Artist
Natalia Gubareva Lighting Artist
David Hansen Animation
Herbert Heinsche Lighting Artist
Aaron Hoffman Lighting Artist
Andrew Hunt Animation
Scott Hunter Animation
Scott Hurney Storyboard
Timothy Kenyon Lighting Artist
Ryan Kirby Lighting Artist
Loïc Miermont Animation
Christel Pougeoise Animation
David Tuber Story Artist
Robert Hallowell II Hair Department Head
Brad Haehnel Scoring Mixer
Jason Gary Best Boy Grip
Kristen Anderson Conceptual Design
Jay Pelissier Art Direction
Mark Goellnicht Camera Operator
Greg P. Fitzgerald Sound Re-Recording Mixer
Peter Purcell Additional Sound Re-Recording Mixer
Mark Ackland Conceptual Design
Rick Lisle Sound Effects Editor
Michole Bergstrom First Assistant "A" Camera
Rob Zeigler Assistant Editor
Suzanne Evans-Booth Animation Supervisor
Brian Feola Propmaker
Steven Light-Orr Set Dresser
Larry Guy Clause Construction Foreman
Mark Locke Transportation Captain
Tim Ryan Music Editor
Tammy Ashmore Makeup Department Head
Sam Hayward Sound Mix Technician
Will Allegra Associate Producer
Matthew Ashton Executive Producer
Linda Luong Animation Coordinator
Andrew Miller Sound Effects Editor
Robert Eber Sound Mixer
Scott Edward Collins Set Dresser
Craig Peck Animation
Ross Jensen Production Accountant
Jack Evans Set Dresser
Bradford Ralston Video Assist Operator
Daniel O'Brien Assistant Editor
Lizzie Sam Story Coordinator
Julien Leveugle Compositing Supervisor
Cinzia Pegorin Lighting Artist
Georgina Lovering Lighting Coordinator
Steve Day First Assistant Director
Yoriaki Mochizuki Story Artist
Dan Bethell VFX Artist
Vivienne To Conceptual Design
Cara McCastlain Fisher Second Assistant Director
Dwight Joseph Lavers Dolly Grip
Ryan Squires Foley Mixer
Thomas J. O'Connell ADR Mixer
Matthieu Molina Lighting Artist
Christian So Animation
Matt Hatton Conceptual Design
Lucinda Glenn Lighting Manager
Toby Grime Conceptual Design
Craig Welsh Lighting Supervisor
Tim Christie Dolly Grip
Scott Edelson Boom Operator
Deirdre Jernigan Art Department Assistant
Brian Ulrich Scenic Artist
Doug Price Second Assistant "A" Camera
Henry Karjalainen Post Production Supervisor
Duncan McRae Sound Mix Technician
Jerome Moo Matte Painter
Courtney O'Brien Brown Assistant Editor
David Cunningham VFX Artist
Michael Fuller Art Direction
Miles Green VFX Artist
Chris McKay Editor
Matthew Gidney Stereoscopic Supervisor
Charles Santoso Conceptual Design
Hayley Beisler Post Production Assistant
Lachlan Phillips Layout
Jonathan Tappin First Assistant Editor
Sam Chynoweth Colorist
Gregory Naud Animation
Alfie Olivier Animation Supervisor
Ned Walker Layout
Alyssia Sharpe Accountant
Sotiris Bakosis VFX Artist
Raphaël Gadot VFX Artist
Kathleen Fleming Executive Producer
Kathleen Fleming In Memory Of
Matt Skiena Executive Producer
Seanne Winslow Executive Producer
Julie-Marie Robar Costume Supervisor
Brian Steagall Transportation Coordinator
Jennifer Bell Second Assistant "B" Camera
Chris Georgiou Conceptual Design
Donald Walker Conceptual Design
Felicity Coonan Conceptual Design
Mike Zarb Conceptual Design
Nadia Attlee Conceptual Design
Nori Tominaga Conceptual Design
Pavel Elagin Conceptual Design
Phil Whiteley Conceptual Design
Tim Pyman Conceptual Design
Jane Milledge Art Department Manager
Luke MacKay Assistant Editor
Keiran Lee Digital Intermediate Assistant
Allison Cain Production Manager
Alice S. Kim Production Supervisor
Brett Fernandez Props
Mario A. Arce Props
Ronnie Fernandez Props
Alfonso Mediano Props
John Bratton Set Dresser
David L. Bush Set Dresser
Virginie Strub Story Coordinator
Nathan Earley Set Production Assistant
Carlos Rafael Betancourt Set Production Assistant
Gabrielle Desdoigts Production Assistant
Emma Siegel Production Assistant
Catherine Desmier Production Coordinator
Lori Miyakawa Production Accountant
Chantal Montesanti Human Resources
Claudia Liem Human Resources
Claudine Tenana Human Resources
Ivana Zivkovich Human Resources
Louise Estephan Human Resources
Christina Rudd Accountant
Claire Wang Accountant
Erin Osterlund Accountant
Janelle Baker Accountant
Lauren Swift Accountant
Melinda Dennis Accountant
Rob Cornish Accountant
Tanya King Accountant
Chance P. Tassone Craft Service
Guy Griffiths Head of Research
Jade Taglioli Animation
Jared Sandrew Stereoscopic Supervisor
Adam Ryan Modeling
Andrew McDonald Modeling
Daniel Bryce Modeling
Pierre Salazar Modeling
Michael R.W. Anderson Modeling
David Williams Lead Animator
Sandra Mondange Animation Coordinator
Christopher Potter Animation
Mathieu Walsh Animation
Stein Lotveit Animation
Tim Rowlandson Animation
Aidan Sarsfield CG Supervisor
Alex Lay Compositor
Guido Wolter Compositor
Kazia Roach Compositor
Matt Greig Compositor
Norah Mulroney Compositor
Phillip Lange Compositor
Troy Darben Compositor
Tyson Donnelly Compositor
Alex Halstead VFX Artist
Andrei Allerborn VFX Artist
Christian Epunan Hernandez VFX Artist
Christopher Kilshaw VFX Artist
Danielle Brooks VFX Artist
Jayandera Danappal VFX Artist
Larry Townsend VFX Artist
Matt Ebb VFX Artist
Reza Ghobadinic VFX Artist
Rogier Fransen VFX Artist
Aitor Prieto Visual Effects Technical Director
Eoin Murphy Layout
Hailey White Layout
Heidy Villafane Layout
Aditya Talwar Lighting Artist
Celine Velasco Lighting Artist
Etienne Marc Lighting Artist
Feargal Stewart Lighting Artist
Francesco Sansoni Lighting Artist
Graeme McGirr Lighting Artist
Guillaume Ruegg Lighting Artist
Joshua Nunn Lighting Artist
Khai Tuck Wong Lighting Artist
Stefan Litterini Lighting Artist
Tavis Roberts Lighting Artist
Wayne Osborne Lighting Artist
Miguel Angel Pérez Tejerina Lighting Artist
Kim Taylor Matte Painter
Michael Halford Matte Painter
Yannick Tan Matte Painter






















ikwilfilmskijken © 2019