The Lost World: Jurassic Park (1997)

Avontuur, Actie, Sciencefiction
Vier jaar na de gebeurtenissen in de eerste Jurassic Park film verklapt John Hammond aan Ian Malcolm dat er nog een ander eiland was vol dino's. Deze zijn verder met rust gelaten, en Hammond is erg benieuwd naar de dieren in een natuurlijke omgeving.

The Lost World: Jurassic Park Film Info

Score: 6.5/10 van 6505 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1997-05-23
Lengte: 129 Minuut / 2:9
Regisseur: Steven Spielberg
Schrijver: David Koepp
Productie Studios: Universal Pictures, Amblin Entertainment, Digital Image Associates
Productie Land: United States of America


The Lost World: Jurassic Park Trailer


Jeff Goldblum
als Ian Malcolm
Julianne Moore
als Sarah Harding
Pete Postlethwaite
als Roland Tembo
Arliss Howard
als Peter Ludlow
Richard Attenborough
als John Hammond
Vince Vaughn
als Nick Van Owen
Vanessa Lee Chester
als Kelly Curtis Malcolm
Peter Stormare
als Dieter Stark
Harvey Jason
als Ajay Sidhu
Richard Schiff
als Eddie Carr
Thomas F. Duffy
als Dr. Robert Burke
Joseph Mazzello
als Tim
Ariana Richards
als Lex
Thomas Rosales Jr.
als Carter
Camilla Belle
als Cathy Bowman
Cyd Strittmatter
als Mrs. Bowman
Robin Sachs
als Mr. Bowman
Ross Partridge
als Curious Man
Ian Abercrombie
als Butler
David Sawyer
als Workman
Geno Silva
als Barge Captain
Alex Miranda Cruz
als Barge Captain's Son
Robert 'Bobby Z' Zajonc
als InGen Helicopter Pilot
Bob Boehm
als Cargo Helicopter Pilot
Bradley Jensen
als Cargo Helicopter Pilot
Alan D. Purwin
als Cargo Helicopter Pilot
Ben Skorstad
als Cargo Helicopter Pilot
Rick Wheeler
als Cargo Helicopter Pilot
Kenyon Williams
als Cargo Helicopter Pilot
Gordon Michaels
als InGen Worker
J. Scott Shonka
als InGen Worker
Harry Hutchinson
als InGen Worker
Billy Brown
als InGen Worker
Brian Turk
als InGen Worker
Jim Harley
als Harbor Master
Colton James
als Benjamin
Carey Eidel
als Benjamin's Dad
Katy Boyer
als Benjamin's Mom
David Koepp
als Unlucky Bastard
Eugene Bass Jr.
als Attorney
Bari Buckner
als Screaming Woman
Patricia Bethune
als Screamer
David St. James
als Screamer
Mark Brady
als Screamer
Marjean Holden
als Screamer
Jacqueline Schultz
als Screamer
Domini Hofmann
als Screamer
Thomas Stuart
als Screamer
C. Ransom Walrod
als Ship Driver
David Gene Gibbs
als Police Helicopter Pilot
Michael N. Fujimoto
als Asian Tourist
Paul Fujimoto
als Asian Tourist
Darryl A. Imai
als Asian Tourist
Darryl Oumi
als Asian Tourist
Vincent Dee Miles
als Screaming Hunter
Bernard Shaw
als CNN Reporter / Self
Sean Michael Allen
als Tourist #2 (uncredited)
Christopher Caso
als InGen Guard (uncredited)
Michael Chinyamurindi
als Waiter (uncredited)
Tory Christopher
als InGen Worker (uncredited)
Michael Fallavollita
als Mechanic with wrench (uncredited)
Elliot Goldwag
als Senior Board Member (uncredited)
Larry Guardino
als Senior Board Member (uncredited)
Henry Kingi
als Dinosaur Hunter (uncredited)
Brian Lally
als Tourist #3 (uncredited)
David Lea
als San Diego Pedestrian (uncredited)
J. Patrick McCormack
als Board Member (uncredited)
Johnny Meyer
als San Diego Pedestrian (uncredited)
Michael Milhoan
als Obnoxious Tourist (uncredited)
Kenneth Moskow
als Tourist #4 (uncredited)
Mark Pellegrino
als Tourist #6 (uncredited)
Bob Quinn
als Dock Construction Worker (uncredited)
Chad Randall
als Hunter (uncredited)
Eli Roth
als Subway Man (uncredited)
James Ryan
als Hunter (uncredited)
Theodore Carl Soderberg
als Dock Worker (uncredited)
Steven Spielberg
als Popcorn-Eating Man (uncredited)
John Williams Original Music Composer
Steven Spielberg Director
Kathleen Kennedy Executive Producer
Colin Wilson Producer
Janusz Kamiński Director of Photography
Michael Kahn Editor
Rick Carter Production Design
David Koepp Screenplay
David Koepp Second Unit Director
Christopher Boyes Assistant Sound Designer
Todd Bryant Stunts
Bonnie Curtis Associate Producer
Gerald R. Molen Producer
Gary Rydstrom Sound Designer
Janet Hirshenson Casting
Jane Jenkins Casting
Michael Crichton Novel
M. James Arnett Stunt Coordinator
Seth Arnett Stunts
Richard Hymns Supervising Sound Editor
Michael Silvers Supervising ADR Editor
Dennie Thorpe Foley Artist
Jana Vance Foley Artist
Tony Eckert Foley Mixer
William James Teegarden Art Direction
David Barrett Stunt Driver
Sergio Mimica-Gezzan First Assistant Director
Tim Alexander Digital Compositors
Jim Passon Color Timer
Teresa Eckton Sound Effects Editor
Sandina Bailo-Lape Foley Editor
Peter M. Tobyansen Production Supervisor
Henry Kingi Stunts
Fred Arbegast Sculptor
Lauren E. Polizzi Art Direction
Pete Antico Stunts
Gary Fettis Set Decoration
Kenneth Wannberg Music Editor
Gary Hymes Stunt Coordinator
Vance Piper Visual Effects Camera
D. Scott Easton Unit Production Manager
Robert Jackson Boom Operator
Anya Colloff Casting Associate
Paul Sonski Art Direction
John Neufeld Orchestrator
Charlie Picerni Stunts
Jon H. Epstein Stunts
Steve Kelso Stunts
Laura Albert Stunts
Shawn Patrick Lane Stunts
Gary Epper Stunts
Diana R. Lupo Stunts
Barbara Harris ADR Voice Casting
Don Levy Unit Publicist
Ken Blackwell Assistant Editor
Mark Stefanich Stunts
Stefan Dechant Production Illustrator
Ron Judkins Sound
Tom Elliott Stunts
Chris Durand Stunts
Tom Morga Stunts
Tom Morga Stunt Double
Robert 'Bobby Z' Zajonc Stunts
Robert 'Bobby Z' Zajonc Aerial Coordinator
Sue Moore Costume Supervisor
Andrew Petrotta Assistant Property Master
George Hull Visual Effects Art Director
Erica Frauman Post Production Supervisor
William Washington Stunts
Ana Maria Quintana Script Supervisor
Lars P. Winther Second Second Assistant Director
Jerry Day Rigging Grip
Denny Caira Transportation Coordinator
Keii Johnston Stunts
Keii Johnston Stunt Double
Troy Robinson Stunts
John Villarino Construction Coordinator
Tommy J. Huff Stunts
John Berger Assistant Art Director
David James Still Photographer
David Devlin Lighting Director
Stanton Barrett Stunts
Mike Shannon Transportation Co-Captain
Ned Gorman Visual Effects Producer
Beau Desmond Costumer
Jerry Moss Property Master
Ewa Sztompke Dialogue Editor
Michael Gleason Visual Effects Editor
Chris Haarhoff Steadicam Operator
David B. Nowell Helicopter Camera
Steve Picerni Stunts
Nadia Venesse Dialect Coach
Judith A. Cory Key Hair Stylist
Andre Fenley Assistant Sound Editor
Kurt V. Hulett Leadman
Gary Summers Sound Re-Recording Mixer
Michael Haro Location Manager
Karyn Huston Hairstylist
Chuck Picerni Jr. Stunts
Kacy Magedman Art Department Coordinator
Lindakay Brown ADR Editor
Tomomi Itaya Camera Intern
Miguel A. Fuertes Lead Animator
Heather Kelton Set Production Assistant
Pat Romano Stunt Coordinator
Steven Meizler Focus Puller
Manny Perry Stunts
David Rowden Stunts
Cynthia Barr Makeup Artist
Sara Bolder Dialogue Editor
Patrick Crane First Assistant Editor
Kevin L. Jackson Stunts
Marie Boller Key Costumer
Mark Gutterud Assistant Camera
Brian Lukas Rigging Gaffer
William Ballard Picture Car Coordinator
Wayne Williams Transportation Captain
Jim Turner Production Controller
Bruce Lacey Foley Editor
Jim Kwiatkowski Key Grip
Michael Denering Scenic Artist
Dean Drabin ADR Mixer
John Bell Concept Artist
Tony Leonardi Standby Painter
Jurgen Scharpf Sound Mix Technician
René González Projection
Marek Bojsza Electrician
Jason Gustafson Special Effects Technician
Shane Mahan Effects Supervisor
Tim Gonzales Craft Service
Larry Guy Clause Construction Foreman
Carlo Basail Greensman
Linda A. King Set Designer
Scott Froschauer Grip
Dallas D. Dornan Set Costumer
Robert Bleckman Set Dresser
David McKlveen Carpenter
Gerard R. Arnoult Chef
Jose Pedro Adelman Driver
Tim Gaylord Loader
Mike Cuevas Post Production Assistant
Donald D. Hardenburg Propmaker
Erik Mattson Sequence Supervisor
Judy Malinoski Set Medic
O.B. Babbs Stand In
Dustin Meier Utility Stunts
Stevie Lazo Production Accountant
Sherry Marshall Production Coordinator
Megan I. Carlson Visual Effects Coordinator
Adria Later Studio Teachers
Frank 'Pepe' Merel Foley Recordist
Jarek Gorczycki Assistant Chief Lighting Technician
Lou Simon Stunts
David Cadiente Stunts
Gary Burritt Negative Cutter
Sean Hobin Second Assistant Director
Tom Boyd Musician
Kevin Erb Best Boy Grip
Todd M. Lachniet Assistant Production Coordinator
Cheli Clayton Second Assistant Camera
Cinda-Lin James Stunts
Cinda-Lin James Stunt Double
Christopher Caso Stunts
J.P. Romano Stunts
Hugh Aodh O'Brien Stunts
Ann Hadsell ADR Recordist
Jack Glenn Dolly Grip
C. Ransom Walrod Marine Coordinator
Richard J. Landon Mechanical Designer
Paul Avery Best Boy Electric
Shawn Robinson Stunts
John Riley Key Set Production Assistant
Monique Gougeon Production Assistant
Jon Alexander Compositing Supervisor
Edward Poveda Payroll Accountant
Tony Hobbs Extras Casting
Amy B. Hughes Additional Second Assistant Director
David Valentin Visual Effects Production Assistant
Paul Lucero Assistant Location Manager
James Linville Assistant Accountant
Stacie L. Speaker Production Secretary
Christine Cram Rotoscoping Artist
Shaun M. McGovern Second Assistant Accountant
Rich Minga Stunts
Tom Lupo Stunts
Lee Waddell Stunts
Danny Costa Stunts
Yuri Hinson Stunts
Alan Wurtzel Stunts
Kevin Larson Stunts
Les Larson Stunts
Roger Wells Stunts
Ivan Stewart Stunts
Brian Stewart Stunts
Adam Sewell Stunts
Mike Schwellinger Stunts
Charlie Romano Stunts
Jon W. Kishi Stunts
Jim Kirby Stunts
John DePasquale Stunts
Mike De Luna Stunts
Robert Bollinger Stunts






















ikwilfilmskijken © 2021