The New Mutants (2020)

Actie, Horror, Sciencefiction
Vijf jonge mutanten ontdekken hun speciale gaven terwijl zij tegen hun wil zitten opgesloten op een geheime basis. Ze moeten hun gevaarlijke krachten controleren. Ze zijn er niet op uit om de wereld te redden, de enigen die ze willen redden zijn zichzelf; zij vechten om te ontsnappen aan hun zonden uit het verleden.

The New Mutants Film Info

Score: 6.3/10 van 2151 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2020-08-26
Lengte: 94 Minuut / 1:34
Regisseur: Josh Boone
Schrijvers Josh Boone, Knate Gwaltney.
website: https://www.foxmovies.com/movies/the-new-mutants
Productie Studios: Marvel Entertainment, 20th Century Studios, TSG Entertainment
Productie Land: United States of America


The New Mutants Trailer


Maisie Williams
als Rahne Sinclair / Wolfsbane
Anya Taylor-Joy
als Illyana Rasputin / Magik
Charlie Heaton
als Samuel Guthrie / Cannonball
Alice Braga
als Dr. Cecilia Reyes
Blu Hunt
als Danielle Moonstar / Mirage
Henry Zaga
als Roberto da Costa / Sunspot
Adam Beach
als Dani's Father
Thomas Kee
als Thomas Guthrie
Colbi Gannett
als Young Illyana
Happy Anderson
als Reverend Craig
Dustin Ceithamer
als Smiling Man
Mickey Gilmore
als Coal Miner
Jeffrey Corazzini
als Coal Miner
Jacinto Vega SpiritWolf
als Frozen Cheyenne
Chuck
als Wolf
Marilyn Manson
als Voice of Smiling Man (voice)
Ronna Kress Casting
Karen Rosenfelt Producer
David Boulton ADR Mixer
Lauren Shuler Donner Producer
Stan Lee Executive Producer
Tim Collins Dolly Grip
Paul Wilkowsky Key Grip
Peter Deming Director of Photography
Molly Hughes Production Design
Simon Kinberg Producer
Mark Snow Original Music Composer
Brenda McNally Hair Department Head
Robb Sullivan Editor
Leesa Evans Costume Design
Nicholas Mastandrea First Assistant Director
Trish Seeney Makeup Department Head
Michele Imperato Executive Producer
David Giammarco Sound Re-Recording Mixer
Warren Hendriks Supervising Sound Editor
Derek Vanderhorst Sound Re-Recording Mixer
Carolyn Pickman Casting
Mark DeSimone ADR Mixer
Andrew Doucette Animation Supervisor
Eric A. Norris Sound Effects Editor
Len Wein Characters
Nate Walcott Additional Music
Mark Oliver Electrician
Hutch Parker Producer
Chris Claremont Comic Book
Mike Mogis Additional Music
Carey Jones Prosthetics
Carey Jones Special Effects Makeup Artist
Josh Boone Screenplay
Josh Boone Director
JoJo Myers Proud Makeup Artist
Merissa Lombardo Set Decoration
Alexios Chrysikos Concept Artist
Matthew Rundell Editor
Steve Cooper Supervising Art Director
Steve Dubin Visual Effects Producer
Robert Berman First Assistant Editor
Virginia B. Johnson Costume Design
Debbie Cutler Assistant Set Decoration
Vincent Schicchi Special Effects Makeup Artist
Dan O'Connell Foley Artist
Ravi Bansal Art Direction
Mark J. Casey Rigging Gaffer
John T. Cucci Foley Artist
Knate Gwaltney Screenplay
Krzysztof Szulc Visual Effects Production Manager
Alicia Accardo Script Supervisor
Casey McDougal Stand In
Sam Hutchins Location Manager
Katrina Schiller Music Editor
Howard Samuelsohn Dialect Coach
Claire Folger Still Photographer
Wayne Lemmer Supervising Sound Editor
Neil Greenberg Visual Effects Editor
David Gulick Property Master
Jack Lilburn Visual Effects Production Manager
Roger Marbury Rigging Gaffer
Chris McGeary Music Editor
Natasha Ladek Wigmaker
Aimee Butterfield Props
Theodore Suchecki Construction Coordinator
Cameron Matheson Leadman
Brian Drewes Visual Effects Producer
Don Libby CG Supervisor
Angela Peri Extras Casting
Camille Friend Hairstylist
Raul Hernandez First Assistant Hairstylist
Rae Signer Scenic Artist
Honah Lee Milne Key Set Costumer
Mathew Krentz Visual Effects Supervisor
Greg ten Bosch Sound Effects Editor
Nichole Pleau First Assistant Makeup Artist
David Wolowic Assistant Sound Editor
David Wolowic Sound Assistant
Seyed Alireza Meraji Senior Animator
Simeon Wilkins Storyboard Artist
Thomas Carroll Pyrotechnician
John Ruggieri Pyrotechnic Supervisor
Terence Bannon Animation Supervisor
Woody Bell Key Rigging Grip
Yogesh Badhe Compositing Lead
José Páramo Special Effects Technician
Monica Rho Visual Effects Production Manager
Hannah Rhein Set Costumer
Season Kent Music Supervisor
Rosemary C. Cremona Second Assistant Director
Matthew Harrison Foley Editor
Mark Hawker Special Effects Supervisor
Cammeron Truesdale Scenic Artist
Jason Mayoh Art Department Coordinator
Joseph Battista Grip
Dawn Marie Richard Set Dresser
Andrew Buckland Editor
Justine Baker ADR Recordist
Mark Pappas Foley Supervisor
David Eubank First Assistant "A" Camera
Lori Berlanga Production Coordinator
Steve Cantamessa Sound Mixer
Harry Pray IV Lighting Technician
Patrick Rousseau "A" Camera Operator
Scott La Rue Boom Operator
Korey J. Cauchon Visual Effects Producer
Sammy Shikaze Visual Effects Coordinator
Matt Bouldry Casting Associate
Greg Wimer First Assistant "B" Camera
Brian Budak Digital Compositor
Barbara Holmes Visual Effects Editor
Dan Cayer Visual Effects Supervisor
Court Chu Storyboard Artist
Rachael M. Roth Unit Publicist
Rachel Litz Visual Effects Editor
Jennifer Driscoll Art Department Assistant
Christopher Walsh Special Effects Technician
Manolo Rojas Steadicam Operator
Manolo Rojas "B" Camera Operator
Gianna Soprano Costumer
Joan Kelley Bierman Associate Producer
Kelton Cram Concept Artist
Acei Martin Stand In
Eva Kuntz Concept Artist
Stephen Nakamura Digital Intermediate Colorist
Bryan Litson VFX Supervisor
Graves Bates Carpenter
Nick Bellofatto Carpenter
Brian Fry Greensman
Jason Joubert Construction Foreman
Anthony Raymond Set Designer
Kristin Catuogno ADR Recordist
Frédéric North Aerial Coordinator
Frédéric North Pilot
Ashley L. Sykes Set Decorating Coordinator
Dana Pacheco Wardrobe Supervisor
Chris Ryerson Rigging Grip
Steven Spady Visual Effects Editor
Julie LeShane Makeup Artist
Julie LeShane Special Effects Makeup Artist
Daniel M. Nussbaum First Assistant Editor
David C. Romano Best Boy Grip
Joanna Murphy Key Costumer
Dennis Colvin Set Dresser
Anton Agerbo Visual Effects Producer
Bob McLeod Comic Book
Vince Mountain Set Designer
Thomas Scott Holland Visual Effects Coordinator
Kim Codner Scenic Artist
Michael Geoghegan Rigging Grip
Leslie Coogan Special Effects Technician
Mark Braithwaite Compositing Supervisor
Georgia Pantazopoulos Grip
Frank Belina CG Supervisor
Ralph Ayala Stand In
Teresa Hays Dolly Grip
Richard Duarte Foley Mixer
Greta Ruljevaite Visual Effects Producer
John Larson Carpenter
Philip Marvin Digital Intermediate Producer
Edan Hopper Visual Effects Coordinator
K.C. Roballo Set Dresser
Brian O'Connor Grip
Pete Kelley Special Effects Technician
Neethu Vijayakumar Visual Effects Coordinator
Dan Hutchinson Generator Operator
Michael Peterson Best Boy Electric
Jose 'Flecha' Hernandez Generator Operator
Loic Zimmermann Art Direction
Kristen Strassel Makeup Artist
Adam Bellao Special Effects Technician
Andy Bergholtz Special Effects Makeup Artist
Juliana Lima Pyrotechnician
Timothy Massey Special Effects Technician
Walter Garcia Stunt Coordinator
Jamison Bryant Dialect Coach
Nadia Sayess Stand In
Joseph O'Sullivan Visual Effects Coordinator
David Clayton Main Title Designer
Ahmed Yousry CG Supervisor
Petr Sajner Digital Compositor
Thaddeus Warren Matte Painter
Robert A. Willis Compositing Lead
Ivan Khomenko Concept Artist
Andrew Van Midde Visual Effects Coordinator
Noah Dubreuil Assistant Property Master
Timothy Rowcroft Set Dresser
Peter Hand Rigging Grip
Tim Dunbar Lighting Technician
Robert Clark Electrician
Jason Cortazzo Libra Head Technician
Joe Battista Rigging Grip
Ed Regal Rigging Grip
Tony Scelsi Production Assistant
Katie Valovcin Second Second Assistant Director
Steffen Reichstadt Concept Artist
Aaron Sims Concept Artist
Rick Radomski Graphic Designer
Leandre Lagrange Concept Artist
Wyatt Lennertz Editorial Production Assistant
Brian Ducharme Digital Compositor
Jack Cucci Foley Mixer
Dave Cockrum Characters
Alex Llewellyn Compositing Supervisor
Miguel Ponce Digital Compositor
Benjamin Regan Prop Maker
Jonathan Champoux Set Dresser
Wayne Kimball Set Dresser
Steve Sikora Lighting Technician
Jill Thibault Textile Artist
Virender Dass Matchmove Supervisor
Bruce A. Ross Special Effects Technician
James Johnson Special Effects Technician
Jack Dudman Concept Artist
Craig Wentworth Visual Effects Supervisor
Gabriele Filippelli Digital Compositor
JoAnn Stevens Second Assistant Accountant
Michelle Stevens First Assistant Accountant
Anu Liikkanen Digital Compositor
Philippe Gaulier Visual Effects Art Director
Samantha Schwartz Assistant Costume Designer
Clinton E. O'Dell Ager/Dyer
Gregory J. Corcoran Set Dresser
Thomas Colleran Painter
John S. DeSimone Electrician
Frank Montesanto Key Rigging Grip
Gary M. Olitsky Rigging Grip
Dean Egan Second Assistant "B" Camera
Kylie Paul Set Production Assistant
Gabriele McIntyre Colorist
Mike C. Pare Digital Compositor
Rich Hardy Jr. Digital Compositor
Julianne Holzschuh Digital Compositor
Carmen Wong Digital Compositor
Radoslav Yanudov Digital Compositor
Timothy DuBois Set Production Assistant
Delane Leahy Production Assistant
Benjamin Zalusky Set Production Assistant
Kevin Gilligan Techno Crane Operator
Amber Primm Scenic Artist
Francesco Pinto CG Supervisor
Matt Hughes Production Accountant
Christopher Conroy Set Dresser
Kelly Walton Props
Kerri McGill Scenic Artist
Toshadeva Palani Loader
Jackson Chow Visual Effects Editor
Stephanie Brandolini Visual Effects Production Assistant
Jared Simon Assistant Editor
Maninder K. Saini Digital Imaging Technician
Samuel R. Green Sound Engineer
Troy Moore Visual Effects Supervisor
Alec Roy Lighting Technician
Jesse Stoudt Stunts
Ryan D. Hansford VFX Lighting Artist
Lisa Nagid Props
Kallan Treadwell Visual Effects Coordinator
Sophia Tapia Payroll Accountant
Olivier Dumont Visual Effects Supervisor
Robin Chalfin Tailor
Rebecca Matkaluk Visual Effects Production Manager
Connie Sung Visual Effects Coordinator
Dave Manning Scenic Artist
Zachary Zablocki Prop Maker
Erika Velikoivanenko Matte Painter
Christina Todesco Scenic Artist
Gabor Medveczky Set Dresser
Steven P. DeCoste Jr. Production Assistant
Marissa Messina Production Assistant
Jamie O'Hara Concept Artist
Bill Thompson Storyboard Artist
Chris Palmer VFX Lighting Artist
Leema Rose Visual Effects Coordinator
Aaron Bouchard Utility Sound
Brian C. Doyle Electrician
Julia Korona Electrician
Xavier Munoz Grip
Steven P. Marabello Jr. Rigging Grip
Micheal Sheehan Rigging Grip
Jason Chef Sokolowski Rigging Grip
Cheryl Jost Contact Lens Technician
Jennifer Betts Costumer
Paul DeQuattro Carpenter
Ehsan Bigloo Character Designer
Pat Presley Concept Artist
Lauren Ashly Suchecki Construction Buyer
Grace Gulick Props
Tyris Smith Set Dresser
Ashley R. Guillory Storyboard Artist
Morgan Kern Assistant Editor
Danielle L. Statuto Assistant Editor
Vincent Italia CG Supervisor
Kelvin Yee Compositing Supervisor
Stuart Bruzek Compositing Lead
Anu Babu Digital Compositor
Dylan Campbell Digital Compositor
Karla Vazquez Ch Digital Compositor
Jason Heinze Digital Compositor
Karthik Kesiraju Digital Compositor
Giles Longman Digital Compositor
Naveesh Kumar Rana Digital Compositor
Jesse Siglow Digital Compositor
Yuri Vasilyev Digital Compositor
Mustafa Yasin Yalva Digital Compositor
Lucas Degani Key Animation
Carlo Loffredo Key Animation
Sachin S. Suryawanshi Lead Animator
Alex Cannon Pre-Visualization Supervisor
Eman Abdul-Razzak VFX Lighting Artist
Marvin Chua VFX Lighting Artist
Gaeun Lee VFX Lighting Artist
Lyndsey Will VFX Lighting Artist
Bryant Mudd Visual Effects Coordinator
Ameet Muley Visual Effects Coordinator
Juan Orozco Visual Effects Coordinator
Jennifer Stimpfig Visual Effects Coordinator
Jessica Jara Yepez Visual Effects Coordinator
Vladislava Govednik Visual Effects Coordinator
Richard Lukacs Visual Effects Editor
Viktoria Gutheil Visual Effects Production Assistant
Matt Daigle Visual Effects Production Assistant
Meghan Cassidy Production Assistant
Jasmine Zablocki Production Assistant
John Aufiero Production Secretary
Raymond Lisi Production Secretary
Molly Merrell Travel Coordinator
Michael Bird Set Dresser
Dawn Richard Set Dresser
Randy Stone Second Assistant "A" Camera
Nick Usen Editorial Production Assistant
Sebastian J. Hughes Editorial Production Assistant
Mellisa Lytle Sound Assistant
B. Tracy Ouellete Rigging Grip
Tim Catz Rigging Grip
Victoria Haag Special Effects Assistant
Cheryl Jefferies Scenic Artist
Clara Kelly Set Production Assistant






















ikwilfilmskijken © 2021