The Old Guard (2020)

Actie, Fantasie
Vier onsterfelijke strijders die de mensheid al eeuwenlang beschermen, worden opgejaagd om hun mysterieuze krachten, net wanneer ze een nieuwe onsterfelijke ontdekken.

The Old Guard Film Info

Score: 7.157/10 van 3944 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2020-07-10
Lengte: 125 Minuut / 2:5
Regisseur: Gina Prince-Bythewood
Schrijver: Greg Rucka
Productie Studios: Skydance Media, Denver & Delilah Films, Marc Evans Productions
Productie Land: United States of America


The Old Guard Trailer


Charlize Theron
als Andromache of Scythia / Andy
KiKi Layne
als Nile Freeman
Matthias Schoenaerts
als Sebastien Le Livre / Booker
Marwan Kenzari
als Yusuf Al-Kaysani / Joe
Luca Marinelli
als Nicolò di Genova / Nicky
Chiwetel Ejiofor
als Copley
Harry Melling
als Merrick
Veronica Ngo
als Quynh
Natacha Karam
als Dizzy
Anamaria Marinca
als Dr. Meta Kozak
Joey Ansah
als Keane
Adam Collins
als Staff Sergeant Raser
Russell Balogh
als Second Plainclothes
Obie Matthew
als Mercenary
Mette
als Jordan
Micheal Ward
als Lykon
Shala Nyx
als Gita
Majid Essaidi
als Sadeq
Andrei Zayats
als Andrei
Olivia Ross
als Celeste
Peter Basham
als Plainclothes 1
Nadia Niazi
als Old Afghan Woman
Mehdi Lamrini
als Raid Receptionist 1
Aanya Hirdaramani
als Savatt
Jordan Holland
als Ashton
Orlando Seale
als Jean-Pierre
Simon Chandler
als Father Sykes
Jane Fowler
als Shouting Woman
Yassine Zeroual
als Young Scribe
Adam Basil
als Large GMS
Peter Brooke
als Sergeant Wright
Jill Buchanan
als Screaming Woman
Jill De Quincey
als Passerby
Talal El Moustaghfir
als Doorman
Tuncay Gunes
als Nelson (U.S. Marines)
Steve Healey
als David Eves
Rich Lawton
als Marine Officer
Jorge Leon Martinez
als Bodyguard
Martyn Mayger
als Office worker
Chereena Miller
als Army soldier
Seema Morar
als Entrepreneur
Oliver Simms
als Special Ops
Alfredo Tavares
als Marine
Rutvig Vaid
als Businessman
Toby Hefferman
als Security Tech
Charlize Theron Producer
Adam Kirley Stunt Coordinator
Mary E. Vogt Costume Design
Jeff Habberstad Second Unit Director
Glenn Freemantle Sound Designer
Glenn Freemantle Supervising Sound Editor
Ben Barker Sound Designer
Ben Barker Supervising Sound Editor
Peter Burgis Foley Artist
Marc Fishman Sound Re-Recording Mixer
Paul Pattison Makeup Artist
Barry Ackroyd Director of Photography
Aisha Coley Casting
A.J. Dix Producer
Lucy Bevan Casting
Cedric Proust Stunts
Dana Goldberg Producer
Jille Azis Set Decoration
Terilyn A. Shropshire Editor
Stan Wlodkowski Executive Producer
Stan Wlodkowski Unit Production Manager
Don Granger Producer
David Ellison Producer
Marc D. Evans Producer
Gina Prince-Bythewood Director
Greg Rucka Screenplay
Greg Rucka Executive Producer
Greg Rucka Graphic Novel
Olivia Grant Casting Assistant
Julia Michels Music Supervisor
Paige Orr Casting Associate
Tania Blunden Post Production Supervisor
Dustin O'Halloran Original Music Composer
Ahmed Abounouom Supervising Producer
Russell Balogh Stunts
Paul Kirby Production Design
Tami Reiker Director of Photography
Volker Bertelmann Original Music Composer
David Michael Fordham Stunts
Simon Tindall "A" Camera Operator
Beth Kono Producer
David Garrick Stunts
Damien Walters Stunts
Rashid Phoenix Stunts
Stephanie Carey Stunts
Luke Scott Stunts
Kai Martin Stunts
Shahaub Roudbari Stunts
Ben Collins Supervising Art Director
Sara Bennett Visual Effects Supervisor
Alessandro Bertolazzi Hair Designer
Annie Crawford Costume Supervisor
Hayley J Williams Special Effects Supervisor
Danny Freemantle Sound Effects Editor
Thayr Harris Stunts
Rob Pavey Stunts
Laura Swift Stunts
Dacio Caballero Stunt Double
John Gamble Second Unit Director of Photography
Calandra Meredith Costumer
Kenny Knight Stunts
David Balfour Property Master
Walter Volpatto Colorist
Mathew Waters Sound Re-Recording Mixer
Russell Oxley Scenic Artist
Ben Dimmock Stunts
Roxanne Cuenca Script Supervisor
Paul Wrightson Supervising Dialogue Editor
Jen Monnar Music Editor
Stefan Stankowski "A" Camera Operator
Marta Roggero Key Makeup Artist
David Malinowski Prosthetic Designer
Sean Connor First Assistant "A" Camera
Peter Gregson Musician
Hamid Ait Timaghrit Art Direction
Hamid Ait Timaghrit Second Assistant Director
David Menke Music Programmer
Chris Navarro ADR Mixer
Salaheddine Benchegra Location Casting
Aziz Rafiq Art Direction
Emily Brockmann Casting Associate
Miguel Araujo ADR Mixer
Rhys Ifan Art Direction
Brad Larner First Assistant "B" Camera
Katherine Burchill Assistant Costume Designer
Sam Barnes First Assistant "A" Camera
Javier Arrieta Key Costumer
Michael Pybus Assistant Art Director
Douglas Ingram Storyboard Artist
Celeste Chada Music Consultant
Bethany Levy Stunt Double
Adam Collins Stunts
Abdelghafar Essalfi Second Assistant Director
Tom Wilkinson "B" Camera Operator
Andrew Zographos Stunts
Robert Malone Sound Effects Editor
Toby Hefferman Co-Producer
Toby Hefferman First Assistant Director
Adam Lytle Stunts
Brycen Counts Stunt Coordinator
Adrian McGaw Stunts
Anthony Weeden Orchestrator
Joel Conlan Stunt Driver
Ryō Murakawa Key Hair Stylist
Daniel Dow Stunts
Chris Peters Assistant Art Director
Mens-Sana Tamakloe Stunts
Theo Morton Stunts
Dayo James Sound Effects Editor
Chris Pollard Stunts
Serge Crozon-Cazin Stunts
Sana El Kilali Production Manager
Emily Thomson Costume Standby
Abigail Manson Third Assistant Director
Maria Hippolyte Stunts
Talal El Moustaghfir Assistant Director
Oliver Brown Costume Coordinator
Timothy Preston Sound Re-Recording Mixer
Daniel Kresco Scoring Mixer
Adrian Stephens Second Assistant "A" Camera
Behnam Taheri Script Coordinator
Susie Redfern Special Effects Makeup Artist
Brian Murray Storyboard Artist
Andrew Burford Stunts
Liz Ann Bowden Makeup Artist
John Maher Construction Manager
Kathryn Pyle Assistant Set Decoration
Rosie Carter Extras Casting
Lawrence Beckwith Second Assistant "B" Camera
Kimberly Shannon Murphy Stunt Double
Robert Madden Second Assistant Director
Sarah Lochlan Stunts
James Cox Stunts
Jackson Ezard Third Assistant Director
Sonny Louis Stunts
Tom Hatt Stunts
Manuel Vilaseca Vaya Set Dresser
Karen Krizanovich Researcher
Luke Tumber Stunts
Ashley Turner Third Assistant Director
Freddie Mason Stunts
Gemma Hoff Hairstylist
Mouhssine El Badaoui First Assistant Director
Elhoussaine Baouzine Art Department Coordinator
Ruth Clarson Stand In
Paul Bailey Stunts
Xavier Lake Stunts
Giles Edleston Production Manager
Ryan Bradbury Set Dresser
Robert Hladik Stunts
James Pavey Stunts
Gareth John Production Sound Mixer
Andy Madden Second Unit First Assistant Director
Daniel Hernandez Stunts
Daniel Hernandez Fight Choreographer
Sina Ali Stunts
Jane Clark Storyboard Artist
Jessica Miles Set Decorating Coordinator
Jessica Miles Assistant Set Decoration
Hasit Savani Stunts
Steven Mullins Stunts
Al Holland Stunts
Leo Holba First Assistant "B" Camera
Hannah Kons Graphic Designer
David Keadell Second Assistant Director
Soren Bendt Aaboe Pedersen Storyboard Artist
Yusuf Chaudhri Stunts
Adam Basil Stunts
Anna Stephenson Stunts
Tessa Flanagan Art Department Assistant
Anton Simpson-Tidy Stunts
Jake Hovell Standby Property Master
Nathan Whatton Stunts
Fiona Guest Art Department Assistant
Yair Elazar Glotman Musician
Michael Owusu Stunts
Jon Callaway Stunts
Lisa Halstead Hairstylist
Alan MacFeely Sound Mixer
Sora Sayad Sound
Adam Oakley Foley Editor
Sussanah Madden Third Assistant Director
Aisling Hughes Script Supervisor
Nicola Iles Makeup & Hair Assistant
Karl Caffrey Unit Production Manager
Anthony Tuff Costumer
Fintan O'Brien Set Production Assistant
Rudolf Vrba Stunts
Leandro Fernandez Other
Leandro Fernandez Graphic Novel Illustrator
Claire Campbell Makeup & Hair Assistant
Sophia Criscuolo Daily Makeup & Hair
Joyce Iwuozo Hair Setup
Lisa Otterburn Makeup Trainee
Kari Thompson Makeup Trainee
Mouataz Guermah Stand In
Mouataz Guermah Assistant Director Trainee
Veronica Ponzoni Set Production Assistant
Ranya Targhy Assistant Director
Betane Driss Assistant Set Decoration
Ouassel El Kilali Property Master
Eleanor Hambly Construction Coordinator
Vincent Jenkins Concept Artist
Mansel Jones Standby Carpenter
Ghizlane Maatof Set Decoration Buyer
Freddie Pickering Carpenter
Oscar Pickering Carpenter
Luke Sanders Assistant Art Director
Ian Taylor Carpenter
Claire Stratton Script Supervisor
James Merrill Stand In
Tess Castro Music Coordinator
Amy Brady Costumer
Freddie Hitchcock Costume Assistant
Abdelhak Srhiri Special Effects Coordinator
Mohamed Waaziz Boom Operator
Austin Roth Sound Re-Recording Mixer
Simou Mohamed Sound Mixer
Freya Clarke First Assistant Sound Editor
Lewis Young Stunts
Karen Teoh Stunts
Jonny Stockwell Stunts
Shane Roberts Stunts
Thomas Billings Stunts
Dan Gamble "B" Camera Operator
Ramon Álvarez Stunts
Zach Roberts Stunts
Lawrence Hansen Stunts
Ana Ramos Dominguez Visual Effects Producer
Abigail Catto Second Assistant "B" Camera
Ángel Gómez de la Torre Stunts
Mikayla-Jade Barber Stunts
Michael Hoad Stunts
Fabio Santos Stunts
Sanjay Sharma Production Supervisor
Dom Dumaresq Stunts
Pratik Chaudhari Visual Effects
Sofian Francis Stunts
Jared Hasselbach VFX Artist
Marcus White Stunts
Glenn Coulman Second Assistant "B" Camera
Paul Joseph Stunts
James Apps Stunt Double
Tom Gamble Second Assistant "A" Camera
Ryan King First Assistant "C" Camera
Julia Schunevitsch Stunt Double
Christopher Cox Stunts
Steve Jehu Stunts
Matt Crook Stunts
Duy Pham Visual Effects
Jade Lye Stunts
Haruka Ohshima Stunt Double






















ikwilfilmskijken © 2024