The Predator (2018)

Sciencefiction, Actie, Avontuur
De jacht verplaatst zich van de ruimte naar de straten van de buitenwijken. De gevaarlijkste jagers van het universum hebben zichzelf genetisch verbeterd met het DNA van andere soorten. Wanneer een klein jongetje per ongeluk hun terugkeer naar de aarde triggert, kunnen alleen een groep ex-soldaten en een ontevreden docent wetenschappen het einde van de mensheid voorkomen.

The Predator Film Info

Score: 5.636/10 van 3994 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2018-09-05
Lengte: 107 Minuut / 1:47
Regisseur: Shane Black
Productie Studios: 20th Century Fox, Davis Entertainment, Dark Castle Entertainment, TSG Entertainment, Canada Film Capital
Productie Land: Canada, United States of America


The Predator Trailer


Boyd Holbrook
als Quinn McKenna
Trevante Rhodes
als Nebraska Williams
Sterling K. Brown
als Traeger
Jacob Tremblay
als Rory McKenna
Keegan-Michael Key
als Coyle
Olivia Munn
als Casey Brackett
Thomas Jane
als Braxley
Alfie Allen
als Lynch
Augusto Aguilera
als Nettles
Jake Busey
als Keyes
Yvonne Strahovski
als Emily
Brian A. Prince
als Predator
Mike Dopud
als Dupree
Niall Matter
als Sapir
Javier Lacroix
als Cantina Bartender
Gabriel LaBelle
als EJ
Nikolas Dukic
als Derek
RJ Fetherstonhaugh
als Agent Church
James S. Salisbury
als Helicopter Pilot
Garry Chalk
als Postal Worker
Duncan Fraser
als VA Psych
Emy Aneke
als Merc Soldier
Darryl Scheelar
als Bus MP #1
Fraser Aitcheson
als Bus MP #2
Eduard Witzke
als Security Tech
Jan Bos
als Tech Hamlin
Lochlyn Munro
als Lt. General
Françoise Yip
als Tracking Supervisor
Rhys Williams
als F-22 Pilot #1
Malcolm Masters
als F-22 Pilot #2
Harrison MacDonald
als F-22 Pilot #3
Sage Brocklebank
als Transport Driver
Coulton Jackson
als Merc on the Road
Sean O. Roberts
als Stoner
Colin Corrigan
als Emily's House Merc
Anousha Alamian
als Cryptographer
Ryan Scramstad
als Guard with Rory
Patrick Sabongui
als Barn Merc #1
J. C. Williams
als Barn Merc #2
Sean Kohnke
als Barn Merc #3
Juan Pacheco
als Translator (voice)
Lars Grant
als Merc #1
Byron Brisco
als Merc #2
Fraser Corbett
als Merc #3
Chad Bellamy
als Merc #4
Peter Shinkoda
als Dr. Yamada
Aaron Craven
als Scientist
Billy Weber Editor
Shane Black Director
Shane Black Writer
John Davis Producer
Sarah Halley Finn Casting
Michael Diner Supervising Art Director
Harry B. Miller III Editor
Robert Woodruff Set Designer
Larry Fong Director of Photography
Dave Jordan Music Supervisor
Marny Eng Stunt Coordinator
Fred Dekker Writer
Martin Whist Production Design
R.J. Kizer Supervising ADR Editor
J. Todd Anderson Storyboard Artist
Victoria Down Makeup Department Head
Cheryl Marion Art Direction
David Betancourt ADR Mixer
David Giammarco Sound Re-Recording Mixer
Guy Bews Stunt Coordinator
Marshall Virtue Stunts
Chris Webb Stunts
Caitlin McKenna ADR Voice Casting
Ric Walkington Armorer
Tish Monaghan Costume Design
Candice Elzinga Casting
Bill Bannerman Executive Producer
Henry Jackman Music
Milena Zdravkovic Concept Artist
Kelly Zombor Sound Mixer
Natalie Simon Costume Set Supervisor
Jonathan Rothbart Visual Effects Supervisor
Roger Vernon Second Unit Director of Photography
Conner Dwelly Production Assistant
Hannah Cooper Casting Associate
Matt Sloan Visual Effects Supervisor
Philipp Wolf Visual Effects Producer
David E. Scott Art Direction
Michael Nouryeh First Assistant Editor
Jordan Sy Sound Assistant
Andrew Li Art Direction
Shannon Grover Art Direction
Hamish Purdy Set Decoration
Peter Oso Snell Music Editor
Emmanuel Shiu Conceptual Design
Nick Roberts ADR Mixer
Dan O'Connell Foley Artist
Blondel Aidoo Visual Effects Producer
Blondel Aidoo Co-Producer
Lance Gilbert Stunt Coordinator
Richard Cowan First Assistant Director
Ravi Bansal Art Direction
Sean Massey Dialogue Editor
John T. Cucci Foley Artist
Ben Mauro Creature Design
Kris Bergthorson Assistant Art Director
Kimberly French Still Photographer
Craig Hosking Aerial Coordinator
Will Kaplan Music Editor
Doane Gregory Still Photographer
Norbert Kaluza Steadicam Operator
Deb Adair Sound Re-Recording Mixer
John A. Larsen Supervising Sound Editor
Niall Fraser Best Boy Electric
Ian Seabrook Camera Operator
Hans Bjerno Aerial Director of Photography
Jesse Joslin Construction Coordinator
Steven M. Saylor Set Designer
John B. Keys Scenic Artist
Craig W. Smith Visual Effects Editor
Lorraine Jamison Unit Publicist
Sean M. Harding Camera Operator
Dean Heselden Camera Operator
Ingrid Kenning Script Supervisor
Dane Bjerno Aerial Camera Technician
Tyler Ruocco First Assistant Editor
Paul Healy Set Decoration
Sean Oxenbury Key Rigging Grip
Tully Summers Concept Artist
Junichi Hosoi Camera Operator
Joecy Shepherd Script Supervisor
Alex Burdett Special Effects Supervisor
Skip Longfellow Supervising Sound Editor
Philippe Sylvain CG Artist
Angela O'Sullivan Assistant Art Director
Bob Wilson Senior Animator
Asregadoo Arundi Visual Effects Supervisor
Beverly Hoy Assistant Makeup Artist
Robert Consing Storyboard Artist
Philip Keller Storyboard Artist
Lachlan Tolley Compositor
Peter Mihaichuk Art Direction
Nick Kray ADR Mixer
Bev Wright Key Makeup Artist
Amandine Dufraise Script Supervisor
Callum Webster Art Direction
Callum Webster Assistant Art Director
Mariela Zapata Set Costumer
Josue Clotaire Fleurimond Conceptual Illustrator
Vincent Poitras Visual Effects Supervisor
Mathieu Raynault Matte Painter
Hanuman Patel Digital Compositor
Michael Asiman Visual Effects Coordinator
Michael Miller ADR Mixer
Jérome Escobar CG Supervisor
Yanick Dusseault CG Artist
Rob Fournier Armorer
Rod Haney Rigging Grip
David Husby Production Sound Mixer
James Ashwill Foley Mixer
Tysen Schieber Boom Operator
Ken Barthelmey Creature Design
Clyde Harrelson Lighting Technician
Simon Jori Digital Imaging Technician
Marc Aubin Art Department Coordinator
Sasha Proctor Steadicam Operator
Ali Macrae Assistant Property Master
Jim Magdaleno Storyboard Artist
Sylvain Theroux CG Supervisor
Andrew Kinney Orchestrator
Jenn Touchie Costumer
Chris Gibbins First Assistant "A" Camera
Summer Dietz Assistant Costume Designer
Phuong Chau Costumer
Christopher Ahrens Lighting Supervisor
Xavier Bourque Digital Compositor
Mathieu Girard Digital Compositor
Kyle James-Patrick Set Dresser
Martin L. Mercer Storyboard Artist
Finn King Key Grip
Luca Nemolato Concept Artist
Dafne Sartori Lighting Artist
Paul Biason Boom Operator
Alex Guri Compositing Supervisor
Tommy Douglas Aerial Camera
Anthony Smith 2D Supervisor
Andrew Lee McConnell Set Designer
Morgan Brady Assistant Production Coordinator
Kelsey Wheeler Aerial Coordinator
Chelsea Mirus Visual Effects Coordinator
Kyle White Set Designer
Julian Hutchens CG Supervisor
Luke Schwarzweller Sound Recordist
Matt Bonin Grip
Noel Albornoz Digital Intermediate Editor
Marc Joubert-Nederveen Senior Modeller
Darin Wong Dolly Grip
Julian Chapdelaine Dolly Grip
Michael Leder Boom Operator
Willard Cochrane Special Effects Technician
Spencer Louttit Assistant Property Master
Simon Hunt Gaffer
Ian Doig Animal Coordinator
Lionel Jacobs Digital Compositor
Laurent Taillefer CG Supervisor
Christopher Kowal Visual Effects Editor
Martina Smyth Casting Associate
Robert Falconer Additional Still Photographer
Trygge Toven Music Supervisor
Fred Brown II Assistant Editor
Vaughan V. Baker Paint Coordinator
Mark G. Alexander Gaffer
Nicholas Dent Dolly Grip
Hannah Haidar Post Production Coordinator
James Clare Assistant Camera
Stéphanie Morin CG Artist
Darah Wyant Assistant Makeup Artist
Kerry Phillips Special Effects Technician
Adam Dougherty Concept Artist
Abner Marín Creature Design
Thomas A. Nelson Storyboard Artist
Jonathan Beard Orchestrator
Brandon Lambdin First Assistant Director
Dana Powers Lighting Technician
Henri Wilkinson Orchestrator
Andres Nino Dolly Grip
Richard Macdonald Best Boy Electric
Chris Webb Stunt Coordinator
Connor Welsh Dolly Grip
Amelie Thomas Visual Effects Coordinator
Jacinthe Côté Visual Effects Producer
Adrienne Sol Production Manager
Shamess Shute First Assistant Director
Etienne Gravrand Set Designer
Jennifer Grossman Costume Supervisor
Zahid Jiwa Digital Compositor
Michael Rostker 3D Editor
Larry Portmann Focus Puller
Bryce Gardiner VFX Editor
Bonita Nichols Visual Effects Coordinator
Kevin Kasper Set Dresser
Brad McGregor Camera Operator
Helen Z. Altenbach Musician
Edward Trybek Conductor
Steve Ouellette Digital Compositor
Djinous Rowling Casting Assistant
Brian Cunningham Conceptual Illustrator
Justin Muller First Assistant Director
Stevo Bedford Conceptual Illustrator
Loic Zimmermann Art Direction
Mauricio Ruiz Concept Artist
James Doh Storyboard Artist
Robin Lamontagne 3D Generalist
Robert Rioux Senior Modeller
Juniper Watters Sound Assistant
Ashton Harmon Second Assistant Camera
Nadim Zaidi Matte Painter
Kimberly Buckham Production Coordinator
Ivan Khomenko Concept Artist
Michael Baloun Visual Effects Coordinator
Andrew Howarth Visual Effects Editor
Ashwin Kumar Roto Supervisor
Eliott Beaudon CG Artist
Ghislain Bruneau CG Artist
Etienne Laroche CG Artist
Cyril Plusse CG Artist
Cedric Tremblay Digital Compositor
Romane Wingerter Visual Effects Production Assistant
Aaron Sims Concept Artist
Christopher Brennan Special Effects Assistant
Marco Correia Best Boy Grip
Amine El Fadl Assistant Production Coordinator
Ainsley Barteluk Art Department Assistant
Natasha Stoesz Art Department Assistant
Sumit Sura Art Department Assistant
Benoit Waller Assistant Art Director
Scott Calderwood Assistant Set Decoration
Don Anderson Assistant Property Master
Shane Baxley Concept Artist
Leandre Lagrange Concept Artist
Stephane Levallois Concept Artist
Alexander Ovchinnikov Concept Artist
Sam Findlay Graphic Designer
Sally Hudson Graphic Designer
Connor Coffman Props
Sarah Vallim Scenic Artist
Davtyan Hamb Sculptor
Anamarija Josipovic Set Designer
Bailey Ostiguy Set Painter
Vincent Proce Storyboard Artist
Christine Tarbox Casting Assistant
Suzanne Yavuz Casting Coordinator
Patricia Villalobos Costumer
Natalya Lazarich Set Costumer
Amie Payne Set Costumer
Robert Finnigan Additional Photography
G. John Turnbull Additional Photography
Kevin Fairbairn Best Boy Grip
Brian Scholz Digital Imaging Technician
Mark Allan Digital Imaging Technician
Shane Storozuk Dolly Grip
Torstein Colyer Dolly Grip
Dan Morrison First Assistant Camera
Richard Sinclair First Assistant Camera
Brett Darby Grip
Derek Evoy Grip
Damien Giles Grip
Graham Johnstone Grip
Lee Wilde Grip
Stu Carl Grip
Jon Jovellanos Key Grip
Cary Cooper Libra Head Technician
Zachary Abrahamson Lighting Technician
Damian Azriel Lighting Technician
Branden Sparkes Lighting Technician
Christopher Boulton Rigging Grip
Jeremy Goodrick Rigging Grip
Spencer Ennis Second Assistant Camera
Jared Krenz Second Assistant "A" Camera
Curtis Nicholls Second Assistant "C" Camera
Sarah Jarvis Assistant Accountant
Garth Yakymyk Assistant Accountant
Kathleen Higgins Assistant Accountant
Laurie Cross Assistant Production Coordinator
Simon Guérette-Langlais Assistant Production Coordinator
Caitlin Morrison Assistant Production Coordinator
Jesse Watts Assistant Production Coordinator
Angel Foisy Key Production Assistant
Cameron Mason Key Production Assistant
Tina Dawson Production Accountant
Ricky Cuevas Production Accountant
Ishtiak Ahmed Production Assistant
Alexander Andy Production Assistant
Karen Ballesteros Production Assistant
Patrick Cahoon Production Assistant
Sam Curtis Production Assistant
Ema Mac Duff Production Assistant
Kate Ferguson Production Assistant
Jade Hamdan Production Assistant
Adam Kleaman Production Assistant
Conor Sawyer Production Assistant
Hannah Shrader Production Assistant
Ilona Tigere Production Assistant
Lauren Witt Production Assistant
Daniele Simone Production Assistant
Carole Fleming Studio Teacher
Matthew Feinman Assistant Editor
Cole Doran Editorial Production Assistant
Alex Cerda Post Production Assistant
Wyatt Lennertz Post Production Assistant
Michael T. Marlett VFX Editor
Toko Nagata Music Coordinator
Holly Sedillos Vocals
Gregory Watkins 2D Supervisor
Kunal Ghosh Dastider CG Supervisor
Pierre Masseron CG Supervisor
Manolo Mantero CG Supervisor
Leo Luxford Compositor
Peter Herlein Compositor
Alexis Bechet Compositor
Francesc Donaire Compositor
Jono Coy Concept Artist
Decharne Brian Digital Compositor
Lilia Collar Digital Compositor
Beauman Coty Digital Compositor
Kaushalya Dattwani Digital Compositor
Brian Ducharme Digital Compositor
Andrea Dutti Digital Compositor
Hugo Daniel Gamboa Digital Compositor
Chris Ingersoll Digital Compositor
Tristan Dunse Digital Compositor
Stephanie Gadsden Digital Compositor
George Ferris Digital Compositor
Amélie Rey Digital Compositor
Marie-Ève Gélinas Digital Compositor
John Toth Digital Compositor
Puneethpb Lead Animator
Carlos Santiago Velazco Lighting Artist
Syria Toliver Lighting Artist
Karim Abdelhamid Lighting Artist
Dennis Gronau Lighting Artist
Josh Ellem Matte Painter
Sarah Neveu Matte Painter
Stefan Schneider Modelling Supervisor
Qazi Hamza Javed Modeling
Dylan Binns Modeling
Manuel Martin Baena Modeling
Eric Benedict Pre-Visualization Supervisor
John Saleem Senior Modeller
Kim Doyle Visual Effects Coordinator
Monish Nair Visual Effects Coordinator
Alexander Naud Visual Effects Coordinator
Kareem Babeel Visual Effects Coordinator
Abhijitsinh Gohil Visual Effects Production Assistant
Christina-Cassandra Barazin Visual Effects Production Manager
Noah Dunbar ADR Recordist
Jack Cucci Foley Mixer
Dale Bartlett Sound Effects Editor
Cary Clark Sound Engineer
Dylan Broughton Cole Special Effects Assistant
Kevin Dykstra Special Effects Assistant
Seth Longworth Special Effects Assistant
Douglas W. Beard Special Effects Technician
Josiah Buhler Special Effects Technician
Charles Desrosiers Special Effects Technician
Ben Eadie Special Effects Technician
Rachel Gervig Special Effects Technician
Spencer Graham Special Effects Technician
Eric Lemay Special Effects Technician
Tevin Maker Special Effects Technician
Jon K. Miller Special Effects Technician
Heidi Mistic Special Effects Technician
Sara Villarreal Special Effects Technician
Adam Tayler Special Effects Coordinator
Zachary Wanerman Associate Producer
Ira Napoliello Executive Producer
Clay Virtue Stunts
Michael Furniss Visual Effects
Satoshi Takazawa VFX Artist






















ikwilfilmskijken © 2022