Bobby Soto als David Cuervas | |
Cinthya Carmona als Alexis | |
George Lopez als Uncle Louis | |
Elpidia Carrillo als Janet | |
Shia LaBeouf als Creeper | |
Lana Parrilla als Favi | |
Chelsea Rendon als Lupe | |
Cheyenne Rae Hernandez als Gata | |
Noemi Gonzalez als Delia | |
Gabriela Flores als Jazmin | |
Rene Moran als Victor | |
Cle Sloan als Bone | |
Lee Coc als Necio | |
Randy Gonzalez als Pete | |
Michelle Jubilee Gonzalez als Rachel | |
Quinn Early als Psycho | |
Jay Reeves als Peanut | |
Ricardo Gonzalez als Dillon | |
Brendan Schaub als Negro | |
Zailee Madrigal als Creepers Girlfriend | |
Karrie Martin als Victor's Wife | |
Juan Carlos Cantu als Tough Father | |
Steve Louis Villegas als Triggs | |
Valentina Latyna Plascencia als Latina | |
Paola Paulin als La Chiquis | |
Cuete Yeska als Grumpy | |
Jimmy Smits als The Wizard | |
Noel Gugliemi als Snoopy | |
Aaliyah Lopez als Casey | |
Donte Johnson als Thumper | |
Jose Conejo Martin als Conejo | |
Nayeli Esparza als Victim (uncredited) | |
Richard Mesquita als Sensei Richard |
David Ayer | Screenplay |
David Ayer | Director |
Melanie Wagor | Unit Production Manager |
Kelly Finn | Production Assistant |
Tyler Thompson | Producer |
Robert Alonzo | Stunt Coordinator |
Mary Vernieu | Casting |
Andrew Menzies | Production Design |
Salvatore Totino | Director of Photography |
Geoffrey O'Brien | Editor |
Lindsay Graham Ahanonu | Casting |
Lisa Pinero | Sound |
Maurice Fadida | Executive Producer |
Dan Katzman | First Assistant Director |
Nick Hermz | Stunts |
Christopher M. Campos | Stunts |
Justin M. Lubin | Still Photographer |
John D. Miller | Key Grip |
Marcus Taormina | Visual Effects Supervisor |
Robert Dierx | Second Assistant Director |
Craig Frosty Silva | Stunts |
Mark Strome | Executive Producer |
Todd Williams | Line Producer |
Anthony Matthew Scott | Associate Producer |
Kelli Jones | Costume Design |
Christopher Brown | Art Direction |
Victor Capoccia | Art Direction |
Allie Venrick | Assistant Costume Designer |
Sarah Wachel | Set Costumer |
Angela Latimer | Associate Editor |
Dylan S. Buser | Dailies Operator |
Yvan Lucas | Digital Intermediate Colorist |
Lisa Tutunjian | Digital Intermediate Editor |
Stephen Ceci | Dailies Manager |
Kelli Marino | Script Supervisor |
Patty Rhinehart | Casting Assistant |
Raylin Sabo | Casting Associate |
Shannon Avalos | Extras Casting |
Ian O'Connor | Pyrotechnician |
Gregory D. Liegey | Visual Effects Supervisor |
Kevin Perry | Best Boy Electric |
Lucas Deans | Camera Operator |
Francesco Sauta | Digital Imaging Technician |
Travis Geske | Drone Operator |
Andrae Crawford | First Assistant Camera |
Orlando Hernandez | Gaffer |
Kevin J. Miller | Lighting Technician |
Lauren Ussery | Lighting Technician |
Kyler Jae | Second Assistant Camera |
Liam A. Miller | Second Assistant Camera |
Will Arnot | Steadicam Operator |
Christopher Allen Nelson | Makeup Effects Designer |
Michael Yezerski | Music |
Chris Long | Producer |