Tomb Raider (2018)

Actie, Avontuur, Fantasie
Het is inmiddels zeven jaar geleden dat de vader van de 21-jarige Lara verdwenen is. In plaats van het bedrijf van haar vader over te nemen werkt ze als fietskoerier in Londen, terwijl ze collegelessen volgt.

Tomb Raider Film Info

Score: 6.4/10 van 6344 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2018-03-05
Lengte: 118 Minuut / 1:58
Regisseur: Roar Uthaug
Schrijvers Alastair Siddons, Geneva Robertson-Dworet.
website: http://www.tombraidermovie.com/
Productie Studios: Square Enix, GK Films, Metro-Goldwyn-Mayer, Warner Bros. Pictures
Productie Land: United Kingdom, United States of America


Tomb Raider Trailer


Alicia Vikander
als Lara Croft
Dominic West
als Lord Richard Croft
Walton Goggins
als Mathias Vogel
Daniel Wu
als Lu Ren
Kristin Scott Thomas
als Ana Miller
Derek Jacobi
als Mr. Yaffe
Hannah John-Kamen
als Sophie
Antonio Aakeel
als Nitin Ahuja
Duncan Airlie James
als Terry the Trainer
Jaime Winstone
als Pamela
Josef Altin
als Bruce The Boss
Billy Postlethwaite
als Bill
Roger Jean Nsengiyumva
als Rog
Michael Obiora
als Baxter
Alexandre Willaume
als Lieutenant
Tamer Burjaq
als Mercenary
Adrian Collins
als Mercenary
Keenan Arrison
als Rocket (Mercenary)
Andrian Mazive
als Mercenary
Milton Schorr
als Mac (Mercenary)
Peter Waison
als Taxi Driver (Stunts)
Samuel Mak
als Chinese Kid
Sky Yang
als Chinese Kid
Civic Chung
als Chinese Kid
Shekhar Varma
als Mr. Ahuja
Rekha John-Cheriyan
als Mrs. Ahuja
Maisy De Freitas
als Young Lara 7 years old
Emily Carey
als Young Lara 14 years old
Gordon Chow
als Sickly Old Digger
Jandre le Roux
als Heli Pilot
Vere Tindale
als Heli Co-Pilot
Annabel Wood
als Rose
Kenneth Fok
als Digger in Woods
Maruwan Gasant
als Digger in Camp
Nick Frost
als Alan (uncredited)
Sarah Sayuri Hare
als Sam (uncredited)
Colleen Atwood Costume Design
Michael Tronick Editor
Susie Figgis Casting
Stuart Baird Editor
Peter Burgis Foley
Mark Walker Assistant Art Director
Graham King Producer
Johnathan R. Banta Visual Effects
Junkie XL Original Music Composer
Patrick McCormick Executive Producer
Patrick McCormick Unit Production Manager
Denis O'Sullivan Executive Producer
Roar Uthaug Director
Wayne Shields Gaffer
Evan Daugherty Story
Alastair Siddons Screenplay
George Richmond Director of Photography
Mark Henson Stunt Coordinator
Lance Peters Armorer
Christian Siebenherz Additional Editor
Ossie McLean Steadicam Operator
Heidi McQueen-Prentice Costume Assistant
Lee Grumett First Assistant Director
Gary Freeman Production Design
Tom Brown Supervising Art Director
Simon Lamont Supervising Art Director
Dominic Gibbs Supervising Sound Editor
Paula Casarin Script Supervisor
Robert Edwards ADR Mixer
Alessandro Troso Art Direction
Eric D. Christensen Senior Visual Effects Supervisor
Simon Changer Music Editor
Christal Wolgamott Visual Effects Producer
Ilze Kitshoff Still Photographer
George Stone Visual Effects Coordinator
Anthony Caron-Delion Art Direction
Julian Morson Camera Operator
Tom Still Art Direction
Mark Taylor Sound Re-Recording Mixer
Allan Magled Visual Effects Producer
Philip Goldsworthy Principal Costumer
Mike Prestwood Smith Sound Re-Recording Mixer
Robert Nederhorst Visual Effects Supervisor
Martin November Visual Effects Editor
Jeremy Braben Aerial Director of Photography
Alex Rouse Wigmaker
John Polyson Visual Effects Editor
Francesca Birri Set Decorating Coordinator
Juan Melgoza Sequence Supervisor
Des Whelan Camera Operator
Tom Harrison-Read Editor
Cecelia van Straaten Assistant Art Director
Dale Rodkin Steadicam Operator
Joe Hopker Hairstylist
Lukasz Jogalla Second Unit Director of Photography
Adam Klein Animation
Brendan Smithers Construction Manager
Jason Martin Camera Operator
Jan Sewell Hair Designer
Jan Sewell Makeup Designer
Scott Shapiro Visual Effects Producer
Rick de Souza Set Costumer
David Packard Scenic Artist
Olly Tellett First Assistant "B" Camera
Simon Finney Camera Operator
Paul Purdy Property Master
Raffaella Giovannetti Set Decoration
Justin Mitchell CG Supervisor
Lucy Ward Script Supervisor
Jonas Jangvad Color Assistant
Max Poolman Special Effects Supervisor
Christian Kratzert Animation
Charles Bodycomb Armorer
Greg Fisher Colorist
Dave Evans Armorer
Adam Horley ADR Editor
Cécile Bouquet Researcher
Richard Van Den Bergh Special Effects Supervisor
Mare McIntosh Visual Effects Producer
Sebastian Barraclough First Assistant "A" Camera
Kle Savidge Music Supervisor
Tamara Marini Art Direction
Christian Black Still Photographer
Paul Linden Visual Effects Supervisor
David Appleby Key Grip
Justin Hawkins First Assistant "B" Camera
Geneva Robertson-Dworet Screenplay
Geneva Robertson-Dworet Story
Leonardo Cruciano Special Effects Coordinator
Lei Zhang VFX Editor
Garry Moore Standby Carpenter
Douglas Ingram Storyboard Artist
Tina Charad Graphic Designer
Johanna Lange Visual Effects Producer
Bjoern Wortmann Compositing Artist
Vincent Liebig Visual Effects Editor
Lee Millham Stunt Driver
Jubey Jose Animation
Kirsty Kinnear Casting Associate
László Sebõ Pipeline Technical Director
Lisa Spence Visual Effects Producer
Roland Langschwert Visual Effects Supervisor
Hubert Maston Visual Effects Supervisor
Anthony Smith 2D Supervisor
Kristen Drewski Visual Effects Coordinator
Timothy A. Wonsik Costume Designer
Chelsea Mirus Visual Effects Coordinator
Garson Yu Title Designer
Wolfgang Osterholzer Carpenter
Alfredo Lupo Draughtsman
Luke Gentry Sound Designer
Alexander Scherffig Compositing Artist
Isona Rigau Draughtsman
Sandro Piccarozzi Assistant Set Decoration
Robert Sealey First Assistant Editor
Kevin Penney Sound Effects Editor
Marika Weber Key Hair Stylist
Marika Weber Key Makeup Artist
Pravika Singh Assistant Art Director
Yasmin Al-Naib Assistant Set Decoration
Jim Crowther Best Boy Grip
Jonathan Dennis Russian Arm Operator
Jaime Fok Visual Effects Editor
Micah Gallagher Compositing Supervisor
Radley Teruel Visual Effects Supervisor
Edward Brett First Assistant Director
Jack Ridout Lighting Technician
Neil Ashton Electrician
Didier Konings Concept Artist
Annalisa Torina Visual Effects Coordinator
Wolfgang Haas Animation
Fady Kadry 3D Artist
Claire Fleming Art Direction
Riette Hayward Makeup Artist
Jacques Van Rooyen Art Department Coordinator
George Amos Camera Operator
Stephen Mathie Gaffer
Regan Mitchell Rigging Grip
Thembekile Kebeni Rigging Grip
Graham Bartholomew Still Photographer
Richard Stevenson Underwater Camera
Birgitta Fredlund Costume Coordinator
Philip Stapelberg Costume Supervisor
Alex-Ann Keppie Set Costumer
Maryke Nel Set Costumer
Giles Dumper Pilot
Jason Martin Marine Coordinator
Ruth Atkinson Script Supervisor
Luke James Matthews Security
Danielle Nel First Assistant Editor
Mike Drew Animation
Daniele Mieli Animation
André Cabaco CG Supervisor
Bill Bridges Lead Animator
Spriha Banik Visual Effects Coordinator
Turea Blyth Visual Effects Coordinator
Matteo Veglia VFX Production Coordinator
Matteo Veglia Visual Effects Coordinator
Errol Stussi Visual Effects Coordinator
Ewa Babska Visual Effects Coordinator
Martin Gritschke Visual Effects Coordinator
Hakyung Chang Visual Effects Coordinator
Chelsea L. Miller Visual Effects Producer
Sarah Vinson Visual Effects Producer
Marcus Goodwin Visual Effects Producer
Kelly McCarthy Visual Effects Producer
Nick Crew Visual Effects Supervisor
Victor Wagner Visual Effects Technical Director
Lise-Marie Bothma Special Effects Coordinator
Jon Boothroyde Boom Operator
Christopher Kollar Compositing Artist
Nathan Erasmus Electrician
Uri Maree Electrician
Winston Jezile Electrician
John Colebourn Storyboard Artist
Dani Devereux Matte Painter
Will Morris First Assistant "C" Camera
Garreth Carikas Graphic Designer
Leigh Gold First Assistant "A" Camera
Max Glickman First Assistant "C" Camera
Tom Gough Digital Imaging Technician
Colin Mutch Leadman
Rodgers Paul Matte Painter
Chester Carr Concept Artist
Dan Walker Concept Artist
Randolph Watson Concept Artist
Marcus Lester-George Art Department Assistant
Jessica Paterson Art Department Assistant
Maudie Andrews Assistant Set Decoration
Po Sing Chu Concept Artist
Houston Sharp Concept Artist
John Maher Construction Manager
Greg Cleaver Draughtsman
Daniel Gommé Draughtsman
Adam Doe Props
Karl Koroscik Props
Kris Snell Props
Darren Westover Props
Natalia Eck Scenic Artist
Keri Murphy Scenic Artist
Simoné Roussouw Scenic Artist
Dan Riches Set Dresser
Luke Townshend Set Dresser
Josh Ryba Storyboard Artist
Jean de Kock Best Boy Lighting Technician
Filippo Maso Camera Trainee
Ewan Sadler Camera Trainee
Oliver Hadlow-Martin Digital Imaging Technician
Werner Grobbelaar Digital Imaging Technician
Joshua Callis-Smith Digital Imaging Technician
Mardon de Carvalho Digital Imaging Technician
Chris Belcher Digital Imaging Technician
Shane Abrahams Electrician
Justice Amadi Electrician
Paddy Anstey Electrician
Thandi Blakfesi Electrician
Desmond Gqitekaya Electrician
Douglas Mcerlain Electrician
Ben Ransley Electrician
Edrich Hollis First Assistant Camera
James Perry Second Assistant "A" Camera
Ian Jackson Second Assistant "B" Camera
Paul Snell Second Assistant "B" Camera
Ben Casciello Rogers Second Assistant "C" Camera
Liz Essex Principal Costumer
Kelly Jade Rother Textile Artist
Benjamin Tyrrell Textile Artist
Chris Francis Color Assistant
Jonathan Smiles Dailies Technician
Neil Damman Special Effects Technician
George Spensley-Corfield Special Effects Technician
Yves Bischoff Compositing Artist
Matthias Eckhardt Compositing Artist
Lasse Hamann Compositing Artist
Finlay Hogg Compositing Artist
Sandro Kath Compositing Artist
Andrea Krupp Compositing Artist
Dirk Matzkuhn Compositing Artist
Johannes Peter Compositing Artist
Paul Poetsch Compositing Artist
Petr Sajner Compositing Artist
Jens Schneider Compositing Artist
Jonas Stiltz Compositing Artist
Kai Woytke Compositing Artist
Guillermo Ramos Compositing Supervisor
Matt Omond Compositing Supervisor
Jai Krishnaswamy Compositing Supervisor
Zachariah Zaubi Compositing Supervisor
Franz Schiller Compositing Supervisor
Kurt Lawson Compositing Supervisor
Morris Abramian Generalist
Jordan Alaeddine Generalist
Omer Erlich Generalist
Maverick Han Matte Painter
Che Yen Chuang Matte Painter
Jane Chen Matte Painter
Jaeil Seo Matte Painter
Rose Wang Matte Painter
Thomas Warrender Matte Painter
Beau Casey Pipeline Technical Director
Michael Hubbard Pipeline Technical Director
Asim Zaidi Pipeline Technical Director
Thad Diego Pipeline Technical Director
Manuel Ferdinand Pipeline Technical Director
Rushikesh Joshi Pipeline Technical Director
Christopher Beatty Pre-Visualization Coordinator
Alicia Lowndes Pre-Visualization Coordinator
Kathrin McCarthy Pre-Visualization Coordinator
Gabrielle Powell Pre-Visualization Coordinator
Vincent Aupetit Pre-Visualization Supervisor
Herman Lee Pre-Visualization Supervisor
Lee Morrison Stunt Coordinator
Silvia Fontana Graphic Designer
Noah Hughes Executive Producer
Carolina Jiménez Layout
Michael Furniss Visual Effects






















ikwilfilmskijken © 2021