True Lies (1994)

Actie, Thriller
Overdag is Harry Tasker een geheim agent, die feilloos alle spionage-technieken beheerst. Maar 's avonds is hij een brave huisman en Harry's vrouw Hellen weet niets van zijn gevaarlijke werk. In haar ogen is hij een doodeerlijke, maar saaie vertegenwoordiger in computers. Na vijftien jaar huwelijk, heeft Helen genoeg van haar leventje en stort zij zich in het avontuur.

True Lies Film Info

Score: 7/10 van 3035 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1994-07-15
Lengte: 141 Minuut / 2:21
Regisseur: James Cameron
Schrijvers James Cameron, Claude Zidi, Simon Michaël, Didier Kaminka.
Productie Studios: Lightstorm Entertainment, 20th Century Fox
Productie Land: United States of America


True Lies Trailer


Arnold Schwarzenegger
als Harry Tasker
Jamie Lee Curtis
als Helen Tasker
Tom Arnold
als Albert Gibson
Bill Paxton
als Simon
Tia Carrere
als Juno Skinner
Art Malik
als Salim Abu Aziz
Eliza Dushku
als Dana Tasker
Grant Heslov
als Faisil
Charlton Heston
als Spencer Trilby
Marshall Manesh
als Jamal Khaled
James Allen
als Colonel
Dieter Rauter
als Boathouse Guard
Jane Morris
als Janice
Katsy Chappell
als Allison
Crystina Wyler
als Charlene
Ofer Samra
als Yusif
Paul Barselou
als Old Guy in Bathroom
Charles A. Tamburro
als Helicopter Pilot
Jean-Claude Parachini
als Jean-Claude
Uzi Gal
als Lead Terrorist
Majed Ibrahim
als High Rise Terrorist
Armen Ksajikian
als Juno's Chauffeur
Mike Akrawi
als Jihad Cameraman
Mike Cameron
als Citation Pilot
Charles Cragin
als Samir
Louai Mardini
als Bread Van Terrorist #1
Gino Salvano
als Bread Van Terrorist #2
Scott Dotson
als Harrier Pilot
Tom Isbell
als Reporter at High Rise
John Bruno
als Custodian
Mark Goldblatt Editor
Mali Finn Casting
Cindy Carr Set Decoration
James Cameron Screenplay
James Cameron Director
James Cameron Producer
Brad Fiedel Original Music Composer
David Kneupper Sound Designer
Clayton Collins Sound Editor
Robert W. Laing Art Direction
Peter Lamont Production Design
Stephanie Austin Producer
Richard A. Harris Editor
Conrad Buff IV Editor
Marlene Stewart Costume Design
Nicholas R. Allen Boom Operator
Jeff Dawn Makeup Supervisor
Bob Beher Sound Effects Editor
Aldric La'Auli Porter First Assistant Director
Russell Carpenter Director of Photography
Martin Laing Assistant Art Director
Kenny Alexander Stunts
Claude Zidi Screenplay
Aron Warner Production Executive
Joel Kramer Stunt Coordinator
Thomas L. Fisher Special Effects Coordinator
Jon Danniells Leadman
Peter Kent Stunt Double
J. Michael Muro Steadicam Operator
Simon Michaël Screenplay
Rae Sanchini Executive Producer
Emily Schweber Casting Associate
Didier Kaminka Screenplay
Shirley Walker Conductor
Michael St. Hilaire Camera Operator
Lawrence Kasanoff Executive Producer
E. J. Foerster Second Unit Director
John Bruno Visual Effects Supervisor
Glenn R. Wilder Second Unit Director
Paddy Cullen Production Supervisor
Teresa Cheng Digital Effects Producer
Bret Mixon Roto Supervisor
Paul Richards Set Dresser
Charles Stewart Property Master
Knox White Utility Sound
Robert Shriver Executive Producer
Michael Novotny Art Direction
Kyle Cooper Title Designer
Scott Thaler Unit Production Manager
Gregg Baxter Supervising Sound Editor
Mike Chambers Visual Effects Producer
Michael Condro First Assistant Camera
Lucia Mace Hairstylist
Lisa Lovaas Costume Supervisor
David L. Butler Aerial Director of Photography
John Calvin Doyle Stunt Driver
Lynne Hockney Choreographer
Sharron Reynolds-Enriquez Script Supervisor
Joseph Hodges Set Designer
Lloyd Moriarity Key Grip
Pete Romano Underwater Camera
Zade Rosenthal Still Photographer
William D. McLane Greensman
Richard Dwan Jr. Dialogue Editor
Carol Flaisher Location Manager
Chris Jargo ADR Editor
Willy Allen Foley Editor
Peter Tothpal Key Hair Stylist
Lauren Alexandra Ritchie Post Production Coordinator
Jacques Stroweis Digital Effects Supervisor
Brent Boates Storyboard
Douglas Greenfield Dolby Consultant
Crystal Dowd Visual Effects Coordinator
Allen Cappuccilli Visual Effects Editor
Robert Batha First Assistant Sound Editor
Kevin Andrew Smith Systems Administrators & Support
Ellen Somers Head of Production
Pamela Easley Associate Producer
Aaron Dem Production Coordinator
Linda Boykin-Williams Makeup Artist
Fran Allgood Set Costumer
Randy Gerston Music Supervisor
Chrisi Karvonides-Dushenko Assistant Costume Designer
Lee Orloff Sound Mixer
Dan Muscarella Color Timer
Patty von Arx Music Editor
Allan K. Rosen Supervising Music Editor
Rick A. West Chief Lighting Technician
Gary L. King Special Effects Assistant
Susannah Brengel Production Accountant
James Ashwill Foley Mixer
Tim Boyle Scoring Mixer
John Rotondi Sound Engineer
Rome Duval Carpenter
Chris Santini Construction Foreman
Tom Cranham Production Illustrator
Patrick Burn Assistant Location Manager
Harry Lu Weapons Master
Marie Nashold Set Medic
Jane Kass Assistant Editor
Brian A. Pitts Rigging Grip
Kirk Bloomberg Second Assistant Camera
Teri Anne Kopp Art Department Coordinator
J. Michael Haynie First Assistant Director
William Les Collins Construction Coordinator
Kieran Woo Production Controller
Mary Nelson-Duerrstein Negative Cutter
David Ticotin Second Second Assistant Director
Hugh McCallum Additional Grip
William Buckingham III Grip
Donald R. Casella Transportation Coordinator
Josh Margolies Visual Effects Assistant Editor
Robert Hutchins Pyrotechnician
Jack Reeves Scenic Artist
Mike Brooks Propmaker
Doug Chartier Dolly Grip
Marce Sterner Location Scout
Dean F. Janik Painter
Monty Shook Sculptor
Joseph Calta Standby Painter
Bobby Enriquez Driver
Amy La Licata Loader
Price Pethel Post Production Supervisor
Michael Salven Key Set Production Assistant
Rick Bozeat Sound Recordist
Kathleen Conway Stand In
Peter Farson Supervising Animator
Barb Meier Technical Supervisor
Charles May II Video Assist Operator
Robert Neville Best Boy Electric
John L. Dardis Electrician
Lisa Aycock Digital Compositors
Jon Aghassian Data Wrangler
Mark R. Jackson First Assistant Camera
Stephen Sobisky Project Manager
Scott Ross General Manager
Howell Caldwell Second Second Assistant Director
Rick Fleishman Music Coordinator
Stacy Layne Kramer Assistant Accountant
Sean Hood Swing
Eugene B. Kerry Best Boy Grip
Tom Numbers Key Costumer
John Patteson Assistant Property Master
Thomas Conroy Graphic Designer
Jeanna Crawford Special Effects Technician
Scott Hering Assistant Camera
Nigel Arscott Location Assistant
Peter Kelley Dialogue Coach
John R. Hansen Payroll Accountant
Jeff Senour Pilot
Trish Minnich Production Assistant
Tim Scannell Rotoscoping Artist
Martin Jedlicka Second Assistant Director
Karin Roffman Trainee Production Coordinator
Nancy Townsend Trainee Production Coordinator






















ikwilfilmskijken © 2021