6.4

U.S. Marshals (1998)

Thriller, Misdaad, Actie
U.S. Marshal Sam Gerard opent samen met zijn ervaren team de jacht op de mysterieuze ex-geheim agent Mark Sheridan die ontsnapt is nadat het vliegtuig waarin hij met anderen overgeplaatst werd, neerstortte.

U.S. Marshals Film Info

Score: 6.4/10 van 969 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1998-03-06
Lengte: 131 Minuut / 2:11
Regisseur: Stuart Baird
Schrijver: John Pogue
Productie Studios: Kopelson Entertainment, Warner Bros. Pictures
Productie Land: United States of America

U.S. Marshals Foto's


U.S. Marshals Trailer


Tommy Lee Jones
als Marshal Samuel Gerard
Wesley Snipes
als Mark Sheridan
Robert Downey Jr.
als John Royce
Joe Pantoliano
als Marshal Cosmo Renfro
Daniel Roebuck
als Deputy Marshal Bobby Biggs
Tom Wood
als Deputy Marshal Noah Newman
LaTanya Richardson Jackson
als Deputy Marshal Savannah Cooper
Irène Jacob
als Marie Bineaux, Mark's Girlfriend
Kate Nelligan
als United States Marshal Catherine Walsh
Patrick Malahide
als Bertram Lamb, Security Service Director
Rick Snyder
als Special Agent Frank Barrows
Michael Paul Chan
als Xian Chen, U.N. Cultural Attache of China
Johnny Lee Davenport
als Deputy Marshal Henry
Donald Li
als Detective Kim
Marc Vann
als Deputy Jackson
Richard Lexsee
als Fireman
Tony Fitzpatrick
als Greg Conroy
Vaitiare Hirshon
als Stacia Vela
Donald Gibb
als Mike Conroy
Karen Vaccaro
als Hospital Cashier
Len Bajenski
als Deputy Hollander
Matt Decaro
als Deputy Stern
Thomas Rosales Jr.
als 727 Prisoner
James Sie
als Vincent Ling
Tracy Letts
als Sheriff Poe
Rose Abdoo
als Donna
Lorenzo Clemons
als Stark
Meg Thalken
als Saks Saleswoman
Lennox Brown
als Man in Green Cap
Ammar Daraiseh
als Drugstore Clerk
Romanos Isaac
als Ship's First Officer
Ray Toler
als Earl
Jerry Goldsmith Original Music Composer
Jerry Goldsmith Conductor
Alexander Courage Orchestrator
Amanda Mackey Casting
Stuart Baird Director
Cathy Sandrich Gelfond Casting
Louise Frogley Costume Design
Virginia Cook-McGowan Dialogue Editor
Terry Rawlings Editor
Jane Alderman Casting
Gene Serdena Set Decoration
Bruce Alan Miller Art Direction
Mark Worthington Art Direction
Wolfgang Glattes Co-Executive Producer
Maher Ahmad Production Design
Arnold Kopelson Producer
Anne Kopelson Producer
Kenneth Hall Music Editor
Andrzej Bartkowiak Director of Photography
Tom Kerwick Best Boy Grip
J. Michael Muro Steadicam Operator
Keith Barish Executive Producer
Matthew Gross Production Executive
Roy Huggins Executive Producer
Roy Huggins Characters
Stephen Joel Brown Co-Producer
John Pogue Screenplay
Eric Yellin Key Production Assistant
William C. Carruth ADR Editor
Steve Adcock Additional Camera
Kimberly Ellen Lowe Dialogue Editor
Joan Rowe Foley
Troy Porter ADR Mixer
Phil Dupont Second Assistant Director
Ernie Malik Unit Publicist
Gary Davis Stunt Coordinator
Gary Davis Second Unit Director
Allan A. Apone Makeup Artist
Monty Westmore Makeup Artist
Michael Scott Camera Operator
Clay Donahue Fontenot Stunt Double
Eric A. Pot Additional Second Assistant Director
Mitchell Ray Kenney Costume Supervisor
Anthony Milch Sound Effects Editor
Tim Tuchrello Second Assistant Sound
Robert Troy Dialogue Editor
Kevin Bartnof Foley
Kevin Bartnof Foley Artist
Marshall Winn ADR Editor
Craig Hosking Aerial Coordinator
Donald L. Warner Jr. Sound Effects Editor
Bernard Weiser Sound Effects Editor
Richard Fernandez Set Designer
Peter Mercurio First Assistant Camera
Steven J. Winslow Camera Technician
Kurt E. Soderling Aerial Director of Photography
Kurt E. Soderling Visual Effects Camera
Michael J. Maurer Electrician
George Kohut Camera Operator
Cyndi Reece-Thorne Makeup Artist
David Sosalla Digital Effects Supervisor
Sherman Labby Production Illustrator
Gordon Ecker Sound Effects Editor
Peter Donen Visual Effects Supervisor
Glenn Richard Côté Associate Producer
Steve Mann Sound Effects Editor
Glenn Hoskinson Sound Effects Editor
Gregory Lundsgaard Steadicam Operator
John Leveque Supervising Sound Editor
Tim Grover First Assistant Editor
Tim Grover Visual Effects Editor
Russ Kavanaugh Post Production Supervisor
James Simcik Supervising ADR Editor
Elizabeth Lang Casting Associate
Cydney Cornell Hairstylist
Michael Meinardus Special Effects Coordinator
Linda Warren Associate Producer
Dru Anne Carlson Script Supervisor
Alma Kuttruff Unit Production Manager
David W. Krummel Assistant Art Director
Mickey Alzola Stunts
Joe Bristol Assistant Property Master
Dana Burdi Researcher
Mercedes Kelso Casting Associate
Linda Folk ADR Editor
Riccardo Bertoni Extras Casting
Richard Hartley Assistant Chief Lighting Technician
Scott D. Smith Sound Mixer
Nick Vidar Music Programmer
Anthony Joseph Fatigato Painter
Joe McCloskey Costume Supervisor
Mark N. Woods Gaffer
Morgan Michael Lewis Key Grip
Craig Anthony Costumer
Bob Putynkowski Color Timer
George DiLeonardi Transportation Coordinator
Bob Gomez Rigging Grip
Patrick Phillips Technical Supervisor
Gretchen Gain Key Costumer
Steve Cainas Assistant Production Coordinator
Vincent Lascoumes Assistant Director
Catherine Head Casting Associate
Allen Baker Second Unit Director of Photography
Michael P. Weinstein Still Photographer
Terry Dee Rigging Gaffer
June Westmore Makeup Artist
Mo Henry Negative Cutter
Olivier Sarda Digital Compositors
Ken Cabrera Craft Service
Cheryl A. Stone Production Accountant
Spitfire Brown Utility Stunts
John F. McHugh Construction Coordinator
P.J. Abrahams Location Scout
Ray Conchado Grip
Jon Nicholson Set Dressing Artist
Steven Silverstein Camera Loader
Tracy Farrington Property Master
Tad Kranowski Sequence Supervisor
Bill Vergos Set Production Assistant
Andy-John Stand In
Chris Freres Best Boy Electric
Betsy Bottando Location Manager
Lori Bridwell Production Supervisor
Dale R. Janus Boom Operator
Brooke Henderson Ward First Assistant Sound Editor
Mark Sheafer Machinist
Laura Krumholz Assistant Editor
Aiman A. Humaideh Second Second Assistant Director
Jonathan Malden Colorist
Maria Norman Executive Assistant
Cody Lassen Extras Casting Assistant
Bill Bartelt Concept Artist
Dave T. MacDonald Special Effects Technician
Amiee Clark Visual Effects Production Assistant
Jennifer Desplinter Additional Second Assistant Camera
John Hudecek Dolly Grip
Gregg Gannett Second Assistant Camera
Anne Healy Assistant Location Manager
Caryn Cheever Assistant Accountant
Richard O. Helmer Chief Lighting Technician
Yashar Hedayat Production Assistant
Tom Dames Production Secretary
Michael Cadman Technical Advisor






















ikwilfilmskijken © 2020