4.864

V/H/S: Viral (2014)

Horror, Thriller
Centraal staan een aantal lugubere opnames, waarbij geobsedeerde tieners de volgende internetsensatie willen worden, waaronder een gestoorde illusionist die een magisch voorwerp in bezit krijgt van een hogere macht, een jonge skater die doelwit wordt van een ziekelijke Mexicaanse sekte en een sinistere, schimmige organisatie die op zoek is naar een seriemoordenaar.

V/H/S: Viral Film Info

Score: 4.864/10 van 574 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2014-11-21
Lengte: 97 Minuut / 1:37
Regisseurs: Marcel Sarmiento, Nacho Vigalondo, Gregg Bishop, Aaron Moorhead, Todd Lincoln, Justin Benson.
Schrijvers Marcel Sarmiento, Nacho Vigalondo, Gregg Bishop, Aaron Moorhead, T.J. Cimfel, Justin Benson, David White.
Productie Studios: Bloody Disgusting, 8383 Productions, Divide / Conquer, The Collective Studios, Crafty Apes, Bishop Studios LLC, Sayaka Producciones Audiovisuales, AM Films, Studio71, Rustic Films
Productie Land: Spain, United States of America

V/H/S: Viral Foto's


V/H/S: Viral Trailer


Patrick Lawrie
als Kev (segment "Vicious Circles")
Emilia Ares
als Iris (segment "Vicious Circles")
Celia K. Milius
als Grandma (segment "Vicious Circles")
Steve Berens
als Cop (segment "Vicious Circles")
Garrett Bales
als Spooked Guy (segment "Vicious Cycles")
Stephanie Silver
als Eva (segment "Vicious Circles")
Charles Johnson
als BMX #1 (segment "Vicious Circles")
Ryan Staats
als BMX #2 (segment "Vicious Circles")
Robert Andrew Sallberg
als BMX #3 (segment "Vicious Circles")
Brad Collin
als BMX #4 (segment "Vicious Circles")
Donald Taylor Knott
als Bum (segment "Vicious Circles")
Val Vega
als Gabriella (segment "Vicious Circles")
Angela Garcia
als Carolina (segment "Vicious Circles")
Vanessa Siqueiros
als Little Girl (segment "Vicious Circles")
Lilliana Aliyah Delahoussaye
als Little Girl (segment "Vicious Circles")
Chad Guerrero
als Uncle Alberto (segment "Vicious Circles")
Chad Guerrero Jr.
als Kid (segment "Vicious Circles")
Jorge Marquez
als Carlos (segment "Vicious Circles")
Steve Robles
als Cesar (segment "Vicious Circles")
Ashley Rivers
als Railing Guy (segment "Vicious Circles")
Gary Sugarman
als Lewis (segment "Vicious Circles")
Noelle Ann Mabry
als Lulu (segment "Vicious Circles")
Gary Anderson
als Newscaster (segment "Vicious Circles")
Richard Neil
als Newscaster (segment "Vicious Circles")
Kelly Misek Jr.
als Zach (segment "Vicious Circles")
Justin Welborn
als Dante (segment "Dante the Great")
Emmy Argo
als Scarlett (segment "Dante the Great")
Dan Caudill
als Detective Gregory Hughes (segment "Dante the Great")
Nathan Mobley
als Theatrical Critic (segment "Dante the Great")
Michael Aaron Milligan
als Clay (segment "Dante the Great")
John Curran
als Blackstone (segment "Dante the Great")
Susan Williams
als Carol McMullen (segment "Dante the Great")
Randy McDowell
als Harry Houdini (segment "Dante the Great")
Greyson Chadwick
als Houdini Girl #1 (segment "Dante the Great")
Amanda Baker
als Houdini Girl #2 (segment "Dante the Great")
Blair Redford
als Self (segment "Dante the Great")
Jessica Serfaty
als Self (segment "Dante the Great")
Carrie Keagan
als Self (segment "Dante the Great")
Cory Rouse
als Self (segment "Dante the Great")
Stephen Caudill
als SWAT Leader (segment "Dante the Great")
Heather Hayes
als Girl in Bed (segment "Dante the Great")
Jessica Luza
als Girl in Shower (segment "Dante the Great")
Ashley Caudill
als Magician Assistant #1 (segment "Dante the Great")
McKinley MacLean
als Magician Assistant #2 (segment "Dante the Great")
Amanda Hall
als Magician Assistant #3 (segment "Dante the Great")
Angie Dillard
als Newscaster / Background Talent (segment "Dante the Great")
Nick Lauinger
als Dante's Trailer Park Friend #1 (segment "Dante the Great")
Tony Reames
als Dante's Friend #2 / SWAT Team (segment "Dante the Great")
Gregg Bishop
als Documentary Director (segment "Dante the Great")
Mark Oliver
als Male Newscaster (segment "Dante the Great")
Matt Daneri
als SWAT Team Member (segment "Dante the Great")
Marian Álvarez
als Marta (segment "Parallel Monsters")
Gustavo Salmerón
als Alfonso (segment "Parallel Monsters")
Xavi Daura
als Oriol (segment "Parallel Monsters")
Esteban Navarro
als Oriol (segment "Parallel Monsters")
Nick Blanco
als Danny (segment "Bonestorm")
Chase Newton
als Jason (segment "Bonestorm")
Shane Brady
als Taylor (Camera Guy) (segment "Bonestorm")
Peter Villalba
als Gas Money Kid (segment "Bonestorm")
David Castro
als Chanting Man (segment "Bonestorm")
Natalia Ferreiro
als Hag-Like Woman (segment "Bonestorm")
Justin Benson
als Rollerblading Marine (segment "Bonestorm")
Aaron Moorhead
als Rollerblading Marine's Buddy (segment "Bonestorm")
Conrad K. Pratt
als Skullface (segment "Bonestorm")
Jonez Jones
als Skullface (segment "Bonestorm")
Angel Sala-Belen
als Skullface (segment "Bonestorm")
Michael Flores
als Skullface (segment "Bonestorm")
Alex Belden
als Skullface (segment "Bonestorm")
Kaley Victoria Rose
als Girl in Park (segment "Bonestorm")
DeStorm Power
als Security Guard (segment "Bonestorm")
Yahel Dooley
als Guy on Roof (segment "Bonestorm")
John Oravec
als Bum (segment "Bonestorm")
Donal Thoms-Cappello
als Chanting Man (segment "Bonestorm") (voice)
Isaac Rubio
als Hispanic Man (segment "Bonestorm") (voice)
Ela Aldrete
als Hispanic Woman (segment "Bonestorm") (voice)
Jawed El Berni
als Skullface (segment "Bonestorm")
Rim Basma
als Female Victim
Heather Ashley Chase
als Swat Team
Jessica Landon
als Alex
Morgan Susser Cinematography
Matthew Lessall Casting
Joseph Bishara Music
Marcel Sarmiento Screenplay
Marcel Sarmiento Director
Marcel Sarmiento Executive Producer
Marcel Sarmiento Post Production Supervisor
Marcel Sarmiento Camera Operator
Marcel Sarmiento Visual Effects Supervisor
Marcel Sarmiento Visual Effects Designer
Sam Balcomb VFX Artist
Gary Binkow Producer
Nacho Vigalondo Screenplay
Nacho Vigalondo Director
Adam Hendricks Producer
Blake Myers Art Direction
Doc Duhame Stunts
Gregg Bishop Screenplay
Gregg Bishop Director
Gregg Bishop Editor
Gregg Bishop Producer
Gregg Bishop Camera Operator
Gregg Bishop Visual Effects Supervisor
Gregg Bishop VFX Artist
Chad Guerrero Stunts
Stephen Caudill Producer
Richard Swindell VFX Artist
Kristopher Carter Music
Christopher White Executive Producer
Christopher White Co-Producer
Julian Higgins Second Unit Director
Sean Michael Patton Costume Design
Aaron Moorhead Screenplay
Aaron Moorhead Director
Aaron Moorhead Editor
Aaron Moorhead Producer
Aaron Moorhead Visual Effects Supervisor
Aaron Moorhead VFX Artist
Aaron Moorhead Cinematography
Todd Lincoln Director
Todd Lincoln Production Design
Todd Lincoln Writer
Vincent J. Guastini Makeup Artist
Vincent J. Guastini Special Effects Supervisor
Phillip Blackford Editor
Phillip Blackford Sound Designer
Phillip Blackford Post Production Supervisor
Phillip Blackford Music Editor
Phillip Blackford Supervising Sound Editor
Phillip Blackford Sound Re-Recording Mixer
Phillip Blackford Additional Editor
Phillip Blackford Online Editor
Roxanne Benjamin Co-Producer
Brad Miska Producer
Brad Miska Original Concept
T.J. Cimfel Screenplay
Justin Benson Screenplay
Justin Benson Director
Justin Benson Editor
Justin Benson Producer
Zak Zeman Executive Producer
Canaan Triplett Production Sound Mixer
Julia Hapney Special Effects Makeup Artist
Nahikari Ipiña Producer
Brian De Pue Stunt Coordinator
Michael Felker Editor
Michael Felker Digital Imaging Technician
Casey Adams Stunt Coordinator
Juan Cardarelli Additional Visual Effects
Eric M. Levy Additional Visual Effects
John Oravec Transportation Captain
John Oravec Production Assistant
Tom Owen Executive Producer
Harris Charalambous Cinematography
Harris Charalambous Colorist
Toniet Gallego Set Dresser
Alex Barrios Stunts
David White Screenplay
Sergio López-Eraña Production Sound Mixer
Sergio López-Eraña Boom Operator
Ron Hurley Special Effects Makeup Artist
Greg Koronowicz VFX Artist
Anthony N. Stunts
Jon D. Domínguez Cinematography
Jon D. Domínguez Online Editor
D.J. Lynch Sound Re-Recording Mixer
Manuel Sánchez Production Manager
Dana Loats Costume Design
Seong-Jin Moon Art Direction
Óscar del Monte Special Effects Makeup Artist
Nacho Díaz Special Effects Makeup Artist
Julia Guillén Creagh Script Supervisor
Nik Morgan Set Decoration
Dan Caudill Producer
Dan Caudill First Assistant Director
Ryan Bozajian Digital Compositor
John H. Lang Producer
Nick Blanco Stunts
Jessica Luza Stunts
Jamie Hardt Production Sound Mixer
Tim LeDoux Visual Effects Supervisor
Jason Sanford Visual Effects Producer
Marshall Rao First Assistant Camera
Leo Ibanez Key Grip
Rob McIntyre Sound Designer
Laura Cristina Ortiz Costume Design
Laura Cristina Ortiz Wardrobe Supervisor
Yahel Dooley Sound Designer
Yahel Dooley Sound Mixer
William Tanner Sampson Camera Operator
William Tanner Sampson First Assistant Camera
William Tanner Sampson Second Unit Director of Photography
Michael Aaron Milligan Stunt Double
Arturo Artal Assistant Art Director
George Feucht Camera Operator
George Feucht Cinematography
George Feucht Colorist
Alberto Rivas Video Assist Operator
Megan Areford Special Effects Coordinator
Megan Areford Makeup Designer
Cindy Chao Production Design
Michele Yu Production Design
Fawn Ortega Hairstylist
Fawn Ortega Makeup Department Head
Fawn Ortega Hair Department Head
Evgeny Kovalev Visual Effects
Marko Post Visual Effects
Dakota Keller Costumer
Chris LeDoux Visual Effects Supervisor
Lucas Clyde Sound Mixer
Lucas Clyde Production Sound Mixer
Joshua Bramer Property Master
Brittany Falardeau Set Production Assistant
Andrew Reyes Co-Producer
Morgan Patterson Co-Producer
Rita Harrell Casting
Jen Kelley Casting
Molly Coffee Production Design
Torey Haas Still Photographer
Torey Haas VFX Artist
Nick Lauinger First Assistant Camera
Greg Gilreath Production Coordinator
Steve Berens Animal Wrangler
Mark LeDoux Digital Compositor
Joshua D. Stevens Digital Compositor
Kyle Mclean Stunts
Lizzie Sam Second Second Assistant Director
Lizzie Sam Key Set Production Assistant
Tara K. Clark Set Dresser
Dirk Valk 3D Artist
Lance Gill Grip
Jason Fijal Production Design
Renonda Anderson Special Effects Makeup Artist
Manuel Gago Electrician
Christina Strain Set Production Assistant
Colin Angle Gaffer
Paul Sartain Electrician
Jesse Vallejo Key Grip
Staci Puckett-Gibbs Makeup Artist
Staci Puckett-Gibbs Additional Hairstylist
Ruth Martín Set Production Assistant
Arantza Vélez Casting
Stan J. White Set Dresser
John Gorman Gaffer
Cristina Malillos Assistant Hairstylist
Cristina Malillos Assistant Makeup Artist
Matt Hingstman Gaffer
Vince Cupone Stunt Coordinator
Vince Cupone Associate Producer
Vince Cupone Action Director
David Lawson Jr. Producer
David Lawson Jr. First Assistant Director
Aaron Fairley Grip
Thuy Le Digital Compositor
William Thornton Special Effects Makeup Artist
Nils Onsager Producer
Nils Onsager Still Photographer
Nils Onsager Second Unit Director
Yarden Levo First Assistant Director
Raymond Carr Leadman
Tony Reames Second Assistant Camera
Rex Kenney Grip
Robin Scott Graham Compositing Supervisor
Sergio Fernández Borrás Sound Designer
Cate Smierciak First Assistant Camera
Fred Grant VFX Artist
Sten Saluveer Associate Producer
Sten Saluveer Co-Producer
Luis Fuentes Focus Puller
K.T. Chandler Makeup Artist
K.T. Chandler Hairstylist
Gabriela Gomez Set Production Assistant
Fabiola Campaña Lozano Animal Wrangler
Heather Hayes Stunts
Rafael Sanz Assistant Art Director
Sheraton Toyota Sound Mixer
Mallorie Coleman Property Master
Steven K. Greer Set Dresser
Roger Adams Stunts
Thom Stanley Graphic Designer
Luisa Novo Set Production Assistant
Nina A. White Set Dresser
Andie McMahon Wardrobe Assistant
Idan Menin Second Assistant Camera
Sara E. García Production Assistant
Ryan Leonard Production Supervisor
Brian Barrow Assistant Camera
Brian Barrow Additional Colorist
Michael Matzur Visual Effects Compositor
Justin Garcia Best Boy Electric
Zachary Matthews Production Design
Zachary Matthews Set Designer
Andres Kluge Visual Effects
Miguel Junquera Assistant Art Director
Nick Leonard Grip
Claire Parkinson Costume Design
Jenn Humphries Special Effects Makeup Artist
Adam Peiken Still Photographer
Victor Berlin Editor
Victor Berlin Data Wrangler
Victor Berlin Digital Imaging Technician
Alex Belden Key Production Assistant
Theo Brooks Producer
Joshua Ballze Makeup Artist
Joshua Ballze Concept Artist
Ted Cary Makeup Artist
Lacie Guzman Key Hair Stylist
Lacie Guzman Key Makeup Artist
Karisa Preto Makeup Artist
Danny Garcia Assistant Production Design
Gibby Kay Property Master
Oskar Salas Production Sound Mixer
Steven G. Martinez Still Photographer
Garret H. Morris Music Supervisor
Allan Recinos Key Set Production Assistant
Anntona Music
Noe Cabañas Art Direction
Beatriz García Costume Design
Ana Belén Fernández Román Key Hair Stylist
Ana Belén Fernández Román Key Makeup Artist
Isidro Carbajal First Assistant Director
Sofía Merlín Location Manager
Sofía Merlín Second Assistant Director
Jorge Torrens Visual Effects
Nabuco Donosor Stunt Double
Debora M. Geanini First Assistant Camera
Raúl Pérez Palomo Gaffer
Clara Gómez Aragón Production Assistant
Ashley Caudill Wardrobe Supervisor
Beck Engle Associate Producer
Justin Dornbush Editor
Laura Briscoe Makeup Artist
Laura Briscoe Additional Hairstylist
Zoe Simone De Fino Key Hair Stylist
Zoe Simone De Fino Key Makeup Artist
M.J. Stoykewich Assistant Hairstylist
M.J. Stoykewich Assistant Makeup Artist
Kaley Woolridge Special Effects Makeup Artist
Skye Wulfric Special Effects Makeup Artist
Jason Barr Set Dresser
Aaron Marsh Set Dresser
Amanda Nelis Set Dresser
Lael Pastore Set Dresser
Hilary Staff On Set Dresser
Jason Tyler Construction Coordinator
Clarke Williams Set Dresser
Garrett DeHart VFX Artist
Neil Gordon VFX Artist
Neil Gordon Key Grip
John Evenden Stunts
Carl Kyle F. Stunts
Alissa Valente Feucht Stunts
Alissa Valente Feucht Stunt Double
Darren Litehiser Stunts
Caleb Puca Stunts
Mary Ruth Ralston Stunts
Eric Wagner Stunts
Drew Alexander Grip
Matt Daneri Camera Operator
Matt Daneri Gaffer
Matt Daneri Associate Producer
Benjamin Gravitt Grip
Shane Marshall Swing
Jamie Mellars Grip
Jason Roberts Still Photographer
Jessica Courtney Production Assistant
Debra Moss Production Assistant
Colleen Riley Production Assistant
Ashley Rivers Stunts
Steve Robles Casting
Steve Robles Still Photographer
Jessica Blaize Hendricks Second Assistant Director
Chloe Bostian Digital Compositor
Chris Buonglomo Additional Visual Effects
Chris Wirth Special Effects
Chris Wirth VFX Artist
Kelly Camino Stunts
Montgomery Delongpre Stunts
Clancy Pauntz Stunts
Meat Perkins Stunts
Lauro Avila Second Assistant Camera
Frank Anthony Bello Best Boy Grip
Hannah K. Baker Set Production Assistant
Max Hollingshead Set Production Assistant
A.J. Lodge Set Production Assistant
Niloo Badie Production Supervisor
Dayna Noffke On Set Dresser
Sandy Houdeshell Catering
Zeke Lopez Legal Services
Jeff Ostray Set Medic
Mohamadreza Tazari Title Designer
Jordan Toplitzky Accountant
Mario Martín Still Photographer






















ikwilfilmskijken © 2024