6.3

Van Helsing (2004)

Horror, Avontuur, Actie
Oost-Europa, negentiende eeuw. De beroemde vampierjager Gabriel van Helsing is op een missie om het kwaad te overwinnen. Niet alleen Dracula, ofwel Vladislaus Dragulia, heeft zijn aandacht, maar ook het monster van Frankenstein en The Wolf Man passeren de revue.

Van Helsing Film Info

Score: 6.3/10 van 3957 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2004-05-05
Lengte: 132 Minuut / 2:12
Regisseur: Stephen Sommers
website: https://www.uphe.com/movies/van-helsing
Productie Studios: Universal Pictures, Sommers Company, The, Stillking Films
Productie Land: Czech Republic, United States of America


Van Helsing Trailer


Hugh Jackman
als Van Helsing
Kate Beckinsale
als Anna Valerious
Elena Anaya
als Aleera
Will Kemp
als Velkan
David Wenham
als Carl
Richard Roxburgh
als Count Vladislaus Dracula
Shuler Hensley
als Frankenstein's Monster
Kevin J. O'Connor
als Igor
Alun Armstrong
als Cardinal Jinette
Silvia Colloca
als Verona
Josie Maran
als Marishka
Tom Fisher
als Top Hat
Samuel West
als Dr. Victor Frankenstein
Robbie Coltrane
als Mr. Hyde (voice)
Stephen Fisher
als Dr. Jekyll
Dana Morávková
als Barmaid
Zuzana Durdinová
als Opera Singer
Jaroslav Vízner
als Gendarme
Marek Vašut
als Villager
Samantha Sommers
als Vampire Child
Dorel Mois
als Dracula's Ball Performer
Marianna Mois
als Dracula's Ball Performer
Laurence Racine
als Dracula's Ball Performer
Patrice Wojciechowski
als Dracula's Ball Performer
Kacie Borrowman
als Dwerger (uncredited)
Martin Klebba
als Dwerger (uncredited)
Ryan James
als Villager (uncredited)
Alan Silvestri Original Music Composer
Alan Silvestri Conductor
Anna Pinnock Set Decoration
Harry Cohen Sound Designer
Harry Cohen Sound Effects Editor
Sam Mercer Executive Producer
Gabriella Pescucci Costume Design
Cindy Carr Set Decoration
Ellen Lewis Casting
Priscilla John Casting
David Minkowski Associate Producer
Matthew Stillman Associate Producer
Jim May Editor
Ryan Arndt Special Effects Assistant
Allan Cameron Production Design
Stephen Sommers Director
Stephen Sommers Producer
Stephen Sommers Writer
Bob Ducsay Editor
Bob Ducsay Producer
Tony Reading Art Direction
Giles Masters Art Direction
Allen Daviau Director of Photography
Steve Arnold Art Direction
Anna MacKenzie ADR Editor
Ezra Dweck Sound Effects Editor
Dino Dimuro Sound Effects Editor
Victoria Rose Sampson ADR Editor
Christopher Assells Sound Effects Editor
Per Hallberg Supervising Sound Editor
R. A. Rondell Stunt Coordinator
Bryan Bowen Sound Effects Editor
Nina Fallon Visual Effects Coordinator
Simon Murton Concept Artist
Thomas L. Fisher Special Effects Coordinator
Keith VanderLaan Makeup Effects
Jon Danniells Assistant Decorator
Ray Bushey III Assistant Editor
Keith P. Cunningham Art Direction
Leslie Shatz Sound Re-Recording Mixer
Steve LaPorte Key Special Effects
Mary Shelley Characters
Carlo Poggioli Costume Design
Joanna Colbert Casting
Greg Cannom Makeup Effects Designer
Peter Gleaves ADR Mixer
David Lucarelli ADR Recordist
Dawn Swiderski Assistant Art Director
Kelly Matsumoto Editor
JoAnn Perritano Unit Production Manager
Mark McKenzie Orchestrator
Artist W. Robinson Associate Producer
Dawn Snyder Assistant Art Director
Luke Freeborn Set Designer
Jordan Wilby Intern
Colleen Callaghan Key Hair Stylist
Chris Munro Production Sound Mixer
Michael Keller Additional Sound Re-Recording Mixer
Derek Thompson Creature Design
Kimaree Long Dialogue Editor
Nena Smarz Makeup Department Head
Eric Sundahl Set Designer
Easton Michael Smith Set Designer
Ian Christie Sequence Supervisor
Tim Rigby Stunts
Harry E. Otto Set Designer
Nick Scarano Costume Supervisor
Jann K. Engel Set Designer
Alex Cameron Assistant Art Director
Frederick H. Stahly Dialogue Editor
John Finklea Music Editor
John T. Cucci Foley Artist
Anthony Ortiz Boom Operator
Frank Masi Still Photographer
Steven B. Melton Property Master
Laura Baker Set Costumer
Kenneth Karman Supervising Music Editor
Paul C. Babin Camera Operator
David Balfour Property Master
Sylvie Chesneau Script Supervisor
Tom Connole Camera Operator
Larry Wallace Gaffer
Guy Adan Unit Publicist
Jess Platt Dialect Coach
Michelle Pazer ADR Editor
Nigel Sumner Sequence Supervisor
Gordon T. Wittmann Visual Effects Coordinator
Karen Baker Landers Supervising Sound Editor
Peter Staubli Sound Effects Editor
Craig Fikse Steadicam Operator
Zack Davis ADR Editor
Nathan R. Fitzgerald Digital Intermediate Editor
Bruce Tanis Sound Effects Editor
Dan Hegeman Sound Effects Editor
David Parker Sound Re-Recording Mixer
Thomas Whiting ADR Editor
Nancy Smytka Set Costumer
Dennis S. Sands Sound Re-Recording Mixer
Christian Alzmann Visual Effects Art Director
Todd Tucker Assistant Makeup Artist
Nicolas Anastassiou Visual Effects Editor
Scott Sanders Sound Effects Editor
Kelly Granite Visual Effects Compositor
Curt I. Miyashiro CG Supervisor
Connie Kennedy Visual Effects Coordinator
Dana Arnold Rigging Gaffer
Shane Reed Leadman
Silvia Raiano Set Costumer
Lori Arnold Visual Effects Coordinator
Derek Casari ADR Engineer
Wylie Griffin Art Department Coordinator
Butch West Construction Coordinator
Rick O'Connor CG Animator
Ellen Lampl Graphic Designer
Jeffrey Benedict Sequence Supervisor
Carl N. Frederick Sequence Supervisor
Sean T. Stratton Post Production Supervisor
Jill E. Hughes Visual Effects Coordinator
Craig Hammack CG Supervisor
Voni Hinkle Hairstylist
Bryan Park Visual Effects Editor
Daniel Jeannette Animation Supervisor
Tony Negrete First Assistant Sound Editor
Gregory B. Peña Key Costumer
Kristen Leigh Branan Head of Production
Debra Brown Choreographer
James Ashwill Foley Mixer
Steven J. Scott Digital Color Timer
Sarah Peacock Visual Effects Coordinator
Sean Apple Digital Compositor
Laura Denicke Visual Effects Coordinator
Hunter S. Ellis Post Production Coordinator
Jerry Bingham Storyboard Artist
Alexander Beddow ADR Recordist
Michal Krbeček Second Assistant Camera
Richard Castro First Assistant Accountant
David Tanaka Visual Effects Editor
Serena Fiumi Set Costumer
Susan Jennifer Lipson Hairstylist
Judy Cook Extras Casting
Marshall Richard Krasser Compositing Supervisor
Jimmy Edwards Fight Choreographer
Robert E. Denne Standby Painter
Hideki Arichi Art Department Assistant
Kevin Britton Camera Production Assistant
Nicole Furia Production Controller
Vaclav Sramek Editorial Production Assistant
Tzarina V. Edillon First Assistant Editor
Kyle Carden Best Boy Grip
Jennifer Conroy Production Coordinator
Jennifer C. Bell Visual Effects Producer
Gretchen Libby Visual Effects Producer
Petr Skvor Assistant Location Manager
Kenneth Bailey Creature Technical Director
Scott Squires Visual Effects Supervisor
Ben Snow Visual Effects Supervisor
Rocky Quiroz Cableman
Catherine Peña Set Costumer
Jorge J. Gonzalez Set Costumer
Renata Ryšavá Set Costumer
Vasilios Tanis Makeup Artist
Mary Kim Production Supervisor
James Traynor Location Manager
Nick Conti Editorial Production Assistant
Doug Smythe CG Supervisor
Raul Essig Sequence Supervisor
Jeremy Goldman Sequence Supervisor
Robert Hoffmeister Sequence Supervisor
Hayden Landis Sequence Supervisor
Tia Marshall Sequence Supervisor
Patrick Myers Sequence Supervisor
Thomas Zils Sequence Supervisor
Glenn Karpf Visual Effects Coordinator
Karin Silvestri Stunts
Lukáš Líbal Third Assistant Director
Tad Griffith Stunts
Gary A. Beaird Dolly Grip
Matthew A. Del Ruth Assistant Camera
Katherine Farrar Production Assistant
Jiřina Eisenhamerová Costumer
Todd Vaziri Compositing Lead
Richard Bradshaw Stunt Double
Lance Larson Assistant Property Master
Maria Battle Campbell Second Second Assistant Director
John Bonnin Libra Head Technician
Steve Austin Special Effects Technician
Sean MacKenzie Sequence Supervisor
Leslie Fulton Lead Animator
Erin King Rotoscoping Artist
Terry R. Owens Production Driver
Michael Healey Digital Colorist
Terra Bliss Digital Intermediate Producer
Kevin Roy Additional Production Assistant
Chris John Jones Creative Director
Donald Fly General Manager
Carey Burens Visual Effects Assistant Editor
Brano Danis Colorist
Harvey Lowry Director of Operations
Gary J. Gross Production Consultant
Greg Michael Second Unit Director
Christine Castellano Visual Effects Production Assistant
Faith Allbeson Casting Assistant
Janette Evans Accountant
Michal Engrth Assistant Accountant
Boban Dvorak Assistant Production Coordinator
Florent Andorra CG Artist
Justin Hamilton Salem Key Set Production Assistant
David Romano Payroll Accountant
Kelly E. Norris Production Secretary
Roxanne Sutherland-Valentine Receptionist
Carole Humphreys Second Assistant Accountant






















ikwilfilmskijken © 2020