War of the Worlds (2005)

Avontuur, Thriller, Sciencefiction
Ray Ferrier (Tom Cruise) is een arbeider, wonend in New Jersey. Hij is vervreemd van zijn gezin, zijn leven verloopt niet goed en hij is teveel met zichzelf bezig. Zijn eenvoudige leven wordt echter op een buitengewone en gewelddadige manier verstoord, wanneer allesvernietigende indringers hun opwachting maken. Buitenaardse wezens, die in grote aantallen zijn gekomen om de aarde te vernietigen. Terwijl zij zich een weg banen door het land en een spoor van vernietiging achter zich laten, moet Ray zijn kinderen zien te beschermen.

War of the Worlds Film Info

Score: 6.4/10 van 4732 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2005-06-28
Lengte: 116 Minuut / 1:56
Regisseur: Steven Spielberg
Schrijvers Josh Friedman, David Koepp.
Productie Studios: Paramount, Amblin Entertainment, Cruise/Wagner Productions, DreamWorks Pictures
Productie Land: United States of America

War of the Worlds Foto's


War of the Worlds Trailer


Tom Cruise
als Ray Ferrier
Dakota Fanning
als Rachel Ferrier
Miranda Otto
als Mary-Ann
Justin Chatwin
als Robbie Ferrier
Tim Robbins
als Harlan Ogilvy
Camillia Sanes
als News Producer
John Scurti
als Ferry Captain
Morgan Freeman
als Narrator (Voice)
Takayo Fischer
als Older Woman
Yul Vazquez
als Julio
Ann Robinson
als Grandmother
Gene Barry
als Grandfather
Daniel Eric Gold
als Conspiracy Buff
Channing Tatum
als Boy in Church (uncredited)
Dempsey Pappion
als Man in Basket
Lisa Ann Walter
als Bartender
Lenny Venito
als Manny the Mechanic
Rick Gonzalez
als Vincent
David Alan Basche
als Tim
Roz Abrams
als Herself
Marlon Young
als News Cameraman
John Eddins
als News Van Driver
Amy Ryan
als Neighbor With Toddler
Jim Hanna
als Bus Driver
James DuMont
als Well-Meaning Father
Travis Aaron Wade
als Soldier
Columbus Short
als Soldier
Tom Kenny
als SpongeBob SquarePants (voice)
Ty Simpkins
als 3 Year Old Boy
Peter E. Tasciotti
als Soldier
John Williams Original Music Composer
John Williams Conductor
Debra Zane Casting
Jennifer Alessi Extras Casting
Steven Spielberg Director
Kathleen Kennedy Producer
Colin Wilson Producer
Janusz KamiƄski Director of Photography
Michael Kahn Editor
Terri Taylor Casting
Rick Carter Production Design
Doug J. Meerdink Art Direction
Joanna Johnston Costume Design
Cari Finken Special Effects
Josh Friedman Screenplay
David Koepp Screenplay
Dennis Muren Senior Visual Effects Supervisor
Andrew Menzies Art Direction
Anne Kuljian Set Decoration
Richard Hymns Sound Editor
Richard Hymns Supervising Sound Editor
Tony Fanning Supervising Art Director
Roy Barnes Set Designer
Paula Wagner Executive Producer
Bruce Paul Barbour Utility Stunts
H.G. Wells Novel
Daniel Sudick Special Effects Coordinator
Vic Armstrong Stunt Coordinator
Vic Armstrong Second Unit Director
Randy Thom Sound Designer
Conrad Pope Orchestrator
R.J. Kizer Supervising ADR Editor
David Lucarelli ADR Engineer
Charleen Richards ADR Mixer
Brian Witten Production Executive
Caitlin McKenna-Wilkinson ADR Voice Casting
Chris Baker Storyboard Artist
Stefan Sonnenfeld Colorist
Casey O'Neill Stunt Double
Sam Seig First Assistant Editor
David Witz Unit Production Manager
Robert Jackson Boom Operator
Shawn Murphy Scoring Mixer
David Blitstein Special Effects Supervisor
Gregory Alpert Production Supervisor
James Barron Carpenter
Kenny Myers Makeup Artist
Norman Newberry Art Direction
Hugo Weng Dialogue Editor
G.A. Aguilar Stunts
Kasra Farahani Costume Illustrator
Gary A. Hecker Foley
Damian Collier Executive Producer
Ron Judkins Sound Mixer
Christian Zimmermann Standby Painter
Adam Somner First Assistant Director
Simon Jayes Camera Operator
BJ McDonnell Additional Grip
Donna Maloney Costume Supervisor
Vance Hartwell Makeup Effects
Tannis Vallely Casting Associate
Lois Burwell Makeup Department Head
Matthew Gratzner Visual Effects Supervisor
Randy Singer Foley Mixer
Linda Grimes Makeup Artist
Pamela Wise Costume Supervisor
Andy Nelson Sound Re-Recording Mixer
Robert Wojewodski Assistant Costume Designer
Richard King Sound Designer
Richard King Supervising Sound Editor
Michael Magill Dialogue Editor
Colleen Gibbons Location Manager
Ana Maria Quintana Script Supervisor
Hamilton Sterling Sound Effects Editor
Addison Teague Sound Effects Editor
Piero Mura Sound Effects Editor
Scott Getzinger Assistant Property Master
Michael J. Broomberg Foley
Michael J. Broomberg Foley Artist
Timmy Cruz Camera Operator
Doug Harlocker Property Master
Michael W. Mitchell Sound Designer
Pablo Helman Visual Effects
George Billinger III Camera Operator
Judith M. Brown Studio Teachers
Frank Masi Still Photographer
Edward Hirsh Additional Visual Effects
Andrew Cooper Still Photographer
David Devlin Chief Lighting Technician
Maxwell R. Johnson II Transportation Captain
James Wright Dolby Consultant
Bill Almeida Best Boy Electric
Val Drake Sculptor
Mitch Dubin Camera Operator
Kay Michaels Set Decorating Coordinator
Michael Gleason Visual Effects Editor
Anna Behlmer Sound Re-Recording Mixer
Jim Milton Visual Effects
Kathryn Blondell Hair Department Head
Tommy Tancharoen Transportation Coordinator
Candice D. Campos Production Coordinator
Aaron Glascock Sound Designer
Audrey L. Anzures Key Hair Stylist
Jerry DeCarlo Key Hair Stylist
Peter Myles Music Editor
Deborah Wuliger Unit Publicist
Pam Aaron Set Costumer
Christian Beckman Makeup Effects
Laura Graham ADR Editor
David Corral Greensman
Craig Heath Sound Recordist
Edward A. Gutentag Camera Operator
Christian Alzmann Visual Effects Art Director
Chris Gallaher Makeup Effects
Kim Marks VFX Director of Photography
Joel Goldes Dialect Coach
Russell Griffith Lighting Technician
James Bolt Additional Sound Re-Recording Mixer
Michael Babcock Sound Designer
Enrique Bilsland Mechanical Designer
Connie Kennedy Visual Effects Coordinator
Dale E. Grahn Color Timer
Derek Casari Sound Engineer
Cedar Valentine Art Department Coordinator
Jenn Emberly Animation Supervisor
Andrew Bock First Assistant Sound Editor
Brooks P. Guyer Camera Operator
John Crowder Assistant Location Manager
Rick O'Connor CG Animator
Eric Richard Lasko Second Second Assistant Director
Richard Blankenship Construction Coordinator
Steven Meizler First Assistant Camera
Jamie Grove Painter
Chris Navarro ADR Recordist
Clay Liversidge Rigging Gaffer
Amy Roth Costume Supervisor
Carlos DePalma Rigging Grip
Larry Zanoff Armorer
Katharine Kremp Hairstylist
David Fencl Armorer
Jessica Ripka Art Department Assistant
Terry Atchison Armorer
Edward Karam Orchestrator
Patrick Crane First Assistant Editor
Randy Dutra Animation Supervisor
Tim Harrington Animation Supervisor
Ryan Church Creature Design
Frank House Armorer
Steve Karnes Armorer
Karl J. Weschta Armorer
Peter Gelfman Property Master
Lee McLaughlin Still Photographer
Linda Folk ADR Editor
Christopher Flick Foley
Jim Richards Gaffer
Dave Samuel Gaffer
James Boniece Key Rigging Grip
John Bullard Propmaker
Cookie Lopez Dresser
Mark David Kersey Head Greensman
Brian Lieberz Production Driver
Michael J. Birnkrant Picture Car Coordinator
Jim Kwiatkowski First Company Grip
Tim L. Pearson Production Accountant
Brian Feola Construction Foreman
Mark George Gillard Assistant Editor
Wayne Petrucelli Security Coordinator
James Clyne Production Illustrator
Harry Lu Armorer
Marshall Richard Krasser Compositing Supervisor
Yogi Allen Technical Advisor
Colin Benoit Layout
Guy Efrat Location Scout
Kendra Levenberg Craft Service
Rich Andrade Set Dressing Artist
Gary Burritt Negative Cutter
Charlie Marroquin Key Grip
Frank Boone Grip
Stephanie Taubert Rotoscoping Artist
Patrick Brennan Sequence Supervisor
Michael Auszura Assistant Art Director
Sandra Scott Visual Effects Producer
Larry J. Richardson Assistant Chief Lighting Technician
Stephen Caldwell Scenic Artist
Steven Carbajal Location Coordinator
Christian J. Hollyer Camera Loader
Owen Hooker Camera Intern
Dan Buckman Driver
Michael Pedraza Post Production Assistant
Stephanie Ito Post Production Supervisor
Justin B. Tolley Production Intern
Sean G. Miller Security
Ian Calip Set Production Assistant
Jason Phillip Johnson Software Engineer
Kathryn Barnhardt Stand In
Dan Moore Video Assist Operator
Robert Allen Jr. Electrician
Colin Campbell Digital Compositors
Deb Dalton Costume Supervisor
Lynn Johnson Set Medic
Craig T. Shordon Decorator
C. Michael Easton Senior Animator
Todd Vaziri Compositor
Paul Candrilli Best Boy Grip
John Mang Dolly Grip
Jan Burgess Assistant Camera
Gerald Ragland Digital Intermediate Assistant
Eugene Paul Lynch Shop Electric
Lindsay MacGowan Effects Supervisor
James D'Damery Jr. Second Assistant Accountant
Vesper Burnett Extras Casting Assistant
Lisa Bojarski Costumer
Roy Augenstein Special Effects Technician
Tom Jordan Second Assistant Camera
Sue Frey Executive Assistant
Joseph C. Pepe Concept Artist
Michael Beaudin First Assistant Accountant
Matthew Sirianni Assistant Director
Monica Barraza Production Secretary
Jerome Zelle Assistant Craft Service
Joan Winters Graphic Designer
Tammy Blackburn Animal Wrangler
Matthew Mason Key Set Production Assistant
Pete Billington CG Artist
Ian Stone Second Assistant Director
Suzanne Fluty Costume Assistant
Linda Redmon Key Costumer
Christine Schultz Tailor
Jane Ferguson Additional Second Assistant Director
Patrick Johnson Construction Grip
Todd MacNicholl Key Construction Grip
Rob Cunningham Utility Sound
Bridget Maria Goodman VFX Artist
Delia Behpour Visual Effects Production Assistant
Szymon Kaczmarek Camera Production Assistant
Steve O'Hallearn Second Company Grip
Abdul-Majeed Moulvi Casting Assistant
Michelle Warble Wardrobe Assistant
Mark Todd Osborne Additional Colorist
Samantha Becker Post Production Coordinator
Joseph Aquino Location Assistant
Maxwell Anderson Location Production Assistant
Emily Nilsen Additional Production Assistant
John Kouromihelakis Art Department Production Assistant
Bill Oaks Assistant Accountant
Philip A. Ramos Assistant Production Coordinator
Dugan Beach Creature Technical Director
Gaby Ortega Payroll Accountant
Jonathan M. Abrams Production Assistant
Steve Christensen Researcher






















ikwilfilmskijken © 2019