What's Your Number? (2011)

Komedie, Romantiek
Ally Darling (Anna Faris) is een vreemde jonge vrouw die het magische aantal van twintig verschillende vriendjes heeft bereikt. Ze besluit om al haar ex-vriendjes opnieuw te bezoeken, in de hoop dat een van hen de ware liefde is. Ze krijgt hierbij hulp van haar buurman, de rokkenjager Colin (Chris Evans).

What's Your Number? Film Info

Score: 6.499/10 van 2248 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2011-09-30
Lengte: 106 Minuut / 1:46
Regisseur: Mark Mylod
Schrijvers Jennifer Crittenden, Gabrielle Allan.
Productie Studios: Regency Enterprises, New Regency Pictures, Contrafilm, 20th Century Fox
Productie Land: United States of America

What's Your Number? Foto's


What's Your Number? Trailer


Anna Faris
als Ally Darling
Chris Evans
als Colin Shea
Ari Graynor
als Daisy Darling
Blythe Danner
als Ava Darling
Ed Begley Jr.
als Mr. Darling
Oliver Jackson-Cohen
als Eddie Vogel
Heather Burns
als Eileen
Eliza Coupe
als Sheila
Kate Simses
als Katie
Tika Sumpter
als Jamie
Dave Annable
als Jake Adams
Joel McHale
als Roger the Boss
Chris Pratt
als Disgusting Donald
Denise Vasi
als Cara
Zachary Quinto
als Boyfriend Rick
Martin Freeman
als Simon Forester
Anthony Mackie
als Tom Piper
Thomas Lennon
als Dr. Barrett Ingold
Mike Vogel
als Dave Hansen
Andy Samberg
als Gerry Perry
Ivana Miličević
als Jacinda
Jacquelyn Doucette
als Sheila's Mom
Jason Bowen
als Brad
Danielle Perry
als Melissa
Tyler Peck
als Gene
Jackson Nicoll
als Justin
Aziz Ansari
als Jay
Ed Jewett
als Kevin
Sondra James
als Plant Lady
Lonnie Farmer
als Maître D' at Italian Restaurant
Bronwen Booth
als Officiant at Wedding
Ben Hanson
als Security Guard at Wedding
Elio Lo Russo
als Accordion Player
Dale Place
als Man at Library
Colby Parsons
als 14 Year Old Jake
Nadine Jacobson
als 14 Year Old Ally
Alyana Barbosa
als Kid #1
Molly Goldfarb
als Kid #2
Jack Walsh
als Kid #3
Henry J. Grabowski
als Kid #4
Aaron C. Belyea
als Daisy's Band Member
Carl Alleyne
als Daisy's Band Member
Damon Carter
als Daisy's Band Member
Jaime Galarza Jr.
als Daisy's Band Member
Johan Narsjo
als Daisy's Band Member
Penni Layne
als Daisy's Band Member
Steve Bankuti
als Daisy's Band Member
Larry Jackson
als Daisy's Band Member
Jon Bistline
als Colin's Band Member
Eliot M. Hunt
als Colin's Band Member
Eli T. Scheer
als Colin's Band Member
Shawn Marquis
als Colin's Band Member
Onur Dilisen
als Quartet Member
Ann Dillon
als Quartet Member
Emily Wolf
als Quartet Member
Robin Ryczek
als Quartet Member
Stephanie Atkinson
als Wedding Guest (uncredited)
John Franchi
als Wedding Singer (uncredited)
Dan Marshall
als High-End Restaurant Patron / Commuter / Dancing Wedding Guest (uncredited)
Arnon Milchan Executive Producer
Anna Faris Executive Producer
Catherine Harper Foley Artist
Christopher Moriana Foley Artist
Beau Flynn Producer
Jon Billington Production Design
Dayton Nietert Gaffer
Dino DiMuro Sound Effects Editor
Robert Deschaine ADR Mixer
Tami Treadwell ADR Recordist
Per Hallberg Supervising Sound Editor
Aaron Zigman Original Music Composer
Brenda McNally Additional Hairstylist
J. Michael Muro Director of Photography
David Swayze Art Direction
Tripp Vinson Producer
Denise Pizzini Set Decoration
Trish Seeney Key Makeup Artist
Kathleen Chopin Casting
Julie Monroe Editor
David McKimmie Post Production Supervisor
Mark Mylod Director
Hinju Kim Assistant Art Director
Carolyn Pickman Extras Casting
Julia Michels Music Supervisor
Eric Zuckerman Casting Assistant
Kathy Edwards Payroll Accountant
John Vincent Mason Stunts
Blaise Corrigan Stunts
Stephen A. Pope Stunt Coordinator
Jonathan Schwartz First Assistant Editor
John Cenatiempo Stunts
Mark Oliver Greensman
Ron Bedrosian ADR Mixer
Hutch Parker Executive Producer
Rebecca Hofherr Assistant Costume Designer
Joe Barnett Sound Re-Recording Mixer
G. A. Aguilar Stunt Coordinator
Jennifer Engel Set Dressing Buyer
Michael Bederman Unit Production Manager
Amy Westcott Costume Designer
Jennifer Crittenden Screenplay
Gabrielle Allan Screenplay
A.J. Boles Assistant Location Manager
Chris Conroy Set Dresser
Virginia B. Johnson Costume Supervisor
Joseph Kearney Construction Coordinator
Lauren Ritchie Visual Effects Producer
Dottie Starling Visual Effects Supervisor
Frederick H. Stahly Dialogue Editor
Jim Donahue Transportation Captain
Kelly Cronin Script Supervisor
Jay B. Richardson Music Editor
Nithya Shrinivasan Assistant Art Director
Nan Morales Executive Producer
Claire Folger Still Photographer
Michelle Pazer Dialogue Editor
Harry Muller Color Timer
Karen Baker Landers Supervising Sound Editor
Mathew Waters Sound Re-Recording Mixer
Chris Hogan Dialogue Editor
Dan Hegeman Sound Effects Editor
Chris Jargo Supervising ADR Editor
Bob Becchio First Assistant "B" Camera
Patricia McAlhany Glasser Hair Department Head
Whitney James Makeup Department Head
Aimee Butterfield Assistant Property Master
Jennifer Gerbino Property Master
Cameron Matheson Leadman
Lance Littlefield Scenic Artist
Scott D. Davis Rigging Gaffer
Rosa J. Colón Set Costumer
William O'Brien Transportation Coordinator
Paul Marini Stunts
John Ruggieri Special Effects Coordinator
Woody Bell Rigging Grip
Victor Paguia Stunts
Philip D. Morrill Assistant Sound Editor
Wendy Jacobson Producer's Assistant
Hyunsoo Moon Assistant Location Manager
Scott T. Pina Carpenter
Cammeron Truesdale Scenic Artist
Peter Wilcox Carpenter
Jason Mayoh Storyboard Artist
Joseph Battista Grip
Elbert Irving IV Visual Effects Coordinator
Rita Troy Key Hair Stylist
Mark Fichera Stunts
Robert Althoff Mix Technician
Lee Blasingame First Assistant "A" Camera
David J. Schwartz Production Sound Mixer
Glenn Brown "A" Camera Operator
Tony Negrete Assistant Sound Editor
Nicole Callender Stunts
William Cote Stunts
Caroline Vexler Stunts
Masanobu 'Tomi' Tomita Sound Effects Editor
Scott Levine Unit Publicist
Matt Bouldry Casting Assistant
James R. Mitchell Best Boy Electric
Daryl Richardson Key Rigging Grip
Chris Sullivan Art Department Coordinator
Christopher Plummer Picture Car Coordinator
Brian Courchine Boom Operator
Shaina Holmes Dailies Manager
Eric Komar Dolly Grip
Jack McPhee Electrician
Jordana Glick-Franzheim Associate Producer
Pearce Roemer Post Production Assistant
Brian Fry Greensman
Michael Krause Carpenter
Gary Burritt Negative Cutter
Elizabeth Clifford Key Costumer
Darrin Mann Foley Mixer
Susanna Brown Tailor
Warren A. Weberg Best Boy Grip
Heather Neeld Production Coordinator
Tara Farney Producer's Assistant
Dominic Bartolone Second Assistant "A" Camera
Eli Wallace-Johansson Intern
Rori Bergman Casting Associate
Gary Marcus First Assistant Director
William M. Weberg Key Grip
Brad Hanyok Carpenter
Andrew Bell Key Rigging Grip
Joe Finley Digital Intermediate Colorist
Roger Dillingham Jr. Set Medic
Ilana McAllistor Production Accountant
Peter Dudgeon Extras Casting
David Puopolo Rigging Grip
Ryan Baker Cableman
Todd Zongker First Assistant Editor
Jared Kowalczyk Intern
Michael Peterson Electrician
Robert Cuddy Electrician
Jose 'Flecha' Hernandez Electrician
Lee-Anthony Holloway Rigging Grip
Dean St. John ADR Mixer
Julio Carmona ADR Recordist
Julie Altus ADR Recordist
Jason Habelow Production Secretary
Noah Dubreuil On Set Dresser
Zack Shultz Camera Loader
Al Bruce Rigging Grip
Jamie Fitzpatrick Second Assistant "B" Camera
Tracy Fox Craft Service
Wilfredo Usuga Carpenter
Benjamin Regan Carpenter
Jeremy M. Pereira Scenic Artist
Jonathan Champoux Set Dresser
Wayne Kimball Set Dresser
Peter Lowe Chef
Jane Finn-Foley Travel Coordinator
Hannah Roblé Production Assistant
Mollie Vera Grace Second Assistant Accountant
Ethan Fox Craft Service
Chad Goyette Production Assistant
Martin Zaharinov Intern
Michael Judge Assistant Location Manager
Michael E. Reynolds Base Camp Operator
Mark S. Constance Second Second Assistant Director
Mike MacCuish First Assistant Accountant
Jane Bulmer Executive Producer's Assistant
Christopher Johnson Special Effects Technician
Julie Brown Intern
Tony Campenni Dolly Grip
Jeffrey King Grip
Jason Fritz Assistant Location Manager
Doug Cluff Charge Scenic Artist
Joseph Barillaro Standby Painter
Katie Tower Graphic Designer
Thomas Doran Rigging Grip
Julian Barnett Production Assistant
Cameron Goodrich Production Assistant
Rob Kelly Grip
Tyris Smith Set Dressing Supervisor
Zac Henry Stunts
Dawn Beagan Craft Service
Spencer Goodall Intern
Zach Hunt Second Assistant Director
Kyle Crand Extras Casting
Sierra Drucker Music Coordinator
Will Elder Intern
Andréa Ciraldo Set Dresser
Kenneth R. Salter Set Dresser
Brian Buckley Set Dresser
David Provenzano Electrician
Brian Dwiggins Generator Operator
Michael lan Burke Set Costumer
Adrian Garber Set Costumer
M. Dean Egan Production Assistant
Zach Kraft Production Assistant
Timothy LaDue Production Assistant
Ali Mandelkorn Production Assistant
Ali Jordan Production Assistant
Lily Semel Production Assistant
Josh Cormier Production Assistant
Kevin Foley Production Assistant
Jimmy Macolino Production Assistant
Julie Nemerow Production Assistant
Rebecca Locke Assistant Production Coordinator
Sam Dinwiddie Special Effects Technician
Ralph E. Wilber III Special Effects Technician
Derek Cunningham Assistant Location Manager
Alexander 'Sandy' Nesbitt Construction Foreman
Alexa Anderson Costume Coordinator
Mark John Fitzgerald Location Manager
Ellie Shiveley Assistant Chef
Bob Harper Executive Producer
Karyn Bosnak Book
Scott I'Anson Rigging Grip
Ray Petrello Carpenter
Michael Budrewicz Jr. Carpenter
George McEachern Carpenter
Daniel J. Leonard Carpenter
Dennis Grullon Carpenter
Sean McDermott Carpenter
Mike Hill Carpenter
Christopher J. Egan Carpenter
Joe Elwell Carpenter
James B. Faulkner Carpenter
Robert Picone Carpenter
Allan Joseph Walsh Carpenter
Michael E. Herbert Carpenter
Richard Hardway Carpenter
Jay Hill Carpenter
Charlie Scimone Carpenter
John T. Larson Carpenter
Paul 'The Tugboat' Suchecki Carpenter
Robert Smedley Carpenter
John McElearney Carpenter
Gary Alioto Carpenter
John J. DeLory Jr Carpenter
Marcio Alves Carpenter
Chad Littlefield Scenic Artist
Brooke Corey Scenic Artist
Sean Gormley Scenic Artist
J. Tran Scenic Artist
Sephira Salazar Executive Producer's Assistant
Kristie Joy Thompson Actor's Assistant
Tara Testa Actor's Assistant
Robert Carnes Transportation Captain
Joshua L.T. Pressey Video Assist Operator
Kay McDonald Animal Wrangler
Paul Kuzmich Catering
Phil Hamilton Intern
Ryan O'Donnell Intern
Kelsey Usher Intern
Michael Altman Intern
Wayne Allen Craft Service
Aimee Holihen Stunt Double
Zach Jarvis Stunt Double
Connor Kempton Stunt Double
Mollie Randolph Stunt Double
Brian Kortovich Stunt Double






















ikwilfilmskijken © 2024