Wonder Woman (2017)

Actie, Avontuur, Fantasie
Een Amazoneprinses verlaat haar weelderige tropische eiland om te leven in een wereld met stedelijke stadsgezichten van glas en staal. Opgeleid door Griekse krijgers en uitgerust met uitzonderlijke gaven is ze de afgezant van de goden die zal uitgroeien tot een van de grootste heldinnen ooit.

Wonder Woman Film Info

Score: 7.3/10 van 13295 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2017-05-30
Lengte: 141 Minuut / 2:21
Regisseur: Patty Jenkins
Schrijver: Allan Heinberg
website: http://www.warnerbros.com/wonder-woman
Productie Studios: Dune Entertainment, Atlas Entertainment, DC Entertainment, Cruel & Unusual Films, Tencent Pictures, Wanda Pictures, Warner Bros. Pictures, DC Comics
Productie Land: United States of America


Wonder Woman Trailer


Gal Gadot
als Diana Prince / Wonder Woman
Chris Pine
als Steve Trevor
Connie Nielsen
als Queen Hippolyta
Robin Wright
als Antiope
Danny Huston
als Erich Ludendorff
David Thewlis
als Sir Patrick Morgan / Ares
Saïd Taghmaoui
als Sameer
Ewen Bremner
als Charlie
Eugene Brave Rock
als Chief Napi
Lucy Davis
als Etta Candy
Elena Anaya
als Isabel Maru / Doctor Poison
Lilly Aspell
als Young Diana (8)
Lisa Loven Kongsli
als Menalippe
Ann Wolfe
als Artemis
Ann Ogbomo
als Phillipus
Emily Carey
als Diana (12)
James Cosmo
als FIeld Marshall Haig
Wolf Kahler
als German Commander
Alexander Mercury
als German Lieutenant
Martin Bishop
als Kaiser Wilhelm II
Flora Nicholson
als Marie
Pat Abernethy
als Photographer
Freddy Elletson
als Trench Sentry
Sammy Hayman
als Trench Sentry
Michael Tantrum
als Trench Sentry
Philippe Spall
als Trench Officer - Belgian
Edward Wolstenholme
als Trench Officer - British
Ian Hughes
als German Soldier
Marko Leht
als German Soldier in Boat
Steffan Rhodri
als Colonel Darnell
Andrew Byron
als Weary Captain (Shot)
Dominic Kinnaird
als Suited Man
Rachel Pickup
als Fausta Grables
Ulli Ackermann
als Guard at Invite Table
Frank Allen Forbes
als Turkish Slave
Peter Stark
als Soldier at Gala
Rainer Bock
als Von Hindenberg
Josh Bromley
als Young Soldier (Station)
Jennie Eggleton
als Young Wife (Station)
Eva Dabrowski
als Nina
Harvey James
als German Pilot
George Johnston
als German Pilot
Danielle Lewis
als Senator Timandra
Florence Kasumba
als Senator Acantha
Eleanor Matsuura
als Epione
Josette Simon
als Mnemosyne
Doutzen Kroes
als Venelia
Hayley Warnes
als Aella
Caitlin Burles
als Queen's Guard
Jemma Moore
als Queens Guard
Samantha Jo
als Euboea
Brooke Ence
als Penthiselea
Madeleine Vall
als Egeria (as Madeleine Vall Beijner)
Hari James
als Trigona
Jacqui-Lee Pryce
als Niobe
Betty Adewole
als Amazon Army
Caroline Maria Winberg
als Amazon Army (as Caroline Winberg)
Lizzie Bowden
als Amazon Army
Kattreya Scheurer-Smith
als Amazon Army
Rekha Luther
als Amazon Townsfolk
Thaina Oliveira
als Amazon Townfolk
Ooooota Adepo
als Amazon Townsfolk
Zinnia Kumar
als Amazon Townsfolk
Toma McDonagh
als Amazon Townfolk
Amber Doyle
als Mother
Freddy Carter
als Soldier
Fred Fergus
als Soldier
Tim Pritchett
als Wounded Soldier
Gana Bayarsaikhan
als Throne Room Amazon
Camilla Roholm
als Throne Room Amazon
Stephanie Haymes-Roven
als Amazon Cavalry General
Nia Burke
als Veld Singer
Dee Lewis Clay
als Singer
Tori Letzler
als Singer
Lucinda Syson Casting
Charles Roven Producer
Rupert Gregson-Williams Original Music Composer
Lora Kennedy Casting
Patty Jenkins Director
Patty Jenkins Script Supervisor
Enzo Sisti Line Producer
Martin Walsh Editor
Lindy Hemming Costume Design
James Mather Supervising Sound Editor
David Mackie Assistant Sound Editor
Peter Burgis Foley
Damian Anderson Production Supervisor
Aline Bonetto Production Design
Zack Snyder Producer
Zack Snyder Story
J.J. George Music Editor
Kristy Carlson Casting
Phil Harvey Art Direction
Stuart Kearns Art Direction
Steve Carter Art Direction
Lee Sheward Stunt Coordinator
Richard Suckle Producer
Lorenzo Senatore Additional Photography
Lorenzo Senatore Second Unit Director of Photography
Jon Berg Executive Producer
Anna Lynch-Robinson Set Decoration
Wesley Coller Executive Producer
Deborah Snyder Producer
Matthew Jensen Director of Photography
Jay Oliva Storyboard
Chris Munro Production Sound Mixer
Samir Foco Sound Effects Editor
Jason Fuchs Story
Geoff Johns Executive Producer
Geoff Johns Writer
Nick Davis First Assistant Editor
Jessie Graff Stunts
Jimmy Chhiu Stunts
Mark Mostyn Unit Production Manager
Stephen Jones Executive Producer
Carmen Pepelea Production Supervisor
Alex Bailey Still Photographer
Tim Rigby Stunt Coordinator
Allan Heinberg Screenplay
Allan Heinberg Story
Wayne Dalglish Fight Choreographer
David Anders Stunts
William Moulton Marston Creator
William Moulton Marston Comic Book
Dominic Masters Art Direction
Frazer Churchill Visual Effects Supervisor
Jed Loughran Sound Effects Editor
Simon Changer Music Editor
Damon Caro Stunt Coordinator
Melissa Muik Music Editor
Ken Dailey Visual Effects Producer
Wayne King Gaffer
Simon Elsley Assistant Art Director
Lena Scanlan Visual Effects Producer
Clay Enos Still Photographer
Jo Cameron Brown Dialect Coach
Jeremy Braben Aerial Director of Photography
David Sinfield Gaffer
Ben Wilson Camera Operator
Rob Killick Dialogue Editor
Todd Kleparski Production Design
Matthew Tucker Associate Editor
Constantin Brodt Visual Effects Editor
Andrea Alunni Unit Manager
Joel Green CG Supervisor
Viktor Muller Visual Effects Supervisor
Jorge Razon CG Supervisor
Keith Miller Visual Effects Supervisor
Sam Lane Visual Effects Editor
Steve Mortimore Location Manager
Nuria Mbomio Makeup Artist
Nuria Mbomio Hairstylist
James Collins Art Direction
Christine Blundell Makeup Department Head
Asha Sharma Location Scout
Mihaela Orzea Visual Effects Supervisor
Bill Westenhofer Visual Effects Supervisor
Amber Kirsch Visual Effects Producer
Jessica Norman Visual Effects Supervisor
James Rustad CG Supervisor
Laurence Berkani Visual Effects Producer
Antoine Moulineau CG Supervisor
Kate Ringsell Casting Associate
Remo Tozzi Art Direction
Peter Batten Camera Operator
Domenico Sica Art Direction
Janice Macrae Set Decoration Buyer
Dominick Certo Music Editor
Karen Elliott Music Supervisor
Kirsty Mcqueen Makeup Artist
Carlos De Carvalho Additional Photography
David Butterworth Orchestrator
Benton Jew Storyboard
David Penfold First Assistant Camera
Alex Wuttke Visual Effects Supervisor
Nicholas Symons Animation Supervisor
Gary Hoptrough Stunts
Patrick Harris Assistant Art Director
Erik Paoletti Unit Production Manager
Andrea Cracknell Hairstylist
Freddie Hall Additional Photography
Justin A. Williams Stunts
Daniele Di Biasio Unit Manager
Ben Wiggs Animation Supervisor
Stamos Triantafyllos Camera Operator
Shenyan Liu VFX Editor
Claire Matthews Makeup Artist
Jeanette Benzie Casting Associate
Loeng Wong-Savun Visual Effects Supervisor
Francesco Zaccaria Rigging Gaffer
Tommy Gormley Co-Producer
Jason Oliver ADR & Dubbing
Kevin Fraser Key Grip
Natasha Vincent Casting Associate
Roberto Oliveri Set Dresser
Steve Mair Musician
Toby Plaskitt Russian Arm Operator
Kye Mckee Stunts
Matt McClurg Pre-Visualization Supervisor
Peter Ayriss Drone Operator
Rebecca Steel Roven Executive Producer
Lulu Morgan Production Manager
Chloe Meddings Makeup Artist
Laura Morse Hairstylist
Linda Zirkus Makeup Artist
Marco Milani Unit Manager
Michele Ottaggio Unit Manager
Roxanne Pinheiro Production Manager
Andy Reeve Unit Manager
Massimiliano Sisti Unit Manager
Elisabetta Tomasso Unit Manager
Carrick Welsh Unit Manager
Clara Gomez del Moral Draughtsman
Kevin Timon Hill Assistant Art Director
Anson Jew Storyboard
Irene Orru Assistant Art Director
Thomas Kennedy Sound Design Assistant
Luke Gray Technical Supervisor
Tom Hallahan Stunts
Theo Morton Stunts
Lauren Okadigbo Stunts
Antonio Oña Sánchez Stunts
Rene Adefarasin First Assistant Camera
Ben Adefarasin Camera Operator
Andrea di Benedetto Grip
Mauro Faina Grip
Steve Minett Still Photographer
Spencer Murray First Assistant Camera
Daniele Postiglione Grip
Bex Reynolds Casting Assistant
Leigh Ann Smith Casting Assistant
Milla Wilcock Casting
Lucy Donowho Set Costumer
Katrina Annan Assistant Editor
Fred Brown II Assistant Editor
Kieran Waller Assistant Editor
Fabio Ferrante Location Manager
Leonardo Cellai Location Manager
Duncan Broadfoot Location Manager
Jacob McIntyre Location Manager
Georgette Turner Location Manager
Gianluca Barra Location Scout
Marco Calabrese Production Coordinator
Isabel Baquero Choreographer
Omar Morsy Animation Supervisor
Gabi Brown Art Department Coordinator
Wes Walcott VFX Editor
Fulvio Segianni Rigging Gaffer
Harlon Haveland Lighting Technician
Dan Smith Lighting Technician
Toby Tyler Jr. Lighting Technician
Aaron Reznick 3D Coordinator
Michael Langford Lead Animator
Goran Backman CG Supervisor
Tricia Kim Matchmove Supervisor
Peter Pelisek Roto Supervisor
Jonathan Opgenhaffen Visual Effects Art Director
Mark Hunter Visual Effects Editor
Kelly Noordermeer Visual Effects Editor
Guy Botham Visual Effects Producer
Edward Churchward Visual Effects Producer
Praveen Kilaru Visual Effects Producer
Mohak Sharma Visual Effects Producer
Matthew Pellar Visual Effects Producer
Elzbieta Trosinska Visual Effects Producer
Zachary Vesely Visual Effects Producer
Adam Janeczek Visual Effects Supervisor
Javier Meroño Visual Effects Technical Director
Yafes Sahin Visual Effects Technical Director
Alec Roberts Orchestrator
Chris Upson Visual Effects
Judith Georgi Loop Group Coordinator
Robert Kanigher Thanks
Jack Jagodka Stunts
Jolie Lennon Stunts






















ikwilfilmskijken © 2019