Wreck-It Ralph (2012)

Familie, Animatie, Komedie, Avontuur
'Wreck-it Ralph' is de slechterik in een videospel, maar zou graag net zo geliefd zijn als de perfecte 'Fix-It Felix' uit hetzelfde spel. Dus zodra hij hoort van een nieuw spel met in de hoofdrol de geliefde Sergeant Calhoun, besluit Ralph het spel in te sluipen met slechts één doel: winnen en het behalen van een medaille. Maar als snel gaat het helemaal mis als er in het spel een dodelijke vijand zijn intrede doet. Ralphs enige hoop is 'Vanellope von Schweetz', een kleine 'fout' in het spel dat het misschien voor elkaar kan krijgen om van Ralph een goede jongen te maken.

Wreck-It Ralph Film Info

Score: 7.318/10 van 10871 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2012-01-01
Lengte: 108 Minuut / 1:48
Regisseur: Rich Moore
Schrijvers Phil Johnston, Jennifer Lee.
Productie Studios: Walt Disney Pictures, Walt Disney Animation Studios
Productie Land: United States of America


Wreck-It Ralph Trailer


John C. Reilly
als Wreck-It Ralph (voice)
Sarah Silverman
als Vanellope von Schweetz (voice)
Jack McBrayer
als Fix-It Felix (voice)
Jane Lynch
als Sergeant Calhoun (voice)
Ed O'Neill
als Mr. Litwak (voice)
Dennis Haysbert
als General Hologram (voice)
Edie McClurg
als Mary (voice)
Alan Tudyk
als King Candy (voice)
Jess Harnell
als Don (voice)
Mindy Kaling
als Taffyta Muttonfudge (voice)
Joe Lo Truglio
als Markowski (voice)
Raymond S. Persi
als Gene / Zombie (voice)
Rachael Harris
als Deanna (voice)
Skylar Astin
als Roy (voice)
Adam Carolla
als Wynnchel (voice)
Horatio Sanz
als Duncan (voice)
Maurice LaMarche
als Tapper (voice)
Stefanie Scott
als Moppet Girl (voice)
John DiMaggio
als Beard Papa (voice)
Rich Moore
als Sour Bill / Zangief (voice)
Katie Lowes
als Candlehead (voice)
Jamie Elman
als Rancis Fluggerbutter (voice)
Josie Trinidad
als Jubileena Bing Bing (voice)
Cymbre Walk
als Crumbelina Di Caramello (voice)
Tucker Gilmore
als Sugar Rush Announcer / Turtle (voice)
Brandon Scott
als Kohut (voice)
Tim Mertens
als Brad (voice)
Kevin Deters
als Clyde (voice)
Gerald C. Rivers
als M. Bison (voice)
Martin Jarvis
als Saitine (voice)
Brian Kesinger
als Cyborg (voice)
Roger Craig Smith
als Sonic the Hedgehog (voice)
Phil Johnston
als Surge Protector (voice)
Reuben Langdon
als Ken Masters (voice)
Kyle Hebert
als Ryu (Voice)
Jamie Sparer Roberts
als Yuni Verse (voice)
Ava Acres
als Additional Voices (voice)
Isabella Acres
als Additional Voices (voice)
Bob Bergen
als Additional Voices (voice)
David Boat
als Additional Voices (voice)
Mike Carlsen
als Additional Voices (voice)
Reed Buck
als Additional Voices (voice)
David Cowgill
als Additional Voices (voice)
Jim Cummings
als Additional Voices (voice)
Terri Douglas
als Additional Voices (voice)
Sandy Fox
als Additional Voices (voice)
Eddie Frierson
als Additional Voices (voice)
Earl Ghaffari
als Additional Voices (voice)
Emily Hahn
als Additional Voices (voice)
Jennifer Hale
als Additional Voices (voice)
Daniel Kaz
als Additional Voices (voice)
Dave Kohut
als Additional Voices (voice)
Lauren MacMullan
als Additional Voices (voice)
Mona Marshall
als Additional Voices (voice)
Scott Menville
als Additional Voices (voice)
Laraine Newman
als Additional Voices (voice)
Paul Pape
als Additional Voices (voice)
Lynwood Robinson
als Additional Voices (voice)
Trenton Rogers
als Additional Voices (voice)
Jadon Sand
als Additional Voices (voice)
Kath Soucie
als Additional Voices (voice)
April Stewart
als Additional Voices (voice)
Fred Tatasciore
als Additional Voices (voice)
Jennifer Christine Vera
als Additional Voices (voice)
Elizabeth Daily
als Additional Voices (voice)
Will Deters
als Additional Voices (voice)
Debi Derryberry
als Additional Voice (voice)
John Lasseter Executive Producer
Mark Henley Cinematography
Gary Rydstrom Sound Designer
John C. Reilly Additional Writing
John Kahrs Animation
E.J. Holowicki Sound Effects Editor
Doc Kane ADR & Dubbing
Dennie Thorpe Foley
Jana Vance Foley
Dee Selby Foley Editor
Julio Macat Lighting Camera
Jim Passon Color Timer
Andy Potvin Dolby Consultant
Bruce W. Smith Additional Effects Development
Ivan Bilancio Additional Editing
Nick Glennie-Smith Conductor
Julie Rogers Additional Editing
Ian Gooding Art Direction
Tim Mertens Editor
Dave Metzger Orchestrator
Mike Gabriel Production Design
Jim Reardon Story
Clark Spencer Producer
William J. Caparella Additional Editing
David E. Fluhr Sound Re-Recording Mixer
Ronald G. Roumas Sound Recordist
Tony Sereno Sound Mix Technician
Stephen Coleman Orchestrator
Rihanna Songs
Jamie Sparer Roberts Casting
Gary Rizzo Sound Re-Recording Mixer
Glen Keane Additional Effects Development
Rich Moore Director
Rich Moore Story
Terri Douglas Casting
Trenton Rogers ADR Voice Casting
Karen Smith VFX Artist
Henry Jackman Original Music Composer
Andrew Lawson Animation
Phil Johnston Screenplay
Monica Lago-Kaytis Producer
Brent W. Hall Post Production Supervisor
Mike Huang Animation Supervisor
Chris Montan Executive Music Producer
Angela Frances D'Anna Production Supervisor
Lisa Allen Animation
Jennifer Lee Screenplay
Zach Parrish Supervising Animator
Lauren MacMullan Storyboard Artist
Nancy Kruse Storyboard Artist
Nancy Kruse Story Artist
Ricardo F. Delgado Visual Development
Clay Kaytis Animation
Clay Kaytis Opening/Ending Animation
Tom MacDougall Music Supervisor
Lynwood Robinson Thanks
Eric Bradley Musician
Nik Ranieri Animation
Frank E. Eulner Supervising Sound Editor
Tucker Gilmore Production Supervisor
Earl Ghaffari Music Editor
Caitlin Coons Animation Production Assistant
Patrick Osborne Animation
Nicole Mitchell Storyboard
Marshall Winn Dialogue Editor
Gabriel Guy ADR & Dubbing
Dominic Lewis Additional Music
Luke Dunn Gielmuda Foley Editor
J.R. Grubbs Sound Effects Editor
Stephen Urata Sound Recordist
Larry Wu Lighting Artist
Bert Klein Animation
Joe Pitt Visual Development
James Finn Visual Development
Andre Medina Art Department Manager
Rick Moore Layout
Merrick Rustia Layout
Bill Schwab Art Department Manager
Matsune Suzuki Layout
Kristen Caplan Production Supervisor
Thomas Baker Camera Department Manager
Jennifer Downs Creature Technical Director
Brian Menz Animation
Gregory Smith Rigging Supervisor
Justin Hammond Lighting Artist
Jon Krummel Modeling
Bill Higley ADR & Dubbing
Marlon Nowe Supervising Animator
Mitja Rabar Animation
Jessie Erikson Visual Effects
Roger Huynh Lighting Artist
Lorelay Bove Lead Character Designer
Sarah Airriess Additional Effects Development
Mario Furmanczyk Animation
Hyun-min Lee Animation
Cymbre Walk Casting Associate
Dave K. Komorowski Character Technical Supervisor
Nicklas Puetz Creature Technical Director
Danny Wawrzaszek Animation
John Wong Animation
Christopher Kracker Production Supervisor
Josh Staub Lighting Artist
Jocelyn Cofer Animation
Ric Schnupp Sound Recordist
Thomas Pasatieri Orchestrator
Alan Meyerson Scoring Mixer
Ryan Lang Visual Development
Ryan Lang Lead Character Designer
Robert L. Miles Lighting Supervisor
Chris Springfield Lighting Supervisor
Jin Kim Character Designer
Claire Keane Additional Effects Development
Victoria Ying Visual Development
Rob Dressel Layout
Wally Schaab Lighting Artist
Andrew Kinney Orchestrator
Eliot Milbourn Digital Intermediate
Michelle Lee Robinson Lighting Artist
Adam Green Animation
Jennifer Hager Animation
Daniel Klug Animation
Malcon Pierce Animation
James Thatcher Musician
Paul Diaz Animation
Doug Bennett Supervising Animator
Renato Dos Anjos Animation Supervisor
Mark Mitchell Supervising Animator
Wayne Unten Animation
Eryn Katz Modeling
Samy Segura Modeling
Rebecca Wilson Bresee Animation
Darrin Butters Animation
Youngjae Choi Animation
Christopher Cordingley Animation
Adam Dykstra Animation
Chadd Ferron Animation
Hyrum Virl Osmond Animation
Amy Lawson Smeed Animation
Tony Smeed Supervising Animator
Matt Chamberlain Musician
Rahul Dabholkar Animation
Scott Kersavage VFX Artist
Andrew Synowiec Musician
Wade Culbreath Musician
Alfred Montejano Additional Music
Bob Bennett VFX Artist
Katherine Ipjian Lighting Artist
Edward Robbins Creature Technical Director
Jongo Lighting Artist
Eileen O'Neill Lighting Artist
Kelly Feeg Script Supervisor
Jason MacLeod Lighting Artist
Ka Yaw Tan Lighting Artist
Jorge Obregon Lighting Supervisor
Derek Nelson Lighting Artist
Ryan DeYoung Lighting Artist
Nathan Engelhardt Animation
Kira Lehtomaki Animation
Chad Sellers Animation
Robert Christian Huth Animation
Alberto Abril Animation
Andrew Chesworth Animation
Isaak Fernandez Animation
Jason Figliozzi Animation
Michael Franceschi Animation
Ryan Hobbiebrunken Animation
Darrell W. Johnson Animation
Mike Klim Animation
Kelly McClanahan Animation
Prothais Nicolas Animation
Daniel Martín Peixe Animation
Bobby Pontillas Additional Effects Development
Joel Reid Animation
Benson Shum Animation
Mark Williams Animation
Minor Gaytan Animation
Cory Loftis Animation
Cory Loftis Lead Character Designer
Jesus Canal Creature Technical Director
Erik Eulen Creature Technical Director
Hubert Leo Creature Technical Director
Frank William Knittel Finance
Linda Y. Matsuoka Finance
Amol Sathe Lighting Artist
Mark Siegel Lighting Supervisor
David J. Suroviec Creature Technical Director
Rik Bomberger Systems Administrators & Support
Meghan Gillet Software Engineer
Garret Sakura Software Engineer
Kimberly M. Rios Systems Administrators & Support
Claudio de Oliveira Animation
Richard Gouge Lighting Artist
Matt Kummer Animation
Miyuki Kanno Long Animation
Rastko Stefanovic Animation
Carlos Cabral Creature Technical Director
Jan Berger Creature Technical Director
Glen Claybrook Creature Technical Director
Michael Stieber Creature Technical Director
Marc Thyng Creature Technical Director
Ian J. Coony VFX Artist
Michael McClure Systems Administrators & Support
Cynthia Ballardo Thanks
Kenneth Kenyon Thanks
Virgilio John Aquino Modeling
Brien Hindman Modeling
Suzan Kim Modeling
Ryan Tottle Modeling
Adrian Iler Lighting Artist
MacDuff Knox VFX Artist
Katie Reihman Lighting Artist
Robert Showalter Lighting Production Assistant
Daniel Naulin VFX Artist
Hendrik Panz VFX Artist
Roy Gilbrecht Thanks
Rosendo Hernandez Thanks
Brent Homman Animation
John Kahwaty Rigging Supervisor
Paula Goldstein Lighting Supervisor
Enrique Munoz Lighting Artist
Jennifer Yu Lighting Supervisor
Stephane Mangin Animation
Kevin Bolen Sound Mix Technician
Micheal Kilm Animation
Henry Sato Jr. Animation
Christian So Animation
Christopher D. Williams Animation
Alex McDonnell Assistant Editor
Sean D. Jenkins CG Supervisor
Lyndsey Horton Creature Technical Director
Hidetaka Yosumi Creature Technical Director
Alec Fredericks Creature Technical Director
David S. Dunn Creature Technical Director
Karen A. White First Assistant Editor
Corey Butler Lighting Artist
Cheryl Davis Lighting Artist
Quentin Frost Lighting Artist
Mark Gelfuso Lighting Artist
Felipe Ruiz Reyes Lighting Artist
Thomas DesJardins Lighting Artist
Shaun Absher Modeling
Clayton Osmus Modeling
Fred Kron Musician
John Ashton Thomas Orchestrator
Melissa Genoshe Animation Production Assistant
Jeremy Costello Production Supervisor
Brooke Randolph Production Supervisor
Lori Castro Sound Mixer
Greg Loskorn Score Engineer
Amanda Dyar Special Effects
Dylan Lacewell Thanks
Renato Lattanzi Thanks
Elisa Muffleman Thanks
Tyler Nausley Thanks
John Robert Perry Thanks
Joshua Fry Visual Effects
Peter DeMund VFX Artist
Ravindra Dwivedi VFX Artist
Allan Gersten VFX Artist
Christopher Hendryx VFX Artist
Adrian Tehao Niu VFX Artist
Joon Taik Song VFX Artist
Zhang Xiao VFX Artist
Josh Marlo Animation






















ikwilfilmskijken © 2022