6.3

Zathura: A Space Adventure (2005)

Familie, Fantasie, Sciencefiction, Avontuur, Komedie
Het verhaal gaat over twee broers die het spel Zathura in de kelder van hun vaders huis vinden. Door het spel wordt het huis in de ruimte getransporteerd en de broers gaan op weg naar Zathura om het spel te beëindigen, maar er loert gevaar om elke hoek.

Zathura: A Space Adventure Film Info

Score: 6.3/10 van 2112 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2005-11-06
Lengte: 101 Minuut / 1:41
Regisseur: Jon Favreau
Schrijvers David Koepp, John Kamps.
Productie Studios: Teitler Film, Michael De Luca Productions, Columbia Pictures, Radar Pictures, Sony Pictures
Productie Land: United States of America

Zathura: A Space Adventure Foto's


Zathura: A Space Adventure Trailer


Josh Hutcherson
als Walter Budwing
Jonah Bobo
als Danny Budwing
Dax Shepard
als Astronaut
Kristen Stewart
als Lisa Budwing
Tim Robbins
als Mr. Budwing
Frank Oz
als Robot (voice)
Derek Mears
als Lead Zorgon
Douglas Tait
als Zorgon
Joe Bucaro III
als Zorgon
Jeff Wolfe
als Zorgon
John Alexander
als Robot
Avy Kaufman Casting
David Koepp Screenplay
Guillermo Navarro Director of Photography
John Debney Original Music Composer
John Debney Conductor
Michael De Luca Producer
Kristen Branan Head of Production
J. Michael Riva Production Design
Scott Kroopf Producer
Ted Field Executive Producer
Laura Jean Shannon Costume Design
Dan Lebental Editor
Peter Billingsley Co-Producer
Lauri Gaffin Set Decoration
David F. Klassen Supervising Art Director
Richard F. Mays Art Direction
Jon Favreau Director
Robert Fernandez Scoring Mixer
Chris van Allsburg Novel
William Teitler Producer
John Kamps Screenplay
Louis D'Esposito Executive Producer
Louis D'Esposito Unit Production Manager
Kevin Kaska Orchestrator
Wendy Riva Assistant Art Director
Melanie Hughes Makeup Department Head
Amy L. Disarro Key Makeup Artist
Charles Schner Additional Camera
Stephen Hunter Flick Sound Designer
Kyle Cooper Title Designer
Russell Bobbitt Property Master
Sandra J. Smith Production Secretary
Alex Skvorzov Chief Lighting Technician
Merrick Morton Still Photographer
Leandro Visconti Compositing Supervisor
Pat Welch Costume Supervisor
Hans Berggren Second Second Assistant Director
Donald Flick Foley Editor
Thomas Robinson Harper Stunt Coordinator
Tanya Noel Hill Music Editor
Laurence Abrams Boom Operator
Michael J. Broomberg Foley Artist
Peter G. Travers Visual Effects Supervisor
Peter Davidson Set Designer
Patrick Ballin Visual Effects Assistant Editor
Greg Baxter Visual Effects Coordinator
Harry Muller Color Timer
Constantine Sekeris Conceptual Design
Joseph B. Conmy IV Visual Effects Producer
Joe Bauer Visual Effects Supervisor
Faye Sevilla Key Costumer
Donnie Creighton Digital Intermediate Assistant
Richard Burton Sound Effects Editor
Linda D. Flowers Key Hair Stylist
Lisa J. Levine ADR Supervisor
Flax Glor Publicist
John J. Downey Special Effects Technician
Alison Fisher Dialogue Editor
Rebecca Gregg Assistant Costume Designer
Enrique Bilsland Mechanical Designer
Kyle Rochlin Foley Mixer
Walt Hadfield Construction Coordinator
Timothy Eaton Visual Effects Editor
Paul Penley Set Dressing Artist
Jason Talbert Grip
John F. Teeple Driver
Robin Mulcahy Fisichella Production Supervisor
Roxanne Wightman Hair Department Head
Paulette Dauber Unit Publicist
Laurette Dobson Script Supervisor
Louis DiCesare Gaffer
Mike Amorelli Rigging Gaffer
Markus Mentzer Camera Loader
Frank Bennett Orchestrator
Raymond Bulinski Craft Service
Will Dearborn Additional Second Assistant Camera
Matthew E. Alper First Assistant Camera
Matthew Haskins Second Assistant Camera
Mike Watts Orchestrator
Ken Dackermann Visual Effects Compositor
Corwin A. Bibb Best Boy Electric
Shane Mahan Makeup Effects
Ray Harvie Storyboard Artist
Timothy E. Henley Transportation Co-Captain
Dan Henley Transportation Captain
Natasha Leonnet Digital Colorist
Marion Spates Visual Effects Production Manager
Jessica Daniels Casting Assistant
Anthony Carlino Leadman
Scott Barnes Lighting Programmer
Joey Genitempo Set Painter
Cottalango Loorthu Software Engineer
Shannon Hamed Production Coordinator
Andrew P. Flores Standby Painter
William Ambrose Rigging Grip
Tom Boyd Musician
Boyd Steer Negative Cutter
Ross Jensen First Assistant Accountant
Jim Stubblefield Assistant Property Master
Philip A. Schwartz Utility Sound
Jon G. Belyeu Special Effects Supervisor
Adam Blantz Sound Mixer
Paul McGhee Digital Color Timer
Darrin Lipscomb Assistant Location Manager
Matthew A. Del Ruth Assistant Camera
Harold Groshon Assistant Chief Lighting Technician
Arthur Blum Dolly Grip
Keith W. Smith Animation Supervisor
Tristan M. Brighty First Assistant Editor
Eric Ramsey Storyboard Artist
John Placencia Video Assist Operator
Christopher Franey Best Boy Electrician
Todd Harris Assistant Sound Editor
Tim Hillman Location Manager
Maret Wicken Painter
R. Michael Yope Electrician
Anthony Kramer Visual Effects Production Assistant
Rebecca Young Art Department Coordinator
Phil Saunders Production Illustrator
Guy A. Mussori Props
Roberto 'Tito' Blasini Camera Operator
Jason Jurica Key Grip
Kelly Birrer Propmaker
Scott Johnson Set Production Assistant
David R. Maier Stand In
Pat Jackson Studio Teacher
Mark Brooks Stunts
Michael Amundson First Assistant Director
Ron Segro Post Production Accountant
Jackie Szymanski Production Accountant
Mitch Gates 3D Artist
Cris Borgnine Visual Effects
Randy Severino Swing
Kimberley Rosenberg Set Dressing Buyer
Kevin Roy Additional Production Assistant
Jennifer Bender Extras Casting
Chris John Jones Creative Director
Lisa Curtis Assistant Production Coordinator
Chris Newlander Costumer
Jeff Barnes Production Executive
Bob Lloyd VFX Artist
Erik Bruhwiler Digital Compositor
Wes Denton Production Assistant
Emily Mann Intern
Michael London ADR Recordist
Brian Adams Visual Effects Technical Director
Stacey Frederick Assistant Editor
Zack Heath Art Department Production Assistant
Michelle A. De Mayo Assistant Accountant
Nina Harlan Rotoscoping Artist
Tracy Browne Second Assistant Accountant






















ikwilfilmskijken © 2020