Yvette Nicole Brown als Amanda Waller (voice) | |
Dean Cain als Jonathan Kent (voice) | |
Greg Cipes als Beast Boy (voice) | |
Jessica DiCicco als Star Sapphire (voice) | |
John DiMaggio als Gorilla Grodd (voice) | |
Teala Dunn als Bumblebee / Artemiz (voice) | |
Ashley Eckstein als Cheetah (voice) | |
Anais Fairweather als Supergirl (voice) | |
Nika Futterman als Hawkgirl (voice) | |
Grey DeLisle als Wonder Woman (voice) | |
Julianne Grossman als Hippolyta (voice) | |
Tania Gunadi als Lady Shiva (voice) | |
Josh Keaton als Flash/Hal Jordan/Steve Trevor (voice) | |
Tom Kenny als Crazy Quilt / Commissioner Gordon / Parasite (voice) | |
Misty Lee als Big Barda / Mad Harriet (voice) | |
Mona Marshall als Eclipso (voice) | |
Danica McKellar als Frost (voice) | |
Khary Payton als Cyborg (voice) | |
Cristina Pucelli als Miss Martian / Amethyst (voice) | |
Sean Schemmel als Dark Opal (voice) | |
Stephanie Sheh als Katana (voice) | |
Helen Slater als Martha Kent (voice) | |
April Stewart als Alura (voice) | |
Tara Strong als Harley Quinn / Poison Ivy (voice) | |
Anna Vocino als Oracle (voice) | |
Hynden Walch als Starfire (voice) | |
B.J. Ward als Master Alchemist (voice) | |
Mae Whitman als Barbara Gordon / Batgirl / Speed Queen (voice) | |
Alexis G. Zall als Lois Lane (voice) |
Cecilia Aranovich | Director |
Shea Fontana | Writer |
Sam Register | Executive Producer |
Jennifer Coyle | Producer |
Paula Haifley | Associate Producer |
Shaun Drew | Music |
Molly Yahr | Editor |
Collette Sunderman | Casting Director |
Collette Sunderman | Vocal Coach |
Amy Pijanowski | Production Manager |
Hanah Lee Cook | Assistant Production Manager |
Brittney V. Lewis | Assistant Production Manager |
Emma Schiappacasse | Assistant Production Manager |
Brian Johnson | Art Direction |
Pernille Ørum-Nielsen | Character Designer |
April Eriksson | Character Designer |
Thomas Perkins | Character Designer |
Ron Velasco | Character Designer |
Chad Townsend | Prop Designer |
Pamela Long | Color Designer |
Maribel Pozos | Color Designer |
Alex Dilts | Background Designer |
Luciano Herrera | Background Designer |
Tony Ianiro | Background Designer |
Jeff Purves | Background Designer |
James Gallego | Background Designer |
Rebecca Lau | Background Designer |
Richard Ziehler-Martin | Background Designer |
Hector Martinez | Background Designer |
Ian Hamilton | Storyboard Artist |
Seth Kearsley | Storyboard Artist |
Kiki Manrique | Storyboard Artist |
Brandon McKinney | Storyboard Artist |
Juan Jose Meza-Leon | Storyboard Artist |
Jim Shellhorn | Storyboard Artist |
Kuni Tomita | Storyboard Artist |
Adam Van Wyk | Storyboard Artist |
Diana Huh | Storyboard |
Kent Butterworth | Animation |
Richard Collado | Animation |
Phil Cummings | Animation |
Barbara Dourmaskin-Case | Animation |
Jeff Hall | Animation |
Jamie H. Huang | Animation |
Jung Yon Kwon | Animation |
Michel Lyman | Animation |
SoonJin Mooney | Animation |
Herb Moore | Animation |
Tom Pope | Animation |
Swinton O. Scott III | Animation |
Sherry Wheeler | Animation |
Jungja Kim-Wolf | Animation |
Nancy Avery | Animation Coordinator |
Wendy Jacobsmeyer | Animation Coordinator |
Andrew Borno | Visual Effects Designer |
Aaron Chavda | Visual Effects Designer |
Colin Fleming | Visual Effects Designer |
Brett Hardin | Visual Effects Designer |
Ethan Metzger | Visual Effects Designer |
Makoto Ohga | Supervising Animation Director |
Ryo Kitamura | Other |
Takuma Nishihara | Other |
Masaki Nomoto | Other |
Isamitsu Kashima | Animation Director |
Seigo Kitazawa | Animation Director |
Kohei Kenmotsu | Production Supervisor |
Jinhyun Choi | Animation Director |
Ashley Hee-Eun Bae | Production Supervisor |
Seungyong Ji | Production Supervisor |
Agatha Sarim Kim | Production Supervisor |
Scarlet Sookyung Kim | Production Supervisor |
Yijoon Kim | Production Supervisor |
Youngsoo Kim | Animation Supervisor |
Hyoungmin Doh | Production Supervisor |
Jaeho Lee | Other |
Lee Sang Rae | Other |
Kim Kwang Sul | Other |
E. Bo Kim | Production Supervisor |
Ji-Hyun Kim | Production Supervisor |
Kyoung-Soo Lee | Animation Director |
Sung Chan Lee | Animation Director |
Hyun Ho Lee | Other |
Choi Hak Seok | Compositing Lead |
Greg Emerson | Post Production Supervisor |
Rebecca Unger | Post Production Supervisor |
Jeff O. Collins | Other |
Sarah Baluch | Other |
Mark A. Keatts | Supervising Dialogue Editor |
Mark A. Keatts | ADR Editor |
David Cowles | Online Editor |
Gabriel Thorburn | Assistant Editor |
Daphne Fei | Other |
Cher Bentley | Other |
Tina Fallash | Other |
Tamara Miles | Other |
Celeste Moses | Other |
Jill Share | Other |
Kira Tirimacco | Other |
Renee Toporzysek | Other |
Liz Carroll | Casting Director |
Niki Sherrod | Musical Casting |
Yadira Davis | Production Accountant |
Luisa Guzman | Production Accountant |
Debbie Lindquist | Production Accountant |
Maral Simonian | Production Accountant |
Athena Wingate | Production Accountant |
Lori Blackstone | Legal Services |
Sharmalee Lall | Legal Services |
Rebecca Mathany | Legal Services |
Bonnie Negrette | Legal Services |
Joulene St. Catherine | Legal Services |
Christine Chang | Production Executive |
Vera Hourani | Production Executive |
Rob Hudnut | Production Executive |
Emily Kelly | Production Executive |
Jennifer Rahardjanoto | Production Executive |
Ira Singerman | Production Executive |
David Voss | Production Executive |
Bobbie Page | Production Supervisor |
Lisa Furlong Jones | Production Supervisor |
Ed Adams | Production Manager |
Jay Bastian | Production Executive |
김용호 | Animation Director |