Daredevil (2003)

Fantasie, Actie, Misdaad, Sciencefiction, Thriller
Wanneer de jonge wees Matt Murdock in aanraking komt met radioactief afval zorgt dit er voor dat hij niet meer kan zien. Hij heeft hier echter een 'radar-zintuig' voor terug gekregen. Jaren later is Murdock opgegroeid tot een gerespecteerde advocaat. Hiernaast heeft hij echter een geheime identiteit als Daredevil, de man zonder angst, waarmee hij het onrecht bestrijdt dat hem in de rechtszaal niet lukt.

Daredevil Film Info

Score: 5.1/10 van 2949 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2003-02-14
Lengte: 103 Minuut / 1:43
Regisseur: Mark Steven Johnson
Schrijver: Mark Steven Johnson
website: http://marvel.com/movies/movie/12/daredevil
Productie Studios: Marvel Enterprises, New Regency Pictures, Epsilon Motion Pictures, Regency Enterprises, 20th Century Fox
Productie Land: United States of America

Daredevil Foto's


Daredevil Trailer


Ben Affleck
als Matt Murdock / Daredevil
Jennifer Garner
als Elektra Natchios / Elektra
Colin Farrell
als Lester / Bullseye
Michael Clarke Duncan
als Wilson Fisk / The Kingpin
Jon Favreau
als Franklin "Foggy" Nelson
Scott Terra
als Young Matt
Ellen Pompeo
als Karen Page
Joe Pantoliano
als Ben Urich
Leland Orser
als Wesley Owen Welch
Lennie Loftin
als Nick Manolis
Erick Avari
als Nikolas Natchios
Derrick O'Connor
als Father Everett
Paul Ben-Victor
als Jose Quesada
David Keith
als Jack Murdock
Frankie J. Allison
als Abusive Father
Joe J. Garcia
als Meat Packer
John Rothman
als Quesada Attorney
Jim Fitzgerald
als Ring Announcer
Casey McCarthy
als Angela Sutton
Louis Bernstein
als Judge #1
Josie DiVincenzo
als Josie
Jorge Noa
als NY Cop #1
Levett M. Washington
als Kid #1
Alberto Gutierrez
als Kid #2
Lakeith S. Evans
als Kid #3
Stefanos Miltsakakis
als Stavros
Pat Crawford Brown
als Old Lady on Plane
Carrie Geiben
als Flight Attendant
Luke Strode
als Little Boy
Bruce Mibach
als Rookie Cop
David Doty
als Drunken Englishman
Ron Mathews
als Sharpshooter
Kevin Smith
als Jack Kirby, Forensic Assistant
Daniel B. Wing
als Quesada's Friend #1
Jeff Padilla
als Quesada's Friend #2
Dan Brinkle
als Boxing Referee #1
Jack Reiss
als Boxing Referee #2
Stan Lee
als Old Man at Crossing
Sonya Didenko
als Quesada's Friend #3
Greg 'Christopher' Smith
als Swat Leader
Christopher Prescott
als Policeman
Ari Randall
als Waitress
John S. Bakas
als Greek Priest
Greg Collins
als Fisk Bodyguard
Robert Iler
als Bully #1
Chad Tucker
als Bully #2
Jamie Mahoney
als Bully #3
Jorn H. Winther
als Stavros' Friend
Frank Miller
als Man with Pen in Head
Christian Boeving
als Bodyguard (uncredited)
Adam Blake Boswell
als Irish Drunk (uncredited)
David Burrows
als Man at the Ball (uncredited)
Carlo Corazon
als Gangster at Bar (uncredited)
Michael Duisenberg
als Bartender (uncredited)
Halley Eveland
als Boy at Funeral (uncredited)
Claudine Farrell
als Girl in Pub / Voice on Answering Machine (uncredited)
André Gordon
als Body Guard (uncredited)
Douglas Haase
als Party Member (uncredited)
Kane Hodder
als Fallon's Bodyguard (uncredited)
Ted Hollis
als Pedestrian (uncredited)
Suzie Johnson
als Dancer at Party (uncredited)
Boyd Kelly
als UPS Man (uncredited)
Tina Lorraine
als Model at Ball (uncredited)
Mark Margolis
als Fallon (uncredited)
Rebecca Michael
als Dancer at Party (uncredited)
Kelly Nish
als Girl on Playground (uncredited)
Brian M. Olson
als Dancer at Party (uncredited)
Kevin Porter
als Bodyguard (uncredited)
Tanoai Reed
als Pool Hall Thug (uncredited)
Thierry Segall
als Photographer (uncredited)
Sandra Teles
als Woman at the Ball (uncredited)
Nancy Wetzel
als Kate (uncredited)
Patrick Williams
als Tavern Patron (uncredited)
Mark Steven Johnson Director
Mark Steven Johnson Screenplay
Avi Arad Producer
Gary Foster Producer
Stan Lee Executive Producer
Arnon Milchan Producer
Bernard Williams Executive Producer
Graeme Revell Original Music Composer
Ericson Core Director of Photography
Armen Minasian Editor
Dennis Virkler Editor
Eyde Belasco Casting
Donna Isaacson Casting
James Acheson Costume Design
Barry Chusid Production Design
Justin Scoppa Jr. Art Direction
James E. Tocci Art Direction
Victor J. Zolfo Set Decoration
Elle Elliott Hairstylist
Janine Rath Hairstylist
Michael Reitz Hairstylist
Norma Lee Hairstylist
Deborah La Mia Denaver Makeup Department Head
John E. Jackson Makeup Artist
Whitney James Makeup Artist
Jamie Kelman Makeup Department Head
Tegan Taylor Makeup Artist
Tom Devlin Makeup Effects
Kris Kobzina Makeup Effects
Charles O'Brien Makeup Effects
Eddie Vargas Makeup Effects
Bill Carraro Production Manager
Jamie Neese Art Department Coordinator
Gerald Sullivan Assistant Art Director
Robert A. Blackburn Construction Coordinator
Joseph Gray Construction Foreman
Richard Brunton Leadman
David M. Milstien Leadman
Yann Denoual Sculptor
Greg Berry Set Designer
Lorrie Campbell Set Designer
Julia K. Levine Set Designer
Darrell L. Wight Set Designer
John A. Larsen Supervising Sound Editor
David C. Hughes Sound Effects Editor
Erik Aadahl Sound Effects Editor
Steve Boeddeker Sound Designer
Dave Kulczycki Sound Effects Editor
Jay Wilkinson Sound Effects Editor
Doug Hemphill Sound Re-Recording Mixer
Paul Massey Sound Re-Recording Mixer
John McLeod Special Effects Coordinator
Mike Hardison CG Supervisor
Lee Berger Visual Effects Producer
Nancy Bernstein Visual Effects Producer
Rachel Fondiller Visual Effects Producer
John Kilkenny Visual Effects Producer
Shannon Leigh Olds Visual Effects Editor
Kevin VanHook Visual Effects Supervisor
Rich Thorne Visual Effects Supervisor
Derek Spears Visual Effects Supervisor
Ray McIntyre Jr. Visual Effects Supervisor
Mark Dornfeld Visual Effects Supervisor
Gus Duron Visual Effects Editor
Cosmas Paul Bolger Jr. Visual Effects Supervisor
Erik De Boer Animation Supervisor
Peter S. Elliot Visual Effects Editor
Steve Ziolkowski Animation Supervisor
Jeff Imada Stunt Coordinator
Carl Boles Gaffer
Ken Fisher Camera Operator
Charles Meere III Rigging Gaffer
John Trapman Camera Operator
Antonio Soriano Gaffer
Jacques Jouffret Steadicam Operator
Colin Anderson Steadicam Operator
Craig Fikse Additional Camera
Jeffery J. Tufano Additional Camera
Hopper Stone Still Photographer
Zade Rosenthal Still Photographer
Samuel R. Harrison III Video Assist Operator
Michael J. Hogan Video Assist Operator
David Schmalz Video Assist Operator
Lisa Lovaas Costume Supervisor
Brenda Donoho Set Costumer
Emily Wallin First Assistant Editor
Matthew Schmidt First Assistant Editor
Stephanie Lowry Music Editor
Ashley Revell Music Editor
Scott Stambler Music Editor
Craig Fehrman Transportation Coordinator
Alex L. Worman Unit Publicist
Rose Viggiano Location Manager
Rebecca Robertson Script Supervisor
France Myung Fagin Location Manager
Barbara Bass Studio Teachers
Christopher Aubin Production Accountant
Kathleen M. Courtney Associate Producer
Becki Cross Trujillo Co-Producer
Kevin Feige Co-Producer
Kim H. Winther Associate Producer
Bill Carraro Line Producer
Bruce Devan Line Producer
Frank Miller Characters
John W. DeBlau Gaffer
Patricia Miller Hair Department Head
Kerry Mendenhall Key Hair Stylist
Donna O'Neal Key Set Costumer
James Bolt Additional Sound Re-Recording Mixer
Donald Sylvester ADR Supervisor
Ted Caplan Foley Editor
Dave Jordan Music Supervisor
Marny Nahrwold Art Department Assistant
Damon Michael Gordon Location Scout
Carmine Goglia Standby Painter
Michael Spitaletto Painter
Tim Flattery Production Illustrator
Richard Mosier First Assistant Camera
Rick Pratt Grip
Paul Santoni Underwater Camera
Matthew W. Mungle Makeup Designer
Chris Winn Craft Service
Tyler Foell Digital Effects Supervisor
Marcelle 'Kitty' Dutton Driver
Melanie Banders Loader
Jeff Imada Martial Arts Choreographer
Michael Ralph Price Picture Car Coordinator
Lonnie A. Mathes Post Production Assistant
Patrick Esposito Post Production Supervisor
Dennis Nelson Projection
Tony Chavez Propmaker
Timothy Michael Cairns Quality Control Supervisor
Christopher Woodworth Scenic Artist
Joseph Keideth Security
Ericka Bryce Set Medic
Stephen Dudycha Set Production Assistant
Eugene Vendrovsky Software Engineer
Bill McAdams Jr. Stand In
Damon Caro Stunt Coordinator
G.A. Aguilar Stunts
Chris Romano Technical Supervisor
Samson Bamimore Systems Administrators & Support
Bernard Williams Unit Production Manager
Jay Krueger Utility Stunts
John Glasser Assistant Director
Jim Passon Color Timer
Chris McClintock Editorial Production Assistant
Tom Percarpio Best Boy Electric
Tom Anderson Electrician
Arthur Jeppe Lighting Supervisor
Timothy McCrary Lighting Technician
Dave McAllister Rigging Grip
Nicole Kwak Production Coordinator
Brian Cooper Production Office Coordinator
Sara E. White Production Supervisor
Kevin Cerchiai Boom Operator
Skip Longfellow First Assistant Sound Editor
Ken Kugler Orchestrator
Glenn E. Berkovitz Production Sound Mixer
Mark Curry Scoring Mixer
Derek Casari Sound Engineer
Peter J. Devlin Sound Mixer
Tony Barraza Digital Compositors
Mike Edmonson Special Effects Supervisor
L. Patrick McCormack Visual Effects Coordinator
Paula Bonhomme Digital Producer
Moriba Duncan Modeling
P. Scott Bailey Set Dresser
Catherine Pittman Animal Coordinator
Charles Khoury Title Designer
Steve Briante Camera Loader
Richard L. Carden Dolly Grip
Colin Edwards Key Grip
Clinton Wayne Prosthetic Makeup Artist
Mark Vollmers Marine Coordinator
Kim H. Winther First Assistant Director
Richard Oswald Second Assistant Director
Gary Burritt Negative Cutter
Joe Mancewicz Rigging Supervisor
Caitlin McKenna-Wilkinson ADR Voice Casting
Michelle Brattson Assistant Production Coordinator
R.J. Kizer ADR Editor
M.B. Gordy Musician
Susan Dawes Dialogue Editor
Mildred Iatrou Dialogue Editor
Scott Maginnis Property Master
Craig Haagensen Second Unit Director of Photography
Alexander Witt Second Unit Director of Photography
Tim Gomillion Sound Recordist
Dennis Rogers Sound Recordist
Amy Arnold Costumer
Steve Battaglia Second Second Assistant Director
Rich Thorne Second Unit Director
Jane Fitts Graphic Designer
Marc Baird Storyboard Artist
Douglas J. Stewart Textile Artist
Charleen Richards ADR Mixer
David Lucarelli ADR Recordist
John Murray Foley Supervisor
Blake R. Cornett Second Assistant Sound
Karen Harper Vocals
Marc Banich Special Effects Technician
Traci Asher Visual Effects Production Assistant
Serge Riou Visual Effects Production Manager
Tony Brubaker Stunt Double
Giselle Brewton Assistant Camera
Kyle Carden Best Boy Grip
Mark 'Boylee' Boyle Second Assistant Camera
Randy Bricker Assistant Editor
Steve Bowen Digital Color Timer
Ben Estrada Digital Colorist
Amy Tompkins Digital Intermediate Editor
Terra Bliss Digital Intermediate Producer
Marisa Clayton Post Production Coordinator
Robert Cavalluzzo Assistant Location Manager
Jack LeVangia Location Assistant
Tim Simonec Conductor
Angela Athayde Additional Production Assistant
Mike Bonnaud Assistant Chief Lighting Technician
Chuck Martinez Cast Driver
Jeff McLean Compositing Lead
Harry Lam Compositing Supervisor
Pavan Balagam Digital Compositor
Jennifer Bender Extras Casting
Anna Bradley Extras Casting Assistant
Susanne Lariviere First Assistant Accountant
Dylan Cole Matte Painter
Joanie Selden Payroll Accountant
LaChanda Alexander Production Assistant
Tom Sullivan Production Consultant
Michael Taylor Production Executive
Heather Moses Production Secretary
Dakau Jackson Second Assistant Accountant
Chris Castaldi Key Set Production Assistant






















ikwilfilmskijken © 2019