5.9

Mission to Mars (2000)

Sciencefiction
De eerste bemande vlucht naar Mars, onder bevel van Luke Graham (Don Cheadle), landt in het jaar 2020 veilig op de rode planeet. Maar het Marslandschap herbergt een bizar en afschuwelijk geheim. Een mysterieus drama heeft rampzalige gevolgen, waarbij er onder de bemanning slachtoffers vallen. De raadselachtige laatste boodschap van Graham laat de NASA niet los. De Mars Recovery Mission wordt gelanceerd om uit te zoeken wat er is gebeurd en om eventuele overlevenden op te halen.

Mission to Mars Film Info

Score: 5.9/10 van 700 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2000-03-10
Lengte: 113 Minuut / 1:53
Regisseur: Brian De Palma
Schrijvers Jim Thomas, John Thomas, Graham Yost.
Productie Studios: Red Horizon Productions, Touchstone Pictures, Spyglass Entertainment, The Jacobson Company
Productie Land: United States of America

Mission to Mars Foto's


Mission to Mars Trailer


Gary Sinise
als Jim McConnell
Tim Robbins
als Woodrow 'Woody' Blake
Don Cheadle
als Luke Graham
Connie Nielsen
als Terri Fisher
Jerry O'Connell
als Phil Ohlmyer
Peter Outerbridge
als Sergei Kirov
Kavan Smith
als Nicholas Willis
Jill Teed
als Reene Cote
Elise Neal
als Debra Graham
Kim Delaney
als Maggie McConnell
Armin Mueller-Stahl
als Ramier Beck
Marilyn Norry
als NASA Wife
Freda Perry
als NASA Wife
Lynda Boyd
als NASA Wife
Patricia Harras
als NASA Wife
Robert Bailey Jr.
als Bobby Graham
Britt McKillip
als Child at Party
Crys Forsyth-Smith Production Manager
Harry Cohen Sound Effects Designer
Sam Mercer Executive Producer
Denise Chamian Casting
Syd Mead Concept Artist
Jim Thomas Screenplay
Jim Thomas Story
John Thomas Screenplay
John Thomas Story
Brian De Palma Director
Stephen H. Burum Director of Photography
Ennio Morricone Original Music Composer
Ennio Morricone Conductor
David S. Goyer Co-Producer
Sanja Milkovic Hays Costume Design
Ed Verreaux Production Design
David Boulton ADR Mixer
Andrew Neskoromny Art Direction
Jeff Habberstad Stunt Coordinator
Thomas Valentine Art Direction
Lin MacDonald Set Decoration
Paul Hirsch Editor
Graham Yost Screenplay
Adam Shankman Choreographer
Lowell Cannon Story
Aaron Pfau Animation
Jacqueline M. Lopez Visual Effects Producer
Jacqueline M. Lopez Associate Producer
Benjamin Robin Hairstylist
Charles Porlier Makeup Artist
Marny Eng Stunts
Tom Jacobson Producer
James Bamford Stunt Double
Eva Amurri Martino Set Production Assistant
Ted Tally Associate Producer
Gregory Nicotero Makeup Effects
Sean Cossey Casting Associate
Kendall McCarthy Post Production Supervisor
Justis Greene Co-Producer
Bill Pearson Dolly Grip
David Orr Color Timer
Eric Schwab Second Unit Director
Nerses Gezalyan Foley Mixer
Greg Zimmerman Foley Recordist
Luke Khanlian Makeup Effects
Jim Wedaa Co-Producer
Larry McConkey Steadicam Operator
Kerry Ann Carmean Sound Effects Editor
Jake Garber Makeup Effects
Scott Patton Makeup Effects
Laurah Grijalva Lead Painter
Jeanne Van Phue Makeup Artist
Garet Reilly Costume Supervisor
Dan Sissons Property Master
Louis Cerborino Dialogue Editor
Ulysses Guidotti Post Production Assistant
Donna Christiano Costume Set Supervisor
Jennifer Donaldson Art Department Assistant
Barry Kootchin Scenic Artist
Rob McEwan Still Photographer
Portia Tickell Script Supervisor
Mandy Tankenson Production Coordinator
Glenn Allen Assistant Editor
Jack Gauvreau Sculptor
Tom Fleischman Sound Re-Recording Mixer
Stacey Butterworth Wigmaker
Miles Teves Conceptual Design
Lorraine Jamison Unit Publicist
Maurice Schell Supervising Sound Editor
Kandace Loewen Key Hair Stylist
Michael Baltazar CG Artist
C. Marie Davis Executive Visual Effects Producer
Allen E. Taylor Production Controller
Denyse Nelson Set Dressing Artist
David R. Anderson Rigging Gaffer
Roxanne Dorman Projection
Alexander Laurant Visual Effects Art Director
Connie Kennedy Location Manager
Gordon Hayman Camera Operator
Garry Elmendorf Special Effects Supervisor
Andrea Simpson Hair Assistant
Scott Gordon CG Supervisor
Merrick Rustia Visual Effects
Chris Soldo Associate Producer
Chris Soldo First Assistant Director
Melissa Bretherton Visual Effects Editor
Gabriel Hardman Storyboard Artist
Peter Clemens Set Designer
Diana Patterson Costume Coordinator
Heather Meehan Unit Production Manager
James Healy Systems Administrators & Support
Nicholas Meyers Music Editor
Rob Young Sound Mixer
Mark Fattibene Lighting Supervisor
Gina Alfano ADR Editor
Randy Shymkiw Special Effects Coordinator
Matthew O’Callaghan Animation Supervisor
John Murrah Senior Animator
Ken Hovgaard Location Scout
Charles O'Shea Boom Operator
Julie Creighton Visual Effects Production Manager
David Cochrane Best Boy Electric
Sean Elliott Second Assistant Camera
Jules Roman General Manager
James Clyne Production Illustrator
Julie Adrianson-Neary Digital Compositors
Steve Oben Costumer
Lynn Andrews Production Supervisor
Dan Clark Special Effects Technician
Nina Saxon Title Designer
Frank Annunziata Production Assistant
Richard Dobbin Construction Foreman
John Lisman Machinist
Keith Burk Leadman
Jodi Birdsong Visual Effects Coordinator
Krystin Johnson Rotoscoping Artist
Colman McMahon Art Department Coordinator
John Marcynuk Assistant Art Director
John G. Anderson Construction Coordinator
Gary Brooks Greensman
Ted Van Dorn Painter
Gordon Clapp Set Decoration Buyer
Avo Zohrab Camera Intern
Shawn Jolicoeur Camera Technician
Ron Annunziata First Assistant Camera
Stephen Berg Grip
Linda Chow Seamstress
Alden Bateham Carpenter
Sara Barnes Craft Service
Darin Hollings Digital Effects Supervisor
Stephen Carr Driver
Stephen Tyler Propmaker
Rodney Beech Transportation Captain
Guy Barresi First Assistant Editor
Tim Heller Electrician
Scott Campbell Gaffer
Julian Bosse Rigging Grip
Sue Brunell-Edwards Production Accountant
Brennan Doyle Visual Effects Supervisor
Mary Jo Macvey Studio Teachers
Robert Schajer Digital Producer
Andrea Biklian Negative Cutter
Harriet Fidlow Supervising ADR Editor
Patrick Bonneau Lead Animator
Clayton J. McCallum DuBois Assistant Camera
Jay Anderson Generator Operator
Doreen Beaulac First Assistant Accountant
Dorne Huebler Compositing Supervisor
Andrea Brown Extras Casting
Phillip Fuller Sound Mix Technician
Peggy Tison Assistant Accountant
Dave 'Foots' Footman Additional Second Assistant Director
Paul Barry Second Assistant Director
Berengaria Tomkies Third Assistant Director
Colin Matthews Assistant Property Master
Erich Hepnar Head Greensman
Joshua Landis Assistant Dialogue Editor
Ashraf Mashaleh Special Effects Assistant
Camille Eden Visual Effects Production Assistant
Randy Crawford Best Boy Grip
Elisabeth Cotter Digital Color Timer
Jim Adamson Project Manager
Marnie Gee Assistant Location Manager
Shaher Nawaf Location Assistant
Joseph Milijian Location Coordinator
Kelly Moore Chief Lighting Technician
Steve Ringwood Key Rigging Grip
Allen Battino Matte Painter
Dave Harvey Payroll Accountant
Michelle Hamilton Second Assistant Accountant






















ikwilfilmskijken © 2019