Pompeii (2014)

Actie, Avontuur, Historisch, Romantiek, Drama
De film volgt het verhaal van een Keltische gladiator die in slavernij leeft. Aan de vooravond van een enorme vulkaanuitbarsting die Pompeii verwoest, wordt hij verliefd op een edelvrouw. Dit zorgt er tevens voor dat hij oog in oog komt te staan met de man die zijn familie jaren eerder afslachtte.

Pompeii Film Info

Score: 5.4/10 van 2154 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2014-02-18
Lengte: 105 Minuut / 1:45
Regisseur: Paul W.S. Anderson
Schrijvers Janet Scott Batchler, Lee Batchler, Michael Robert Johnson.
Productie Studios: Don Carmody Productions, TriStar Pictures, FilmDistrict, Impact Pictures, Constantin Film
Productie Land: Canada, Germany, United States of America


Pompeii Trailer


Kit Harington
als Milo
Carrie-Anne Moss
als Aurelia
Emily Browning
als Cassia
Adewale Akinnuoye-Agbaje
als Atticus
Jessica Lucas
als Ariadne
Jared Harris
als Severus
Joe Pingue
als Graecus
Kiefer Sutherland
als Corvus
Currie Graham
als Bellator
Ron Kennell
als The Weasel
Rebecca Eady
als Milo's Mother
Sasha Roiz
als Proculus
Jean Frenette
als Boss Slaver
Dylan Schombing
als Young Milo
Maxime Savaria
als Biggest Thracian
Tom Bishop Sr.
als Cassia's Carriage Driver
Jean-Francois Lachapelle
als Milo's Father
Dalmar Abuzeid
als Felix
Emmanuel Kabongo
als African Gladiator
Brock Johnson
als Flashback Centurion
Kristina Nicoll
als Rich Wife #1
Janine Theriault
als Rich Wife #2
Mark Whelan
als Ship's Captain
Anaïs Frenette
als Harbor Child
Donna Christo
als Harbor Mother
Thomas Stumpo
als Harbor Boy
Rodney Alexandre
als Gladiator (uncredited)
Melantha Blackthorne
als Celtic Woman (uncredited)
Zach Burke
als Proclaimer (uncredited)
Milan Carmona
als Roman Boy (uncredited)
Jimmy Chimarios
als Gladiator (uncredited)
Jay Da Costa
als Roman Citizen (uncredited)
Chris Gonsalves
als Roman Archer (uncredited)
Derek Herd
als Slaver (uncredited)
Patrick Kerton
als Celtic Gladiator (uncredited)
Johnny Larocque
als Soldier (uncredited)
Paul W.S. Anderson Director
Janet Scott Batchler Screenplay
Lee Batchler Screenplay
Michael Robert Johnson Screenplay
Paul W.S. Anderson Producer
Jeremy Bolt Producer
Don Carmody Producer
Robert Kulzer Producer
Martin Moszkowicz Producer
Peter Schlessel Executive Producer
Clinton Shorter Original Music Composer
Glen MacPherson Director of Photography
Michele Conroy Editor
Paul D. Austerberry Production Design
Jeffrey A. Melvin Set Decoration
Wendy Partridge Costume Design
Ronna Kress Casting
Nigel Churcher Art Direction
Philippe Turlure Set Decoration
Jo-Ann MacNeil Makeup Department Head
David Best Assistant Art Director
Carlos Caneca Leadman
Stefany Koutroumpis Set Designer
Evan Webber Set Designer
Denis Bellingham Boom Operator
Alex Bullick Sound Effects Editor
J.R. Fountain Sound Effects Editor
Tony Kenny Special Effects Coordinator
Neishaw Ali Visual Effects Producer
Dennis Berardi Visual Effects Supervisor
Jean Frenette Stunt Coordinator
Caitlin Cronenberg Still Photographer
Michael L. Hall Gaffer
Deirdre Bowen Casting
Lindsay Jacobs Costume Supervisor
Kevin Banks Music Editor
Roberto Campanella Choreographer
Dug Rotstein Script Supervisor
Angela Mastronardi Script Supervisor
Jonathan Matthews Location Manager
Anthony Rizzo Animation
Jeremy Braben Aerial Director of Photography
Tang Man-To Assistant Camera
Kevin Barnes Best Boy Electric
Jim Holmes Best Boy Grip
Robert Stecko Camera Operator
Kristin Mombourquette Camera Trainee
Gastone Ferrante Digital Imaging Technician
Ron Renzetti Dolly Grip
Tracy Shaw Dolly Grip
Lara Alexander Electrician
Micael Albrecht Electrician
Dean Stinchcombe First Assistant "A" Camera
Michael Carr First Assistant "A" Camera
Emiliano Topai First Assistant Camera
John Irwin Generator Operator
Robert Johnson Key Grip
Dave Ferguson Key Grip
Federico De Marco Libra Head Technician
David Allan Lighting Technician
Jeffrey Mueller Rigging Grip
Jim Krauter Rigging Grip
Nicole Wiwchar Second Assistant Camera
Julia Seidman Second Assistant Camera
Adam Tupper Second Assistant "A" Camera
Stephan Maia Second Assistant "B" Camera
Vern Nobles Second Unit Director of Photography
Michael Flax Video Assist Operator
Iantha Goldberg Assistant Makeup Artist
Vincent Sullivan Hair Department Head
Kelly Shanks Hairstylist
Carol Hartwick Key Hair Stylist
Leslie A. Sebert Key Makeup Artist
Paul Jones Makeup Effects Designer
Graham Chivers Prosthetics
Anita Bacic Costume Assistant
Erin Daprato Costume Assistant
Deniz Rakhmanova Costume Assistant
Gerri Gillan Ager/Dyer
Sarah Goodwin Costume Set Supervisor
Bonnie Sutherland Costume Set Supervisor
Roland Heizinger Tailor
Wayne Thomas Textile Artist
Cecilia Tachini Wardrobe Assistant
Christopher Richards Casting Associate
Hannah d'Angerio Casting Associate
Deirdre Bowen Casting Director
Jane Rogers Extras Casting
Mehta Apul Lead Animator
Aj McLauchlin Digital Intermediate
Dave Muscat Digital Intermediate
Peter Armstrong Digital Intermediate
Walt Biljan Digital Intermediate Colorist
Michelle Kaszai Digital Intermediate Producer
Sim Evan-Jones Editorial Consultant
Eddie Hamilton Editorial Consultant
Robert Doyle First Assistant Editor
Dawn M. Stoliar First Assistant Editor
Matt Tassone First Assistant Editor
Andy Martinez Calzadilla 3D Artist
Blair Werschler 3D Artist
Christopher DeVito CG Animator
Vishal S. Bendre CG Artist
Robert Freitag CG Artist
Jep Hill CG Supervisor
Gong Myung Lee CG Supervisor
Chris MacLean CG Supervisor
Bhavik Mehta Compositing Supervisor
Scott Riopelle Compositing Supervisor
Tim Llewellyn Compositing Supervisor
Alan Boucek Compositing Supervisor
Wasim Ali Compositor
Robert J. Bruce Compositor
Ovidiu Cinazan Compositor
Paul DeOliveira Compositor
Sigurjón F. Gardarsson Compositor
Ryan Kitagawa Compositor
Geoff Sayer Compositor
Mike Stadnyckyj Compositor
Patrick Man-Long Wong Compositor
Brian Fortune Compositor
Saurabh Raut Compositor
Al Bailey Compositor
Marco Checa Garcia Compositor
Sandro Kath Compositor
Daniel Lee Compositor
Keywan Mahintorabi Compositor
Ken McCuen Concept Artist
Cyril Frederick Chu Concept Artist
Eric Robinson Digital Effects Supervisor
Ayo Burgess Digital Effects Supervisor
Andy Robinson Digital Effects Supervisor
Engin Arslan Lighting Artist
Igor Avdyushin Lighting Artist
Francois Couette Lighting Artist
Nathan Englbrecht Lighting Artist
Mark Rodziewicz Lighting Artist
J. Alan Bradshaw Lighting Artist
Thomas Grant Morrison Lighting Artist
Anja Stitic Lighting Artist
Trey Harrell Lighting Supervisor
Riccardo Zanettini Lighting Supervisor
Seema Schere Matte Painter
Tim Warnock Matte Painter
Mahapatro Kalpana Matte Painter
Marcin Nikiforuk Matte Painter
Jordan Nieuwland Matte Painter
Tom Nagy Senior Animator
Ryan Cunningham Visual Effects Coordinator
Michael DiCarlo Visual Effects Coordinator
Anna Guseva Visual Effects Coordinator
Danni Henderson Visual Effects Coordinator
Natasha North Visual Effects Coordinator
Nick Colangelo Visual Effects Coordinator
Benjamin Mossman Visual Effects Coordinator
Kimberly Julien Visual Effects Coordinator
Kelly Noordermeer Visual Effects Editor
Brandon Terry Visual Effects Editor
Jo Hughes Visual Effects Producer
Sarah Swick Visual Effects Producer
Justin Rogers-CdeBaca Visual Effects Production Assistant
Courteney Smith Visual Effects Production Assistant
Tom Turnbull Visual Effects Supervisor
Brendan Taylor Visual Effects Supervisor
Keith Sellers Visual Effects Supervisor
Lorenz Dangel Conductor
Matt Dunkley Conductor
Jon Mooney Music Editor
Christoph Becker Music Supervisor
Adam Lastiwka Musician
David Stewart Musician
David Pyatt Musician
Mike Hext Musician
Andrew Crowley Musician
Owen Slade Musician
Tony Blondal Orchestrator
Richard Bronskill Orchestrator
Jill Purdy ADR Editor
Travis MacKay ADR Mixer
Will McConnell ADR Recordist
Justine Baker ADR Recordist
Ric Schnupp ADR Recordist
Rose Gregoris First Assistant Sound Editor
Steve Baine Foley Artist
Peter Persaud Foley Recordist
Zach Hunter Boom Operator
Kevin Howard Sound Editor
Greg Chapman Sound Mixer
Robert Woolfson Sound Mixer
Seva Solntsev Sound Re-Recording Mixer
Andrew Stirk Sound Re-Recording Mixer
Andrew Tay Sound Re-Recording Mixer
Mark Zsifkovits Sound Re-Recording Mixer
Stephen Barden Supervising Sound Editor
Brad DeWolde Animal Wrangler
Bj Prince Animal Wrangler
Jonathan Pencharz Assistant Production Coordinator
Ken Dhaliwal Legal Services
Bob Tarantino Legal Services
Sara Holmes Post Production Accountant
James F. Breithaupt Production Accountant
Lisa Berridge Production Assistant
Robert Crocco Production Assistant
Ryan Grassby Production Assistant
Bianca Marini Production Assistant
Jerome Persaud Production Assistant
Stefan Steen Production Coordinator
Sarah Crompton Production Executive
Sonia Singh Second Assistant Accountant
Jenny Challis Set Medic
Jenna Hamilton Set Production Assistant
Craig Seitz Set Production Assistant
Dublino Giorgia Set Production Assistant
Verde Antonio Set Production Assistant
Nolan Daws Stand In
Olivia Gudaniec Stand In
Robert Morse Stand In
Patrizia Quas Stand In
Kyle Limkilde Stand In
Michael Piticco Stunts
Christopher Geggie Property Master






















ikwilfilmskijken © 2019