5.9

Broken City (2013)

Thriller, Misdaad, Drama
De zaken gaan niet goed voor ex-politieagent Billy Taggert (Mark Wahlberg). Dan wordt hij ingehuurd door de burgemeester van New York (Russell Crowe) om uit te zoeken of zijn vrouw (Catherine Zeta-Jones) hem ontrouw is. Wanneer haar minnaar echter dood wordt aantroffen, is dit het begin van een politiek en financieel web van samenzweringen, leugens en bruut geweld.

Broken City Film Info

Score: 5.9/10 van 1221 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2013-01-18
Lengte: 109 Minuut / 1:49
Regisseur: Allen Hughes
website: http://www.brokencitymovie.com/
Productie Studios: 1984 Private Defense Contractors, EFO Films, Inferno International, Regency Enterprises, Black Bear Pictures, New Regency Pictures, Closest to the Hole Productions, Envision Entertainment, Leverage
Productie Land: United States of America


Broken City Trailer


Mark Wahlberg
als Billy Taggart
Russell Crowe
als Nicholas Hostetler
Catherine Zeta-Jones
als Cathleen Hostetler
Jeffrey Wright
als Carl Fairbanks
Barry Pepper
als Jack Valliant
Alona Tal
als Katy Bradshaw
Natalie Martinez
als Natalie Barrow
Michael Beach
als Tony Jansen
Kyle Chandler
als Paul Andrews
James Ransone
als Todd Lancaster
Griffin Dunne
als Sam Lancaster
Britney Theriot
als Valerie
Odessa Feaster
als Secretary
Luis Tolentino
als Mikey Tavarez
Tony Bentley
als Judge
Andrea Frankle
als Prosecutor
William Ragsdale
als Mr. Davies
Chance Kelly
als Murdock
Justin Chambers
als Ryan Blake
Ric Reitz
als Mitch Rappaport
Lydia Hull
als Mitch Rapapport's Wife
Annika Pergament
als Reporter at City Hall
Jason Mitchell
als Cast Friend #1
Chelsea Bruland
als Cast Friend #2
John W. Houghtaling
als Harris Sargent
Leslie Hippensteel
als Four Season's Waitress
Benjamin Kanes
als Harvard Club Bartender
Greg Sproles
als Crime Scene Cop
Reynaldo Piniella
als Bolton Teen Alex
Veronica Berry
als Sr. Center Reporter
Judd Lormand
als Valliant's Office Reporter
Lori Campbell
als Premiere PR
Benton Greene
als Brooklyn Cop
Joseph Meissner
als Hotel Bartender
Robert Larriviere
als Debate Moderator
Scott Lambert Executive Producer
Arnon Milchan Producer
Tom Duffield Production Design
Sheila Jaffe Casting
Steven Weisberg Location Manager
Betsy Heimann Costume Design
Allen Hughes Director
Allen Hughes Producer
Mark Wahlberg Producer
John Caglione Jr. Makeup Artist
George Furla Executive Producer
Randall Emmett Producer
William S. Beasley Executive Producer
Cindy Mollo Editor
Randall Guth First Assistant Sound Editor
Judy Dickerson Dialect Coach
Leonard R. Spears Set Decoration
Stefan Sonnenfeld Senior Colorist
Ben Seresin Director of Photography
Jason Rodriguez Stunt Coordinator
Brook Yeaton Property Master
William Eubank Second Unit Director
Atticus Ross Music
Stephen Levinson Producer
Jeff Rice Executive Producer
Keith Bilderbeck Sound Effects Editor
Fredrik Malmberg Executive Producer
Claudia Sarne Music
Leopold Ross Music
Remington Chase Producer
Brian Tucker Writer
Adi Shankar Executive Producer
Spencer Silna Executive Producer
Joseph S. DeBeasi Music Editor
Teddy Schwarzman Producer
Brandt Andersen Executive Producer
Stepan Martirosyan Executive Producer
Jeffery J. Tufano Camera Operator
Christina Eunji Kim Art Direction
Stephen P. Dunn First Assistant Director
Daniel Wagner Executive Producer
Martin Lopez Sound Designer
Ann Masterson Makeup Department Head
Paul Blanchard Leadman
Hartsell Taylor Costume Supervisor
Jeremiah Hansen Production Secretary
Debbie Estay Script Supervisor
John C. Kruize Production Accountant
Chuck Stringer Construction Coordinator
Carl Counts Art Department Coordinator
Frank A. Montaño Sound Re-Recording Mixer
Hans Bjerno Aerial Director of Photography
Ed Chapman Visual Effects Supervisor
Trey Shaneyfelt Electrician
Doug Dovichi Transportation Coordinator
Jeff Atherton Visual Effects Producer
David K. Nami Special Effects Coordinator
Paul Stanwyck Lead Painter
Harry Muller Color Timer
David Thornsberry Location Manager
Pamela Kahn Foley Artist
Steven D. Williams Supervising Sound Editor
Heather Goodwin First Assistant Editor
Pam Fuller Script Supervisor
Johnny Villanueva Hair Department Head
Donna Marie Fischetto Key Hair Stylist
Duke Scoppa Property Master
Gerald DeTitta Leadman
Allen Hartz Dialogue Editor
Dean Minnerly Foley Artist
Fred Buchholz Special Effects Coordinator
Mark Edward Wright Visual Effects Editor
Maceo Bishop Camera Operator
Maceo Bishop Steadicam Operator
Martin Schaer Camera Operator
Marc Ehrenbold Steadicam Operator
Barry Wetcher Still Photographer
Alan Markfield Still Photographer
Jay Fortune Gaffer
Joe Guzman Digital Intermediate Producer
Matthew W. Johnson Digital Conform Editor
Deborah Muscarello Picture Car Coordinator
Diane Slattery Unit Publicist
Anthony Rossi III Production Coordinator
Carl Mastio Greensman
Lukasz Jogalla Second Unit Director of Photography
Bill Meadows Sound Mix Technician
Tom Ryan ADR Mixer
David Lee Toth Set Dresser
Lindanne Lewis Painter
Zachary Sieffert First Assistant "B" Camera
Daina Daigle Key Hair Stylist
Krystal Kershaw Key Makeup Artist
Tony Rivetti First Assistant Camera
Paul Drenning ADR Mixer
Tom R. Wilson Carpenter
Shane E. Gros Grip
Holly O'Quin Stunts
Holly O'Quin Stunt Driver
Giuseppe Ardizzone Set Production Assistant
Megan Richardson Costumer
Juan Álvarez Visual Effects
Brian McClean Best Boy Electric
Lorraine Crossman Costumer
Autumn Saville Assistant Costume Designer
Michael Miller ADR Mixer
Blackford 'Boots' Shelton First Assistant "B" Camera
Louis Sabat Grip
Gregor Tavenner First Assistant "A" Camera
William D. Moran Grip
Michael Barosky Sound Mixer
Mark Hagerman Production Coordinator
Billy Theriot ADR Mixer
Chris Tezber Visual Effects Coordinator
Arusha Baker Set Production Assistant
Linda Murphy Boom Operator
Jeff Gomillion ADR Mixer
Philip Rogers ADR Recordist
Richard Schexnayder Sound Mixer
Jimmy Armstrong Boom Operator
Valy Lungoccia Digital Compositor
Anthony Fung Visual Effects
J. Cody Baker Color Assistant
George Patsos Key Grip
Wyatt Tuzo Utility Sound
Olga Abramson Second Assistant "A" Camera
Scott Calcagno Rigging Grip
Edward Joubert Special Effects Technician
James Klotsas Set Dresser
Justin Wright Electrician
Derek Pippert Foley Supervisor
Gerald Autin Grip
Chrissy Kuhn Ager/Dyer
Joe Lotuaco Grip
Cody Brunty Visual Effects
Amanda Dyar Stunts
Mike Marino Foley Mixer
Jonathan Robinson Assistant Camera
Franz Wise Props
Jacob Sauerbrey Electrician
Carter Lee Garrett Lighting Technician
Franklin Jones II Key Rigging Grip
Gary Cadow Rigging Grip
Brad Manis Special Effects Technician
Paul Byrne Prenderville Second Assistant Director
Christopher M. Elassad Dolly Grip
John Holmes First Assistant "B" Camera
Michael Trejo Grip
Jason Frannino Animal Wrangler
Katie Clinebelle Props
Ryland Witten-Smith Grip
Stephen P. Noell Assistant Property Master
Jack Flynn Construction Buyer
Melanie A. Bonhomme Set Production Assistant
Sean Pfeiffer Compositor
Kevin Gilligan Best Boy Grip
Pete Chiaramonte Electrician
Maggie Dick Tailor
Bradley Martin Lighting Technician
Larron Rome Julian Assistant Camera
Caitlin Atherton Visual Effects Coordinator
Kenny Dodson Editorial Production Assistant
Renee Ragucci-Shelton Costumer
Stephen Ceci Colorist
Dane Lonsdale Sound Mixer
Mike Grace Lighting Technician
Tod Olivieri Electrician
Gerard Bartley Lighting Technician
Scott Lipkowitz Second Assistant "B" Camera
Matt Stonish Special Effects Technician
Christy C. Beshears Art Department Production Assistant
Spencer J. Abadie Painter
Marisa Umsawasdi Props
Chris Britt Set Dresser
Carl E. Clevenger III Set Dresser
Brian Mccolgan Set Dresser
Thomas Eugene Green Title Designer
Jale Parsons Digital Compositor
Mary Joy Macalintal Visual Effects Coordinator
Khandu Bidkar Visual Effects
Jason Barnes Assistant Editor
Mallory Crowley Contact Lens Technician
Morgan Roche Production Secretary
Jennifer Winterbotham Set Production Assistant
Kia W. Thompson Set Production Assistant






















ikwilfilmskijken © 2022