Madagascar 3 - Op Avontuur In Europa (2012)

Animatie, Familie, Komedie, Avontuur
De leeuw Alex (Ben Stiller), de zebra Marty (Chris Rock), de giraffe Melman (David Schwimmer) en het nijlpaard Gloria (Jada Pinkett Smith) zijn druk bezig met hun laatste poging om terug te geraken naar New York. Dit willen ze bereiken door zich aan te sluiten bij een rondreizend circus. Een dierenvanger (Frances McDormand) loopt echter rond om het het viertal lastig te maken.

Madagascar 3 - Op Avontuur In Europa Film Info

Score: 6.6/10 van 5825 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2012-06-06
Lengte: 93 Minuut / 1:33
Regisseurs: Conrad Vernon, Eric Darnell, Tom McGrath.
Schrijvers Noah Baumbach, Eric Darnell.
Productie Studios: DreamWorks Animation, Paramount, Pacific Data Images
Productie Land: United States of America


Madagascar 3 - Op Avontuur In Europa Trailer


Ben Stiller
als Alex (voice)
Chris Rock
als Marty (voice)
David Schwimmer
als Melman (voice)
Jada Pinkett Smith
als Gloria (voice)
Frances McDormand
als Captain Chantel DuBois (voice)
Sacha Baron Cohen
als King Julien XIII (voice)
Andy Richter
als Mort (voice)
Cedric the Entertainer
als Maurice (voice)
Jessica Chastain
als Gia (voice)
Bryan Cranston
als Vitaly (voice)
Martin Short
als Stefano (voice)
Paz Vega
als Carmen (voice)
Frank Welker
als Sonya (voice)
Tom McGrath
als Skipper / First Policeman (voice)
Chris Miller
als Kowalski (voice)
Christopher Knights
als Private (voice)
Conrad Vernon
als Mason / Second Policeman (voice)
Vinnie Jones
als Freddie the Dog (voice)
Steve Jones
als Jonesy the Dog (voice)
Nick Fletcher
als Frankie the Dog (voice)
Danny Jacobs
als Croupier / Circus Master (voice)
Dan O'Connor
als Casino Security / Mayor of New York City (voice)
Eric Darnell
als Comandante / Zoo Official / Zoo Announcer (voice)
Stephen Kearin
als Fourth Policeman (voice)
Emily Nordwind
als Zoo Official (voice)
Asucena Jimenez
als Kid in Crowd (voice)
Hans Zimmer Original Music Composer
Noah Baumbach Screenplay
Mark Burton Characters
Geefwee Boedoe Additional Effects Development
Dennis Leonard Supervising Sound Editor
Leslee Feldman Casting
Conrad Vernon Director
Jim Passon Color Timer
Eric Darnell Screenplay
Eric Darnell Director
Tom McGrath Director
Tom McGrath Characters
Chad Hammes Line Producer
Nick Fletcher Editor
Kevin Andrus Lead Animator
Chris Bancroft Animation
Mireille Soria Producer
Tom Holkenborg Additional Music
Shannon Jeffries Art Direction
Kevin Kaska Orchestrator
Peter Ettinger First Assistant Editor
Rick Giovinazzo Orchestrator
Sheila E. Musician
James Beshears Executive In Charge Of Post Production
Carlos Zaragoza Set Designer
Goro Fujita Visual Development
Travis Koller Visual Development
Bryan Gregg LaShelle Visual Development
John Allwine Visual Effects
Lorne Balfe Additional Music
Bruce White Musician
Stevie Lewis Visual Development
Tiffany Hillkurtz Second Film Editor
Nishant Khanna Visual Effects
Aleksey Igudesman Musician
Elizabeth Himelstein Dialect Coach
Sean England Foley
James Wood Wilson Visual Development
Emily Nordwind Production Supervisor
Christi Soper Hilt Casting
Slamm Andrews Music Editor
Will Files Sound Designer
Will Files Sound Re-Recording Mixer
Richard Quinn Dialogue Editor
Jeremy Bowker Sound Effects Editor
Kevin Crandell Visual Effects Editor
Frank Ricotti Musician
Mac Smith Sound Effects Editor
Gary Summers Sound Re-Recording Mixer
James Sathre Lighting Technician
Mike Safianoff Animation
Jason Spencer-Galsworthy Animation Supervisor
Jason Spencer-Galsworthy Lead Animator
Walt Fowler Orchestrator
Peer Lemmers Animation
Sam Michlap Visual Development
John P. Rand Modeling
Dustin Cawood Sound Effects Editor
Nelson Brown Animation
Rani Naamani Lead Animator
Greg Lev CG Supervisor
Aaron Smith CG Supervisor
Ken Ball CG Supervisor
Ronman Yiu Yan Ng CG Supervisor
Mariko Hoshi Animation
Yimi Tong Production Coordinator
Ronni Brown Foley
Craig Kellman Character Designer
Dane Stogner Animation
Geoff Foster Score Engineer
Bonnie Lemon Executive In Charge Of Production
Andrew Wheeler VFX Artist
Camille Leganza Production Supervisor
Mark Theriault Visual Effects
Ladd McIntosh Orchestrator
Mark Berrow Musician
Jonathan Evans-Jones Musician
Angela Ensele Modeling
Melanie Cordan Lead Animator
Phil Zucco Modeling
Tripp Hudson Executive In Charge Of Production
Steve Mair Musician
Kendal Cronkhite Production Design
Carlos Fernandez Puertolas Animation Supervisor
Carlos Fernandez Puertolas Lead Animator
Gabriel Portnof CG Supervisor
Milton E. Rodriguez-Rios CG Supervisor
Mollie Gamo Casting Assistant
Caroline Robinson Production Coordinator
Tracey Dispensa Production Supervisor
Holly Edwards Associate Producer
Andrii Trifonov Sound Recordist
Rachel Bolt Musician
Roger Linley Musician
Onny P. Carr Lighting Artist
David Spivack Animation
Cassidy Curtis Animation Supervisor
Cassidy Curtis Lead Animator
Mahesh Ramasubramanian Visual Effects Supervisor
Beth Hofer Executive In Charge Of Production
Steve McGrath Modeling
Paul Clarvis Musician
Yvonne S. Moriarty Orchestrator
Bart Feliciano Systems Administrators & Support
John O'Sullivan Systems Administrators & Support
Ryan Gong Animation
Lance Fite Animation
David Torres Animation Supervisor
Dorien Gunnels Lighting Artist
Linhan Li Lighting Artist
Dave Strick Visual Effects
Betty Tom Production Accountant
Tomoyuki Harashima Animation
Ron Pucherelli Animation
Nishok Alagesan Compositors
Vicki Hunter Finance
Ariga Parseghian Finance
Terri Anderson Finance
Javed Iqbal Shaikh Lighting Artist
Sharanya Viswamani Lighting Artist
Adarsh Abraham Lighting Artist
Kirsten Drummond Lighting Artist
Oth Khotsimeuang Lighting Artist
Jennifer Leigh King Lighting Artist
Nitin Punchail Lighting Artist
Afonso Salcedo Lighting Artist
Hannah Sherman Lighting Artist
Alex Cardullo Post Production Assistant
Swetha Madhavan Production Coordinator
Nandhini Giri Production Coordinator
Lauren Blackshear Production Coordinator
Deepak Kumar Production Coordinator
Tim Kwan Production Coordinator
Cathy Sitzes Production Coordinator
Rachnatp Production Supervisor
Cindy Azada Whitman Production Supervisor
David Hail Publicist
Brent Villalobos Software Engineer
Margaret A. Decker Software Engineer
Rain Angeles Systems Administrators & Support
Ariandy Chandra Title Designer
Kyle Maxwell Visual Effects
Ben Sutherland VFX Artist
Benjamin Andersen VFX Artist
Greg Beckman VFX Artist
N. Joseph Burnette VFX Artist
Stephen Timothy Cooney VFX Artist
Robert Kopinsky VFX Artist
Lana Chen Sun VFX Artist
Katie Van Maanen VFX Artist
Lou Dellarosa Animation
Cameron Fielding Lead Animator
Scott Lafleur Animation
Gaku Nakatani CG Supervisor
Ardie Johnson Modeling
Jonathan Williams Musician
Tom Pigott-Smith Musician
Karen L. Whitaker Animation Department Coordinator
Dawn Yamada Production Supervisor
Sujit Chatterjee Animation
Rajesh P.K. Animation
Jason Ryan Animation Supervisor
Kyle Goins Legal Services
Mona Shokrai Legal Services
Alissa Rowinsky Wright Legal Services
Shane Glading Lighting Artist
David Yanover Post Production Supervisor
Darci Zalvin Executive In Charge Of Production
Jeffrey Joe Animation
Sebastien Wojda Animation
Rachel Fite Animation
Marty Havran Modeling
Gary Kettel Musician
Aubrey Millen Production Coordinator
Sumit Verma Production Coordinator
Dinesh Krishnan Nair Production Manager
Milind D. Shinde Production Manager
Aditya Deosthale Production Supervisor
Fangwei Lee Visual Effects
Shiben Bhattacharjee VFX Artist
Robyne Powell Animation
Nathan Wall Animation
Bailey Brent Animation
Ross Burgess Animation
Nathan Schauf First Assistant Editor
Laura C. Denton Production Coordinator
Ramakrishna Yerramsetty VFX Artist
Dan Newell Musician
Yoriko Ito Production Illustrator
Claudia Southmartin Production Manager
Sean Mahoney Animation
Mark Swift Producer
Christine Nguyen Production Supervisor
Stanley Kwong Lighting Artist
Stephanie Huber Production Coordinator
Meredith Narrowe Production Supervisor
Ryan Genji Thomas Production Supervisor
Jannette Eng Production Supervisor
Guillermo Careaga Lead Animator
Alexander Fleisig Animation
Bryce McGovern Animation Supervisor
Bryce McGovern Lead Animator
Mark Roennigke Lead Animator
Cory Rogers Animation
Kenard Pak Visual Development
Alex Patanjo VFX Artist
Mary Grace Hartline Art Department Assistant
Taryn Feingold Actor's Assistant
Monica Dejbakhsh Legal Services
Judah Mambu Production Coordinator
George Meppadath Kurian Animation
Anisha Gupta Lighting Artist
Anisha Gupta VFX Artist
Ian Thomas Musician
Casey Sword Production Coordinator
Victor Fuste Production Coordinator
Igor Lodeiro CG Supervisor
Laura Gorenstein Miller Choreographer
Erin Lehmkühl Compositors
Sahaya Ramesh Bosco Lighting Artist
Ajay Upadhyay Lighting Artist
Cate Celso Production Coordinator
Allie Habeeb Production Coordinator
Allie Habeeb Production Coordinator
Monalisa Kar Production Coordinator
Shashank Ashok Kulkarni Production Coordinator
Jonathan B. Lee Production Coordinator
Kyle Milardo Production Coordinator
Eric Michael Miller Production Coordinator
Stephanie Quan Production Coordinator
Bobbak Sabet Production Coordinator
Ben Zaehringer Production Coordinator
David Edmunds Production Supervisor
Rakesh S. Patil Production Supervisor
Ed Neumeister Orchestrator
Nedy Acet Animation
Teju Aloysius Animation
Renjith Chundakkad Animation
Maciek Gliwa Animation
Shajo John Animation
Maharshi Joseph Animation
Chris Kirshbaum Animation
Manish Kumar Animation
Roy Margalit Animation
Prasanjib Nag Animation
Laure Retif Animation
Aljo Thomas Animation
Riyad C.M. Supervising Animator
Nideep Varghese Supervising Animator
Armando Sepulveda Modeling
Chin Ko Visual Development
Erwin Madrid Visual Development
Lindsey Olivares Visual Development
Yash Agrawal Visual Effects
Madhavaro Bheesetti Visual Effects
Yiqun Chen Visual Effects
Jacob K. Melvin Visual Effects
Vikas Chandel VFX Artist
Carl Kaphan VFX Artist
Rahul Nair VFX Artist
Dhruva Pathak VFX Artist
Shanmuga Raja VFX Artist
Nikhil Sinha VFX Artist
Sarah Jane Chin Visual Effects Coordinator
Matt Salkin Production Assistant
Philip Cohen Production Supervisor
Mark Donald Animation Supervisor
Mark Donald Lead Animator
Josh Wood Post Production Assistant






















ikwilfilmskijken © 2024