Harry Potter en de Vuurbeker (2005)

Avontuur, Fantasie, Familie
Harry gaat samen met zijn vrienden Ron en Hermione naar het WK Quidditch. Helaas loopt dit evenement mis doordat een groep volgelingen van Voldemort, ook wel Dooddoeners genoemd, door het veld parradeert.

Harry Potter en de Vuurbeker Film Info

Score: 7.8/10 van 12052 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2005-11-16
Lengte: 157 Minuut / 2:37
Regisseur: Mike Newell
Schrijver: Steve Kloves
website: http://harrypotter.warnerbros.com/
Productie Studios: Patalex IV Productions Limited, Warner Bros. Pictures, Heyday Films
Productie Land: United Kingdom, United States of America


Harry Potter en de Vuurbeker Trailer


Daniel Radcliffe
als Harry Potter
Rupert Grint
als Ron Weasley
Emma Watson
als Hermione Granger
Ralph Fiennes
als Lord Voldemort
Michael Gambon
als Albus Dumbledore
Alan Rickman
als Severus Snape
Robbie Coltrane
als Rubeus Hagrid
Brendan Gleeson
als Alastor "Mad-Eye" Moody
Gary Oldman
als Sirius Black
Robert Pattinson
als Cedric Diggory
Clémence Poésy
als Fleur Delacour
Stanislav Yanevski
als Viktor Krum
Miranda Richardson
als Rita Skeeter
Josh Herdman
als Gregory Goyle
Maggie Smith
als Minerva McGonagall
Geraldine Somerville
als Lily Potter
Matthew Lewis
als Neville Longbottom
Frances de la Tour
als Madame Olympe Maxime
Tom Felton
als Draco Malfoy
Roger Lloyd Pack
als Barty Crouch, Sr.
Jason Isaacs
als Lucius Malfoy
Eric Sykes
als Frank Bryce
Timothy Spall
als Wormtail
David Tennant
als Bartemius 'Barty' Crouch Junior
Mark Williams
als Arthur Weasley
James Phelps
als Fred Weasley
Oliver Phelps
als George Weasley
Bonnie Wright
als Ginny Weasley
Jeff Rawle
als Amos Diggory
Robert Hardy
als Cornelius Fudge
Sheila Allen
als Ministry Witch
Su Elliott
als Ministry Witch
Anne Lacy
als Ministry Witch
Flip Webster
als Ministry Witch
David Sterne
als Ministry Wizard
Christopher Whittingham
als Ministry Wizard
Liam McKenna
als Ministry Wizard
Campbell Graham
als Ministry Wizard
Margery Mason
als Food Trolley Lady
Katie Leung
als Cho Chang
William Melling
als Nigel
David Bradley
als Argus Filch
Devon Murray
als Seamus Finnigan
Afshan Azad
als Padma Patil
Warwick Davis
als Filius Flitwick
Shefali Chowdhury
als Parvati Patil
Angelica Mandy
als Gabrielle Delacour
Predrag Bjelac
als Igor Karkaroff
Tolga Safer
als Karkaroff's Aide
Alfred Enoch
als Dean Thomas
Louis Doyle
als Ernie MacMillan
Jamie Waylett
als Vincent Crabbe
Charlotte Skeoch
als Hannah Abbott
Robert Wilfort
als Photographer
Tiana Benjamin
als Angelina Johnson
Henry Lloyd-Hughes
als Roger Davies
Jarvis Cocker
als Band Lead Singer
Jonny Greenwood
als Band Lead Guitar
Philip Selway
als Band Drums
Steve Mackey
als Band Bass Guitar
Jason Buckle
als Band Rhythm Guitar
Steve Claydon
als Band Keyboards
Shirley Henderson
als Moaning Myrtle
Alan Watt
als Assistant Judge
Adrian Rawlins
als James Potter
Paschal Friel
als Death Eater
Roger Pratt Director of Photography
Mick Audsley Editor
Mary Selway Casting
Stephanie McMillan Set Decoration
Stuart Craig Production Design
Patrick Doyle Original Music Composer
David Crozier Production Sound Mixer
J.K. Rowling Novel
Steve Kloves Screenplay
David Heyman Producer
Andrew Ackland-Snow Art Direction
Greg Powell Stunt Coordinator
Mark Bartholomew Art Direction
Nick Dudman Makeup Effects
Dennis Leonard Supervising Sound Editor
Alan Gilmore Art Direction
Gary Tomkins Art Direction
Alexandra Walker Art Direction
Jany Temime Costume Design
Mike Newell Director
Fiona Weir Casting
Alastair Bullock Art Direction
Eithné Fennel Makeup Artist
Amanda Knight Makeup Designer
Adam Aldridge Special Effects Technician
Tim Alexander Visual Effects Supervisor
Lucy Allen Stunts
David Barron Executive Producer
Tim Lewis Unit Production Manager
Nigel Heath Foley Mixer
Daniel Laurie ADR Editor
Peter MacDonald Co-Producer
Peter MacDonald Second Unit Director
Nicolas Becker Foley Artist
John Rogers Gaffer
Chris Boardman Music Arranger
Julia Dehoff Draughtsman
Randy Thom Sound Designer
Brendan Donnison ADR Voice Casting
Tanya Seghatchian Executive Producer
Tom Brewster Third Assistant Director
Wayne D. Barlowe Concept Artist
David Decio Stand In
Betty Glasow Hairstylist
Andy Kennedy Sound Effects Editor
Susan Luciani Clapper Loader
Jessie Thiele Post Production Supervisor
David Crossman Costume Supervisor
Neil Lamont Supervising Art Director
Graham Sutton Supervising Music Editor
Bjorn Ole Schroeder Dialogue Editor
Andrew Bennett Art Department Assistant
Jamie Wilkinson Assistant Property Master
Emmanuel Shiu Conceptual Design
Georgina Gunner Wardrobe Supervisor
David Rosenbaum Transportation Coordinator
James Seddon Dolby Consultant
Gerard McCann Music Editor
Dave Brown Pilot
Libbie Barr Script Supervisor
Jodie Jackman Art Department Coordinator
Amanda Pettett Construction Coordinator
Sandra Frieze Dialogue Coach
Wayne McGregor Choreographer
Murray Close Still Photographer
Doug Cooper Sound Mix Technician
Billy Merrell Best Boy Electric
Nicky Kaill Scenic Artist
Alex Rouse Wigmaker
Teresa Hinton Hairdresser
Bryn Court Sculptor
Joe Arnold 3D Artist
Tim Burke Visual Effects Supervisor
Adam Dale Aerial Camera
Sam Auguste Additional Dialogue
Daniel Barrow Visual Effects Production Manager
Pablo Grillo Animation Supervisor
Barry Wilkinson Property Master
Nicolas Anastassiou Visual Effects Editor
Mark Coulier Prosthetic Makeup Artist
Alf Tramontin Steadicam Operator
Sue Quinn Location Manager
Charlotte Rogers Hair Assistant
Andrew Hunt Costume Assistant
Adrian De Wet Compositing Supervisor
Youki Yamamoto Keyboard Programmer
Ryan Davis Additional Sound Re-Recording Mixer
Heath Kraynak Visual Effects Production Assistant
Chris Carreras Associate Producer
Chris Carreras First Assistant Director
John Richardson Special Effects Supervisor
John Trehy Associate Producer
Matt Biffa Music Supervisor
Laurent Guinci Wardrobe Master
Paul Couch Standby Painter
Nigel Bunyan Assistant Editor
Dave Ridout Rigging Gaffer
Marc Wolff Aerial Coordinator
Lawrence Ashmore Orchestrator
David Lomax CG Supervisor
Marc Atherfold Second Assistant Camera
John Ensby Color Timer
David Carrigan Production Manager
Tim Blackham Sound Mixer
Rosie Richardson Special Effects Coordinator
Brian Estabrook Transportation Captain
David Appleby Key Grip
Adam Brockbank Creature Design
Hannah Mais Assistant Makeup Artist
Chloe Aubry Assistant Costume Designer
Aurelia Thomas Assistant Location Manager
John Casali Boom Operator
Simon Aronson Propmaker
Maria Chamberlain Colorist
James Shearman Conductor
Bernie Prentice Underwater Gaffer
Adrian Getley Modelling Supervisor
Nick Shuttleworth Additional Second Assistant Director
Jan Meade Projection
Simon Hume First Assistant Camera
Gemma Nicholson Assistant Sound Editor
Maggie Walsh Costume Coordinator
Belinda Hodson Makeup Artist
Niklas Aldergren Systems Administrators & Support
Jim Crowther Grip
Vicky Bishop Assistant Production Coordinator
Christopher Abeyta Production Accountant
Andy Edridge Additional Grip
Winnie Wishart Production Coordinator
Rosie Hardwick Assistant Art Director
Lawrence Bewsher Underwater Camera
Al Spicer Set Dressing Artist
Duncan McNeil Carpenter
Paul Deluce Driver
Reshad Esmail Security
Rob Allman Sequence Supervisor
Sophie Finch Set Production Assistant
Don Brown Sound Recordist
Eddie Coleman Transportation Co-Captain
Niki Dally Unit Publicist
Dan Hartley Video Assist Operator
Billy Dunn Electrician
Christoph Ammann Lighting Artist
Natalie MacDonald Digital Compositors
Lizi Bedford Visual Effects Coordinator
Paul Alexiou Visual Effects Producer
Stephen Finch Lighting Coordinator
Ann Koska Thanks
James Bennett ADR Recordist
Colin Cooper ADR Mixer
Paul King Floor Runner
Jemma Scott-Knox-Gore Contact Lens Technician
Tracey Curtis Senior Modeller
Lucy Evans Assistant Music Supervisor
Chris Clarke Additional Second Assistant Camera
Joe Ceballos Matte Painter
Seung-Hun Lee Creature Technical Director
John Slattery Compositor
Michael Elson Head of Production
Janette Boyle Additional Third Assistant Director
Andrew Baggarley Data Wrangler
Esther St John Gray Wardrobe Assistant
Katie Reynolds Post Production Coordinator
Robin Demetriou Catering
Jane Clark Storyboard Artist
Mauricio Carneiro Costume Illustrator
Sue Bradbear Costumer
Gary Hayes Construction Buyer
Paul Burgess Dressing Prop
Jerome McCann Sound Assistant
Louis Dunlevy VFX Artist
Grant Freckelton Visual Effects Designer
Farhez Rayani Visual Effects Technical Director
Bruce Cain Stunt Double
Ben Pendrey Camera Trainee
Catrin Cooper Casting Assistant
Karen Betteridge Location Assistant
Jayne Barton Assistant Accountant
Emily Dawson Chaperone
Graham Driscoll Lighting Programmer
Mark Tudor-Williams Matchmove Supervisor
Ben Blanco Production Assistant
Adam Byles Production Runner
David Aulds Rotoscoping Artist






















ikwilfilmskijken © 2019