5.9

Shadow in the Cloud (2021)

Horror, Actie, Oorlog
De Tweede Wereldoorlog is in volle gang. Een pilote reist per Boeing met uiterst vertrouwelijke documenten aan boord. Onderweg komt ze tot de ontdekking dat een sinistere aanwezigheid meereist. Ze poogt haar koppige kompanen hiervoor te waarschuwen.

Shadow in the Cloud Film Info

Score: 5.9/10 van 475 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2021-01-01
Lengte: 83 Minuut / 1:23
Regisseur: Roseanne Liang
website: http://www.shadowinthecloudfilm.com
Productie Studios: Four Knights Film, Rhea Films, Automatik Entertainment, Endeavor Content, Vertical Entertainment, Redbox Entertainment
Productie Land: New Zealand, United States of America

Shadow in the Cloud Foto's


Shadow in the Cloud Trailer


Chloƫ Grace Moretz
als Maude Garrett
Nick Robinson
als Stu Beckell
Beulah Koale
als Anton Williams
Taylor John Smith
als Walter Quaid
Callan Mulvey
als John Reeves
Benedict Wall
als Tommy Dorn
Byron Coll
als Terrence Taggart
Joe Witkowski
als Bradley Finch
Liam Legge
als Baby
Asher Bridle
als Baby
Karyn Rachtman Music Supervisor
Gary Mackay Production Design
Phil Heywood Additional Sound Re-Recording Mixer
Terry Dougas Executive Producer
Robert Young Stunt Double
Jason Durey Special Effects Supervisor
Kayne Asher Key Grip
Mike Becroft Standby Art Director
Max Landis Writer
Tim Wong Stunt Coordinator
Brian Kavanaugh-Jones Producer
Kelly McCormick Producer
Roseanne Liang Director
Roseanne Liang Writer
Annie Marter Executive Producer
Tom Hern Producer
Tom Hern Second Unit Director
Kit Fraser Director of Photography
Mahuia Bridgman-Cooper Original Music Composer
Kirsty Griffin Still Photographer
Laura Miles Script Supervisor
Tom Eagles Editor
Hamish Gough First Assistant Director
Andrew McGeorge Second Unit Director of Photography
Jacque Drew Dialect Coach
Chelsea Ellis Bloch Casting
Gareth Van Niekerk Sound Effects Editor
Mary Ramos Music Consultant
Paris Kasidokostas Latsis Executive Producer
Nat Van Halle Costume Standby
Ben Rowsell First Assistant "A" Camera
Amy Barber Sound Designer
Stu Turner Local Casting
Marisol Roncali Casting
Belindalee Hope Co-Producer
Fred Berger Producer
Kristin Seth Costume Design
Gabrielle Jones Hair Designer
Gabrielle Jones Makeup Designer
Gabrielle Jones Prosthetic Designer
Jean-Luc De Fanti Executive Producer
Jeffrey Roy ADR Mixer
Dylan Coburn Storyboard Artist
Jonathan Bowes-Onions Second Assistant "B" Camera
Jacqueline Lee Geurts Stunts
Sara Stone Casting Assistant
Sophie Calver Second Assistant Director
Beau Emory ADR Mixer
Dianne Ensor Key Hair Stylist
Dianne Ensor Key Makeup Artist
Courtney Mayhew Unit Publicist
Alana Henderson Assistant Production Coordinator
David Hammond First Assistant "B" Camera
Jaya Beach-Robertson Production Assistant
George Hennah "B" Camera Operator
George Hennah First Assistant "A" Camera
Nick Buckton Supervising Sound Editor
Greg Junovich Sound Supervisor
Jonathan Harding First Assistant Accountant
Clare Burlinson Colorist
Dan Perry Prosthetic Makeup Artist
Dan Perry Special Effects Makeup Artist
Fred Enholmer Sound Mixer
Alexis Feodoroff Sound Re-Recording Mixer
Emile de la Rey Music Editor
Sandra Yee Ling Executive Producer
Mark Stephen Art Direction
Anneka Fris Animation Supervisor
Keely Meechan Production Runner
Tanya Bidois Special Effects Coordinator
Jordan Smith Foley
Alexander Borgers Co-Producer
Marc Tyron Production Accountant
Tameka Sowman Vahatau Production Assistant
Aaron Gibson Transportation Captain
Joe Howes Visual Effects
Jenna Ackerman Music Coordinator
Olivier Campana Third Assistant Director
Jamieson Montgomery Second Assistant "B" Camera
Sam Jellie Gaffer
Nick Willoughby Second Assistant "A" Camera
Mela Blackwell Property Master
Tim Chaproniere Sound Re-Recording Mixer
Kawhia Chambers Stunts
Miriam Silvester Costume Illustrator
Stephen Unterfranz Visual Effects Supervisor
Steven McKendry Visual Effects Producer
Lucy O'Connor Stunt Double
Jake Stanton Second Assistant "B" Camera
David Steel First Assistant "B" Camera
Michael Urban Digital Imaging Technician
James Elliston Digital Imaging Technician
Isaac Spedding Digital Imaging Technician
Gerry Parke Boom Operator
Nicklaus Pretscherer Best Boy Electric
Craig Johnson Best Boy Grip
Mickaele Evans Grip
Barbara Tee Assistant Costume Designer
Rachel Johanson Makeup Artist
Rachel Johanson Hairstylist
Pilar Alegre Makeup Artist
Pilar Alegre Hairstylist
Karla Wallace Production Manager
Andrew Marshall Production Coordinator
Dakota Zemke-White Production Runner
Joe Fisher Casting Associate
Sinead Fitzgerald Casting Assistant
Riley Phillips-Harris Stunts
Tane Jarrett Set Decoration
Jennifer Raoult Still Photographer
Geoff Short Still Photographer
Sam Moore Foley






















ikwilfilmskijken © 2021