The Curious Case of Benjamin Button (2008)

Drama, Fantasie, Romantiek
Terwijl de orkaan Katrina op New Orleans afstormt, ligt de bejaarde Daisy op haar sterfbed. Ze vraagt haar dochter om voor te lezen uit een oud dagboek. Het dagboek vertelt het bijzondere verhaal van Benjamin Button.

The Curious Case of Benjamin Button Film Info

Score: 7.583/10 van 12216 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2008-12-25
Lengte: 166 Minuut / 2:46
Regisseur: David Fincher
Schrijver: Eric Roth
Productie Studios: Paramount, Warner Bros. Pictures, The Kennedy/Marshall Company
Productie Land: United States of America

The Curious Case of Benjamin Button Foto's


The Curious Case of Benjamin Button Trailer


Brad Pitt
als Benjamin Button
Cate Blanchett
als Daisy Fuller
Taraji P. Henson
als Queenie
Julia Ormond
als Caroline Fuller
Jason Flemyng
als Thomas Button
Mahershala Ali
als Tizzy Weathers
Jared Harris
als Captain Mike
Elias Koteas
als Monsieur Gateau
Phyllis Somerville
als Grandma Fuller
Tilda Swinton
als Elizabeth Abbott
Faune Chambers
als Dorothy Baker
Donna DuPlantier
als Blanche Devereux
Jacob Tolano
als Martin Gateau
Earl Maddox
als Man at Train Station
Ed Metzger
als Teddy Roosevelt
Danny Vinson
als Priest Giving Last Rites
David Jensen
als Doctor at Benjamin's Birth
Joeanna Sayler
als Caroline Button
Fiona Hale
als Mrs. Hollister
Patrick Thomas O'Brien
als Dr. Rose
Marion Zinser
als Mrs. Horton
Peter Donald Badalamenti II
als Benjamin 1928-31
Danny Nelson
als General Winston
Paula Gray
als Sybil Wagner
Lance E. Nichols
als Preacher
Rampai Mohadi
als Ngunda Oti
Troi Bechet
als Filamena Gilea
Elle Fanning
als Daisy Age 7
Ted Manson
als Mr. Daws
Clay Cullen
als Young Mr. Daws
Edith Ivey
als Mrs. Maple
Robert Towers
als Benjamin 1932-34
Sonya Leslie
als Daisy's Nurse
Yasmine Abriel
als Prostitute with Benjamin
Madisen Beaty
als Daisy Age 10
Tom Everett
als Benjamin 1935-37
Don Creech
als Prentiss Mayes
Christopher DesRoches
als Rick Brody
Joshua Desroches
als Vic Brody
Richmond Arquette
als John Grimm
Josh Stewart
als Pleasant Curtis
Ilia Volok
als Russian Interpreter
David Ross Paterson
als Walter Abbott
Taren Cunningham
als Young Elizabeth Abbott
Myrton Running Wolf
als Dennis Smith
Stephen Monroe Taylor
als Sailor
Devyn A. Tyler
als Queenie's Daughter Age 14
Adrian Armas
als David
Wilbur Fitzgerald
als TV Reporter
Ashley Nolan
als Woman Doctor
Louis Herthum
als Man at Caroline's Party
Katta Hules
als Caroline Age 12
Rus Blackwell
als Robert Williams
Joel Bissonnette
als David Hernandez
Deneen Tyler
als Queenie's Daughter Age 40
Spencer Daniels
als Benjamin Age 12
Chandler Canterbury
als Benjamin Age 8
Charles Henry Wyson
als Benjamin Age 6
Jessica Cropper
als Featured Dancer
Katherine Crockett
als Featured Dancer
Bianca Roe
als Ballerina Who Ties Up Shoelace (uncredited)
Emma Degerstedt
als Ballet Dancer (uncredited)
Megan Brown
als Woman Kissing Benjamin (uncredited)
Clay Chamberlin
als The Grumpy Sailor (uncredited)
Leslie Augustine
als Ballet Dancer (uncredited)
Blake Balu
als Restaurant Patron (uncredited)
Aliane Baquerot
als Ballet Dancer (uncredited)
Brett Beoubay
als 1918 Police Officer (uncredited)
Allen Boudreaux
als Teddy Roosevelt's Secret Service Agent (uncredited)
Eve Brent
als Old Woman (uncredited)
David E. Brown
als U.S. Lieutenant (uncredited)
Jake Carpenter
als Sailor (uncredited)
Walter Delmar
als Ballet Dancer (uncredited)
Louis Dupuy
als Taxi Driver (uncredited)
Marian Filali
als Hospital Receptionist (uncredited)
Ron Flagge
als Bartender (uncredited)
Joe Fontana
als Shrimper (uncredited)
Garrett Forbes
als Ballet Dancer (uncredited)
Tiffany Forest
als Girl on Street (uncredited)
Debby Gaudet
als Restaurant Patron (uncredited)
Simone-Elise Girard
als Parisian Woman (uncredited)
Geraldine Glenn
als Family Member (uncredited)
Zuri Goldman
als Ballet Dancer (uncredited)
Malerie Grady
als Ballet Dancer (uncredited)
Bob Harter
als Man Who Buys Button House (uncredited)
Rhonda Huete
als Button Factory Worker (uncredited)
Grant James
als Joking Old Man (uncredited)
Christopher Karl Johnson
als Medical Officer on Liberty Ship (uncredited)
Shiloh Jolie-Pitt
als Caroline as Baby (uncredited)
Spencer Kayden
als Ballet Dancer (uncredited)
Jonathan Lane
als Usher at Theater (uncredited)
Shane LeCocq
als Dancer (uncredited)
Kevin Lorio
als Streetcar Driver (uncredited)
Audrey Lynn
als 1920's Woman Strolling by Window (uncredited)
Angelina McCoy
als Ballet Dancer (uncredited)
Harlon Miller
als Soldier (uncredited)
Valeska Miller
als Ballet Dancer (uncredited)
Jay Oliver
als Nolan House Resident (uncredited)
Antonia Putiloff
als J. Meranda (voice) (uncredited)
Sean Ross
als Russian Soldier (uncredited)
Ross Rouillier
als 1918 U.S. Lieutenant (uncredited)
Robert W. Savina
als Man in Rowboat (uncredited)
Andy Sims
als Man in Wheelchair (uncredited)
Chaz Smith
als Dock Worker (uncredited)
Logan Douglas Smith
als Neighbor / Son of Nursing Home Elder (uncredited)
Terry Lee Smith
als Rower (uncredited)
Lauren Swinney
als Mrs. Carter (uncredited)
Dennis Thomas IV
als Grave Digger (uncredited)
Michel Thériault
als Taxi Driver (uncredited)
Yvette Tucker
als Carousel Dancer (uncredited)
Gelsey Weiss
als Dancer (uncredited)
Autumn Withers
als Dancer (uncredited)
Brianna Womick
als Ballet Dancer (uncredited)
Michael Wozniak
als World War I Officer (uncredited)
Eric Roth Screenplay
Eric Roth Story
Kathleen Kennedy Producer
Frank Marshall Producer
Alexandre Desplat Original Music Composer
Victor J. Zolfo Set Decoration
Colin Strause Visual Effects Designer
Greg Strause Visual Effects Designer
David Fincher Director
Ceán Chaffin Producer
Laray Mayfield Casting
Ren Klyce Sound Designer
Ren Klyce Supervising Sound Editor
Ren Klyce Sound Re-Recording Mixer
Doc Kane ADR Mixer
Donna O'Neal Set Costumer
Donna O'Neal Key Set Costumer
Michele Laliberte Art Direction
Tim Monich Dialect Coach
Andrea Kenyon Location Casting
Angus Wall Editor
Marjorie McCown Assistant Costume Designer
Robin Swicord Story
Donald Graham Burt Production Design
Randy Moore Art Direction
Ryal Cosgrove Special Effects Coordinator
Chris Palermo Stunts
F. Scott Fitzgerald Novel
Freddy Waff Leadman
Greg Cannom Makeup Effects Designer
Claudio Miranda Director of Photography
Peter Gleaves ADR Mixer
Tarsem Singh Second Unit Director
Clay Cullen Utility Stunts
Kristin Bicksler Assistant Set Decoration
Tom Reta Supervising Art Director
Keith Woulard Utility Stunts
Burt Dalton Special Effects Coordinator
Shahen Jordan Matte Painter
Jeanette Browning ADR Recordist
Colleen Callaghan Hair Department Head
Michelle Johnston Choreographer
David Orr Color Timer
Sanjay Sami Key Grip
Josée Boisvert Costume Mistress
Philippe Montel Transportation Coordinator
Dan Abrams CG Supervisor
Jacqueline West Costume Design
Scott Plauche Art Direction
Kirk Baxter Editor
Kelly Curley Art Direction
Kasra Farahani Conceptual Illustrator
Claire Hedlund Set Costumer
John Roesch Foley Artist
Mickey Giacomazzi Stunt Coordinator
Ghislaine Sant Assistant Hairdresser
Merrick Morton Still Photographer
William Doyle Location Manager
Aaron Haye Assistant Art Director
Donna Chance Set Costumer
Randi Wells Location Casting
Jean-François Dasylva-LaRue Lighting Technician
Sarah Larson Costumer
Owl Martin Dwyer Assistant Property Master
Zach Martin Sound Mix Technician
Marc Désourdy Stunt Coordinator
Kenneth Chauvin Set Dresser
Diane Simard Key Makeup Artist
Betsy Glick Set Costumer
Jennifer Kamrath Set Costumer
Linda Gardar Set Costumer
Jean Ann Black Makeup Department Head
Cheryl Beasley Blackwell Costume Supervisor
Paul Blanchard Set Dresser
Andy Foster Visual Effects Producer
Leonard Marchand Props
Nathan McGuinness Senior Visual Effects Supervisor
Chere Theriot Art Department Coordinator
Lorrie Campbell Set Designer
Robin L. D'Arcy Visual Effects Producer
Missy Parker Assistant Set Decoration
Tammy S. Lee Set Designer
Patrick Finley VFX Artist
Emerito Trevino VFX Lighting Artist
Clint Wallace Set Designer
David Keith Broome Greensman
Randall D. Wilkins Set Designer
Gwendolyn Yates Whittle ADR Supervisor
Judith M. Brown Studio Teachers
Michael Semanick Sound Re-Recording Mixer
Chris Norpchen VFX Artist
Vincent Gingras-Liberali Assistant Art Director
Félix Larivière-Charron Assistant Art Director
Jonas Kirk Construction Coordinator
Jay Cheng Set Costumer
Richard Quinn Dialogue Editor
Hope M. Parrish Property Master
Masako Masuda Set Designer
Joe E. Rand Music Editor
Kenny Rivenbark Techno Crane Operator
Malikka Coston Costumer
David Ross McCarty Location Manager
Michael A. Johnson Leadman
Dan Goyens Lighting Technician
Thomas Nittmann Visual Effects Producer
Edson Williams Visual Effects Supervisor
John Lewin Gaffer
Sharron Reynolds-Enriquez Script Supervisor
Nithya Shrinivasan Assistant Art Director
J. Bryan Holloway Sculptor
Kenneth Garrett Sculptor
Alyson Dee Moore Foley Artist
Craig Barron Visual Effects Supervisor
Ken Rogerson Visual Effects Producer
Pete Romano Underwater Director of Photography
Mohsen Eletreby Visual Effects Editor
Ryan Heck Set Designer
Jon Grinberg Visual Effects Producer
Matt McDonald Visual Effects Supervisor
Marvin Salsberg Construction Foreman
Alexandra Eagle Wardrobe Assistant
Doris Simard Art Department Coordinator
Monica Haynes Key Costumer
Patrick Perez Animation
Donna Spahn Hairstylist
Tarik Naim Alherimi Electrician
Tommy Tancharoen Transportation Coordinator
Yolanda Mercadel Hairstylist
John Polyson Visual Effects Coordinator
David Parker Sound Re-Recording Mixer
Michael Arena Greensman
Adam Ohl Digital Intermediate Producer
Kosta Saric Visual Effects Editor
Réal Hamel Picture Car Coordinator
Natasha Ladek Wigmaker
Jane Wuu Set Designer
John Jack Curtin Key Hair Stylist
Larry Cottrill Lighting Technician
Marilyn McCoppen ADR Editor
Jackson Yu Assistant Editor
Chris Gallaher Special Effects Makeup Artist
Christopher Dooly Special Effects Makeup Artist
Scott C. Bivona Greensman
Beatrice De Alba Hairstylist
Susan V. Kalinowski Key Hair Stylist
Donita Miller Hairstylist
Jessica Anderson Crocker Key Makeup Artist
Fionagh Cush Key Makeup Artist
Elaine L. Offers Makeup Artist
Paige Reeves Makeup Artist
Will Huff Special Effects Makeup Artist
Brian A. Jones Special Effects Makeup Artist
Mark Nieman Special Effects Makeup Artist
Alexei Dmitriew Special Effects Makeup Artist
Art Pimentel Special Effects Makeup Artist
Marie Régimbald Assistant Makeup Artist
Kazu Hiro Special Effects Makeup Artist
Marc A. Hammer Production Supervisor
Lisa D. DiSanto Art Department Coordinator
Stuart John Construction Foreman
Jeff Brown Greensman
Robert Joy Greensman
Dylan La Frenière Greensman
Pavel Pesta Scenic Artist
Véronique Piché Greensman
David Lee Toth Greensman
Claire Hassig Scenic Artist
Malcolm Fife Sound Effects Editor
E. Larry Oatfield Sound Effects Editor
Jim Kundig Animatronic and Prosthetic Effects
Karl Denham CG Supervisor
Jonathan Litt CG Supervisor
Victor Lizarraga CG Supervisor
Lisa Beroud Visual Effects Producer
Samantha Mabie-Tuinstra Visual Effects Producer
Brian David Miller Visual Effects Editor
Tomas Pereira Visual Effects Producer
Ryan Zuttermeister Visual Effects Producer
Jason Schugardt Visual Effects Supervisor
Tim Hawkins Visual Effects Supervisor
Eric Barba Visual Effects Supervisor
Paul Griffin Animation Supervisor
Piotr Karwas Animation Supervisor
Steve Preeg Animation Supervisor
Kim Marks Camera Operator
Peter Mathys Rigging Gaffer
Carrie Arakaki Set Costumer
Christine L. Cantella Set Costumer
Naomi Gathmann Set Costumer
Nino Set Costumer
Shelli Nishino Set Costumer
John H. Smith Set Costumer
Bunny Walker Set Costumer
Marie Ebbing Music Editor
Valérie Binette Transportation Coordinator
Tim Woods Picture Car Coordinator
Joel Goldes Dialect Coach
Gene Strange Production Accountant
Mika Saito Production Coordinator
Todd Tucker Makeup Supervisor
Stacey Herbert Makeup Artist
Kathleen Largay Digital Intermediate Assistant
Vincent Aird Set Dresser
Petra Bach ADR Recordist
Caleb Guillotte Set Dresser
Richard Calistan ADR Mixer
Krissopher Chevannes ADR Recordist
Christine Felman Visual Effects Coordinator
Markus Wittman Set Dresser
Réjean Goderre Key Hairdresser
Matthias Wittmann Lead Animator
Martine Giguère-Kazemirchuk Assistant Set Decoration
Hugo Dominguez Visual Effects
Brent Joseph Assistant Editor
Dave Kelsey Draughtsman
Anthony Rizzo Animation
Mary Jo Lang Foley Mixer
Alberto Landeros Digital Compositor
Giselle Spence Seamstress
Matthew Hackett Animation
Thom Brennan Foley Supervisor
Alex Olivares Assistant Editor
Chris Wells 3D Supervisor
Mik Kastner Carpenter
Charles Beetz Rigging Gaffer
Suzy Freeman Assistant Costume Designer
Frank Spiziri Visual Effects Coordinator
Allen Kupetsky Second Assistant Director
Francesco Franco Ferrara Painter
Jonas Steadman First Assistant Camera
Mary Ann Waterstradt Seamstress
Sidney Brisco Electrician
Sidney J. Lambert Set Dresser
Christina Fiers First Assistant Camera
Nathan Haas Set Dresser
Mark Weingarten Sound Mixer
Morey Butler Armorer
Glenn Cotter CG Artist
Stéphane Byl Lighting Technician
Yoshiya Yamada Modelling Supervisor
Daniel Coe Carpenter
Kiya Maggio Rigging Grip
Jurgen Scharpf Sound Mix Technician
Steward Burris Lead Animator
Hélène Muller Production Coordinator
Tyler Nelson Assistant Editor
Paul Rylander Assistant Property Master
Kenneth J. Appel Electrician
Jeremy Fry Utility Stunts
Carla Brenholtz Makeup Artist
David González Rigging Grip
Julie Breton Extras Casting Coordinator
Cyndra Dunn Key Hair Stylist
Michael J. Coo First Company Grip
Teri Anne Kopp Props
Chantal Bergeron Hairstylist
James Trapper McEvoy Rigging Grip
Allison Gordin Makeup Artist
Kellie Robinson Makeup Artist
Lawrence L. Commans Boom Operator
Doug Parker ADR Recordist
Chris McLeod Visual Effects Coordinator
Chris Strong Chief Lighting Technician
Matthew H. O'Connor Marine Coordinator
Mark P. Coo Grip
Jim Davidson Production Controller
Thorsten Wedekind Additional Casting
Melissa Binder Textile Artist
Jimi Ryan Grip
Bob Wagner First Assistant Director
Valerie T. O'Brien Costumer
Eric Mutz Grip
Marlo Pabon Digital Compositor
Ed Twiford Colorist
Jason Perlander Set Dresser
Michael Brennan Dolly Grip
Brian Rosso Dolly Grip
Benoit Robitaille Set Dresser
Jean-Philippe Bérubé Boom Operator
Wendy Pirotte Visual Effects Coordinator
Lesley D. Wickham Ager/Dyer
Lesley D. Wickham Textile Artist
Tony Didio Jr. Armorer
Raymonde Laliberté Assistant Hairdresser
Derek A. Schwebel Grip
Benoît Alarie Electrician
Steven Huerstel Rigging Grip
Allan Lane Set Dresser
James Sweet Key Grip
Bertrand Dupuis Key Grip
Dan Cobbett Digital Compositor
John P. Cleveland Grip
Todd R. Smith Compositor
Theresa A. Fleming Hairstylist
Dan Jones Electrician
Nowell Valeri Matchmove Supervisor
Craig Van Dyke VFX Artist
Charles 'Tom' Hinson Grip
Patty Spinale Seamstress
Ivory Stanton Ager/Dyer
Paul Lambert Compositing Supervisor
Ryan McGuire Best Boy Grip
Charlie Bolwell Visual Effects Coordinator
Janelle Croshaw Ralla Compositing Supervisor
Tracy Nicole Irwin VFX Artist
Sarah Cave Visual Effects Coordinator
Sonja Burchard Compositing Supervisor
Jared Brient VFX Lighting Artist
Adam W. Erler Rigging Grip
Elissa Bello Roto Supervisor
Kris Giacomazzi Utility Stunts
Sean Kenney Contact Lens Technician
Bobby Johanson ADR Mixer
Morgan Trotter CG Artist
Alyssa Rand Casting Assistant
Mark Fay Utility Sound
Jason Erler Rigging Grip
Michael E. Pacheco Rigging Grip
Ruheene Masand Visual Effects Coordinator
Dan Bornstein Visual Effects Technical Director
Adelita Solorzano Makeup Artist
Barry Williamson Grip
Tony Varuola Electrician
Junko Schugardt VFX Artist
Jeffrey Scott Thomas Carpenter
Joe Walsh Jr. Carpenter
Luke Porterfield Rigging Grip
Franklin Jones II Rigging Grip
Gary Cadow Rigging Grip
Mark Haas Carpenter
Alixandra Petrovich Set Dresser
Jaymie Lam Compositor
Carl Kouri Third Assistant Director
David Sireika Jr. Rigging Grip
Christina Drahos Digital Compositor
Leonardo Martinez Animation
Jamie Daddio First Assistant Accountant
Stephanie Sweeney Rotoscoping Artist
Jane Fitts Graphic Designer
Grantland Gears Compositor
Brian Fosnaugh Assistant Chief Lighting Technician
Robert Olsson Matte Painter
Michael Sloan Tailor
Matthew Gaumer Camera Loader
John Sanchez Set Dresser
Robert Smathers First Assistant Camera
Steve Lonano Second Second Assistant Director
Jose Fernando Varela Set Dresser
Isabelle Côté Graphic Designer
Craig Kohtala Second Company Grip
Kyle Ware Visual Effects Coordinator
Nancy Klein First Assistant Accountant
Chris Newlander Costumer
Loren Johnson Electrician
Jan Yarbrough Senior Digital Intermediate Colorist
Justin Groetsch Production Secretary
Renaldo Jackson Electrician
Irina Naydichev Payroll Accountant
Jeff Scott Best Boy Electrician
Joshua Cordes Animation Supervisor
Tom Numbers Key Costumer
Scott Cler Production Coordinator
Karl Rogovin 3D Coordinator
Jason Wilson Carpenter
Pete Waterman Second Second Assistant Director
Ulla Gaudin Hairstylist
Kyle McGatlin Production Secretary
Joanna N. Goslicka Rotoscoping Artist
Annick Legout Assistant Makeup Artist
Mevlana Rumi Digital Compositor
Perry Kain Visual Effects Coordinator
Christopher Hayes Set Dresser
Bruce Jackson Electrician
Sonda L. Rowland Painter
Merlin Carroll Rotoscoping Artist
Dustin Hiniker Rigging Grip
David Taylor Grip
Billy Sender Set Dresser
Eden Orfanos Makeup Artist
Joshua H. Johnson VFX Artist
Andrew H. Lewis Painter
Ivan Allen Electrician
Jack Kohtala Grip
Colin Noel Key Rigging Grip
Edward Darr Rigging Grip
Ryan Eddy Rigging Grip
W.F. Peterson Rigging Grip
Michael Nami Sr. Rigging Grip
Chad W. Landry Rigging Grip
April Justin Costumer
Liz Larson Costumer
Varsenik Vicky Antonyan Seamstress
Hermine Keossian Seamstress
Carmen Sevilla-Torres Seamstress
Niamh Butler Seamstress
Lysbeth Le Bescond Seamstress
Maï Vuong Seamstress
Marilyn Brum Seamstress
Susan 'Star' Orr Hairstylist
Joanna Callas Researcher
Max Daly Researcher
Stephen Turner Assistant Property Master
Jeff Garbacz Carpenter
Nathalie Thibodeau Draughtsman
Beau Harrison Props
Jonathan Graubarth Props
Christopher Elledge Set Dresser
Byron Maes Set Dresser
Rick Staves Set Dresser
Raymond Waff Set Dresser
Joel Klaff Set Dresser
Melissa Thompson Animation
Jose Fernández de Castro Compositing Supervisor
Daphne Apellanes-Ackerson Compositor
Michael Honrada Compositor
Nicole Samarron Compositor
Jose Julian Karam Lopez Digital Compositor
Yabin Morales Digital Compositor
Salvador Tovar Digital Compositor
Daryl Klein Digital Compositor
Nick Lloyd Modelling Supervisor
Laura Murillo Rotoscoping Artist
Anibal Castellanos VFX Artist
John Karner VFX Artist
Shawn Parker VFX Artist
Long-Hai Pham VFX Artist
Matthew Trivan VFX Artist
Erik Zimmermann VFX Artist
David Samija Visual Effects Coordinator
Cynthia Richards Visual Effects Coordinator
Lorraine Putnam Animal Wrangler
Pam Des Vigne Payroll Accountant
David R. Morton VFX Artist
Helen Stranzl Utility Stunts






















ikwilfilmskijken © 2024