The Intruder (2019)

Thriller
Het jonge echtpaar Annie en Scott koopt een prachtige landgoed in Napa Valley. Ze weten echter niet dat Charlie Peck, de vorige eigenaar, niet van plan is om zijn huis af te geven. Zo barst een strijd los waarbij Annie en Scott moeten vechten voor hun leven.

The Intruder Film Info

Score: 6.056/10 van 543 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2019-05-03
Lengte: 102 Minuut / 1:42
Regisseur: Deon Taylor
Productie Studios: Hidden Empire Film Group, Screen Gems
Productie Land: United States of America


The Intruder Trailer


Michael Ealy
als Scott
Joseph Sikora
als Mike
Meagan Good
als Annie
Alvina August
als Rachel
Dennis Quaid
als Charlie Peck
Erica Cerra
als Jillian Richards
Kurt Evans
als Grady Kramer
Carolyn Anderson
als Ellen
Lili Sepe
als Cassidy Peck Thompson
Raylene Harewood
als Ice Cream Girl
Chris Shields
als Doctor
Sam Vincent
als First Officer
Caroline Muthoni Muita
als Receptionist
Connor Mackay
als Man on Ladder
Debs Howard
als Reception Clerk (uncredited)
Lee Shorten
als Brian (uncredited)
David Loughery Executive Producer
David Loughery Writer
Mark Burg Producer
Mark Burg Executive Producer
Kim Taylor-Coleman Casting
Daniel Pearl Director of Photography
Andrew Neskoromny Production Design
Tanya Allen Stunt Double
Melissa Kent Editor
Geoff Zanelli Original Music Composer
Nancy Kirhoffer Post Production Supervisor
Candice Elzinga Casting
Ed Anders Stunt Coordinator
Deon Taylor Director
Deon Taylor Producer
Jonathan Schwartz Producer
Darcy Wild Supervising Producer
Ricardo Alms Set Designer
Ricardo Alms Set Dresser
Robert Musnicki Special Effects Coordinator
John Sievert Foley Artist
Randy Wilson Foley Mixer
Seth Chernoff Costume Design
Brad Kaplan Producer
Paul Lougheed Location Manager
Stefan Fraticelli Foley Artist
Jesse Joslin Construction Coordinator
Darren King Supervising Sound Editor
Darren King Supervising ADR Editor
Gregory King Supervising Sound Editor
Gregory King Sound Re-Recording Mixer
Karicean Karen Dick Associate Producer
Karicean Karen Dick Hair Department Head
Scott MacDonald "B" Camera Operator
John-Thomas Graves ADR Mixer
Mike Garthwaite Stunt Double
Brenda Turner Key Hair Stylist
Shannon Murphy Set Decoration
Gregory Dewar Assistant Art Director
Maurice Woodworth Assistant Set Decoration
Ken O'Keefe Additional Editor
Michelle Adams Casting Associate
Stephanie Nolin Costume Designer
Jon Greasley Supervising Sound Effects Editor
Jon Greasley Sound Re-Recording Mixer
Dan Gamache Sound Effects Editor
Charles O'Shea Boom Operator
Adam Catt Set Dresser
Braden Batsford First Assistant "A" Camera
Jason Charbonneau Foley Artist
Vlad Horodinca "A" Camera Operator
Heather Kritzer Unit Production Manager
Heather Kritzer Line Producer
Benjamin Tubb First Assistant "B" Camera
Corey Jones Script Supervisor
Shachar Boussani Music Editor
Martina Smyth Casting Associate
Darren Robson Second Assistant Director
Jackson Harper First Assistant "B" Camera
Andrew Pavel Second Assistant Director
Candice Todesco Sound Assistant
David Guillod Executive Producer
Kate Ferguson Set Dresser
Cindy Lou Tache Key Hair Stylist
Sergei Bachlakov Still Photographer
Lisa Waddell Key Makeup Artist
James Notari Digital Imaging Technician
Jenny Barak Music Editor
Roxanne Avent Producer
Roxanne Avent Unit Production Manager
Teone Taare Te Tuakana Production Coordinator
Robin Lindala "B" Camera Operator
Victoria Bullock Associate Producer
Patricia Dyer Walden First Assistant Director
Ron Mellegers Foley Mixer
Jesse Regimbal Steadicam Operator
Stacy Fish First Assistant Director
Omar Joseph Associate Producer
Ingrid Burgstaller Set Decoration
Kraig Killough Executive Producer
Wajid Mizra Executive Producer
Chester Pitts Executive Producer
Ephraim Salaam Co-Executive Producer
Robert F. Smith Executive Producer
Graham Timmer Sound Mixer
Susan E. Kim Assistant Editor
Brennan Walstrom Stunt Driver
Josh Crippen Second Assistant "B" Camera
Sina Nazarian Second Assistant Director
Joshua Callagan Property Master
Larry Lerner First Assistant Director
Ryan Skeete "C" Camera Operator
Justin Helle Foley
Brad J. Bakelmun Foley Editor
Sarah Roach Assistant Property Master
Dion Farrell Assistant Hairstylist
Jonathan Gomez Assistant Sound Editor
Tatiana Hopcraft Second Assistant "B" Camera
Ryan Cunningham Second Assistant "A" Camera
Nathan Fenwick Graphic Designer
Dan Funk Second Assistant "C" Camera
Kathy Eyre Candiago Production Accountant
Sarah Pennington Payroll Accountant
Taseer A. Badar Co-Executive Producer
Snežana Savić Graphic Designer
Renata Grabovac Set Dresser
Emma Badia Storyboard Artist
Terry Garnett First Assistant "C" Camera
Dawn Penner Assistant Makeup Artist
Tom Pankiewick Assistant Costume Designer
Madison Douglas Truck Costumer
Ithon Harrison-Jones Assistant Location Manager
Jonathan Whitehead Assistant Production Coordinator
Sean Hamlin Security Coordinator
Rob Juliusson Craft Service
Pamela Panek Craft Service






















ikwilfilmskijken © 2024