Underworld: Evolution (2006)

Fantasie, Actie, Thriller
Selene de vampier en Michael, de hybride Lycan proberen hun bloedlijn te traceren. Het doel hiervan is de geschiedenis en daarmee het geheim van de eeuwige vete tussen de beide kampen te vinden.

Underworld: Evolution Film Info

Score: 6.579/10 van 3820 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2006-01-12
Lengte: 106 Minuut / 1:46
Regisseur: Len Wiseman
Schrijver: Danny McBride
Productie Studios: Screen Gems, Lakeshore Entertainment
Productie Land: United States of America, Canada, Hungary

Underworld: Evolution Foto's


Underworld: Evolution Trailer


Kate Beckinsale
als Selene
Scott Speedman
als Michael Corvin
Tony Curran
als Marcus Corvinus
Shane Brolly
als Kraven
Derek Jacobi
als Alexander Corvinus
Bill Nighy
als Viktor
Steven Mackintosh
als Andreas Tanis
Zita Görög
als Amelia
Brian Steele
als William Corvinus
John Mann
als Samuel
Scott McElroy
als Soren
Michael Sheen
als Lucian
Sophia Myles
als Erika
Richard Cetrone
als Pierce
Mike Mukatis
als Taylor
Raoul Ganeev
als Truck Driver
Andrew Kavadas
als Selene's Father
Kayla Levins
als Selene's Sister
Attila Lovaghy
als Tavern Cop #1
Monica Hamburg
als Newscaster
Travis Webster
als Cleaner
Kaja Gjesdal
als Tanis Vamp #2
Lily Mo Sheen
als Young Selene
Adrian Hough
als Pilot
Michasha Armstrong
als Gunner
Krsy Fox
als Tanis Vamp #1
Julius Chapple
als French Cleaner Aide
Tom Rosenberg Producer
Scott Martin Gershin Sound Designer
Len Wiseman Director
Len Wiseman Executive Producer
Len Wiseman Characters
Len Wiseman Story
Kevin Grevioux Characters
Kevin Grevioux Co-Producer
Gary Lucchesi Producer
Richard S. Wright Producer
Skip Williamson Executive Producer
Henry Winterstern Executive Producer
Terry McKay Executive Producer
James McQuaide Executive Producer
Wendy Partridge Costume Design
Patrick Tatopoulos Production Design
Deborah Aquila Casting
Marco Beltrami Original Music Composer
Marco Beltrami Conductor
Nicolas De Toth Editor
David Leitch Stunts
David Coatsworth Producer
David Coatsworth Unit Production Manager
Simon Duggan Director of Photography
Chris August Art Direction
Lin MacDonald Set Decoration
Bryan Bowen Sound Effects Editor
Chris Palermo Stunts
Jennifer L. Smith Casting Associate
Scott Cozens Loader
Aaron Meziere Key Set Production Assistant
Clint Carleton Stunts
Rosalina Da Silva Key Makeup Artist
Monique Ganderton Stunts
Stephen Jackson Chief Lighting Technician
Brad Martin Stunt Coordinator
Brad Martin Second Unit Director
Kirk Caouette Stunt Double
Ron Bedrosian ADR Mixer
James Moriana Foley Artist
Hollywood Heard Best Boy Electric
Tricia Wood Casting
Doug Chapman Stunt Double
Larkin MacKenzie-Ast Casting Assistant
Sam Harris First Assistant Director
Mike Fields Makeup Effects
Owen Walstrom Stunt Driver
Jim Filippone Pilot
Danny McBride Screenplay
Danny McBride Executive Producer
Danny McBride Characters
Danny McBride Story
Jana MacDonald Assistant Costume Designer
Paolo G. Venturi Assistant Art Director
Vincent Cirelli CG Supervisor
Dan Sissons Property Master
Jaydene Maryk Art Department Assistant
Lloyd Lee Barnett Visual Effects Supervisor
Brian McNelis Music Supervisor
John T. Cucci Foley Mixer
Allison Klein Executive Assistant
Brian Shell Construction Coordinator
David Crone Camera Operator
David Crone Steadicam Operator
Joel Whist Special Effects Coordinator
Blue Angus Transportation Coordinator
Larry Kemp ADR Supervisor
Daniel S. Irwin Dialogue Editor
John Burke Set Designer
Douglas Curran Still Photographer
Nicole Randall Stunt Double
Artin Matousian Systems Administrators & Support
Sean M. Harding First Assistant Camera
Trevor Ward Dolby Consultant
Lee Anne Muldoon Unit Publicist
Michael Toby Production Illustrator
Rick Rasmussen Picture Car Coordinator
Merribelle Anderson Hairstylist
Des Carey Digital Intermediate Producer
Daniel Scarcello Sculptor
Gary Oldroyd Post Production Coordinator
Denise Okimoto Music Editor
David Heinz Visual Effects Editor
Bridget Allen Production Supervisor
Thom MacIntyre Key Hair Stylist
Terry Calhoun Assistant Chief Lighting Technician
Brad Alexander Lighting Artist
Franco Pante Assistant Editor
Franziska Keller Art Department Coordinator
Kee Kee Buckley Thanks
James Andrykowski First Assistant Editor
Stephen R. Sheridan Color Timer
Derek Ledbetter Visual Effects
Patrick Cusack Assistant Sound Editor
Petra Bergholz Seamstress
David Husby Sound Mixer
Keith Splinter Davis Stunts
Charles O'Shea Boom Operator
Siggy Ferstl Digital Intermediate Colorist
Ken Decker Generator Operator
Nick Diomis Transportation Captain
Andy Chung Concept Artist
Antonio Germinario Assistant Property Master
Robert L. Benun Thanks
Brian Bero Armorer
Miguel Ortega Modeling
Tim Webb Sound Recordist
Misha Bukowski Third Assistant Director
Mark Moretti Storyboard Artist
Kim Olsen First Company Grip
Dan Akers Digital Compositors
H. Christopher Hunter Dolly Grip
Niles Harrison Visual Effects Coordinator
Corry Glass Stunts
Monica Sandstede Story Editor
Dan Cervin Special Effects Assistant
Artaya Boonsoong Technical Supervisor
Justin Johnson Compositing Supervisor
Jody Chow Assistant Production Coordinator
Teresa A. Meyer Makeup Artist
Wayne 'Woody' Cone Key Grip
Paul Arnel Grip
Greyson R. Wolf Prosthetic Makeup Artist
John T. Boe Set Dressing Artist
Dale Allen Carpenter
Lee McNish Chef
Ildiko Barritt Craft Service
Dwayne Deverill Driver
Casey Dexter Post Production Assistant
Mark Hoeppner Security
Renée George Electrician
Rick Dean Lighting Technician
Ralph Guttman Rigging Grip
Kendrie Upton Location Manager
Julia Bogdan-Rollo Production Accountant
Craig Dumont Production Coordinator
Elizabeth Hill Production Manager
Glen Suhy 3D Artist
Cameron Gray Animation Supervisor
Phil Notaro Special Effects Supervisor
Alex Brownell Visual Effects Producer
Ken Brooker Assistant Location Manager
Julio Carmona ADR Recordist
Stephanie Boeke Extras Casting
Mark Gordon Second Assistant Camera
Chris Bignell Special Effects Technician
Marcine Peter Contact Lens Technician
Brent Bennett Set Buyer
Gareth Farfan Second Company Grip
Leon Serginson Assistant Camera
Debbie Humphreys Wardrobe Supervisor
Darren Robertson Playback Coordinator
Steven Flegel Second Assistant Production Coordinator
Maureen Carey Construction Buyer
Michele Lee First Assistant Accountant
Ishi Dinim Camera Trainee
Jeff Barnes Production Executive
Dinesh Gill Property Buyer
Patty Hunter Costume Set Supervisor
Kia Porter Dresser
Donald Campbell VFX Artist
James Kantola Best Boy Grip
Terry Shigemitsu CG Artist
Ralph Denson General Manager
Wendy Klein Matte Painter
Ryan Garcia Production Assistant
Caroline Field Stunts






















ikwilfilmskijken © 2024