Blade: Trinity (2004)

Sciencefiction, Actie, Horror, Thriller, Avontuur, Fantasie
De vampiernatie heeft een duister plan bedacht om Blade te laten opdraaien voor een reeks brutale moorden. Om zichzelf te redden, moet Blade zijn krachten bundelen met een groep menselijke vampierjagers, de 'Nightstalkers'. Abigail, de dochter van zijn mentor Whistler en Hannibal King, een van de 'Nightstalkers', staan Blade bij in de ultieme strijd tegen de vampieren.

Blade: Trinity Film Info

Score: 5.7/10 van 2006 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2004-12-08
Lengte: 113 Minuut / 1:53
Regisseur: David S. Goyer
website: http://www.warnerbros.com/blade-trinity
Productie Studios: Marvel Enterprises, New Line Cinema, Amen Ra Films, Shawn Danielle Productions Ltd., Imaginary Forces, Peter Frankfurt Productions
Productie Land: United States of America

Blade: Trinity Foto's


Blade: Trinity Trailer


Wesley Snipes
als Blade
Kris Kristofferson
als Whistler
Dominic Purcell
als Drake
Jessica Biel
als Abigail Whistler
Ryan Reynolds
als Hannibal King
Parker Posey
als Danica Talos
Mark Berry
als Chief Martin Vreede
John Michael Higgins
als Dr. Edgar Vance
Callum Keith Rennie
als Asher Talos
Paul Michael Lévesque
als Jarko Grimwood
Paul Anthony
als Wolfe
Françoise Yip
als Virago
Michael Anthony Rawlins
als Wilson Hale
James Remar
als Ray Cumberland
Natasha Lyonne
als Sommerfield
Ginger Broatch
als Zoe
Patton Oswalt
als Hedges
Eric Bogosian
als Bentley Tittle
Erica Cerra
als Goth Vixen Wannabe
Clay Cullen
als Stone
David S. Goyer Director
David S. Goyer Writer
Marv Wolfman Characters
Gene Colan Characters
Peter Frankfurt Producer
David S. Goyer Producer
Lynn Harris Producer
Avi Arad Executive Producer
Cale Boyter Executive Producer
Toby Emmerich Executive Producer
Stan Lee Executive Producer
Ramin Djawadi Original Music Composer
RZA Original Music Composer
Gabriel Beristain Director of Photography
Conrad Smart Editor
Howard E. Smith Editor
Ronnie Yeskel Casting
Laura Jean Shannon Costume Design
Kevin Feige Co-Producer
Art Schaefer Co-Producer
Wesley Snipes Producer
Lucrezia Casta Production Design
Chris Gorak Production Design
Patrick Banister Art Direction
Eric Fraser Art Direction
Jamie Jonasson Set Decoration
Tedd Kuchera Set Decoration
Lisa Love Makeup Artist
Sydney Silvert Makeup Artist
Danna Rutherford Hairstylist
George A. Grieve Production Manager
Sara Romilly Post Production Supervisor
Yoichi Art Sakamoto Makeup Effects
Harlow MacFarlane Makeup Effects
Lin-Li-Anne Lee Art Department Coordinator
Nancy Ford Assistant Art Director
Chris Claridge Construction Coordinator
Andrei Andrianko Set Designer
Eileen Cunningham Scenic Artist
Sheila Millar Set Designer
Perry Battista Leadman
Vern Lavoie Lead Painter
Joe Wilmott Lead Painter
Jordu Schell Sculptor
Max Chickite Sculptor
Aaron Glascock Supervising Sound Editor
Curt Schulkey Supervising Sound Editor
Stephen Hunter Flick Sound Effects Editor
Ezra Dweck Sound Effects Editor
Piero Mura Sound Effects Editor
John Joseph Thomas Sound Effects Editor
Marvin Walowitz Sound Effects Editor
Aaron Glascock Sound Re-Recording Mixer
Skip Lievsay Sound Re-Recording Mixer
Rory Cutler Special Effects Coordinator
Alexandra Altrocchi Visual Effects Producer
Joseph B. Conmy IV Visual Effects Producer
Chris Del Conte Visual Effects Producer
Vicki Galloway-Weimer Visual Effects Producer
Meredith Meyer-Nichols Visual Effects Producer
Desi Ortiz Visual Effects Editor
Paul M. Wagner Visual Effects Editor
John Vegher Visual Effects Supervisor
Joe Bauer Visual Effects Supervisor
Ryan Ennis Stunt Coordinator
Larry Lam Stunt Coordinator
Mark Chow Camera Operator
Marco Ciccone Camera Operator
Lou Gruzelier Camera Operator
Richard Wilson Camera Operator
Diyah Pera Still Photographer
Craig Fikse Steadicam Operator
Jeff Upton Gaffer
William Kassis Gaffer
Lance Fisher Additional Camera
Luisa Dalmagro Set Costumer
Susan O'Hara Set Costumer
Lee Sollenberger Set Costumer
Faye Sevilla Costume Supervisor
Karin Graziani Digital Intermediate
Brad Reinke Digital Intermediate
Alex Gibson Music Editor
Tim Abbatoye Transportation Coordinator
Mike Sassen Transportation Coordinator
Michael C. Young Location Manager
Janet D. Munro Script Supervisor
Julia Frittaion Unit Publicist
Tracey Shelley-Lavery Studio Teachers
Steven Bernstein Additional Photography
James Bamford Stunts
Eddie Perez Stunt Coordinator
Anji Bemben Key Hair Stylist
Paul Herndon Conceptual Design
Doug Parton Construction Foreman
Lenore Nemani Location Manager
Raymond Alley Painter
Martin Emond Production Illustrator
David Pirrie Standby Painter
Steven J. Winslow Camera Technician
Alan Cohen First Assistant Camera
James L. Hurford Key Grip
Grant Hamakawa Grip
Nancy Duggan Assistant Costume Designer
Miya Dube Set Dressing Artist
Ryan Steacy Armorer
John Beatty Carpenter
Barb Foster Chef
Lisa Ahlers Craft Service
Everett Burrell Digital Effects Supervisor
Paul Amenta Driver
Paul Prokop Executive in Charge of Finance
Bart Fisher Post Production Assistant
Jonathan Davidson Production Controller
John Lavell Propmaker
Robert Milicevic Security
Lennox Brown Stand In
Joe Boswell Systems Administrators & Support
Deb Asch Technical Supervisor
Tim Fortin Transportation Captain
Harley Ware Transportation Co-Captain
Art Schaefer Unit Production Manager
Colin Decker Utility Stunts
Pete Whyte First Assistant Director
Jim Passon Color Timer
Mindy Elliott First Assistant Editor
Chris Cochrane Best Boy Electric
David Ghegan Electrician
Rod Newby Rigging Gaffer
Herb DeWaal Rigging Grip
Caroline Liem Casting Associate
Erik Holmberg Executive In Charge Of Production
Karen Eisenstadt Production Accountant
Troy James Miller Production Coordinator
Brian Walsh Production Supervisor
Dave Griffiths Boom Operator
Oscar Mitt Assistant Sound Editor
George Drakoulias Music Supervisor
Lindsay Bucknell Sound Mixer
Gregory Arbit 3D Artist
Akira Orikasa Animation Supervisor
Rob Meyers Digital Compositors
Jeff Varga Visual Effects
Mark Edwards Visual Effects Coordinator
Jason Crosby CG Supervisor
Kira Roessler Dialogue Editor
Andy Nieman Property Master
Steve Koster Aerial Director of Photography
John Roesch Foley Artist
Alyson Dee Moore Foley Artist
Rick Canelli ADR Recordist
Mary Jo Lang Foley Mixer
Thomas J. O'Connell ADR Mixer
Mark Hensley ADR Mixer
Greg Steele ADR Mixer
Patrick Kalyn Pre-Visualization Supervisor
Rebecca Lee Assistant Makeup Artist
Rob Miller Contact Lens Technician
Dawn Climie Costume Set Supervisor
Andre Brouwer Truck Costumer
Vic Armstrong Action Director
Cindy Smith Second Assistant Director
Eddie Perez Second Unit Director
Ryan Carpenter Third Assistant Director
Donna Smith Assistant Property Master
TyRuben Ellingson Concept Artist
Jonathan Jakubec Construction Buyer
Leah Hong Graphic Designer
Dinesh Gill Property Buyer
Darrin Denlinger Storyboard Artist
Scott Morgan Foley Recordist
John Joseph Thomas Foley Supervisor
Naan Spiess Sound Assistant
Steve Fox Special Effects Assistant
John Reynolds Special Effects Best Boy
Adam Tayler Special Effects Technician
Matthew Dean Russell Visual Effects Production Assistant
Greg Baxter Visual Effects Production Manager
Trevor Jones Stunt Double
John Ashker Stunt Driver
Dennis Skog Best Boy Grip
Vanessa Andrascik Camera Loader
Martin Udo Haas Dolly Grip
Heidi Buecking Second Assistant Camera
Danny Braet Lead Animator
Jeremy Oddo Senior Animator
Errin Clutton Casting Assistant
Alison Fraser Wardrobe Supervisor
Seth Clark Assistant Editor
Jill Bogdanowicz Digital Intermediate Colorist
Linda Williams Digital Intermediate Editor
Gary Burritt Negative Cutter
Betty Burkhart Post Production Coordinator
Sarah Done Assistant Location Manager
Ginger Joyce Accountant
Mark Dumas Animal Coordinator
Sean Goojha Art Department Production Assistant
Robert Gibbs Assistant Chef
Denise Love Assistant Production Coordinator
Niles Heckman Compositing Supervisor
Rob Meyers Digital Supervisor
Chuck Jeffreys Fight Choreographer
Sylvia Jang First Assistant Accountant
Jason Fischer First Assistant Production Coordinator
Ray Scalice General Manager
John Dines Generator Operator
Derry Frost Head of Production
Adrian Diepold Key Set Production Assistant
Deak Ferrand Matte Painter
Jeff Miller Production Assistant
Leon Dudevoir Production Executive
Anthony Alvaro Production Secretary
Howard Blank Technical Advisor






















ikwilfilmskijken © 2019