Fight Club (1999)

Drama
Een verzekeringsinspecteur die aan chronische slapeloosheid lijdt probeert wanhopig uit zijn oersaaie bestaan te ontsnappen. Bij toeval ontmoet hij Tyler Durden, een charismatische zeepverkoper met een bizarre levensfilosofie.

Fight Club Film Info

Score: 8.4/10 van 16406 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1999-10-15
Lengte: 139 Minuut / 2:19
Regisseur: David Fincher
Schrijver: Jim Uhls
website: http://www.foxmovies.com/movies/fight-club
Productie Studios: Regency Enterprises, Fox 2000 Pictures, Taurus Film, Atman Entertainment, Knickerbocker Films, 20th Century Fox, The Linson Company
Productie Land: Germany, United States of America


Fight Club Trailer


Edward Norton
als The Narrator
Brad Pitt
als Tyler Durden
Helena Bonham Carter
als Marla Singer
Meat Loaf
als Robert "Bob" Paulson
Jared Leto
als Angel Face
Zach Grenier
als Richard Chesler
Holt McCallany
als The Mechanic
Eion Bailey
als Ricky
Richmond Arquette
als Intern
David Andrews
als Thomas
Christina Cabot
als Group Leader
Tim DeZarn
als Inspector Bird
Ezra Buzzington
als Inspector Dent
Bob Stephenson
als Airport Security Officer
David Lee Smith
als Walter
Carl Ciarfalio
als Lou's Body Guard
Stuart Blumberg
als Car Salesman
Mark Fite
als Second Man at Auto Shop
Matt Winston
als Seminary Student
Lauren Sánchez
als Channel 4 Reporter
Thom Gossom Jr.
als Detective Stern
Markus Redmond
als Detective Kevin
Van Quattro
als Detective Andrew
Michael Girardin
als Detective Walker
David Jean Thomas
als Policeman
Paul Carafotes
als Salvator - Winking Bartender
Christopher John Fields
als Proprietor of Dry Cleaners
Michael Shamus Wiles
als Bartender in Halo
George Maguire
als Group Leader
Eugenie Bondurant
als Weeping Woman
Sydney 'Big Dawg' Colston
als Speaker
Rachel Singer
als Chloe
Christie Cronenweth
als Airline Attendant
Dierdre Downing-Jackson
als Businesswoman on Plane
Charlie Dell
als Doorman
Rob Lanza
als Man in Suit
Joel Bissonnette
als Food Court Maître D'
Evan Mirand
als Steph
Robby Robinson
als Next Month's Opponent
Lou Beatty Jr.
als Cop at Marla's Building
Valerie Bickford
als Susan - Comsetics Buyer
Peter Iacangelo
als Lou
Todd Peirce
als First Man at Auto Shop
Joon Kim
als Raymond K. Hessel
Bennie Moore
als Bus Driver with Broken Nose
Pat McNamara
als Commissioner Jacobs
Tyrone R. Livingston
als Banquet Speaker
Owen Masterson
als Airport Valet
Anderson Bourell
als Bruised Bar Patron #1
Scotch Ellis Loring
als Bruised Bar Patron #2
Andi Carnick
als Hotel Desk Clerk
Edward Kowalczyk
als Waiter at Clifton's
Leonard Termo
als Desk Sergeant
Michael Arturo
als BMW Salesman (uncredited)
Greg Bronson
als Fight Spectator (uncredited)
Matt Cinquanta
als Fighter (uncredited)
Tommy Dallace
als Champion Fighter (uncredited)
Paul Dillon
als Irvin (uncredited)
Tom Falzone
als Vomiting Fight Spectator (uncredited)
Eddie Hargitay
als Chanting Fighter (uncredited)
Phil Hawn
als Banquet Guest (uncredited)
Bruce Holman
als Waiter in Bridgeworth Suites Corporate Video (uncredited)
Jawara
als Fight Patron Saying 'I don't know. What's going on?' (uncredited)
Baron Jay
als Waiter (uncredited)
Jim Jenkins
als Restaurant Maitre D' (uncredited)
Kevin Scott Mack
als Passenger Clutching Armrest (uncredited)
Trey Ore
als Fight Club Patron / Guy #2 in Video Store (uncredited)
Louis Ortiz
als Fight Spectator (uncredited)
Hugh Peddy
als Fight Club Man (uncredited)
J.T. Pontino
als Fight Club Man (uncredited)
Chad Randau
als Waiter (uncredited)
Marcio Rosario
als Fighter (uncredited)
Gregory Silva
als Riley Wilde - Fighter (uncredited)
Brian Tochi
als Fight Bully (uncredited)
Alekxia Valdez
als Bar Worker (uncredited)
Michael Zagst
als Support Group Member (uncredited)
Gökhan Öncel
als Man at the Club (uncredited)
Philip Centanni
als Space Monkey (uncredited)
Marc Cinquanta
als Space Monkey (uncredited)
Summer Moore
als Marla's Neighbor (uncredited)
Ross Grayson Bell Producer
Ceán Chaffin Producer
Art Linson Producer
John King Original Music Composer
Michael Simpson Original Music Composer
Jeff Cronenweth Director of Photography
James Haygood Editor
Laray Mayfield Casting
Alex McDowell Production Design
Ren Klyce Sound Editor
Richard Hymns Sound Editor
David Fincher Director
Chuck Palahniuk Novel
Jim Uhls Screenplay
Rachel Wyn Dunn Compositors
John S. Dorsey Associate Producer
Arnon Milchan Executive Producer
Francie Brown Dialect Coach
Mirela Rupic Assistant Costume Designer
Elinor Bardach Costume Supervisor
Chris Gorak Art Direction
Jay Hart Set Decoration
Michael Kaplan Costume Design
Dianne Chadwick Art Department Assistant
S. Quinn Art Department Coordinator
Seth Reed Assistant Art Director
Josue Clotaire Fleurimond Conceptual Design
Jeff Passanante Construction Coordinator
Tim R. Lafferty Construction Foreman
Craig B. Ayers Sr. Greensman
P. Scott Bailey Leadman
Jack Robinson Location Scout
Tammy DeRuiter Painter
Richard K. Buoen Production Illustrator
Kenneth Garrett Sculptor
Luis G. Hoyos Set Designer
Bill 'Kauhane' Hoyt Standby Painter
Conrad W. Hall Camera Operator
John T. Connor First Assistant Camera
Robert Mehnert Aerial Camera
Chris Haarhoff Steadicam Operator
Merrick Morton Still Photographer
Patricia Miller Hairstylist
Fríða Aradóttir Key Hair Stylist
Jean Ann Black Makeup Artist
Greg Solomon Prosthetic Makeup Artist
Terry Anderson Set Costumer
Charles W. Belisle Set Dressing Artist
P.J. Hanke Additional Music
Yann Blondel CG Supervisor
Raymond Bulinski Craft Service
Manny Demello Driver
Grace Karman Graham Post Production Assistant
Peter Mavromates Post Production Supervisor
Kieran Woo Production Controller
Carrie Shaw Production Office Assistant
David B. Brenner Propmaker
Katherine Jones Set Medic
Michael Herron Set Production Assistant
Lucio I. Flores Software Engineer
Cliff Wenger Special Effects Coordinator
Chad Keller Stand In
Michael Runyard Stunt Coordinator
Jeff Imada Stunts
Leon Xiao Systems Administrators & Support
Jim Alfonso Transportation Captain
Dave Robling Transportation Coordinator
Helen Pollak Unit Production Manager
Richard Cetrone Utility Stunts
Wayne Tidwell Video Assist Operator
Dina Waxman Script Supervisor
Michael Matzdorff First Assistant Editor
Michael Arvanitis Best Boy Electric
Kevin Brown Lighting Technician
Martin Bosworth Rigging Gaffer
Ronald A. Miller Rigging Grip
Karen Meisels Casting Associate
Flint Maloney Location Manager
Jim Davidson Production Accountant
Robb Earnest Production Coordinator
Julie M. Anderson Production Supervisor
Carey Ann Strelecki Researcher
Gwendolyn Yates Whittle ADR Supervisor
Don Coufal Boom Operator
Jessica Bellfort Assistant Sound Editor
Brian Richards Music Editor
Ren Klyce Sound Designer
Steve Boeddeker Sound Effects Editor
Jeff Wexler Sound Mixer
Jim Rutherford 3D Animator
Carlos Saldanha Animation Supervisor
Nicholas Brooks Digital Compositors
Joshua I. Kolden Visual Effects
Lauren A. Littleton Visual Effects Coordinator
Andrea D'Amico Visual Effects Producer
Dennis Berardi Visual Effects Supervisor
Misa Kageyama Sound Design Assistant
Johann Benét Thanks
Wendy M. Craig Set Costumer
David Orr Color Timer
David Leitch Stunts
Jimmy Nickerson Stunts
Richard Quinn Dialogue Editor
Roy 'Bucky' Moore Property Master
Brandon Proctor Sound Mix Technician
Kevin Scott Mack Visual Effects Supervisor
Peter Ramsey Storyboard Artist
Rhona Meyers Key Costumer
Bob Wagner Second Assistant Director
Allen Kupetsky Second Second Assistant Director
Bryan Duff Assistant Property Master
Eric Rosenberg Graphic Designer
Danielle Simpson Set Dressing Buyer
Collin Grant Storyboard Artist
Sean Hood Swing
Tom Bellfort ADR Editor
Derek Casari ADR Engineer
David Boulton ADR Mixer
David Lucarelli ADR Recordist
Mary Works Assistant Dialogue Editor
Hilda Hodges Foley Artist
Mary Jo Lang Foley Mixer
Carolyn Tapp Foley Recordist
Richard Hymns Sound Supervisor
Wayne Burnes Special Effects Technician
Ryan Laney Visual Effects Technical Director
Damon Caro Stunt Double
Steve Wolfe Assistant Camera
Craig Kohtala Best Boy Grip
Gary Kanner Camera Loader
Michael Brennan Dolly Grip
Lisa Guerriero Second Assistant Camera
Christie Cean George Casting Assistant
Joëlle Taar Assistant Editor
Chris Gutierrez Assistant Location Manager
David McKimmie Assistant Production Coordinator
Sande Alessi Extras Casting
Damon Caro Fight Choreographer
Joe Hartwick Jr. First Assistant Accountant
Scott Ross General Manager
Raymond Bongiovanni In Memory Of
David Bailey Matte Painter
Cindy Nevins Payroll Accountant
Ron Frankel Pre-Visualization Supervisor
Tanya Doyle Production Assistant
Shaun Ryan Production Driver
Rich Thorne Production Executive
Fiona Campbell Westgate Rotoscoping Artist
Eileen M. Dennis Second Assistant Accountant






















ikwilfilmskijken © 2019