Batman & Robin (1997)

Sciencefiction, Actie, Fantasie
Mr. Freeze is van plan om Gotham City in zijn ijzige greep te krijgen door de hele stad in een permanente winter te dompelen. Ondertussen lukt het de verleidelijke Poison Ivy om de band tussen Batman en Robin te verpesten, en is de butler Alfred stervende. Mr. Freeze is de enige die hem kan redden. Alfred's nichtje helpt als Batgirl om de stad te redden.

Batman & Robin Film Info

Score: 4.3/10 van 3757 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1997-06-20
Lengte: 125 Minuut / 2:5
Regisseur: Joel Schumacher
Productie Studios: DC Comics, PolyGram Filmed Entertainment, Warner Bros. Pictures, DC Entertainment
Productie Land: United Kingdom, United States of America


Batman & Robin Trailer


Arnold Schwarzenegger
als Dr. Victor Fries / Mr. Freeze
George Clooney
als Bruce Wayne / Batman
Chris O'Donnell
als Dick Grayson / Robin
Uma Thurman
als Dr. Pamela Isley / Poison Ivy
Alicia Silverstone
als Barbara Wilson / Batgirl
Michael Gough
als Alfred Pennyworth
Pat Hingle
als Commissioner James Gordon
John Glover
als Dr. Jason Woodrue
Elle Macpherson
als Julie Madison
Vivica A. Fox
als Ms. B. Haven
Vendela Kirsebom
als Nora Fries
Elizabeth Sanders
als Gossip Gerty
Jeep Swenson
als Bane
John Fink
als Aztec Museum Guard
Michael Reid MacKay
als Antonio Diego / Bane
Eric Lloyd
als Young Bruce Wayne
Jon Simmons
als Young Alfred
Christian Boeving
als Snowy Cones Thug #1
Stogie Kenyatta
als Snowy Cones Thug #2
Andy LaCombe
als Snowy Cones Thug #3
Joe Sabatino
als Frosty
Michael Paul Chan
als Observatory Scientist
Kimberly Scott
als Observatory Associate
Jay Luchs
als Observatory Reporter
Roger Nehls
als Observatory Reporter
Anthony E. Cantrell
als Observatory Press
Alex Daniels
als Observatory Guard
Peter Navy Tuiasosopo
als Observatory Guard
Harry Van Gorkum
als M.C.
Sandra Taylor
als Debutante
Elizabeth Guber
als Debutante
Jack Betts
als Party Guest
Marc Glimcher
als Party Guest
Mark Leahy
als Party Guest
Jim McMullan
als Party Guest
Patrick Leahy
als Senator Patrick Leahy
Jesse Ventura
als Arkham Asylum Guard
Ralf Moeller
als Arkham Asylum Guard
Doug Hutchison
als Golum
Tobias Jelinek
als Motorcycle Gang Memeber
Greg Lauren
als Motorcycle Gang Member
Dean Cochran
als Motorcycle Gang Member
Coolio
als Banker
Nicky Katt
als Spike
Lucas Berman
als Tough Boy Biker
Uzi Gal
als Cop #1
Howard Velasco
als Cop #2
Bruce Roberts
als Handsome Cop
John Ingle
als Doctor
Azikiwee Anderson
als Ice Thug
Michael Bernardo
als Ice Thug
Steve Blalock
als Ice Thug
Steve Boyles
als Ice Thug
David Cardoza
als Ice Thug
Christopher Caso
als Ice Thug
Mark Chadwick
als Ice Thug
Danny Costa
als Ice Thug
Simon Kim
als Ice Thug
Todd Matthew Grossman
als Ice Thug
Jim Hardy
als Ice Thug
Steven Ito
als Ice Thug
Dennis Keiffer
als Ice Thug
Stephan Desjardins
als Ice Thug
James Kim
als Ice Thug
Dennis Lefevre
als Ice Thug
Jean-Luc Martin
als Ice Thug
Corey Miller
als Ice Thug
Chris C. Mitchell
als Ice Thug
Christopher Nelson
als Ice Thug
Jim Palmer
als Ice Thug
Jeff Podgurski
als Ice Thug
Chris Sayour
als Ice Thug
Don Sinnar
als Ice Thug
Paul Sklar
als Ice Thug
Takis Triggelis
als Ice Thug
Corey Haim
als Biker Gang Member (uncredited)
Greg Bronson
als Party Guest (uncredited)
Spitfire Brown
als Ice Thug (uncredited)
Johnathan Brownlee
als Black Tie (uncredited)
Ryan Allen Carrillo
als Ice Thug (uncredited)
Ellen Dunning
als Party Guest (uncredited)
Eva Ford
als Observatory Reporter (uncredited)
Earnest Hart Jr.
als Ice Thug (uncredited)
Matthew Hurley
als Main Street Musician (uncredited)
Valentina Marie Lomborg
als Waitress (uncredited)
Khristian Lupo
als Ice Thug (uncredited)
Isaac Mayanja
als Frozen Dog Walker (uncredited)
Julie Michaels
als Jane (uncredited)
David Novak
als Senator (uncredited)
Gloria Koehn Straube
als Gotham City Resident (uncredited)
Dick Shawn
als Snow Miser (archive sound) (uncredited)
Robert Powell
als Ice Thug
Deron McBee
als Hockey thug (uncredited)
Lance Brown Sound Designer
Mali Finn Casting
Bob Kane Author
Andrew Adamson Visual Effects Supervisor
Joel Schumacher Director
Akiva Goldsman Author
Peter Macgregor-Scott Producer
Elliot Goldenthal Original Music Composer
Stephen Goldblatt Director of Photography
Mark Stevens Editor
Dennis Virkler Editor
Barbara Ling Production Design
Bob Beher Foley Editor
Michael Uslan Executive Producer
Benjamin Melniker Executive Producer
Matt Sweeney Special Effects Coordinator
Barry H. Waldman Unit Production Manager
Charlie Daboub Assistant Art Director
Robert Turturice Costume Design
Bill Corso Makeup Department Head
Peter MacDonald Second Unit Director
John Dykstra Visual Effects
Emily Schweber Casting Associate
Tony Gardner Animatronic and Prosthetic Effects
William M. Elvin Co-Producer
William M. Elvin First Assistant Director
Dorree Cooper Set Decoration
Geoff Hubbard Art Direction
Richard Holland Supervising Art Director
Christine M. Loss Still Photographer
Gloria D'Alessandro Dialogue Editor
Alex Daniels Stunt Coordinator
Layne Brightwell Set Costumer
Dorothy Baca Costume Supervisor
Troy Porter ADR Mixer
Craig Pinkard Transportation Coordinator
Brad Martin Stunts
Brad Martin Stunt Double
Kelly Berry Set Dressing Buyer
Ve Neill Makeup Artist
Andy Carter Painter
Randy Eriksen Assistant Property Master
Elliot Markman Visual Effects Coordinator
Simon Jayes Additional Camera
Mitchell E. Dauterive Production Supervisor
Mitchell E. Dauterive Associate Producer
Andrew Bernstein Second Assistant Director
Jeannine Jones Post Production Coordinator
Rich Sickler Second Second Assistant Director
David B. Miller Makeup Supervisor
Matt Rose Sculptor
Brad Einhorn Property Master
Hilda Hodges Foley Artist
Carl Fischer Boom Operator
Anthony Milch Sound Editor
Carol Kiefer Art Department Coordinator
Ingrid Ferrin Costume Design
Francie Brown Dialect Coach
Miller Drake Visual Effects Editor
Clayton J. Barber Stunt Double
Ian Hunter Effects Supervisor
Greg John Callas Construction Coordinator
Yolanda Toussieng Key Hair Stylist
David C. Potter Leadman
Laura Sode-Matteson Location Manager
Michael Singer Unit Publicist
Miles Teves Costume Illustrator
Becky Sullivan Supervising Dialogue Editor
Michael Connell Music Editor
Jonathan Sheffer Conductor
Jackie Brady Baugh Production Controller
John Leveque Supervising Sound Editor
Leslie J. Kovacs Gaffer
Carolyn Tapp Foley Recordist
Rolf Fleischmann Assistant Editor
Bobbi Banks ADR Editor
Sean Dever Digital Supervisor
Danny Bramson Music Supervisor
Kevin Andrew Smith Systems Administrators & Support
Mary Jo Lang Foley Mixer
Ellen Somers Head of Production
Paul Aulicino Assistant Sound Editor
Trevor Waterson Production Coordinator
Gary Barnes Utility Stunts
Bobbie Blyle Key Set Production Assistant
Lee Ann Brittenham Hairstylist
Mark Van Loon Steadicam Operator
Petur Hliddal Production Sound Mixer
Domi Piturro 3D Modeller
Ahmed Saker Set Medic
Martin Weight Video Assist Operator
Kevin Abercrombie Stunts
Michael Kory CG Supervisor
Michael Denering Scenic Artist
Carlos Arguello Digital Effects Supervisor
Bruce Babcock Orchestrator
Damon Marcellino Assistant Chief Lighting Technician
Bob Putynkowski Color Timer
Steve De Leon Driver
Brian Shows VFX Artist
Philippe Gluckman Technical Supervisor
Harald Belker Production Illustrator
Joanna Venezky Set Buyer
James M. McEwen Chief Lighting Technician
James R. Bayliss Set Designer
Mo Henry Negative Cutter
Robert Heine Assistant Camera
Tripp Hudson Visual Effects Producer
Craig Ring Lighting Supervisor
Anthony Goldschmidt Title Designer
Vanessa Portillo Extras Casting
Billy Craft Lighting Technician
Barclay Crenshaw Production Assistant
Antonio V. Garrido Dolly Grip
Aldo Antonelli Camera Operator
Dick Johnson Transportation Captain
Andrew George Fink Art Department Assistant
Peter Alvarez Construction Foreman
Susan Miscevich Lead Painter
Dennis Seawright First Assistant Camera
Don McCall Key Grip
Robert Chinello Grip
Kai Blomberg Set Dressing Artist
Damian 'Rocky' Polito Carpenter
Susan Ahulii Craft Service
Brook Mansbridge Propmaker
Bryan Altham Second Unit
Sosh Mirsepassi Software Engineer
John Timothy Botka Stand In
Erin Michelle Hopkins First Assistant Editor
Jan Gould Best Boy Grip
Lowell Crisp Electrician
Jason Hicks Rigging Grip
James W. Kristoff Executive In Charge Of Production
Kimberly Jase Production Accountant
Michael Adkisson Digital Compositors
Timothy Burgard Storyboard Artist
Ariana Lingenfelser Digital Effects Producer
Tony R. Medina Prop Maker
Garnet Baril Special Effects Technician
Michael Key Makeup Designer
Ricky Cuevas Assistant Accountant
Katie Zaslaw First Assistant Accountant
Ron Peterson Additional Second Assistant Camera
Lisa Guerriero Second Assistant Camera
David Romano Payroll Accountant
Francine Lecoultre Textile Artist
Christian Hatfield CG Artist
Michael Luciano Visual Effects Production Manager
Sue Bub Costumer
Scott Houle ADR Recordist
Fred Stafford Supervising ADR Editor
Kenneth Balles Special Effects Assistant
John Haggar Visual Effects Assistant Editor
Brigitte Bourque Visual Effects Compositor
Tim Angulo VFX Director of Photography
Iain Kennedy Visual Effects Production Assistant
Patricia Beckmann CG Animator
Randy Flosi Assistant Location Manager
Tim Donahue Matte Painter
Christopher V. Nelson Technical Advisor






















ikwilfilmskijken © 2021