Bullet to the Head (2013)

Actie, Misdaad, Thriller
Een huurmoordenaar vormt een team met een jonge NYPD rechercheur in een gewaagd onderzoek dat hen van de groezelige achterbuurten van New Orleans naar de machtige top van Washington leidt. Het onwaarschijnlijke duo, bij elkaar gebracht door twee wrede moorden, neemt het op tegen iedereen die hen in de weg staan, en wil koste wat het kost wraak nemen.

Bullet to the Head Film Info

Score: 5.563/10 van 1093 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2013-01-31
Lengte: 92 Minuut / 1:32
Regisseur: Walter Hill
Schrijver: Alessandro Camon
Productie Studios: Dark Castle Entertainment, After Dark Films, IM Global, Automatik Entertainment, Silver Reel, EMJAG Productions, Millar Gough Ink, Headshot Films
Productie Land: Switzerland, United States of America

Bullet to the Head Foto's


Bullet to the Head Trailer


Sylvester Stallone
als James Bonomo
Sung Kang
als Taylor Kwon
Sarah Shahi
als Lisa Bonomo
Adewale Akinnuoye-Agbaje
als Robert Nkomo Morel
Jason Momoa
als Keegan
Christian Slater
als Marcus Baptiste
Jon Seda
als Louis Blanchard
Weronika Rosati
als Lola
Holt McCallany
als Hank Greely
Brian Van Holt
als Ronnie Earl
Dane Rhodes
als Lt. Lebreton
Marcus Lyle Brown
als Detective Towne
Andrew Austin-Peterson
als Crawfish Hollow Band
Robert Cavan Carruth
als Crawfish Hollow Band
Paul Etheredge
als Crawfish Hollow Band
Louis Michot
als Crawfish Hollow Band
Andre Michot
als Crawfish Hollow Band
Lacey Minchew
als Crawfish Hollow Bartender
Dominique DuVernay
als Waitress
Dana Gourrier
als Deputy Coroner
Robert Larriviere
als Forensic Scientist
Don Yesso
als St. Charles Bartender
Douglas M. Griffin
als Baby Jack Lemoyne
Tiffany Reiff
als Tattoo Customer
Jackson Beals
als French Lick Bartender
Donna DuPlantier
als Newscaster
Andrea Frankle
als Masseuse
Teri Wyble
als Belle
Don Theerathada
als Kim
Lin Oeding
als Lee
Milos Milicevic
als Tall Goon
Kara Bowman
als Medic
Sarah Detillier
als Bar Patron (uncredited)
Kage Havok
als Mercenary (uncredited)
Bryan Matthews
als Mercenary (uncredited)
Johnny Otto
als Detective (uncredited)
Darren Sumner
als Mercenary (uncredited)
Dallas West
als Nude Show Girl
Joel Silver Executive Producer
Walter Hill Director
Mary Vernieu Casting
Deepak Nayar Executive Producer
Bob Badami Music Consultant
Dane A. Davis Sound Designer
Jessica Alan Co-Producer
John S. Baker Special Effects Coordinator
Ha Nguyen Costume Design
Kevin King Templeton Producer
Miles Millar Producer
Alfred Gough Producer
Richard Edlund Visual Effects Supervisor
Stuart M. Besser Executive Producer
Stuart M. Besser Unit Production Manager
Venus Kanani Casting
Steve Richards Executive Producer
Christopher J. Kristoff Other
Lloyd Ahern II Director of Photography
Alessandro Camon Screenplay
Stuart Ford Executive Producer
Esteban Cueto Stunt Double
Víctor Quintero Stunt Driver
Courtney Solomon Executive Producer
Allan Zeman Executive Producer
Timothy Alverson Editor
Felipe Savahge Stunts
Alexandra Milchan Producer
Mark Emery Moore Camera Operator
Mark Emery Moore Steadicam Operator
Michael Kelem Aerial Director of Photography
Milos Milicevic First Assistant Director
Cliff Fleming Aerial Coordinator
Cliff Fleming Pilot
Mike Satterfield Best Boy Grip
Eric Norris Stunt Driver
J.J. Perry Stunt Coordinator
J.J. Perry Second Unit Director
James Ryan Stunts
Tim Bell Stunt Driver
David A. Whittaker Sound Effects Editor
Ronn Surels Stunt Double
Jeff Galpin Stunts
Alexis Nolent Graphic Novel
Stanimir Stamatov Stunt Double
Stacy Kelly Makeup Artist
Stacy Kelly Key Makeup Artist
Kristin Lekki Art Department Coordinator
Toby Corbett Production Design
Bobby Ranghelov Executive Producer
Keith Gruchala Camera Operator
Brian Kavanaugh-Jones Executive Producer
J.C. Cantu Casting
Lin Oeding Stunt Double
Kelly Curley Art Direction
Alice Baker Set Decoration
Sam Medina Stunts
Don Theerathada Fight Choreographer
Steven Squillante Executive Producer
Phil Norden Additional Editor
Aaron Auch Co-Producer
Jeffery J. Tufano Camera Operator
Glenn Cote Visual Effects Supervisor
Mark Sawicki Visual Effects
Steve Mazzaro Original Music Composer
Robert LaBonge Second Unit Director of Photography
Oren Hawxhurst Stunts
Christopher T. Welch ADR Supervisor
Luca Kouimelis Script Supervisor
Kenneth Chauvin Set Dresser
Jerry Gilbert ADR Mixer
Danny Le Boyer Stunt Double
Scott H. Eddo Makeup Artist
Scott H. Eddo Makeup Department Head
Virginia Burton Costume Supervisor
Doré Cermak Other
Sarah Forrest Draughtsman
Kent H. Johnson Property Master
Elizabeth Coulon Casting
Jeremiah Hansen Production Secretary
Mike Scherschel Props
Don Lee Visual Effects Supervisor
Kim Lee Visual Effects Producer
William Burck Prop Maker
Troy Robinson Stunts
Tom Ozanich Sound Re-Recording Mixer
Jeffrey A. Humphreys Boom Operator
Frank Masi Still Photographer
Brian Oerly Stunt Double
Freddie Poole Stunts
Will Kaplan Music Editor
Sean Finnegan Gaffer
Sean Finnegan Chief Lighting Technician
Dena Matranga Set Costumer
Stanton Barrett Stunt Driver
Remi Tournois Camera Operator
Gregory D. Liegey Visual Effects Supervisor
Pete Romano Underwater Director of Photography
Mark Dornfeld Visual Effects Supervisor
Mark Larry Supervising Sound Editor
Helena Packer Visual Effects Supervisor
Peter J. Silbermann Unit Publicist
Doug Dovichi Transportation Coordinator
Mary Frances Eglin Script Supervisor
Batou Chandler Location Manager
Batou Chandler First Assistant Director
Stephanie Flack Dialogue Editor
Nathan Tape Electrician
Darin McCormick-Millett Visual Effects Producer
Deborah Muscarello Picture Car Coordinator
Nicole Venables Hairstylist
Nicole Venables Hair Department Head
Melizah Anguiano Wheat Key Hair Stylist
Anthony Rossi III Production Supervisor
Anthony Rossi III Production Coordinator
Charles Rapp Production Supervisor
Joe McCusker Construction Coordinator
Victoria St. Pierre Scenic Artist
Carl Mastio Greensman
Michael Arena Greensman
Terry Rodman Sound Re-Recording Mixer
Sam Bollinger Visual Effects Editor
Sam Bollinger Title Designer
Danny Braet Visual Effects Supervisor
Phillip Feiner Visual Effects Supervisor
Lubo Hristov Visual Effects Supervisor
Jack Lilburn Visual Effects Producer
Paulina Kuszta Visual Effects Producer
Noon Orsatti Stunt Coordinator
Scott Zuchowski Best Boy Electric
Frank Avanzo Set Costumer
Adam Ohl Digital Intermediate Producer
Charles M. Barsamian Thanks
Kristopher Weaver Electrician
Erik Kaufmann Online Editor
Ryan Young Boom Operator
Bob Dohrmann Unit Production Manager
Bob Dohrmann Co-Producer
Nito Larioza Stunts
Matthew W. Kielkopf First Assistant Sound Editor
Jen Wasson Costumer
Robert 'Rock' Galotti Property Master
Robert 'Rock' Galotti Armorer
Kamen Jordanov 3D Artist
Nick Epper Stunt Double
Kortney Manns Stunts
Dave Kelsey Set Designer
Holly O'Quin Stunt Driver
Eric Salas Stunts
Eric Stratemeier Stunts
Patrick Barnes Techno Crane Operator
Josh Nobles Best Boy Electric
Giselle Spence Seamstress
Bailey Conway Production Executive
Trace Cheramie Stunts
Nick White Post Production Coordinator
Jay Weigel Music Consultant
Frances Jacques-LeCompte Tailor
Andy Ross Music Supervisor
Sidney J. Lambert Set Dresser
Lee Orloff Sound Mixer
Eli Jarra Digital Compositor
Scott Wilder Stunts
Rodney French Dolly Grip
Billy Theriot ADR Mixer
Chip Carey Rigging Gaffer
Chris Jones Grip
Jim Hillin Digital Compositor
Tom O'Connell Stunts
Eric VanArsdale Stunts
Mike Wilson Stunts
Mike Wilson Stunt Double
Mark Chavarria Stunts
Jamie Baxter Digital Supervisor
Matt J. Thompson Stunt Driver
James Trapper McEvoy Key Rigging Grip
Joe Nin Williams Stunts
Chris Strong Best Boy Grip
David Jobe Foley Mixer
Joe Cassano Dolly Grip
Jimi Ryan Key Grip
Brandon Hemmerling Casting Associate
Joe Sökmen Rigging Grip
Ross Newton CG Supervisor
Tom Cohan Stunts
Justin Wright Electrician
Lesley D. Wickham Ager/Dyer
Jared Wilcox Electrician
Michael Charbonnet First Assistant Camera
Gerald Autin Grip
Luke Cauthern Dolly Grip
Jeff Hinds Props
John R.C. Davis Visual Effects Production Manager
Brouke Franklin First Assistant Camera
Gary Kelso Dolly Grip
Stephen Early Camera Loader
Jonathan Robinson Second Assistant Camera
Wendy Talazac Extras Casting
William D. Harrison Pyrotechnician
Trevor Tufano Second Assistant Camera
Donita Sather Additional Hairstylist
Audrey A. Johnson Assistant Property Master
James Doh Storyboard Artist
David C. Edwards Second Assistant Camera
Jacob Sauerbrey Electrician
Rachel Perlis Grip
Barry Williamson Grip
Chad Naremore Grip
Carter Lee Garrett Electrician
Steve Zeiger Electrician
Toni Weick Second Assistant Camera
Michi Tomimatsu Costumer
Laura E. Little Key Costumer
Danny Yount Title Designer
Scott Hillman Techno Crane Operator
Robert Baird First Assistant Camera
Heather La Kor Set Dresser
Alexander Lasseigne III Set Dresser
Nick Spetsiotis Marine Coordinator
Benton Collinsworth Set Production Assistant
Maxine Gervais Digital Intermediate Colorist
Chelsea Kammeyer Visual Effects Coordinator
Eric Ledet Sound Mixer
Brian Magerkurth Sound Mix Technician
Jon Tenholder Rigging Grip
Chris J. Fanguy Stunt Driver
Paul B. Uddo Second Unit First Assistant Director
Larron Rome Julian Assistant Camera
Paul Pitalo Set Dresser
Michael A. Johnson Leadman
Jade Maggio Grip
Nezben Deason Grip
Mark Toups Grip
Robert Zas Grip
Jacob Borck Rigging Grip
Art Villasenor Techno Crane Operator
Samuel Kemp Rigging Grip
Michelle Lacayo Set Dresser
Mike Grace Electrician
Jason Augustin Electrician
Nick Nicolay Rigging Grip
Christopher Leach Carpenter
Lara Graffunder Construction Buyer
Allison Hilder Painter
Camile Kelsey Painter
Kristen A. Taylor Set Dresser
Aaron Zeller Utility Sound
Candi Lei Casting Assistant
Henrietta Tiefenthaler Music Supervisor
Samuel M. Dabbs Digital Compositor
Adam Zepeda Digital Supervisor
Jayne Feiner Visual Effects Coordinator
Stanimir Milev Visual Effects Producer
Rip Russell First Assistant Accountant
Michael Grigsby Production Accountant
Ashley T. Farrell Set Production Assistant
Samuel Foster Set Production Assistant
Kathryn Malm Set Production Assistant
Kelli Bingham Travel Coordinator
Jason Prowell Electrician
Ned Blouin Rigging Grip
Mehtap Salih Stunt Double
David Mueller Stunt Double
Ayhan Tongadur Stunts
Alec Rayne Stunts
Corbett "Cory" Flemming Aerial Coordinator
Jose de Leon Camera Technician
Grahme Perez Set Decoration Buyer
Michael G. Tveten Set Dresser
Nicole Larranche Graphic Designer
Colin Wilson Graphic Novel
Dustin W. Logan Video Assist Operator
Derek Ustruck Video Assist Operator
Michael Carey Post Production Assistant
Chris A. Trosclair Other
Albert R. Ferreira Rigging Gaffer
Antonio Sansovich Electrician
Henry "Paco" Guzman Electrician
Jarvis "Navajo" Lansing Rigging Grip






















ikwilfilmskijken © 2023