Pedro Pascal als Clint | |
Ben Mendelsohn als The Guy | |
Jay Ellis als Sleepy Floyd | |
Jack Champion als Lucid | |
Angus Cloud als Travis | |
Dominique Thorne als Barbie | |
Keir Gilchrist als Josh | |
Normani als Entice | |
Marteen als Joey | |
Dan Marotte als Troy | |
Stephanie Heiner | |
Mike Infante | |
Natalia Dominguez als Grace | |
Ji-young Yoo als Tina | |
Sedrick Cabrera | |
D'Angelo Mixon | |
Yong Kim | |
James Coker | |
Michelle Farrah Huang | |
Keir Gilchrist | |
Jordan Gomes | |
Too $hort | |
Tim Armstrong | |
Marshawn Lynch | |
Tom Hanks |
Anna Boden | Director |
Ryan Fleck | Director |
Anna Boden | Writer |
Ryan Fleck | Writer |
Anna Boden | Producer |
Ryan Fleck | Producer |
Poppy Hanks | Producer |
James Lopez | Executive Producer |
Charles D. King | Executive Producer |
Too $hort | Executive Producer |
Raphael Saadiq | Music Supervisor |
Nina Henninger | Casting |
Cindy Tolan | Casting |
Jac Fitzgerald | Director of Photography |
Patti Podesta | Production Design |
Robert Komatsu | Editor |
Ron Yuan | Second Unit Director |
Ron Yuan | Action Director |
Ron Yuan | Stunt Coordinator |
Neishea Lemle | Costume Designer |
Patti Podesta | Production Designer |
David F. Weintraub | Executive Producer |
Susan Alegria | Art Direction |
Karen Agresti | Set Decoration |
Myron Hoffert | First Assistant Director |
Sarah Coy | Makeup Artist |
Renelle Cullors | Hairstylist |
Debra Denson | Makeup Department Head |
Salma Gongora | Hairstylist |
Nancy Nieves | Key Hair Stylist |
Annalizay Saavedra | Hairstylist |
Erica Villanueva | Hairstylist |
Walter Welsh | Makeup Artist |
Tracie Williams | Hairstylist |
Loren Hoselton | Set Dresser |
Emily Okun | Set Dresser |
Chad Owens | Set Designer |
Jeni Ryan | Set Decoration Buyer |
Joel Waldrep | Assistant Art Director |
Christian T. Cooke | Sound Re-Recording Mixer |
Fraser Gee | Foley Artist |
Dustin Harris | Supervising Sound Editor |
Scott Kinzey | Sound Mixer |
Kirk Lynds | Sound Re-Recording Mixer |
Craig MacLellan | Sound Effects Editor |
Trino Madriz | ADR Mixer |
Daniel Moctezuma | Foley Recordist |
Nathan Robitaille | Supervising Sound Editor |
Ron Griffin | Special Effects Technician |
Christian Haas | Special Effects Technician |
Geoff Heron | Special Effects Technician |
Matt Heron | Special Effects Coordinator |
David Little | Special Effects Technician |
I.J. Van Perre | Special Effects Technician |
Ömer Faruk Berker | VFX Artist |
Isin Isinkiz | VFX Artist |
Rian Danielle Johnson | Visual Effects Supervisor |
Serkan Semiz | Visual Effects Producer |
Serkan Semiz | Visual Effects Supervisor |
Glenn Davy | Stunts |
Megan Taylor Miller | Stunts |
James Newman | Fight Choreographer |
Victor Plajas | Stunt Double |
PeiPei Alena Yuan | Stunt Double |
Justin Aulday | Grip |
Gabriel Blain | Grip |
Steve Condiotti | Second Unit Director of Photography |
Ross Coscia | Steadicam Operator |
Kenneth D. Emanuele | Grip |
Siraj Fowler | Grip |
Nik Wendelsdorf | Grip |
Anya Zebroski | Set Costumer |
Rachel Dagdagan | Set Costumer |
Valerie Emmi | Costume Supervisor |
Angus Cloud | In Memory Of |