Kick-Ass 2 (2013)

Actie, Avontuur, Misdaad
Hit Girl en Kick-Ass proberen een normaal leven te leiden als de tieners Mindy en Dave. Met de diploma-uitreiking om de hoek besluit Dave samen met Mindy het eerste superheldenteam ter wereld op te richten. Echter, wanneer Mindy betrapt wordt wanneer ze wil wegglippen om Hit Girl te worden moet ze stoppen – en de afschrikwekkende wereld van gemene meisjes op de middelbare school alleen confronteren. Dave sluit zich hierop aan bij Justice Forever, een groep gemaskerde kruisvaarders onder leiding van de ex-maffioso Kolonel Stars and Stripes.

Kick-Ass 2 Film Info

Score: 6.4/10 van 5988 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2013-07-17
Lengte: 103 Minuut / 1:43
Regisseur: Jeff Wadlow
Schrijver: Jeff Wadlow
Productie Studios: Marv, Universal Pictures, dentsu, Plan B Entertainment
Productie Land: United Kingdom, United States of America


Kick-Ass 2 Trailer


Aaron Taylor-Johnson
als Dave Lizewski / Kick-Ass
Chloë Grace Moretz
als Mindy Macready / Hit-Girl
Christopher Mintz-Plasse
als Chris D'Amico / The Motherfucker
Lyndsy Fonseca
als Katie Deauxma
Jim Carrey
als Sal Bertolinni / Colonel Stars and Stripes
Iain Glen
als Uncle Ralph
Clark Duke
als Marty Eisenberg / Battle Guy
Lindy Booth
als Miranda Swedlow / Night Bitch
Garrett M. Brown
als James Lizewski
Morris Chestnut
als Detective Marcus Williams
Donald Faison
als Doctor Gravity
John Leguizamo
als Javier
Augustus Prew
als Todd Haynes / Ass Kicker
Robert Emms
als Insect Man
Monica Dolan
als Tommy's Mum
Steven Mackintosh
als Tommy's Dad
Andy Nyman
als The Tumor
Daniel Kaluuya
als Black Death
Tom Wu
als Genghis Carnage
Olga Kurkulina
als Katarina Dombrovski / Mother Russia
Yancy Butler
als Angie D'Amico
Claudia Lee
als Brooke
Ella Purnell
als Dolce
Tanyaradzwa Fear
als Harlow
Benedict Wong
als Mr. Kim
Sophie Wu
als Erika Cho
Amy Anzel
als Mrs. Zane
Matt Steinberg
als Mr. Radical
Trenyce
als Coach Podell
Angelica Jopling
als Lois
Enzo Cilenti
als Lou
Wesley Morgan
als Simon
Dimitri Vantis
als Tony
Stewart Scudamore
als Eyal
Tom Benedict Knight
als Alley Hood
Mary Kitchen
als News Reporter
Charlie Clapham
als Goth Kid
Katrina Durden
als Red Fang
Anthony J. Mifsud
als Convict #1
Trevor Allan Davies
als Old Man
Adam Bond
als Funeral Cop
Paul Raposo
als Guido #1
David Vena
als Guido #2
Chris Chan
als Store Clerk
Chuck Liddell
als Chuck Liddell
King Lau
als Chinese Bouncer
Chantelle Chung
als Chinese Hooker
Eben Young
als News Reader
John Bregar
als Mother Russia Cop
Christopher Cordell
als Mother Russia Cop
Mike Chute
als Mother Russia Cop
Shane Daly
als Mother Russia Cop
Kevan Kase
als Mother Russia Cop
Martin Roach
als Mother Russia Cop
John Schwab
als Detective
Todd Boyce
als Chief of Police
Jesse Camacho
als Onlooker
Rob Archer
als Convict #2
Jamie Andrew Cutler
als Goggles
Sia Alipour
als BloodSpike (uncredited)
Bhanu Alley
als Sleazy Japanese Businessman (uncredited)
Lee Asquith-Coe
als Officer Barnhart (uncredited)
Richard Bradshaw
als Cop #3 (uncredited)
Samantha Coughlan
als Apocalypse Meow (uncredited)
Ellis Crewe-Candy
als Pimp Daddy (uncredited)
Leigh Dent
als Passerby (uncredited)
Katrina Durden
als Red Fang (uncredited)
Sophie Ellis
als Mean Girl (uncredited)
James Embree
als Cop #1 (uncredited)
Cynthia Garbutt
als Epilogue Nurse (uncredited)
David Golt
als Homeless Man in Soup Kitchen (uncredited)
Howard Green
als Arresting Officer #2 (uncredited)
Jenny Jacoya
als Firefox (uncredited)
Ethan J. Knight
als SWAT Commander Lee Renolds (uncredited)
Liam Logan
als Police Lieutenant S.W.A.T. Team (uncredited)
Matthew David McCarthy
als NYPD Cop Sergeant Ellis (uncredited)
Vander McLeod
als New York Cop (uncredited)
Allistair McNab
als TMC (uncredited)
Katherine Moran
als Jock Girlfriend (uncredited)
Stuart Mulcaster
als NYPD (uncredited)
John E O'Grady
als Rocket Man (uncredited)
Amanda Piery
als Moon Bird (uncredited)
Alexis Rodney
als Skinny (uncredited)
Bailey Ryan
als Hot Nerd Girl (uncredited)
Wolf Ryman
als Guido (uncredited)
Shane Salter
als NYPD Cop in Alley (uncredited)
Parker Sawyers
als Blast Hammer (uncredited)
Linus Scheithauer
als Thunderwasp (uncredited)
Tom Swacha
als Bad Ass Warrior (uncredited)
Leon Symnz
als Justice Forever (uncredited)
Winson Ting
als Chinese Gang Member (uncredited)
Arran Topham
als Cop #2 (uncredited)
Baxter Westby
als Homeless Boy (uncredited)
Daniel Aiken
als Arresting Officer #72 (uncredited)
Mark Millar Author
John Romita Jr. Author
Jeff Wadlow Screenplay
Jeff Wadlow Director
Tim Maurice-Jones Director of Photography
Tarquin Pack Producer
Russell De Rozario Production Design
David Reid Producer
Henry Jackman Original Music Composer
Adam Bohling Producer
Matthew Vaughn Producer
Eddie Hamilton Editor
Matthew Margeson Original Music Composer
Bill Corso Makeup Artist
Brad Pitt Producer
Sarah Campbell Second Assistant Director
Andrew Shea First Assistant Director
Timothy Martin Set Production Assistant
Joe Howard Art Direction
Buddie Wilkinson Standby Property Master
Jack Longmate Special Effects Assistant
Sam Conway Special Effects Supervisor
Trevor Duke-Moretz Executive Producer
Pierre Lagrange Executive Producer
Leonie Mansfield Associate Producer
Leonie Mansfield Co-Producer
Stephen Marks Executive Producer
Mark Millar Executive Producer
John Romita Jr. Executive Producer
Claudia Schiffer Executive Producer
Reg Poerscout-Edgerton Casting
Aleksandra Marinkovich Art Direction
Sophie Newman Set Decoration
Sammy Sheldon Costume Design
Jenny Arbour Key Hair Stylist
Emmy Beech Assistant Makeup Artist
Emmy Beech Assistant Hairstylist
Nathaniel De'Lineadeus Prosthetic Designer
Lynn Doron Assistant Hairstylist
David Dupuis Makeup Artist
Fae Hammond Hair Designer
Fae Hammond Makeup Designer
Chris Lyons Special Effects Makeup Artist
Lisa Martin Makeup Artist
Roo Maurice Makeup & Hair
Siân Miller Hairstylist
Gemma Richards Makeup & Hair
Rachael Speke Makeup & Hair
Natalie Wickens Prosthetics
Adam Bohling Unit Production Manager
D.J. Carson Unit Production Manager
Iain Mackenzie Post Production Supervisor
Iain Mackenzie Production Manager
Michael McDermott Unit Manager
David Reid Unit Production Manager
Yari Azzopardi Third Assistant Director
Taylor Bateman Assistant Director Trainee
Neille Brockie Third Assistant Director
Kate Dunn Third Assistant Director
Laura Jackson Third Assistant Director
Timur Karamolla Third Assistant Director
James R. Kipping Third Assistant Director
Phoebe Vale Markham Third Assistant Director
Barrie McCulloch First Assistant Director
Tom Mulberge Second Assistant Director
Charlie Reed Second Assistant Director
David Reid Second Unit Director
Tom Reynolds Third Assistant Director
Vaughn Stein Third Assistant Director
Bob Warwick Second Unit First Assistant Director
Tom White First Assistant Director
Christopher Arnold Props
Maria Chryssikos Assistant Set Decoration
Gary Dempsey Painter
James Enright Prop Maker
Francesco Fabiani Sculptor
Teri Fairhurst Draughtsman
Kim Frederiksen Concept Artist
Jack Garwood Dressing Prop
Gavin Grant Props
Kevin Harris Carpenter
Jane Harwood Assistant Art Director
Paul Hearn Props
Paul Hearn Set Dresser
Nathan Holt Dressing Prop
Elis Y. Lam Assistant Art Director
Andrea Leanza Sculptor
Naomi Moore Art Department Coordinator
Philip O'Connell Props
Tom O'Neill Carpenter
Deniz Rakhmanova Painter
Tilly Scandrett Standby Art Director
John Schoonraad Prosthetics
John Schoonraad Special Effects
Tristan Schoonraad Prosthetic Supervisor
Dominic Sikking Graphic Designer
Sophie Tarver Prop Maker
Katy Thatcher Second Assistant Art Director
Toby Wagner Dressing Prop
Damian Léon Watts Art Department Assistant
Candice White Art Department Assistant
Peter Wignall Storyboard Artist
Harley Wilkinson Set Dresser
Jamie Wilkinson Property Master
Lucie Bourgeau Property Buyer
Rut Villamagna Props
Tyler Bender Sound
Nikita Budash Sound Editor
Nikita Budash Sound Recordist
Chris Burdon Sound Re-Recording Mixer
Peter Burgis Foley Artist
Paul Carter Sound Designer
Matthew Collinge Sound Supervisor
Matthew Collinge Sound Re-Recording Mixer
Mark DeSimone ADR Mixer
Simon Diggins ADR Mixer
Mitch Dorf ADR Mixer
Angelina Faulkner Sound Editor
Arthur Fenn First Assistant Sound Editor
Glen Gathard Foley Mixer
James Gibb Second Assistant Sound
John Hayes Production Sound Mixer
Simon Hayes Production Sound Mixer
James Hyde ADR Recordist
Ben Jeffes Sound Assistant
Robin Johnson First Assistant Sound Editor
Shawn M. Kirkby Cableman
Kyle D. Krajewski ADR Recordist
Wayne Lemmer Sound Designer
Michael Maroussas Dialogue Editor
Michael Miller ADR Mixer
Becki Ponting Dialogue Editor
Rob Prynne Sound Designer
Andrew Rowe Boom Operator
Paul Schwartz Boom Operator
Danny Sheehan Supervising Sound Editor
Timothy Siddall Sound Mix Technician
Caroline Singh Sound Assistant
Jason Swanscott Foley Artist
Mike Tehrani ADR Recordist
Dylan Voigt Boom Operator
Ian Voigt Production Sound Mixer
Christopher Cleator ADR Mixer
Duncan Craig Sound Assistant
Evan J. Haley Sound Designer
Jennifer Groves Special Effects Assistant
Curtis Iggulden Special Effects Technician
Laird McMurray Special Effects Coordinator
Nick Smith Special Effects Technician
Ian C. Sweeney Special Effects Technician
Alastair Vardy Special Effects Technician
Stephen Wallace Special Effects Supervisor
Susan Paley Abramson Casting
Vanessa Baker ADR Voice Casting
John Buchan Casting
Emma Callinan Casting Assistant
Donna Dupere Extras Casting
Justine Hempe Casting
Lillie Jeffrey Casting Assistant
Jason Knight Casting
Nancy Perna Casting Assistant
Amey René Casting Associate
Viveene Campbell Costume Assistant
Sally Coop Costumer
Bruno de Santa Key Costumer
Becky Johnson Costumer
Samantha Langridge Costume Assistant
Penny McDonald Costume Assistant
Stephanie Paul Dresser
Richard Sale Assistant Costume Designer
Kate Walling Costume Assistant
Nicole Young Costume Supervisor
Riccardo Bacigalupo First Assistant Editor
Tim Drewett Digital Intermediate Editor
Ben Mills First Assistant Editor
Gareth Parry Online Editor
Jateen Patel Digital Intermediate Editor
Kyle Gregory Sanderson Assistant Editor
Katie Shahrokh Digital Intermediate Producer
Michelle Szemberg First Assistant Editor
Jamie Welsh Digital Intermediate Editor
Andrew Michael Buckley Location Manager
Jared Burton Location Production Assistant
Jake Chilcott Location Assistant
Louis Cooper Robinson Location Scout
Callum Harrison Location Assistant
Fred Kamping Location Manager
Mark McFadden Assistant Location Manager
Jeffery Pong Assistant Location Manager
Trevor Tuminski Location Production Assistant
Jessica Woodland Location Assistant
Alex Belcher Additional Music
Tony Blondal Orchestrator
Richard Bronskill Orchestrator
Al Clay Scoring Mixer
Stephen Coleman Orchestrator
Tim Davies Orchestrator
Jack Dolman Supervising Music Editor
Sean Fernald Music Consultant
Ian Neil Music Supervisor
Will Quiney Music Supervisor
Jason Soudah Additional Music
Andrew Synowiec Musician
Catherine Wilson Music Editor
Dean Dodds Script Supervisor
Laura Miles Script Supervisor
Lucy Ward Script Supervisor
Mark Beeton Transportation Captain
Jason Leeking Transportation Co-Captain
Pip Ayers Epk Producer
Karen Bicknell Payroll Accountant
Scott Bredengerd Production Coordinator
Matt Brothers Floor Runner
Karl Caffrey Post Production Coordinator
Matt Curtis Title Designer
Robin Jiro Hall Production Assistant
R. Emerson John Script Supervisor
Craig Luck Floor Runner
Vair Macphee Production Coordinator
Eve Swannell Production Coordinator
Wojciech Baginski VFX Artist
Tom Balogh VFX Editor
Moti Biran Digital Compositor
André Bittencourt Digital Compositor
Magno Borgo Visual Effects Supervisor
Huseyin Caner Visual Effects Supervisor
Martin Chamney Visual Effects Supervisor
Sandra Chocholska Digital Compositor
Sam Churchill VFX Artist
Ivan Cipriani Digital Compositor
Oliver Cubbage VFX Artist
Gavin Digby Sequence Lead
Harriet Donnington Executive Visual Effects Producer
Nick Dunn Digital Compositor
Saeed Faridzadeh Digital Compositor
Riccardo Gambi Compositing Lead
Rob Geddes VFX Artist
Stefan Gerstheimer CG Supervisor
Eduardo Gonçalves VFX Artist
David Hackenburg VFX Artist
Nic Hatch Executive Visual Effects Producer
Jeremy Hey Digital Compositor
Jack Hughes Digital Compositor
Dave Isern VFX Director of Photography
Gilbert James Visual Effects Producer
Matt Kasmir Digital Compositor
Lisa Kelly Visual Effects Producer
Marc Knapton Visual Effects Coordinator
Matheus Lacava Digital Compositor
Nicholas Lambert VFX Artist
Charlotte Larive Digital Compositor
Hugh Macdonald Visual Effects Supervisor
Steve Madsen Pipeline Technical Director
Gus Martinez Digital Compositor
Gus Martinez Digital Effects Supervisor
Adam Miels Pipeline Technical Director
Jim Parsons Digital Compositor
James Pina VFX Artist
Simon-Pierre Puech Digital Compositor
Sonny Pye Digital Compositor
Adam Rowland Sequence Lead
Gustavo Schiapim VFX Artist
Asa Shoul Digital Colorist
Holly Louise Smith Rotoscoping Artist
Shaun Tillery Executive Visual Effects Producer
Gert Van Dermeersch Digital Compositor
Giuliano Dionisio Vigano Sequence Lead
Kim Wiseman VFX Artist
Kristopher Wright Visual Effects Producer
Adam Basil Stunts
Lloyd Bass Stunts
Ashley Beck Utility Stunts
Leigh Bianco Stunts
Richard Bradshaw Stunts
Chloé Bruce Stunts
Marvin Campbell Stunts
Annabel Canaven Stunts
Stephanie Carey Stunts
Tony Christian Stunts
Mike Chute Stunts
Christopher Cordell Stunts
Bernadette Couture Stunts
James Cox Stunts
Talila Craig Stunt Double
Ben Dimmock Stunts
Wayne Donner Stunts
James Embree Stunt Double
Danny Euston Stunts
Pete Ford Stunts
Gary Fry Stunts
Andy Godbold Stunts
Nic Goodey Stunts
Nora Henderson Stunt Coordinator
Rob Ho Stunts
Gary Hoptrough Stunts
Paul Howell Stunts
Michael John-Lewis Stunt Double
Brent Jones Stunts
Jamie Jones Stunts
Kevan Kase Stunts
George Kirby Stunts
Mike Lambert Fight Choreographer
Mike Lambert Stunts
Derek Lea Stunts
Maurice Lee Stunts
Stéphane Lefebvre Stunts
Gina Limbrick Stunt Double
Angelica Lisk-Hann Stunt Coordinator
Darren Marsman Stunts
Chelsea Mather Stunt Double
Belinda McGinley Stunts
Casey Michaels Stunts
Regan Moore Stunts
David Newton Stunts
Ray Nicholas Stunts
Brian Nickels Stunts
James O'Donnell Stunt Coordinator
Ian Pead Stunts
Buster Reeves Stunt Coordinator
Tom Rodgers Stunts
Maxime Savaria Stunts
Marcus Shakesheff Stunts
Matt Sherren Stunts
Laurie Singer Stunt Double
Manny Siverio Stunt Coordinator
Mark Slaughter Stunts
Mark Stanton-Kelly Stunt Double
Helen Steinway Bailey Stunts
Matthew Stirling Stunts
Melissa R. Stubbs Stunts
Arran Topham Utility Stunts
Chuen Tsou Stunts
Ian van Temperley Stunts
Daniel Vernan Stunts
Calvin Warrington-Heasman Stunts
Reg Wayment Stunts
Leonard Woodcock Stunts
Llyang Yang Stunts
Lewis Young Stunts
Kirsty-Marie Day Stunt Double
Jason Ludwig Stunts
Aaron Ly Stunts
David Baker Lighting Technician
Alex Bender Second Assistant Camera
Adam Biggs Additional Director of Photography
Jeffrey Cassidy Video Assist Operator
Chris Cavanagh Video Assist Operator
Angela Chao Second Assistant "A" Camera
Barney Coates Second Assistant Camera
Martin Conway Best Boy Electric
Charley Cox Electrician
Bradley Crosbie "B" Camera Operator
Ash Daniyan Digital Imaging Technician
Curtis Dickie Grip
Tom Dixon Digital Imaging Technician
Charlie Euston Electrician
Alex Finlayson Camera Trainee
Michael Flax Video Assist Operator
Bill Franks Second Assistant "C" Camera
Tash Gamper Assistant Camera
Merritt Gold First Assistant "B" Camera
Russell Greenhalgh Lighting Technician
Danny Griffiths Best Boy Electric
Greg Haddow Lighting Technician
Tristan Haley First Assistant Camera
Phill Hardy Second Assistant "A" Camera
Adam Hickman Electrician
David Holliday Grip
Alex Leung Second Assistant "B" Camera
Adrian Mackay Electrician
Ari Magder First Assistant "B" Camera
Jake Marcuson First Assistant Camera
Danny McGee Electrician
Malcolm McLean "B" Camera Operator
Keith Murphy "A" Camera Operator
Keith Murphy Steadicam Operator
David Orton First Assistant "C" Camera
Marcus Paletta Grip
David Penfold Camera Operator
David Penfold First Assistant Camera
Chirayouth Jim Saysana First Assistant "A" Camera
Daniel Smith Still Photographer
Tom Starnes Gaffer
Pat Sweeney Gaffer
Michael Wacker Best Boy Grip
Jon Webb First Assistant Camera
Frankie Webster Rigging Supervisor
Ben Whaley Digital Imaging Technician
Phil Whitfield Rigging Gaffer
Ken Wiebe Electrician
Peter Wignall "A" Camera Operator
Peter Wignall Second Unit Director of Photography
Peter Wignall Steadicam Operator
Terry Williams Key Grip
Steve Winter Aerial Camera
Charlie Wyldeck-Flowers Assistant Grip
Sparky Tehnsuko Floor Runner
Abigail Hard Stunt Double






















ikwilfilmskijken © 2024