Men in Black 3 (2012)

Actie, Komedie, Sciencefiction
In zijn vijftien jaar bij de Men in Black heeft J heel wat onverklaarbare dingen gezien, maar niets of niemand slaat hem met zoveel verstomming als zijn norse, terughoudende partner. Wanneer het leven van K en het lot van de planeet op het spel staan, zal Agent J terug in de tijd moeten reizen om de dingen recht te zetten. J ontdekt dat het universum geheimen herbergt waarover K hem nooit verteld heeft - geheimen die zich zullen openbaren als hij samen met de jonge Agent K zijn partner, het agentschap, en de toekomst van de mensheid probeert te redden.

Men in Black 3 Film Info

Score: 6.5/10 van 9909 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2012-05-23
Lengte: 103 Minuut / 1:43
Regisseur: Barry Sonnenfeld
Schrijver: Etan Cohen
Productie Studios: Columbia Pictures, Hemisphere Media Capital, Amblin Entertainment, Parkes+MacDonald Image Nation, Imagenation Abu Dhabi FZ
Productie Land: United Arab Emirates, United States of America


Men in Black 3 Trailer


Will Smith
als Agent J
Tommy Lee Jones
als Agent K
Josh Brolin
als Young Agent K
Jemaine Clement
als Boris The Animal
Emma Thompson
als Agent O
Michael Stuhlbarg
als Griffin
Mike Colter
als Colonel
Nicole Scherzinger
als Boris's Girlfriend
Michael Chernus
als Jeffrey Price
Alice Eve
als Young Agent O
David Rasche
als Agent X
Keone Young
als Mr. Wu
Bill Hader
als Andy Warhol
Cayen Martin
als Colonel's Son
Clarke Thorell
als Prison Guard #1
Adam Mucci
als Prison Guard #2
Tom McComas
als Prison Guard #3
Douglas Crosby
als Prison Guard #4
Woodie King Jr.
als 2012 MIB HQ Guard
Jack O'Connell
als 1969 MIB HQ Guard
Tobias Segal
als 1969 MIB Agent #1
Jon Shaver
als 1969 MIB Agent #2
Gerritt Vandermeer
als 1969 MIB Agent #3
Alexandra O'Hara
als Mom
Violet O'Hara
als Little Chocolate Milk Girl
Valence Thomas
als Coney Island Hippie
Chloe Sonnenfeld
als Coney Island Flower Child
Lanny Flaherty
als Obadiah Price
Jonathan O'Hara
als MIB Desk Agent
Rick Baker
als Brain Alien
Joseph D'Onofrio
als New York Mets Fan #1
Joseph R. Gannascoli
als New York Mets Fan #2
Katy Frame
als Diner Waitress
Kevin Townley
als Funky 60's Dude
Stephen Brian Jones
als Guru
Tyler Johnson
als Muscle Boy at Happening
Kati Rediger
als Muscle Boy's Girlfriend at Happening
Victor Joel Ortiz
als Air Force MP #1
Charlie Barnett
als Air Force MP #2
Ian Blackman
als Car Theft Victim
Jeremy Beiler
als Hotel Doorman
Liliane Klein
als Screaming Lady on Ferris Wheel
Britt Chandler Johnson
als Detained Teenage Alien
Jared Johnston
als Neil Armstrong
Ken Arnold
als Buzz Aldrin
Jonathan Drew
als Michael Collins
Joel Brady
als 1969 Man in Elevator
David Pittu
als Roman The Fabulist
Lenny Venito
als Bowling Ball Head
Anthony J. Gallo
als Four-Armed Alien
James Martin Kelly
als 1969 NYPD Cop #1
Will McLaughlin
als 1969 NYPD Cop #2
Kimmy Suzuki
als Mr. Wu's Bartender
Kirk Larsen
als Dead Zed
Rebecca Glasscock
als Transvestite at Happening
Barry Sonnenfeld
als Husband Watching Launch
Susan Ringo
als Wife Watching Launch
Stephanie Ellis
als Young Wife #1 Watching Launch
Ben Mac Brown
als Young Husband #1 Watching Launch
Amy Erwitt
als Young Wife #2 Watching Launch
Brad Abrell
als Worm (voice)
Tim Blaney
als Worm (voice)
Thom Fountain
als Worm (voice)
Carl J. Johnson
als Worm (voice)
Will Arnett
als Agent AA (uncredited)
Jada Pinkett Smith
als Party Guest (uncredited)
Tony Shalhoub
als 1969 Newsstand Vendor (uncredited)
Alex Ziwak
als Prisoner (uncredited)
Jason Liles
als Feelers / Colussus (uncredited)
Jesse Ridgway
als Pedestrian (uncredited)
Justin Bieber
als Alien on TV Monitors (uncredited)
Erin Lindsey Krom
als Headquarters Secretary (uncredited)
Tim Burton
als Alien on TV Monitors (uncredited)
Eha Urbsalu
als 1969 MIB Secretary #1 (uncredited)
Rip Torn
als Large-Headed Alien at Funeral (uncredited)
Howard Stern
als 1969 Man in MIB HQ (uncredited)
Alpheus Merchant
als MIB Guard (uncredited)
Steven Spielberg Executive Producer
Danny Elfman Original Music Composer
Bill Abbott Music Editor
Ellen Chenoweth Casting
Walter F. Parkes Producer
Bo Welch Production Design
Barry Sonnenfeld Director
Bill Pope Director of Photography
Wayne Wahrman Editor
Laurie MacDonald Producer
Lowell Cunningham Comic Book
Mary E. Vogt Costume Design
Chad Waters Special Effects Makeup Artist
Michael C. Maronna Electrician
W. Steven Graham Art Direction
Sharon Smith Holley Visual Effects Editor
Don Zimmerman Editor
Rick Baker Makeup Artist
Susan Bode Tyson Set Decoration
Mike Maggi Special Effects Technician
G. Mac Brown Executive Producer
G. Mac Brown Unit Production Manager
Debbie Denise Executive Visual Effects Producer
Ken Ralston Visual Effects Supervisor
Maya Shimoguchi Art Direction
Susan Ringo Thanks
Chris Palermo Stunts
Michael Fontaine Special Effects Makeup Artist
Etan Cohen Screenplay
Carol Cuddy Unit Production Manager
Donald Tse Compositor
Steve DeCastro Stunts
Pierce Austin Hairstylist
Igor Meglic Second Unit Director of Photography
Shannon Robert Bowen Assistant Property Master
Paul A. Levin Associate Producer
Christien Tinsley Makeup Artist
Juno J. Ellis Supervising ADR Editor
Rick Avery Stunt Driver
Henrik Tamm Conceptual Illustrator
Jalil Jay Lynch Stunt Double
Kevin Randleman Stunts
David Presley Video Assist Operator
Brick Mason Storyboard Artist
David Haines Stand In
Mike Pyle Stunts
Bart Mixon Special Effects Makeup Artist
Robert K. Feldmann Construction Grip
Christine Domaniecki Makeup Artist
Jeremy Knaster Lighting Technician
Kevin Pierce Compositor
Rick Mischel Executive Visual Effects Producer
Philippe Vonlanthen Stand In
Bernadette Mazur Makeup Department Head
Doug Coleman Stunt Coordinator
Simon Crane Stunt Coordinator
Simon Crane Second Unit Director
Tim O'Connor Additional Production Assistant
Judy Murdock Makeup Artist
Marcus Young Stunts
Christopher Gordon Stunts
Isaac Gabaeff Props
Christopher Heikel Electrician
Peter F. Kurland Production Sound Mixer
Anthony Buckner Production Assistant
Barbara Harris ADR Voice Casting
Rick Wentworth Conductor
Dawn Noel Stunts
Ryan Webb Props
Dianne Chadwick Graphic Designer
Ron Maestri Stand In
Kevin Loo Set Designer
Raj Rihal Concept Artist
Terry Jackson Stunts
Paul Molnar Makeup Artist
Bruce White Musician
Jim Wilkey Stunts
Bobby Beckles Stunts
George Doering Musician
Aaron Vexler Stunts
Carmia Marshall Set Costumer
Caspar von Winterfeldt Finance
Deborah Giarratana Executive Visual Effects Producer
Kasra Farahani Art Direction
Erika Abberton Additional Hairstylist
Hamilton Longyear Second Assistant "B" Camera
Hiroshi Mori Pre-Visualization Supervisor
Alexios Chrysikos Art Department Production Assistant
Donna Maloney Costume Supervisor
Raquel Cedar Art Department Production Assistant
Max Sherwood Assistant Property Master
Derrick Hammond Production Assistant
Mike Smithson Makeup Artist
Robin Harlan Foley Artist
Kim Richey Props
Michael Li Stunts
Jessica Panuccio Set Dresser
Randy Singer Foley Mixer
Mark Norby Stunts
Matt Rose Key Makeup Artist
Margaret Prentice Prosthetic Makeup Artist
Stephen M. Kelley Special Effects Makeup Artist
Christian Cordella Costume Illustrator
Vincent Schicchi Special Effects Makeup Artist
David Presto Special Effects Makeup Artist
Jared Burke Stunts
Kiante Elam Stunts
Monica Hada Post-Production Manager
Robert Barnett Scenic Artist
Colin Brantley Scenic Artist
Kathryn C. McGinnis Scenic Artist
Nicole Greenbaum Costume Supervisor
Patrick Finley VFX Artist
Silke Matzpohl Thanks
Clint Wallace Set Designer
Robert Troy Dialogue Editor
Hamilton Sterling Sound Effects Editor
Sarah Monat Foley Artist
Randall L. Johnson Boom Operator
Drew Leary Stunts
Guy T. Wiedmann Visual Effects Editor
Scott Getzinger Property Master
C. Scott Baker Assistant Art Director
Joseph Hiura Set Designer
Doug Harlocker Property Master
Pablo Ferro Title Designer
Mathias Frodin Digital Compositor
Richard Bloom Assistant Art Director
Jamie Hardt Sound Effects Editor
Bernard Weiser Sound Effects Editor
Ray McIntyre Jr. Visual Effects Supervisor
Paul N.J. Ottosson Sound Designer
Paul N.J. Ottosson Supervising Sound Editor
Paul N.J. Ottosson Sound Re-Recording Mixer
Stephen Lawes Creative Director
Mary Bailey Script Supervisor
David Meyer Art Department Production Assistant
Julia Neighly Visual Effects Producer
Christopher Kay Scenic Artist
Bruce Lee Gross Leadman
Stephen Pardee Textile Artist
Joel Thompson Visual Effects Editor
Tom Fleischman Sound Re-Recording Mixer
Jon Cowley Visual Effects Supervisor
Joyce Cox Visual Effects Producer
Joyce Cox Co-Producer
Bill O'Leary Gaffer
Yoichi Art Sakamoto Special Effects Makeup Artist
Jordu Schell Sculptor
Christine Fennell Key Hair Stylist
Marion Kolsby Assistant Art Director
Kent Blocher Assistant Editor
Frances Fiore Unit Publicist
Robert T. Striem Location Manager
John Kreidman Digital Producer
Michael Diersing Construction Coordinator
Dennis S. Sands Scoring Mixer
Kee-Suk 'Ken' Hahn Digital Effects Supervisor
Jay Redd Visual Effects Supervisor
Michael Dillon Digital Intermediate Producer
Joseph Farulla Makeup Artist
Denise Okimoto Music Editor
Kevin Zack Special Effects Technician
Jonathan Hook Location Manager
Jason Hayes Hairstylist
Jason Hayes Wig Designer
James Simcik ADR Editor
Erik Knight Art Department Coordinator
Randy James Beckman Stunts
Shome Dasgupta Visual Effects Producer
Nito Larioza Stunts
Jim McConkey Steadicam Operator
Jim McConkey "A" Camera Operator
Tully Summers Conceptual Design
Nancy St. John Executive Visual Effects Producer
Greg ten Bosch Sound Effects Editor
Doug Appleton Animation
John LePore Lead Animator
Andrew Paulus Animation
David Seager CG Supervisor
Ryan Delaney Visual Effects Coordinator
Hugo Dominguez VFX Artist
Kelly Porter (costumer) Costumer
Stephen Barth Scenic Artist
Monica Russell Costumer
Howard London ADR Mixer
Sacha Quarles Hair Department Head
Wilson Webb Still Photographer
Takashi Takeoka Digital Compositor
Rob Tode Stand In
Dhirendra Chhatpar Stereoscopic Editor
Dane Wilson Carpenter
Oz Gani Animation
Chris McGaw Animation
Shaun Lowry Grip
Steve Cady Animation
Antoine Durr Visual Effects Technical Director
Jeff Lin Animation
Daniel Erickson Camera Technician
Josh Roth Assistant Property Master
Craig Shoji Concept Artist
Bruce Y. Kuroyama Pyrotechnician
Rockey Dickey Jr. Stunts
Eliza Coleman Stunts
Richie Ford Rigging Gaffer
Amy Lu Senior Animator
Paul Singh Assistant Location Manager
Jamie Hallett Compositing Lead
Makana Sylva Compositor
Allison Hall Extras Casting
Ben Katz Additional Production Assistant
Scott Hersh Makeup Artist
Daniel Stevens Stunts
Roland Blancaflor Special Effects Technician
Peter Bulavinetz Construction Grip
Louis Petraglia Rigging Gaffer
Eric Boncher Gaffer
Tim Gallin Stunts
Susan Schectar Hairstylist
Stephen Prouty Special Effects Makeup Artist
Crystal Thompson Costumer
Mark Hawker Special Effects Supervisor
Jeff Ogg Special Effects Technician
Laura Frecon Assistant Costume Designer
Mary Anne Spano Assistant Makeup Artist
Robert Fama Hair Department Head
Samuel Jørgensen Digital Compositor
Brian Durham Set Dresser
Amber Jordyn Costumer
Amelia Rasche McCarthy Casting Associate
J.C. Brotherhood Special Effects Technician
Greg Luntzel First Assistant Camera
Bob Finley III Chief Lighting Technician
Karl Frankenfield Production Assistant
Mark Fichera Stunts
Craig Striano Techno Crane Operator
Al Lewis Set Dresser
James Boniece Key Rigging Grip
Edgardo Simone Orchestrator
Brian Bishop Rigging Grip
Pete Anthony Conductor
Marc Scizak Stunts
Mark Pappas Foley Editor
James Cappello Construction Foreman
Chris Cenatiempo Stunts
Chris Tost Animation
Mark Hagerman Production Coordinator
Kelly Solomon Art Department Coordinator
Rachel Faith Hanson Visual Effects Coordinator
Shawnna Thibodeau Stunts
Chris Barnes Stunts
John Nasta Grip
Yaneya Rovira Costumer
Wade Eastwood Stunt Coordinator
Shane Gross Special Effects Technician
Paul Hargrave Lighting Artist
Paul Hargrave Compositing Artist
Jared Barber Lead Animator
Michael Lerman First Assistant Director
Peter Thorell Second Assistant Director
Kate Sprance Casting Assistant
David Slonaker Orchestrator
Bryan Webster Stand In
Jeff Beattie Visual Effects Editor
Christian Boudman Compositing Supervisor
David Zimmerman Assistant Editor
Mitchell Andrew Lillian Key Grip
Carolyn Vale Animation
Denny Kortze First Assistant "B" Camera
Feifei Ling Production Assistant
Paula Kelly Assistant Makeup Artist
Tom Lynnes VFX Artist
Michael Sean Foley CG Supervisor
Ann Gray Post Production Coordinator
Craig McPherson Lead Animator
Eric Scott Visual Effects Producer
Mark Aaron Wagner Stunts
Gregory Oehler Visual Effects Supervisor
Katalina Iturralde Set Costumer
C.J. Stussi Stand In
Michael Marino Special Effects Makeup Artist
Greg Behrens Visual Effects Producer
Catherine Devaney Art Department Production Assistant
Chad Herr Key Grip
Craig Vaccaro Rigging Grip
Daniel Rieser Rigging Grip
Shauna Duggins Stunts
Nitesh Mishra Rotoscoping Artist
Richard Connors Location Assistant
Brandon Ripley Production Assistant
Doug Spilatro VFX Artist
Christopher James Meyers Production Assistant
Randy M. Salo Rigging Grip
Ilene Kim Stereoscopic Coordinator
Tamara Bally Production Controller
Carey Smith Digital Producer
Sasha Cummins Hairstylist
Timothy Joliat Set Dresser
Norman Douglass Stunts
Alice Kahn Visual Effects Coordinator
Scott Fritts Animation
Don Kozma Key Makeup Artist
Christopher Surgent Second Unit First Assistant Director
James Wendelken Carpenter
John Stewart Digital Compositor
Spencer Cook Animation Supervisor
David Piombino Digital Compositor
Steven E. Lawler Construction Foreman
William MacGhee Electrician
Pranay Agarwal Digital Compositor
Michael Harvey Special Effects Makeup Artist
Diem Hoang Art Department Production Assistant
Riyoko Tanaka Co-Producer
Cris Mertens Production Assistant
Sandi Figueroa Costumer
J. Thomas Wilson VFX Artist
Henry Antonacchio Head Carpenter
Fred O'Connor Prop Maker
Dain I. Kalas Tailor
Julie Solomon Location Assistant
Monique Benoit Makeup Artist
Michael A. Leo Generator Operator
Chad Strohmayer Best Boy Electric
Patrick Wiley Assistant Costume Designer
Ron Engler Construction Grip
James Klotsas Set Dresser
John Mangia Digital Compositor
Tim Phoenix Special Effects Makeup Artist
Rob Riccobono Electrician
Peter Drinco Key Grip
Dina Sliwiak Makeup Artist
Craig Paul Harris Electrician
Dustin Bewley Set Production Assistant
Stephen Robertson Digital Compositor
Michael Adkisson Compositing Lead
Jon Jordan Dibartolomeo Assistant Hairstylist
Stanley D. Williams Script Consultant
John R. McConnell Compositor
Jennifer Santucci Set Dresser
Dave Van Zeyl Stunts
Eric Kimelton Visual Effects Coordinator
Mark Larranaga Digital Compositor
Theo Vandernoot VFX Supervisor
Keith W. Smith Lead Animator
Paul Ozzimo Conceptual Design
Andrew Francis Digital Colorist
Shane Cook Digital Compositor
Elayaraja Visual Effects Coordinator
Nicholas Ramirez Production Assistant
Yolanda Holmes Set Costumer
Jason Solberg First Assistant Editor
Yogesh Sharma VFX Artist
Wesley Chandler Animation
Nancy Heller Visual Effects Coordinator
Ralph Perri Construction Grip
Christian Vogeler Production Assistant
Kevin Lowry Dolly Grip
Rashad Clinton Construction Grip
Meg Thornton Textile Artist
Staci Greenbaum Costume Coordinator
David Hendrickson Art Department Production Assistant
Morgan Muta Special Effects Technician
Frazer Newton Set Dresser
Michael Tuths Production Assistant
Don Williams Musician
James Kuroda Compositing Supervisor
Hyo Park Assistant Location Manager
Marissa Fiore Production Assistant
Brad Moylan Digital Compositor
Greg Loskorn Score Engineer
Thomas Pushpathadam VFX Artist
Michael Ripoll Musician
Craig Crawford Compositor
Kyle Salvatore Props
Oren Marshall Musician
Tad A. Gielow Software Team Lead
J. Robert Ray Software Engineer
Darren Lurie CG Supervisor
Elisabeth Franklin Animation
Melt van der Spuy Animation
Marvin Kim Modelling Supervisor
Kurt Judson Sequence Lead
Eric Neill Modeling
Taehyun Park Modeling
Marc-Andre Davignon Software Engineer
Sean Looper Software Engineer
John Welborn Software Engineer
Matthew Rampias Visual Effects Technical Director
Glen Sylvester Lead Animator
Shannon Justison Pre-Visualization Supervisor
Neel Hammond Musician
Vincent Gorman Animation
Wendy Seddon Digital Compositor
Marie Victoria Denoga Digital Compositor
Riley Harper Stunts
Jerad Molkenthin Electrician
Polly Fossey Tailor
Tristan Allen Grip
Daniel Pollack Location Scout
Kevin Chen Concept Artist
Brittany Rostron Location Coordinator
Mitch Paulson Digital Colorist
Arijit Ghosh VFX Artist
Bobby Johanson ADR Mixer
Mike Diltz Digital Compositor
Leni Calas Assistant Picture Car Coordinator
Patrick Campbell Storyboard Artist
Patrick Trahan Digital Compositor
Christopher S. Ross Conceptual Illustrator
Amit Desai Visual Effects Technical Director
Dushyant Kashyap Visual Effects Technical Director
Paul Candrilli Best Boy Grip
Mai Gray VFX Artist
Viv Jim Digital Compositor
James Heerdegen Grip
Bruce Allan Donnellan Special Effects Technician
Doug Cram Digital Compositor
L. Elizabeth Powers Compositor
Bruce Harris VFX Artist
Samantha Humphreys Researcher
Udit Mohan Digital Compositor
Alex Berard Location Assistant
Keith Gordon Grip
Kirstin Hall Compositing Lead
Philip Sisk Visual Effects
Jasmine Ballou Jones Props
James R. Bilz Special Effects Technician
Manovigianek Jehman Visual Effects Technical Director
Abhishek Joshi VFX Artist
Syria Toliver Digital Compositor
Kimberly Shannon Murphy Stunts
Jaymie Lam Compositor
Kortney Lawlor Set Costumer
Mrityunjay Singh Digital Compositor
Thomas Rosseter Compositing Lead
Bryan Davies VFX Artist
Dan Rankin VFX Artist
Tong Zhou CG Artist
Alex Llewellyn Digital Compositor
Shervin Shoghian Compositing Supervisor
Corey Coates Compositor
Christopher Courtland Digital Compositor
Sarah Cauchois Visual Effects Producer
Clarence Hammond Production Assistant
Vaibhav Marathe Stereoscopic Editor
Greg Highsmith Payroll Accountant
Vance Kovacs Concept Artist
Jadan Duffin Digital Compositor
Svetlana Tesnes Visual Effects Coordinator
Deborah Zometa Electrician
Harikrishna Dubey Stereoscopic Editor
Justin Bischoff Key Set Production Assistant
Paul Kahil Set Production Assistant
Eddie Chew Senior Animator
Jiwoon Kim Digital Compositor
Sarah Blank VFX Artist
Craig Wentworth CG Supervisor
Jaikishan Vyas Digital Compositor
Kareem K.H. Digital Compositor
Sandesh Ramdev Digital Compositor
Daniel Bryant Digital Compositor
Christina Drahos Compositing Lead
John Abraham Chempil VFX Artist
Senthilnathan Jeyabalan Digital Compositor
Kailin Ryan Production Assistant
Stephanie Muyco Production Assistant
Clint Spillers Visual Effects Coordinator
Dierdre Harris Additional Hairstylist
Neslihan Arslan Art Department Production Assistant
Theresa Marra-Siliceo Assistant Hairstylist
Nicole Eldredge Assistant Property Master
James C. Allen Carpenter
Michelle Burnworth Carpenter
Glen A. Gregory Carpenter
Edward J. Johnson Carpenter
Kai Wai Cheng Construction Grip
Kai Wai Cheng Additional Grip
Justin Corbett Construction Grip
Tim Davies Construction Grip
Gavin Holmes Jr. Construction Grip
Daniel Lowry Construction Grip
Shawn Mulligan Construction Grip
Danny Nallan Construction Grip
Chris Schait Construction Grip
Vanessa Merrill Graphic Designer
Arlo Hoffman Greensman
Joanna Hartell Greensman
Patrick Shelby Rigging Grip
Patrick Shelby Construction Grip
Nereida Soto Hairstylist
Kenneth Brzozowski Head Carpenter
Marc Vranesich Key Construction Grip
Barry Berger Makeup Artist
Souraya Hamdi Makeup Artist
Heidi Kulow Makeup Artist
Sylvia Malangone Cappelli Makeup Artist
Pat Moore-Theis Makeup Artist
Federico Cervantes On Set Dresser
James Whelan On Set Dresser
Stephanie Armstrong Props
Michael Cory Props
Ana Katharina Dreschsler Props
Patricia Colburn Scenic Artist
Lauren Doner Scenic Artist
Michael Sheridan Smith Scenic Artist
Brett Robinson Second Second Assistant Director
Lauren Lustig Set Decoration Buyer
Dimitra Bixby Set Dresser
Nicholas Gatto Set Dresser
Sean Haines Set Dresser
Jeni Harden Set Dresser
Peter Levitsky Set Dresser
Eric Pastore Set Dresser
Thomas Hudson Reeve Set Dresser
Zach Selter Set Dresser
K.J. Hanna Special Effects Makeup Artist
Karen Han Additional Music
Rupert Nadeau Assistant Sound Editor
Scott Oatley Vocals
Dave Reeder Special Effects Assistant
Doug Facciponti Special Effects Technician
Tom Homsher Special Effects Technician
Charlie Simunik Special Effects Technician
Rocky Kellon Smith Stunts
J. Patrick Daily Stunts
Damon T. Dana Stunts
Monte Rex Perlin Stunts
Jake Swallow Stunts
Benjamin J. Stern Thanks
Janelle Coleman Additional Production Assistant
Zackry Barclift Additional Production Assistant
Ed Gately Additional Production Assistant
Carolina Gimenez Additional Production Assistant
Kenton McKinley Additional Production Assistant
Eve Strickman Additional Second Assistant Camera
Alexander Barrow Assistant Production Coordinator
Pat Crooks Best Boy Electric
Adam Sonnenfeld Camera Production Assistant
Jason Adam V Costumer
Rosi Zingales Costumer
Robert Mata Costumer
Wilson Rivas Craft Service
Robert Strait Digital Imaging Technician
Tiffany Armour-Tejada Digital Imaging Technician
Bjorn G. Jackson Digital Imaging Technician
Christopher M. Elassad Dolly Grip
Jesse Dublanica Electrician
Frank Duffy III Electrician
Derek Gross Electrician
Travis Hottinger Electrician
Kurt Kroll Electrician
Christian May Electrician
Peter McEntyre Electrician
Kyle D. Moore Electrician
Michael Rudolph Electrician
Sara Patel Extras Casting
Marcel Ciurea Grip
Glenn Fishel Grip
John Gatland Grip
Nick Haines-Stiles Grip
Daniel Huebbe Grip
Aaron Jacobs Grip
Daniel Letizia Grip
John Nijhawan Grip
Bill Ahern Location Assistant
Stuart Berberich Location Assistant
Timothy Goldberg Location Assistant
Ben Thomas Holley Location Assistant
Jason Kadlec Location Assistant
Phillip Saxton Location Assistant
Jeremy Edward Williamson Location Assistant
Erin Hallbauer Location Coordinator
Jose F. Guerrero Location Scout
Girish Takle Online Editor
Trevor Strand Visual Effects Compositor
Janice Brabaw Payroll Accountant
Alexis Lancer Post Production Assistant
Molly Brolin Production Assistant
David S. Bryant Production Assistant
Christina Chow Production Assistant
George Daratany Production Assistant
Katie Ennis Production Assistant
Daniel Florio Production Assistant
Chapel Folger Production Assistant
Teddy Gibbons Production Assistant
Tiffani Gray Production Assistant
Cyrano Hardy Production Assistant
Chad Matthew Hursa Production Assistant
Cory Kadamani Production Assistant
Kaelan Kelly-Sordelet Production Assistant
Zanetta King Production Assistant
Harry Lapham Production Assistant
Kyle Lavore Production Assistant
Anthony Lote Production Assistant
Saul Luzeus Production Assistant
Cathleen McFadyen Production Assistant
Mike Mushkin Production Assistant
Andrew Nordstrum Production Assistant
Zachary Parris Production Assistant
Terry Perry Production Assistant
Bryce Phillips Production Assistant
Streeter Phillips Production Assistant
Kenneth Pratt Production Assistant
Natasha Rivera Production Assistant
Jason Rueda Production Assistant
Jeremy Sam Production Assistant
Jeff Sedwick Production Assistant
Marlon Small Production Assistant
Jon Sosis Production Assistant
Nick Stergiou Production Assistant
Kirollos Toma Production Assistant
Kit Wiitanen Production Assistant
Derek Shane Garcia Production Assistant
Kareema Bee Production Assistant
Gemma Dadourian Production Assistant
Crystal Munson Production Assistant
Chancelle Mafoua Production Assistant
James Parsons Production Assistant
Kyle Gorjanc Production Assistant
David C. Sales Production Secretary
John Edmundson Production Secretary
Patrick Lowry Rigging Grip
Jesse Pelikan Rigging Grip
Lisa Madden Second Assistant Accountant
Will O'Dwyer Second Assistant Accountant
Santena Jenaris King Clough Second Assistant Accountant
Ivette Ledon Second Assistant Accountant
John Oliveri Second Assistant "A" Camera
Danny Frommer Set Medic
Devin Mone Set Medic
Matthew Roper Set Medic
Mary Knauf Set Production Assistant
Scott Koche Set Production Assistant
Robert Teten Set Production Assistant
Ross Beshear Stand In
LaVonne Richards Tailor
Ashley E. Singer Textile Artist
Anouk Frösch Travel Coordinator
McCord Fitzsimmons Video Assist Operator
Robert Barros Animation
Michael Kimmel Senior Animator
Norris Houk 3D Modeller
Rylan Mattes Animation
Scott Camera-Smith Compositing Supervisor
Peter Dudley Compositor
Ian A. Harris Compositor
Andy Mower Compositor
Sutrayepavankumar Compositor
Peter Gagnon Concept Artist
Chad E. Collier Data Management Technician
John Koltai Animation
Frank Akrong Digital Compositor
Jordan Alphonso Digital Compositor
Bharat De Digital Compositor
Darpan Kataria Digital Compositor
Pency Kinnard Digital Compositor
Jessica Laszlo Digital Compositor
Scott Lissard Digital Compositor
Juan Carlos Mendoza Digital Compositor
Mike Ocoboc Digital Compositor
Riaz Patel Digital Compositor
Karla Ventocilla Digital Compositor
Rick Shick Digital Compositor
Robert Nicholas Dauphinais Digital Compositor
Ryan Leonard Digital Compositor
Nitant Karnik Digital Compositor
Sean Loughran Digital Compositor
Henrik Fält Visual Effects Technical Director
Deborah Carlson Visual Effects Technical Director
Donny Rausch Compositing Lead
Aaron Estrada Lighting Artist
Aaron Estrada Compositing Artist
Zach Christian Matte Painter
Barbaros Sarisozen Modeling
George Longo Modeling
Dan Ziegler Pipeline Technical Director
Igor Boshoer Pipeline Technical Director
Jayaraj Muthukumar Rotoscoping Artist
Shashank Tandle Rotoscoping Artist
Rahul Toraskar Rotoscoping Artist
Vipin Tripathi Rotoscoping Artist
Raphael Santos Rotoscoping Artist
Stephanie Sweeney Roto Supervisor
Nadarajan Usha Abheesh Roto Supervisor
Chad Finnerty Senior Animator
Nitin Singh Stereoscopic Coordinator
Lewis Menga Stereoscopic Editor
Ritesh Aggarwal Stereoscopic Supervisor
Glenn Snyder Stereoscopic Technical Director
Katherine Bouglai VFX Artist
Zack Broussard VFX Artist
K. Ramya Devi VFX Artist
Tony Diep VFX Artist
Adam Folse VFX Artist
Adam Folse VFX Artist
Andrew Furlong VFX Artist
Ricardo Gomez VFX Artist
Rajan Gulati VFX Artist
Jacob Kebodeaux VFX Artist
Pranav Malasi VFX Artist
Jason Mohan VFX Artist
Anoop M. Nair VFX Artist
Alessandro Righi VFX Artist
Brian Silva VFX Artist
Jen Hao Yeh VFX Artist
Melvin Pereira VFX Artist
Laurenn Reed Visual Effects Producer
Tracy L. Kettler VFX Production Coordinator
Onur Can Cayli Visual Effects
Jay Shindell Visual Effects
Danielle Birch Visual Effects Coordinator
Tanner Joyce Visual Effects Coordinator
Matt Salkin Visual Effects Coordinator
Nidhi Seth Visual Effects Coordinator
Barry St. John Visual Effects Coordinator
Claire Sun Visual Effects Coordinator
Chelsea Kammeyer Visual Effects Coordinator
Steven Dugaro Visual Effects Technical Director
Jeff Benjamin Visual Effects Technical Director
Jaehyun Yoo Visual Effects Technical Director
Mathieson Facer Visual Effects Technical Director
Joseph S. Alfieri Construction Coordinator
Hiroshi Mori Visual Effects






















ikwilfilmskijken © 2024