6.138

Passchendaele (2008)

Drama, Romantiek, Oorlog, Historisch
Op 31 juli 1917 begon het enorme bombardement van de Geallieerde artillerie tijdens de Slag om Passchendaele. Er volgde een gigantisch bloedige strijd met meer dan een miljoen slachtoffers aan beide zijden. Gevechtseenheden vanuit het gehele Britse rijk werden ingeschakeld. Deze film vertelt het verhaal van de Canadezen die in deze hel terechtkwamen.

Passchendaele Film Info

Score: 6.138/10 van 98 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2008-10-17
Lengte: 114 Minuut / 1:54
Regisseur: Paul Gross
Productie Studios: Bell Broadcast and New Media Fund, Damberger Film & Cattle Co, Rhombus Media, Whizbang Films, Alliance Films, Téléfilm Canada
Productie Land: Canada

Passchendaele Foto's


Passchendaele Trailer


Paul Gross
als Michael Dunne
Caroline Dhavernas
als Sarah Mann
Joe Dinicol
als David Mann
Meredith Bailey
als Cassie Walker
Adam J. Harrington
als Colonel Ormand
Gil Bellows
als Royster
James Kot
als Skinner
Jesse Frechette
als Peters
Robert Nogier
als Mr Harper
David LeReaney
als Colonel McAndrew
Jayson Therrien
als MP
Michael Greyeyes
als Highway
Landon Liboiron
als German Soldier
Hugh Probyn
als Carmichael
Jim Mezon
als Dobson-Hughes
Brian Dooley
als McKinnon
Patricia Benedict
als Nursing Matron
Francis Damberger
als Mayor Costello
Rainer Kahl
als German Gunner
David Ley
als Dr. Walker
Judith Buchan
als Mrs. Costello
David Brown
als Dr. Bernard
Chad Nobert
als Doctor #2
Lois Holley
als Older Woman
Stafford Lawrence
als Older Man
Marty Antonini
als Johnny
James Defelice
als Morton
Sean Anthony Olsen
als Lt. Maxwell
Ryan Cowie
als Horne
Alex Arsenault
als Cahill
Justin Michael Carriere
als Godin
Tom Carey
als Witchell
Chris Ippolito
als Miles
Brett Manyluk
als Johnson
Don Bland
als RSM Watchman
Brian Jensen
als Major Bingham
Christopher Myles
als Blind Soldier
David LeReaney
als Dr. McAndrew
Jeffrey Watson
als Wounded Soldier
David Haysom
als Gunner Officer
Stephen Warner
als Soldier #3
Jason Cermak
als Lewis Gunner
Joseph Allan Sutherland
als Rifleman
Ross Crockett
als German Sergeant
C. Adam Leigh
als Stretcher Bearer
Teresa Hung
als Land Lady
Mandy Stobo
als Widow
R.D. Hallett
als Senator Lougheed
Paul Gross Director
Paul Gross Writer
Francis Damberger Producer
Niv Fichman Producer
Paul Gross Producer
Frank Siracusa Producer
Rhonda Fisekci Casting
Wendy Partridge Costume Design
David Wharnsby Editor
Carol Spier Production Design
Janice Blackie-Goodine Set Decoration
Gail Kennedy Makeup Department Head
Kimberley Zaharko Assistant Art Director
Jane Tattersall Supervising Sound Editor
Roderick Deogrades Sound Effects Editor
James Paradis Special Effects Coordinator
Christopher Elke Visual Effects Producer
Ralph Maiers Visual Effects Supervisor
Kirk Jarrett Stunt Coordinator
Dale H. Jahraus Camera Operator
Chris Large Still Photographer
Kevin Banks Music Editor
Peter Horn Location Manager
Gregory Middleton Director of Photography
Jan A. P. Kaczmarek Original Music Composer
Christopher Kennedy Music Editor
Barry Gilmore Dialogue Editor
Dean Goodine Property Master
Francis Damberger Second Unit Director
Andy Malcolm Foley Artist
Jack Heeren Foley Mixer
Brent Planiden ADR Recordist
Garrell Clark Sound Mixer
Lou Solakofski Sound Re-Recording Mixer
Steve Foster Sound Re-Recording Mixer
Angela McIntosh Assistant Makeup Artist
Rochelle Pomerleau Assistant Makeup Artist
Joanne Preece Assistant Makeup Artist
Sharon Toohey Assistant Makeup Artist
Jeanette Stawiarski Hairstylist
Chris Harrison-Glimsdale Key Hair Stylist
Linda Rogers-Ambury Production Manager
Jordy Wihak Assistant Property Master
Sean McGee Assistant Property Master
Amber Humphries Assistant Set Decoration
Tom Johnson Paint Coordinator
Corinna Johnston Painter
Jason Webster Painter
Kelly Wills Props
Candice Husum Set Dresser
Megz Reynolds Set Dresser
Greg Chown Storyboard Artist
Pete Dionne 3D Supervisor
Tong Zhou CG Artist
John Fukushima Compositing Supervisor
Noel Wright Compositor
Austin Basile Digital Compositor
Dan Brittain Digital Compositor
Vicki Silva Digital Compositor
Patrick Thompson Digital Compositor
Matt Yeoman Digital Compositor
Michael Stewart Digital Compositor
Chris Van Dyck Digital Compositor
Erik Nordby Digital Effects Supervisor
Romain Bayle Matte Painter
Jeremy Price Visual Effects
Dmitry Vinnik Visual Effects
Derek Wolfe Visual Effects
Ryan Kuba Visual Effects Coordinator
Maurice Routly Special Effects Assistant
Amanda Paller Special Effects Technician
Grizz Salzl Assistant Camera
Alison J. Stewart Best Boy Grip
Peter Wilke Camera Operator
Luke Towers Camera Trainee
Tim Milligan Dolly Grip
Marcel Wassink Electrician
Robin Lindala First Assistant "A" Camera
Larry Portmann Focus Puller
Mike Kolafa Gaffer
Andrew Thom Generator Operator
Rhett Miller Grip
Matt Eakin Lighting Technician
Jordan Easton Lighting Technician
Rob Turko Lighting Technician
Joshua Whitford Lighting Technician
Danny Nowak Second Unit Director of Photography
Christa Holten Second Assistant Camera
Clayton Richard-Long Second Assistant Camera
Marcy Dichter Extras Casting
Greg Cox Extras Casting Assistant
Curtis Cripps Extras Casting Assistant
Nancy Jones Costume Set Supervisor
Heather Moore Costume Set Supervisor
Caroline Delaney Costumer
Tracy Murray Costumer
Christine Yanish Costumer
Colleen Bryant Tailor
Frank Biasi Digital Intermediate Editor
Rob Gyorgy Digital Intermediate Editor
Alex Pauk Conductor
Marek Szpakiewicz Musician
Grant McPhee Transportation Coordinator
Eva MacGregor Assistant Accountant
Cameron Chapman Assistant Production Coordinator
Chantal Teasdale Craft Service
Gilles Levesque Pilot
John Lacroix Production Accountant
Andrew Campbell Production Assistant
David B. Guthrie Production Assistant
Jacey Mah Production Assistant
Emily O'Banion Set Medic
Brian Sepanzyk Set Production Assistant
Cynthia Amsden Unit Publicist
Thom J. Pretak Line Producer
Austin Wong Associate Producer
Penny McDonald Associate Producer
Julie Lawrence Associate Producer
Janina Barrett Associate Producer






















ikwilfilmskijken © 2024