Skyfall (2012)

Actie, Avontuur, Thriller
Bonds loyaliteit aan M wordt op de proef gesteld als ze achtervolgd wordt door haar verleden. Als de MI6 vervolgens onder vuur komt te liggen is Bond genoodzaakt de bedreiging op te sporen en te vernietigen, ongeacht de hoge persoonlijke prijs die dit met zich mee brengt.

Skyfall Film Info

Score: 7.1/10 van 11116 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2012-10-25
Lengte: 143 Minuut / 2:23
Regisseur: Sam Mendes
website: http://www.skyfall-movie.com
Productie Studios: Danjaq, Columbia Pictures, United Artists, Eon Productions, Metro-Goldwyn-Mayer, B23
Productie Land: United Kingdom, United States of America


Skyfall Trailer


Daniel Craig
als James Bond
Judi Dench
als M
Javier Bardem
als Silva
Ralph Fiennes
als Gareth Mallory / M
Naomie Harris
als Eve Moneypenny
Bérénice Marlohe
als Sévérine
Albert Finney
als Kincade
Ben Whishaw
als Q
Rory Kinnear
als Bill Tanner
Ola Rapace
als Patrice
Helen McCrory
als Clair Dowar
Nicholas Woodeson
als Doctor Hall
Bill Buckhurst
als Ronson
Elize du Toit
als Vanessa
Ian Bonar
als MI6 Technician
Tonia Sotiropoulou
als Bond's Lover
Wolf Blitzer
als CNN News Anchor
Jens Hultén
als Silva's Henchman
Anthony O'Donnell
als Commuter Husband
Jo Cameron Brown
als Commuter Wife
Peter Basham
als Vauxhall Bridge Police Guard
Ben Loyd-Holmes
als Vauxhall Bridge Police Guard
Orion Lee
als Shanghai Barman
Yennis Cheung
als Floating Dragon Cashier
Lee Nicholas Harris
als Armed Police Officer
Dave Wong
als Shanghai Art Collector
Burt Caesar
als Inquiry Member
Vander McLeod
als MI6 Agent (uncredited)
Thomas Newman Original Music Composer
Sam Mendes Director
Debra Zane Casting Consultant
Anna Pinnock Set Decoration
Roger Deakins Director of Photography
Roger Deakins Camera Operator
John Logan Writer
Dennis Gassner Production Design
Stuart Baird Editor
Ian Fleming Novel
Sallie Jaye Makeup Artist
Colin Strause CG Supervisor
Greg Strause CG Supervisor
Jany Temime Costume Design
Debbie McWilliams Casting
Barbara Broccoli Producer
Anna MacKenzie ADR Editor
Dino Dimuro Sound Designer
Christopher Assells Sound Designer
Per Hallberg Supervising Sound Editor
John King Draughtsman
Greg P. Russell Sound Re-Recording Mixer
Robert Wade Writer
Neal Purvis Writer
Callum McDougall Executive Producer
Chris Lowe Supervising Art Director
Julia Dehoff Draughtsman
Roxana Alexandru Draughtsman
Paul Inglis Art Direction
Gregg Wilson Associate Producer
Michael G. Wilson Producer
Lisa Kelly Visual Effects Coordinator
Jane Clark Storyboard Artist
James Foster Art Direction
Burak Kanbir Camera Operator
Tolga Kutlar Camera Operator
Adele Theme Song Performance
Ali Salim Yaşar Gaffer
Carmen Martín Makeup Artist
Peter Field Camera Operator
Jason Knox-Johnston Art Direction
Dean Clegg Art Direction
Neal Callow Art Direction
Funda Buyuktunalioglu Costume Supervisor
Paul Epworth Songs
François Duhamel Still Photographer
Wakana Yoshihara Makeup Artist
Marc Holmes Art Direction
Joe Hobbs Assistant Costume Designer
Tusse Lande Additional Casting
Donald Mowat Makeup Artist
Alessandro Bertolazzi Makeup Artist
Annette Borgmann Additional Casting
Catherine Haugh Construction Coordinator
Andrew Bennett Assistant Art Director
Jamie Wilkinson Property Master
Hugh Macdonald Visual Effects Supervisor
Orin Beaton Boom Operator
Dan O'Connell Foley Artist
Jayne-Ann Tenggren Script Supervisor
Scott Millan Sound Re-Recording Mixer
John T. Cucci Foley Artist
Philip Greenlow Visual Effects Producer
Diane Kingston Visual Effects Producer
John C. Stuver Dialogue Editor
Gregory Fangeaux Draughtsman
Julian Morson Camera Operator
Eddie Knight Additional Gaffer
Helen Xenopoulos Assistant Art Director
Clive Jackson Camera Operator
Susie Jones Script Supervisor
Jasin Boland Still Photographer
Susie Allnutt Still Photographer
Tony Jackson Camera Operator
Thomas Nittmann Visual Effects Producer
Edson Williams Visual Effects Supervisor
William R. Dean Sound Effects Editor
Andy Stevens Visual Effects Editor
Carrie Rishel Visual Effects Producer
Mike Valentine Underwater Director of Photography
Karen Baker Landers Supervising Sound Editor
Peter Staubli Sound Designer
John Marzano Aerial Director of Photography
Adam Dale Aerial Director of Photography
Chris Hogan Dialogue Editor
Dan Hegeman Sound Effects Editor
Chris Jargo Supervising ADR Editor
Mark Edward Wright Visual Effects Editor
Melinka Thompson-Godoy Visual Effects Producer
Pete Cavaciuti Steadicam Operator
Wayne Leach Rigging Gaffer
Simon Chase Supervising ADR Editor
Kristopher Wright Visual Effects Producer
Martin Chamney CG Supervisor
Rob Farris Digital Intermediate Producer
Karl Morgan Camera Operator
Naomi Donne Makeup Designer
Patrick Malone Digital Intermediate
Anna Skrein Art Department Coordinator
Andrew McEvoy Animation
Sam Lane Visual Effects Editor
Laurent Treherne Digital Intermediate
Sharon Mansfield Script Supervisor
Zoe Tahir Hair Designer
Laura Jennings Visual Effects Editor
Fabio Zangla 3D Artist
Christine Allsopp Makeup Artist
Laurent-Paul Robert 3D Artist
Ed Hawkins 2D Supervisor
Martin Asbury Storyboard Artist
Love Larson Prosthetics
Asregadoo Arundi Visual Effects Supervisor
Bruno Baron 3D Supervisor
Luca Vannella Makeup Artist
Pinar Celik Extras Casting
Philip D. Morrill First Assistant Sound Editor
Richard Hooper Armorer
Sunny Rowley Key Set Costumer
Steve Bohan Construction Manager
John Flemming Key Grip
Mark Webb Visual Effects Coordinator
Laurent Guinci Key Set Costumer
Vivienne Jones Assistant Costume Designer
Dave Evans Armorer
Zoe Thompson Additional Casting
Paul Duff Head Carpenter
Lucy Hellier Casting Assistant
Richard Davies Assistant Costume Designer
Greg Corke Armorer
Leslie Lerman Visual Effects Producer
Steven Begg Visual Effects Supervisor
Zave Jackson 2D Supervisor
James Ashwill Foley Mixer
Stuart Wilson Sound Recordist
Kevin Pratten Key Set Costumer
Mike Clark-Hall Assistant Editor
Paul Lee Animation
Kenneth Atherfold Key Grip
Andrea Finch Makeup Artist
Shayna Markowitz Casting Assistant
Morag Smith Makeup Artist
John Paul Docherty Visual Effects Supervisor
Liang Yang Stunts
Laura Pavone Digital Intermediate
Aurora Shannon Digital Intermediate Assistant
Peter N. Brown Supervising Carpenter
Lara Lom Visual Effects Coordinator
Chris Baker Concept Artist
Lucia Foster Found Aerial Coordinator
Tim Browning Draughtsman
Gary Hymns Key Grip
John Davis Storyboard Artist
Will Samuelson Pilot
Géza Kovács Stunts
Sian Milne Stunts
Dimitri Bakalov Animation
Axel Akesson CG Supervisor
Sheldon Stopsack CG Supervisor
Sanaz Missaghian Costume Coordinator
Hasan Sayin Boom Operator
Thomas Biller 3D Artist
Neil Harrison Digital Intermediate
Tracy Low Construction Buyer
Samantha Townend Visual Effects Coordinator
Pascal Loef CG Supervisor
Tom O'Flaherty Lead Animator
Ian Creed Marine Coordinator
Genevieve Claire Visual Effects Coordinator
Emma Vane Draughtsman
Gavin Gordon Supervising Carpenter
Emily-Rose Yiaxis Assistant Costume Designer
Richard A.M. Bell CG Supervisor
John Guentner Foley Mixer
Michael Brazelton 2D Supervisor
Chris Rosewarne Concept Artist
Pollyanna Coxon-Smith Makeup Artist
Mary Mackenzie Assistant Art Director
Charlotte Leatherland Assistant Art Director
Harley Wilkinson Set Dresser
Jim Cornish Storyboard Artist
John Davies Storyboard Artist
John Casey Supervising Carpenter
Graham Cole Supervising Carpenter
Martin Hammerton Supervising Carpenter
Bernie Mayor Supervising Carpenter
John O'Connor Supervising Carpenter
Steve J. Sanchez 2D Supervisor
Jason M. Halverson 2D Supervisor
John J. Galloway 2D Supervisor
Matthew Packham 2D Supervisor
Gabor Ekes 3D Artist
Christopher Anciaume 3D Artist
Yakov Baytler 3D Artist
Miguel Bilbao 3D Artist
Carl Fairweather 3D Artist
Marieke Franzen 3D Artist
Howard Fuller 3D Artist
Ahmed Gharraph 3D Artist
Sebastien Haure 3D Artist
Byung Gun Jung 3D Artist
Owen McGonigle 3D Artist
Malcolm Neailey 3D Artist
Michael Prince 3D Artist
Ed Pulis 3D Artist
Jonathan Reilly 3D Artist
John Seru 3D Artist
Ross Stansfield 3D Artist
Nick van Diem 3D Artist
Christopher Whittle 3D Artist
Bret Lu 3D Artist
Dzung Phung Dinj 3D Artist
Petter Steen 3D Artist
Roger Tortosa 3D Artist
Chi Kwong Lo 3D Artist
Gal Roiter 3D Artist
Helen Newby CG Supervisor
David Basalla CG Supervisor
Nick Pitt-Owen CG Supervisor
Ryan E. Seymour Matchmove Supervisor
Richard Collis Matte Painter
Jean-David Solon Matte Painter
Michelle Rose Visual Effects Coordinator
Sara Khangaroot Visual Effects Coordinator
Emma Moffat Visual Effects Coordinator
Holly Price Visual Effects Coordinator
Clare Mayhew Visual Effects Coordinator
Simon Gretton Visual Effects Editor
Jonathan Neill Visual Effects Supervisor
Ercan Yilmaz Camera Operator
Emmanuel Prévinaire Aerial Camera
Warren Holder Costume Illustrator
Nicola Belton Textile Artist
Sacha Chandisingh Textile Artist
Joanna Weaving Textile Artist
Timka Grin Additional Casting
Myles Robey Assistant Editor
Peter Collins Digital Intermediate Assistant
Adam Glasman Digital Intermediate Colorist
Mitch Paulson Digital Intermediate Colorist
Dan Helme Digital Intermediate Data Wrangler
Fiorenza Bagnariol Digital Intermediate
Timothy P. Jones Digital Intermediate
Gordon Pratt Digital Intermediate
Emily Greenwood Digital Intermediate
Lloyd Dudley Boom Operator
Andy Stephens Aerial Coordinator
Steve Wilkerson Armorer
Kadir Onur Okutan Armorer
Daniel Kleinman Title Designer
Johnnie Frankel Title Designer
Heather Callow Unit Publicist






















ikwilfilmskijken © 2020