6.3

Star Trek: Nemesis (2002)

Sciencefiction, Actie, Avontuur, Thriller
Op weg naar de bruiloft van officier Will Riker en raadslid Deanna Troi raken kapitein Jean-Luc Picard en zijn crew afgeleid door een onverwachte diplomatieke missie op de planeet Romulus. De bewoners van de planeet, sinds lange tijd vijand van de Federatie, hebben hun wens naar vredes-onderhandelingen uitgesproken.

Star Trek: Nemesis Film Info

Score: 6.3/10 van 1052 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2002-12-13
Lengte: 116 Minuut / 1:56
Regisseur: Stuart Baird
Schrijver: John Logan
Productie Studios: Paramount, Digital Image Associates
Productie Land: United States of America

Star Trek: Nemesis Foto's


Star Trek: Nemesis Trailer


Patrick Stewart
als Captain Jean-Luc Picard
Jonathan Frakes
als Commander William T. Riker
Brent Spiner
als Lt. Commander Data
LeVar Burton
als Lt. Commander Geordi La Forge
Michael Dorn
als Lt. Commander Worf
Gates McFadden
als Dr. Beverly Crusher
Marina Sirtis
als Counselor Deanna Troi
Tom Hardy
als Praetor Shinzon
Ron Perlman
als The Reman Viceroy
Shannon Cochran
als Senator Tal'aura
Dina Meyer
als Commander Donatra
Kate Mulgrew
als Admiral Janeway
Wil Wheaton
als Wesley Crusher
Whoopi Goldberg
als Guinan
Stuart Baird
als Scimitar Computer (voice)
Alan Dale
als Praetor Hiren
Bryan Singer
als Kelly (uncredited)
David Ralphe
als Commander
Ron Gress Visual Effects Art Director
Harry Cohen Sound Designer
Doug Jackson Sound Effects Editor
Bub Asman Supervising Sound Editor
John M. Dwyer Set Decoration
Jeffrey L. Kimball Director of Photography
John Logan Screenplay
John Logan Story
Jerry Goldsmith Original Music Composer
Amanda Mackey Casting
Herman F. Zimmerman Production Design
Peter Lauritson Producer
Robert Blackman Costume Design
Junie Lowry-Johnson Casting
Marty Hornstein Executive Producer
Stuart Baird Director
Cherie Baker Art Direction
Donald B. Woodruff Art Direction
Ronald R. Reiss Set Decoration
Bob Ringwood Costume Design
Cathy Sandrich Gelfond Casting
Dallas Puett Editor
Toni-Ann Walker Hairstylist
Scott G.G. Haller Foley Editor
William Ladd Skinner Scenic Artist
Rick Stratton Makeup Artist
Jim Passon Color Timer
Mark Owen Forker Visual Effects Supervisor
Kenneth Hall Supervising Music Editor
Robert Woodruff Set Designer
Michael Klastorin Unit Publicist
Michael Westmore Makeup Designer
Michael Westmore Makeup Supervisor
Scott Herbertson Set Designer
Zoltan Elek Makeup Artist
Conrad Pope Orchestrator
Scott Curtis Foley Editor
Galen Goodpaster Assistant Sound Editor
David Grimaldi Sound Effects Editor
Tom Southwell Concept Artist
Mark McKenzie Orchestrator
Paul C. Warschilka Sound Effects Editor
Linda Trainoff Hairstylist
Kathe Swanson Hairstylist
Joseph F. Brennan Boom Operator
Richard Kite Cableman
Allan A. Apone Makeup Artist
Bart Mixon Makeup Artist
Elaina P. Schulman Hairstylist
Terry Baliel Hairstylist
Joe Jackman CG Animator
Mark Meyers Dolly Grip
Fred Burke Foley Editor
Robert Van Dyke Construction Foreman
Jake Garber Makeup Artist
Tim Rigby Stunts
Rick Berman Producer
Rick Berman Story
Brent Spiner Story
Glenn Cannon Video Assist Operator
Robin Harlan Foley Artist
Flemming Olsen Second Unit Director of Photography
Leo J. Napolitano Camera Operator
Randy Singer Foley Mixer
Elizabeth Rabe Additional Hairstylist
Anthony J. Scarano Costume Supervisor
Rochelle Best Set Costumer
Steve Callas Construction Foreman
Andrew Petrotta Assistant Property Master
Joy Zapata Hair Department Head
Shawn McKay Hairstylist
Sam Mendoza Construction Foreman
William S. Maxwell III Set Dresser
Kerry Lyn McKissick Script Supervisor
Ellis Burman Jr. Makeup Artist
Sarah Monat Foley Artist
Chris Jenkins Sound Re-Recording Mixer
Alan Robert Murray Supervising Sound Editor
Jill Rockow Prosthetic Makeup Artist
Sam Emerson Still Photographer
Lori Harris Set Costumer
Susan Kurtz Dialogue Editor
Mike Szakmeister Dialogue Editor
Todd Isroelit Visual Effects Producer
Kenneth Jones Visual Effects Supervisor
Martha Johnston Set Designer
Frank A. Montaño Sound Re-Recording Mixer
James Wright Dolby Consultant
Penny Smartt-Juday Art Department Coordinator
Jerry Moss Property Master
David Katz Video Assist Operator
Heather J. Morrison Visual Effects Editor
Frank Smathers Supervising Dialogue Editor
William Cawley Assistant Sound Editor
Steve Mann Sound Effects Editor
Gregory Lundsgaard Steadicam Operator
Richard Schoen Key Costumer
Judy Crown Hairstylist
Richard Corwin Dialogue Editor
Mark Eggenweiler Visual Effects Editor
Gregory J. Schmidt Camera Operator
James Simcik Supervising ADR Editor
Dan Delgado Chief Lighting Technician
Jason King Sound Effects Editor
Daniel Nichols First Assistant Camera
Howard Neiman Sound Effects Editor
Scott Janush Assistant Editor
Julia L. Walker Hairstylist
Marsha Shearrill Makeup Artist
Lumas Hamilton Jr. Hairstylist
Martin Reder Lighting Technician
William Cueto Electrician
Ora Green Hairstylist
Sandra Collier Set Costumer
Cesar Orozco Propmaker
Chris McBee Hairstylist
Glen Magers Electrician
Thomas Causey Sound Mixer
Tammy Fearing ADR Editor
Karen Asano-Myers Key Hair Stylist
Nick Vidar Music Programmer
James M. Davis Construction Foreman
Tom Jung Storyboard Artist
Michael Kory 3D Artist
Scott Edelstein 3D Animator
Eli Golub Libra Head Technician
Diane Pepper Hairstylist
Marc Tantin Propmaker
Andy Bertelson Grip
Lisa Meyers Hairstylist
Donald Freeman Colorist
Richard Greenberg Title Designer
Ralph Sarabia Painter
Markus Kurtz CG Supervisor
Chris Pavlu Electrician
Jamie Rama Storyboard Artist
Matthew C. May Assistant Sound Editor
Greg Langham Assistant Chief Lighting Technician
June Westmore Makeup Artist
Jason Wasserman Assistant Editor
Bert Rodriguez Construction Foreman
Thomas W. Small Foley
Tom Boyd Musician
James Thatcher Musician
Kevin Connolly Musician
Evangeline Monroy Visual Effects Coordinator
Jim Husbands Leadman
Richard J. Bayard Construction Coordinator
Larry Sweet Rigging Grip
Steve Fegley Construction Foreman
Kenneth Sayers Set Dresser
Robert Schajer Visual Effects Editor
Gary Metzen Painter
Ralph Del Castillo Grip
Aaron James McComas 3D Animator
Kino Scialabba Concept Artist
Kevin Gillen CG Animator
Noyan Cosarer Sound Re-Recording Mixer
Tina Hoffman Makeup Artist
Erik Hecomovich Grip
Earl Ellis Makeup Artist
James Wolvington Sound Designer
James Van Over Scenic Artist
Wayne Viespi Grip
Jason Wayne Ellis Grip
Rebecca De Morrio Hairstylist
Ronald K. Nomura Art Department Assistant
Mariano Díaz Concept Artist
John Holcombe Construction Foreman
Willard Livingston Construction Foreman
Michael Van Dyke Construction Foreman
Monica Fedrick Graphic Designer
David Tully Greensman
Shawn Baden Scenic Artist
Rick Sternbach Scenic Artist
Tom Mahoney Scenic Artist
Ahna Packard Set Designer
Robert Gray Set Dresser
Joe Pinkos Set Dresser
Layna McAllister Assistant Camera
Frank Mathews Assistant Chief Lighting Technician
Hector Gutierrez Dolly Grip
Lukas Henrey Electrician
David Kaiser Electrician
Christopher J. Lama Electrician
Jim Rose Electrician
Richard Jones Grip
Amber Maahs Grip
Glen Purdy Grip
Ignacio Woolfolk Grip
Alex Cruz Grip
Chip Hart Grip
Steven Serna Rigging Grip
Jim Chase Rigging Grip
Aladino V. Debert 3D Animator
Jon-Marc Kortsch 3D Animator
Matt Cordner CG Animator
Keith Huggins CG Animator
Jens Zalzala CG Animator
Bob Ahmanson Pyrotechnician
Thomas Zell Pyrotechnician
Declan Quinn Visual Effects Coordinator
Anthony Franco Costumer
Keith M. Wegner Costumer
Kimberley Shull Costumer
Lis Bothwell Set Costumer
Fran Murphy Set Costumer
David Mayreis Set Costumer
William J. Meshover Assistant Editor






















ikwilfilmskijken © 2021