The Bourne Legacy (2012)

Actie, Thriller
Jason Bourne heeft de vuile was van de illegale clandestiene programma's Treadstone en Blackbriar buiten gehangen. Om zich in te dekken besluit de top van de samenzwering om de overgebleven agenten permanent uit te schakelen. Onder hen bevindt zich Aaron Cross, afkomstig van het Outcome programma, die samen met een hieraan verbonden wetenschapper op de vlucht slaat.

The Bourne Legacy Film Info

Score: 6.2/10 van 4927 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2012-08-08
Lengte: 135 Minuut / 2:15
Regisseur: Tony Gilroy
Schrijvers Tony Gilroy, Dan Gilroy.
Productie Studios: Universal Pictures, The Kennedy/Marshall Company, dentsu, Relativity Media, Captivate Entertainment
Productie Land: United States of America


The Bourne Legacy Trailer


Jeremy Renner
als Aaron Cross
Rachel Weisz
als Dr. Marta Shearing
Edward Norton
als Byer
Scott Glenn
als Ezra Kramer
Donna Murphy
als Dita Mandy
Joan Allen
als Pamela Landy
Nilaja Sun
als Blue Lab Doctor
Albert Finney
als Dr. Albert Hirsch
Michael Chernus
als Arthur Ingram
Michael Papajohn
als Larry Hooper
David Strathairn
als Noah Vosen
Corey Stoll
als Vendel
Stacy Keach
als Turso
Dennis Boutsikaris
als Ward
Sheena Colette
als Candent Woman #2
Louis Ozawa
als LARX #3
Corey Johnson
als Ray Wills
Adi Hanash
als Outcome #1
Oscar Isaac
als Outcome #3
Jennifer Kim
als Outcome #4
Robert Christopher Riley
als Outcome #6
Elizabeth Marvel
als Dr. Connie Dowd
Shane Jacobson
als Mackie
Page Leong
als Mrs. Yun
Alice Gainer
als Lean Forward MSNBC Anchor
Prue Lewarne
als CNN Reporter
James Joseph O'Neil
als Sterisyn-Morlanta Gateman
Tony Guida
als Dr. Benezara
Zeljko Ivanek
als Dr. Donald Foite
Sonnie Brown
als Dr. Lieberburg
Neil Brooks Cunningham
als Dr. Dan Hillcott
Gita Reddy
als Dr. Chandra
Peter Lewis
als Blue Lab Doctor
Natalie Bird
als Blue Lab Doctor
Heather Rasche
als Blue Lab Doctor
Anitha Gandhi
als Blue Lab Doctor
Lou Veloso
als Captain
Ruby Ruiz
als Philippine Pharmacist
Madeleine Nicolas
als Landlady
Antonette Garcia
als TV Mom
Joel Torre
als Citrus Samaritan
John Arcilla
als Joseph
Faye Yvette McQueen
als TSA Guard
Rachel Black
als C-Team
Sharon Washington
als C-Team
Frank Deal
als C-Team
Rob Yang
als C-Team
Catherine Curtin
als C-Team
Gary Lee Mahmoud
als C-Team
Matt Oberg
als C-Team
Matt Damon
als (archive footage)
Laura Spaeth
als Walking Woman
Ian Blackman
als Landy's Attorney
Jodi Applegate Kay
als Landy Reporter
Karen Pittman
als Landy Reporter
Brian O'Neill
als Landy Reporter
Paddy Considine
als Simon Ross (archive footage) (uncredited)
Alexis Molnar
als Hotel Teen Girl (uncredited)
David Leitch
als The Driver
Jon Valera
als Guard
Jonathan Eusebio
als Guard
Frank Marshall Producer
James Newton Howard Original Music Composer
Ellen Chenoweth Casting
Jennifer Fox Executive Producer
Robert Elswit Director of Photography
Elizabeth Yianni-Georgiou Makeup & Hair
Steve E. Andrews First Assistant Director
Leslie E. Rollins Set Decoration
William M. Connor First Assistant Director
Dan Bradley Stunt Coordinator
Dan Bradley Second Unit Director
Paul Hughen Second Unit Director of Photography
Molly Hughes Supervising Art Director
W. Steven Graham Assistant Art Director
Dino Dimuro Sound Designer
Jim Passon Color Timer
Steven Kirshoff Special Effects Supervisor
Christopher Assells Sound Designer
Per Hallberg Supervising Sound Editor
R. Bruce Steinheimer Special Effects Coordinator
Shay Cunliffe Costume Design
Tony Gilroy Screenplay
Tony Gilroy Director
Tony Gilroy Story
Robert Ludlum Novel
Patrick Crowley Producer
Henry Morrison Executive Producer
Kevin Thompson Production Design
Tom Blacklock Special Effects Coordinator
Matt Almas Rigging Grip
Greg Beaton First Assistant Camera
Dan Gilroy Screenplay
Caitlin McKenna-Wilkinson ADR Voice Casting
Hinju Kim Assistant Art Director
Stefan Sonnenfeld Senior Colorist
John Gilroy Editor
Kathe Swanson Key Hair Stylist
Robert Jackson Boom Operator
Susan Hegarty Dialect Coach
Robert C. Albertell First Assistant Director
Cliff Fleming Pilot
Brian Jones Set Dresser
Kent Harvey Camera Operator
Hal Couzens Visual Effects Supervisor
Greg Zimmerman ADR Recordist
Dianne Dreyer Script Supervisor
Roger Vernon Second Unit Director of Photography
Charlie Campbell Art Direction
Mary Cybulski Still Photographer
Scott M. Davids Visual Effects Supervisor
Deborah Jensen Assistant Art Director
Stephen H. Carter Art Direction
Ana Lombardo Assistant Property Master
Lope V. Juban Jr. Producer
Matt Sweat Additional Editorial Assistant
Neil Colango Assistant Property Master
Brian Dzyak Epk Camera Operator
Sue Gandy Assistant Costume Designer
Tanner Foust Stunt Driver
Cory Geryak Gaffer
David Cameron Best Boy Grip
Felicity Bowring Makeup Department Head
Wendy M. Craig Costume Supervisor
Diana Burton Property Master
Wanjin Choi Property Master
David Dowling Property Master
Erwin Arenas Costume Supervisor
Kate Edwards Costume Supervisor
Jeffrey Fayle Costume Supervisor
Cheryl Kilbourne-Kimpton Costume Supervisor
Nic Ratner Music Editor
Dan O'Connell Foley Artist
Trudy Ramirez Script Supervisor
Sue Wyburgh Key Makeup Artist
Seth Kleinberg Visual Effects Producer
Nicole Greenbaum Key Costumer
Michael Hertlein ADR Editor
John T. Cucci Foley Artist
Maurice K. McGuire Camera Operator
James W. Harrison III First Assistant Editor
John C. Stuver Dialogue Editor
Chris O'Hara Stunt Coordinator
Sheyam Ghieth Art Department Coordinator
Bill R. Dean Sound Effects Editor
Sylvia Nablo Transportation Coordinator
Hans Bjerno Camera Operator
Julie Kuehndorf Unit Publicist
Vanessa Cheung Visual Effects Art Director
Patrick B. O'Brien Camera Operator
Andrew Rowlands Camera Operator
Christopher Weiser Scenic Artist
Pete Jopling 2D Supervisor
Peter Staubli Sound Designer
Ravi Dube Transportation Coordinator
Greg Steele ADR Mixer
Chris Hogan Dialogue Editor
Nick Monton Digital Intermediate Producer
Dan Hegeman Sound Effects Editor
Nathan J. Busch II Key Hair Stylist
Jerry DeCarlo Hair Department Head
Chris Harrison-Glimsdale Key Hair Stylist
Sunday Englis Key Makeup Artist
Joanne Jacobsen Key Makeup Artist
Björn Rehbein Key Makeup Artist
Junsik Park Production Manager
Joseph Santos Production Manager
Jennifer Lane Post Production Supervisor
Marion Kolsby Assistant Art Director
Doug Anderson Scenic Artist
Yong Xi Chen Scenic Artist
Christopher Hébel Scenic Artist
Lia Lorms Scenic Artist
Jordan Lovelace Scenic Artist
Roman Lystvak Scenic Artist
Kosyo Minchev Scenic Artist
Danh Nguyen Scenic Artist
Charles R. Suter Scenic Artist
Ken Nelson Construction Coordinator
Philip Canfield Leadman
David Parker Sound Re-Recording Mixer
Chris Jargo Supervising ADR Editor
Kent Blocher Visual Effects Editor
Abi Cadogan Visual Effects Editor
Benjamin Chua Visual Effects Editor
Michael Bruce Ellis Visual Effects Supervisor
John Heller Visual Effects Supervisor
Dhuha Isa Visual Effects Editor
Kieran Nicholas Visual Effects Editor
Gary Nolin Visual Effects Producer
Tracey Leadbetter Visual Effects Producer
Sean M. Harding Camera Operator
Barry Idoine Additional Photography
Burton 'Joe' Kuchera Gaffer
Pepito Mirador Jr. Gaffer
Coleman Robinson Transportation Coordinator
Cecile Vitan Transportation Coordinator
Dennis Penney Location Manager
Nikolo Juban Location Manager
Ryan Young ADR Recordist
Nicole Eckenroad Art Department Assistant
Nicole Eckenroad Art Department Production Assistant
J. Patrick Daily Key Grip
Alan McCullagh Assistant Set Decoration
Sean Oxenbury Rigging Gaffer
Justin Holdsworth Gaffer
Stephen Enticott Animation Supervisor
Garry Elmendorf Special Effects Supervisor
Andy Day Gaffer
Charlie Grubbs Rigging Gaffer
Martin Keough Gaffer
Tom Rolfe 2D Sequence Supervisor
Chris Castaldi Second Unit First Assistant Director
Kirk Francis Production Sound Mixer
Dennis Murillo Visual Effects Coordinator
Mitchell Travers Assistant Costume Designer
Isabel Bloor Costumer
Jeff Kunkle Dolly Grip
Park Sang-hyeon First Assistant Director
Philip D. Morrill First Assistant Sound Editor
Gavin Fernandez Second Assistant "B" Camera
Christine Moosher Assistant Set Decoration
Julie Ysla Casting Coordinator
Hilde Odelga Production Coordinator
Amelia Rasche McCarthy Casting Associate
Billy Kerwick Key Rigging Grip
Martin Bosworth Rigging Gaffer
Taylor Matheson First Assistant Camera
Doug Lavender First Assistant Camera
James Ashwill Foley Mixer
Dawn Climie Costumer
Julia G. Hickman Set Decorating Coordinator
Paul Santoni First Assistant "C" Camera
Kate Sprance Casting Assistant
Steve Lionetti Production Supervisor
Tim Metivier First Assistant Camera
Erika Gourvitz Visual Effects Production Assistant
Victoria Lang Visual Effects Assistant Editor
Louie DeMarco First Assistant "D" Camera
Richard Guinness Jr. Key Grip
John Garrett Second Assistant "A" Camera
Steven E. Lawler Construction Foreman
Dan Maslen Storyboard Artist
Mark Bunting Second Assistant Director
Dean Reca Best Boy Grip
Sandi Figueroa Costumer
Bliss McDonald Production Coordinator
John Adshead Key Grip
Rebecca Venezia Second Assistant "A" Camera
Richard Flower Second Unit First Assistant Director
Russell Hawkes Dolly Grip
Thomas Bianco Production Controller
James Clare First Assistant Camera
Kimmie Guiragossian Costumer
Nicolas Donel Matte Painter
Shima Majidi Production Secretary
Michael Struk Additional Editorial Assistant
Danilo Dominguez Special Effects Coordinator
Kyle Robson Best Boy Grip
Rebecca Feldman First Assistant Accountant
John Tripp Digital Intermediate Assistant
Richard Duarte Foley Mixer
Clayton Null Best Boy Grip
Thomas J. O'Connell ADR Mixer
Ivan Hawkes Rigging Grip
Christopher Michael Coupe Matchmove Supervisor
Ross Coscia Loader
John Guentner Foley Mixer
Tony Whiteside Key Grip
Olivia Goh Visual Effects Coordinator
Bobby Johanson ADR Mixer
Grant Wilfley Extras Casting
Michael Rivera ADR Recordist
John Rex Woodward Second Assistant "B" Camera
Ian Mussell Key Grip
Greg Kurtz Second Assistant "D" Camera
Katy Mummery Visual Effects Coordinator
Lance Malbon Production Secretary
Pete Howlett 2D Sequence Supervisor
Rocky Babcock Libra Head Technician
Onesimus Nuernberger Matte Painter
Alyson Lockwood Extras Casting
Doreen Beaulac First Assistant Accountant
Landin Walsh Rigging Gaffer
Olivier Ryard Digital Compositor
Kenneth Brzozowski Key Carpenter
Richard Masino First Assistant "A" Camera
Curtis Michael Davey Visual Effects Production Assistant
Richard Roberts 2D Sequence Supervisor
Liam Sinnott Second Assistant "C" Camera
Randal W. Morton Libra Head Technician
Kim Sung-an First Assistant Camera
Aaron G. York Libra Head Technician
Jim Dunlap First Assistant Accountant
Michael Bell 2D Sequence Supervisor
Ryan McDonald Assistant Production Coordinator
Maggie Murphy Second Assistant Director
Chris Lombardozzi Generator Operator
Joan Winters Graphic Designer
Kelly Canfield Set Dresser
Kevin C. Potter First Assistant "B" Camera
Alex Bach Production Secretary
Tara Mews Assistant Production Coordinator
Josy Capkun Second Assistant Director
Timothy R. Boyce Jr. Boom Operator
Paul Schmidt Grip
Natalie Damico Travel Coordinator
Brendan Walsh Second Assistant Director
Mar Angelo De Guzman Key Grip
Pietro Ponti 3D Supervisor
Kyle McGatlin Production Coordinator
Arianna Gallo Costume Coordinator
Mattie Siegal Art Department Production Assistant
Sarah Mather Loader
Melissa Kyle Art Department Production Assistant
Joe Belschner Dolly Grip
Eric Helmin Graphic Designer
Jen Delica Makeup & Hair
Candy Reyes Assistant Costume Designer
Jeffrey James Costume Assistant
Loren Shaw Costume Assistant
Brook Hesseln Costumer
Alex Argente Costumer
Arhuelle Argente Costumer
Michael Morona Costumer
Kenneth Yanga Art Department Coordinator
Mike Melchiorre Construction Foreman
Jim Cook Set Dresser
Damon Hahn Set Dresser
Richard Hope Set Dresser
Bill Kolpin Set Dresser
Ernesto Longo Set Dresser
Jennifer Roberts Second Second Assistant Director
Robbin Park Best Boy Grip
Henry Kitchen Best Boy Grip
Raldo Rey Best Boy Grip
Chris Dixon Electrician
Rebecca Heller Loader
Mike Sime 24 Frame Playback
Jamie Gallagher Generator Operator
Robert Houllion Grip
Greg Fullalove Key Grip
Kat Bueno Key Rigging Grip
Bippen Kumar Sammy Rigging Grip
Donato De Guzman Rigging Grip
Michael Crane Compositing Lead
Matthew Gilson Matte Painter
Zana Bochar Visual Effects Assistant Editor
Nurul Arif Visual Effects Coordinator
Katie Bell Visual Effects Coordinator
Mariana Mandelli Visual Effects Coordinator
Samantha Trixie Ayson Visual Effects Production Assistant
Clayton Budd Visual Effects Production Assistant
Karin Korchinski Assistant Production Coordinator
Cris Silva Marine Coordinator
Monica Perez Gelbman Post Production Accountant
Ma. Priscilla Y. Nolasco Production Coordinator
Erlinda R. Angeles Production Secretary






















ikwilfilmskijken © 2022