6.5

Demolition Man (1993)

Misdaad, Actie, Sciencefiction
1996, L.A. Een psychotische crimineel heeft 30 mensen gegijzeld in een met explosieven gevuld gebouw. Een niets en niemand ontziende smeris die 'demolition man' wordt genoemd gaat achter hem aan en laat een spoor van explosies achter. Beide worden ingevroren als strafmaatregel. In 2032 weet de crimineel te ontsnappen en komt in een vredelievende maatschappij die zich geen raad weet met dit type crimineel. De agent wordt op hem losgelaten omdat hij de enige is die hem aankan.

Demolition Man Film Info

Score: 6.5/10 van 1698 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1993-10-08
Lengte: 115 Minuut / 1:55
Regisseur: Marco Brambilla
Schrijvers Daniel Waters, Robert Reneau, Peter M. Lenkov.
website: http://www.warnerbros.com/demolition-man
Productie Studios: Silver Pictures, Warner Bros. Pictures
Productie Land: United States of America

Demolition Man Foto's


Demolition Man Trailer


Sylvester Stallone
als John Spartan
Wesley Snipes
als Simon Phoenix
Sandra Bullock
als Lt. Lenina Huxley
Nigel Hawthorne
als Dr. Raymond Cocteau
Benjamin Bratt
als Alfredo Garcia
Denis Leary
als Edgar Friendly
Bob Gunton
als Chief George Earle
Glenn Shadix
als Associate Bob
Pat Skipper
als Helicopter Pilot
Steve Kahan
als Captain Healy
Mark Colson
als Warden William Smithers - Young
John Enos III
als Prisoner
Troy Evans
als Tough Cop
Bill Cobbs
als Zachary Lamb - Aged
Brandy Ledford
als Fiber Op Girl
Jack Black
als Wasteland Scrap
Toshishiro Obata
als CryoCon
Jesse Ventura
als CryoCon
Rob Schneider
als Erwin
Andre Gregory
als Warden William Smithers - Aged
Grand L. Bush
als Zachary Lamb - Young
Paul Bollen
als T.F.R. Officer
Anneliza Scott
als Police Officer
Marco Brambilla Director
Daniel Waters Screenplay
Robert Reneau Screenplay
Peter M. Lenkov Screenplay
Steven Bratter Executive Producer
Pete Catalano Executive Producer
Howard G. Kazanjian Producer
Michael Levy Producer
Aaron Schwab Executive Producer
Faye Schwab Executive Producer
Craig Sheffer Executive Producer
Joel Silver Producer
Elliot Goldenthal Original Music Composer
Alex Thomson Director of Photography
Stuart Baird Editor
Ferne Cassel Casting
Joy Todd Casting
Bob Ringwood Costume Design
David L. Snyder Production Design
Walter P. Martishius Art Direction
Robert Gould Set Decoration
Etta Leff Set Decoration
Paul Abascal Hairstylist
Janis Clark Hairstylist
Alicia M. Tripi Hairstylist
Scott H. Eddo Makeup Artist
Richard Snell Makeup Artist
Laini Thompson Makeup Artist
Natalie Wood Makeup Artist
R. Christopher Biggs Makeup Effects
Donna Ekins-Kapner Art Department Coordinator
Melanie J. Baker Assistant Art Director
Sarah Knowles Assistant Art Director
Bruce J. Gfeller Construction Coordinator
Michael Papac Property Master
Craig B. Ayers Sr. Greensman
Mark Poll Set Designer
Natalie Richards Set Designer
Hugo Santiago Set Designer
Carl J. Stensel Set Designer
Robert G. Henderson Supervising Sound Editor
Kevin Spears Sound Designer
Michael Geisler Sound Designer
Virginia Cook-McGowan Sound Effects Editor
Samuel C. Crutcher Sound Effects Editor
Greg Dillon Sound Effects Editor
David M. Horton Sound Effects Editor
Marshall Winn Sound Effects Editor
Les Fresholtz Sound Re-Recording Mixer
Tom E. Dahl Sound Re-Recording Mixer
Joe D. Ramsey Special Effects Coordinator
Jacques Stroweis Animation
Tricia Henry Ashford Visual Effects Producer
Kimberly Nelson LoCascio Visual Effects Producer
Steven T Puri Visual Effects Producer
John C. Wash Visual Effects Supervisor
Robert Grasmere Visual Effects Supervisor
Craig Barron Visual Effects Supervisor
Steve Picerni Stunt Coordinator
John J. Connor Second Unit Cinematographer
William D. Barber Camera Operator
David M. Dunlap Camera Operator
Anthony Gaudioz Camera Operator
Michael Genne Camera Operator
Michael E. Little Camera Operator
Tom Priestley Jr. Second Unit Cinematographer
Gregory Lundsgaard Steadicam Operator
Leslie J. Kovacs Gaffer
Andrew Cooper Still Photographer
Nick Scarano Costume Supervisor
Eric Reasoner Music Editor
Steve Duncan Transportation Coordinator
Peter J. Silbermann Unit Publicist
P.R. Tooke Script Supervisor
Steven Fazekas Co-Producer
Jacqueline George Co-Producer
Tony Munafo Associate Producer
James Herbert Co-Producer
Peter M. Lenkov Story
Robert Reneau Story
James Herbert Production Manager
Jaymes Hinkle Art Direction
Marco A. Campos Construction Foreman
Scott Bobbitt Leadman
Simon Murton Production Illustrator
Jamie Barber First Assistant Camera
Michael J. Coo Key Grip
Nico Bally Grip
Charles A. Tamburro Aerial Coordinator
Chrisi Karvonides-Dushenko Assistant Costume Designer
Thomas Gark Set Dressing Artist
Sean Langdon Carpenter
Mark Suveg Craft Service
Craig Lietzke Driver
Mike Brooks Propmaker
Jason Menz Stand In
Pete Antico Stunts
Howard Bachrach Transportation Captain
Nick Brett Utility Stunts
Stan Harrison Video Assist Operator
Michael Moore Visual Effects Editor
Louis D'Esposito First Assistant Director
Bob Kaiser Color Timer
Moose Enright Best Boy Electric
Michael A. Jones Electrician
Billy Craft Lighting Technician
Greg Cantrell Rigging Gaffer
Robert J. Anderson Executive In Charge Of Production
Michael Neale Location Manager
Ray Zimmerman Production Accountant
Mitchell E. Dauterive Production Coordinator
Todd Bassman Boom Operator
Robert Elhai Orchestrator
Tim Cooney Sound Mixer
Stephen Kennedy Digital Compositors
Linda Renaud I/O Manager
Eric Allard Special Effects Supervisor
Bill Coffin Visual Effects
Chris Watts Visual Effects Coordinator
Charles J. Bond Sound
Cheryl Wheeler Duncan Stunts
Brian Callahan Costumer
Joseph J. Kontra Second Assistant Director
Xochi Blymyer Second Second Assistant Director
Charlie Picerni Second Unit Director
Mike Blaze Assistant Property Master
Christopher S. Ross Conceptual Illustrator
Robert Misetich Set Painter
Robert Consing Storyboard Artist
William C. Carruth ADR Editor
Greg Curda Foley Artist
James Simcik Supervising ADR Editor
Mike Sasgen Special Effects Assistant
Tony Allard Special Effects Technician
Jeff Matakovich Additional Visual Effects
Christopher Duddy Visual Effects Camera
Mark De Alessandro Stunt Double
Matthew F. Leonetti Additional Director of Photography
Joseph V. Cicio Assistant Camera
William E. Fitch Best Boy Grip
Michael Brennan Dolly Grip
Andrea Chesney Second Assistant Camera
David Mann Assistant Editor
Lee J. Bognar Assistant Location Manager
Christopher Brooks Supervising Music Editor
Kurt Greufe Assistant Accountant
Benny McNulty Assistant Chief Lighting Technician
Tammy Apana Assistant Production Coordinator
Bryan Hirota CG Artist
David Lea Choreographer
Kenneth Chamitoff Extras Casting
Marcus Salgado Fight Choreographer
Kathryn Mindala First Assistant Accountant
David Krudis Payroll Accountant
Jennifer Law-Stump Production Assistant
Stephen Brain Production Executive






















ikwilfilmskijken © 2019