Fast Five (2011)

Actie, Thriller, Misdaad
Nadat ex-agent Brian O’Connor en Mia Toretto Dom Toretto hebben helpen ontsnappen uit de gevangenis, zijn ze op de vlucht voor de politie. Als ze uiteindelijk in Rio de Janeiro belanden moeten ze, om hun vrijheid terug te krijgen, nog één klus aannemen.

Fast Five Film Info

Score: 7.2/10 van 7927 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2011-04-20
Lengte: 130 Minuut / 2:10
Regisseur: Justin Lin
Schrijver: Chris Morgan
Productie Studios: Original Film, Universal Pictures, One Race
Productie Land: United States of America


Fast Five Trailer


Vin Diesel
als Dominic Toretto
Paul Walker
als Brian O'Conner
Jordana Brewster
als Mia Toretto
Tyrese Gibson
als Roman Pearce
Ludacris
als Tej Parker
Matt Schulze
als Vince
Sung Kang
als Han Lue
גל גדות
als Gisele Yashar
Tego Calderon
als Leo
Don Omar
als Santos
Joaquim de Almeida
als Reyes
Dwayne Johnson
als Luke Hobbs
Elsa Pataky
als Elena Neves
Michael Irby
als Zizi
Fernando Chien
als Wilkes
Alimi Ballard
als Fusco
Yorgo Constantine
als Chato
Geoff Meed
als Macroy
Joseph Melendez
als Chief of Police Alemeida
Jeirmarie Osorio
als Rosa
Mark Hicks
als Capa
Esteban Cueto
als Berto
Corey Michael Eubanks
als Lanzo
Luis Da Silva Jr.
als Diogo
Eva Mendes
als Monica Fuentes (uncredited)
Luis Gonzaga
als Cash House Door Guard (uncredited)
Benjamin Blankenship
als Lead DEA Agent (uncredited)
Jay Jackson
als Field Reporter (uncredited)
Arlene Santana
als Field Reporter (uncredited)
Kent Shocknek
als News Anchor (uncredited)
Sharon Tay
als News Anchor (uncredited)
Andy Rosa Adler
als News Anchor
Kelly Matsumoto Editor
Sanja Milković Hays Costume Design
Debra Zane Casting
Christian Wagner Editor
Justin Lin Director
Neal H. Moritz Producer
Beat Frutiger Art Direction
Bob Kensinger Set Decoration
Chris Morgan Screenplay
Michael Fottrell Producer
Samantha Vincent Executive Producer
Peter Wenham Production Design
Andrew Neskoromny Art Direction
Justin Lin Executive Producer
Amanda Lewis Executive Producer
Vin Diesel Producer
Brian Tyler Original Music Composer
Stephen F. Windon Director of Photography
Yolanda Sheridan Makeup Artist
Charles Maynes Sound Effects Editor
Jon Taylor Sound Re-Recording Mixer
David Wallace Allen Visual Effects Supervisor
Justin Jones Visual Effects Supervisor
Agnaldo Bueno Stunt Coordinator
Philip Barnes Location Manager
Joani Yarbrough Hairstylist
Rachel Solow Hairstylist
Dale DeStefani Construction Coordinator
Guillaume Rocheron Visual Effects Supervisor
Ian Forsyth Camera Operator
Luca Mercuri Camera Operator
Nick Scarano Costume Supervisor
Nava R. Sadan Costume Supervisor
Thomas Minton Set Designer
Dan Smiczek CG Supervisor
Dawn Brooks Macleod Visual Effects Producer
Pam Hammarlund Visual Effects Producer
Kelvin McIlwain Visual Effects Supervisor
Marc Dobiecki Additional Camera
Josiuan Rojas Transportation Coordinator
Carla S. Nemec Art Department Coordinator
Nick Nelson Scenic Artist
Glynna Grimala Sound Designer
David Burton Visual Effects Supervisor
Jack Gill Stunt Coordinator
Amy Pawlowski Digital Intermediate
Jann K. Engel Set Designer
Stephen P. Robinson Sound Designer
Michelle Eisenreich Visual Effects Producer
Rainer Gombos Visual Effects Supervisor
Ian Hunter Visual Effects Supervisor
David Sanger Visual Effects Supervisor
Josh R. Jaggars Visual Effects Producer
Gary Hymes Stunt Coordinator
Raphy Molinary Camera Operator
Ann Scibelli Sound Designer
Scott Anderson Visual Effects Editor
Tobias Pfeiffer Visual Effects Editor
Migs Rustia Visual Effects Editor
Craig W. Smith Visual Effects Editor
Angela Barson Visual Effects Supervisor
Jeffrey Kalmus Visual Effects Supervisor
Geoffrey Haley Steadicam Operator
Ali Lammari Set Costumer
Hayley Stuppel Set Costumer
Jenn Moye Art Department Assistant
Greg Sanger Leadman
Christopher Johnston Visual Effects Editor
Thom 'Coach' Ehle Dolby Consultant
Peter Staubli Sound Effects Editor
David Fletcher Special Effects Coordinator
Eric D. Christensen Visual Effects Supervisor
Tom Fendley Rigging Gaffer
Japhet A. Romero Greensman
Alex McCarroll Set Designer
Andrew Roberts CG Supervisor
Harry Mukhopadhyay CG Supervisor
Erin Ferguson Visual Effects Producer
Gina G. Aller Set Costumer
Dennis McCarthy Picture Car Coordinator
Margarita Jeannot Hairstylist
Christien Tinsley Makeup Artist
Scott Wheeler Makeup Artist
Frank A. Montaño Sound Re-Recording Mixer
Oliver Zangenberg Animation
Alexis Nelson Visual Effects Producer
Melinka Thompson-Godoy Visual Effects Producer
Adam Avitabile Visual Effects Supervisor
Maurice K. McGuire Camera Operator
Jaimie Trueblood Still Photographer
Luis R. Estrella-Rivera Location Manager
Valeria Migliassi Collins Script Supervisor
John Blake Makeup Department Head
James MacKinnon Makeup Artist
Sarah Carter Set Decoration Buyer
Peter Brown Supervising Sound Editor
Christal Wolgamott Visual Effects Producer
Onofrio Nino Pansini Camera Operator
Don Bixby Gaffer
Gustavo de Jesus Transportation Coordinator
Jo Jo Stephens Hairstylist
Cedar Valentine Art Department Coordinator
Bruce DiValerio Construction Coordinator
Rick Sander Visual Effects Supervisor
Troy Robinson Stunt Coordinator
Matt Chase Set Costumer
Karola Hawk Set Costumer
Joe Lisanti Music Editor
Sherri Zebeck Makeup Artist
Juan Guallini Indij Greensman
Luis López-Baquero Set Designer
Sheri Ozeki Music Editor
Margarita Pidgeon Hairstylist
A. Todd Holland Assistant Art Director
Mailara Santana Assistant Art Director
Wilhem Perez Scenic Artist
Jon Title Sound Effects Editor
Dan Cornwall Gaffer
Carol McConnaughey Unit Publicist
Anthony Di Ninno Animation
Earl A. Hibbert Visual Effects Editor
Thomas Valentine Supervising Art Director
Monica Lopez Aleman Stunt Double
Ronald Hersey Second Unit Director of Photography
Alexander Witt Second Unit Director of Photography
Whit Norris Production Sound Mixer
Igor Meglic Second Unit Director of Photography
George Pereyra Foley Editor
Frank Smathers Sound Recordist
Anna MacKenzie Supervising ADR Editor
Xavier Horan Dialogue Editor
Katherine Rose Foley Artist
Alexander Witt Second Unit Director
Kerry Ann Carmean Foley Editor
Tom Clancey Additional Photography
Hans Bjerno Aerial Director of Photography
Adam Dale Aerial Director of Photography
Steve Koster Aerial Director of Photography
Chris Jargo ADR Editor
Jesse Dodd ADR Mixer
Guillaume DeLouche Property Master
Thomas J. O'Connell ADR Mixer
Greg Baldi Camera Operator
Spiro Razatos Second Unit Director
Laura Harris Atkinson Dialogue Editor
Nerses Gezalyan Sound Mixer
Anna MacKenzie Supervising Dialogue Editor
Jennifer Bell First Assistant Camera
Fred Raskin Editor
Gary Scott Thompson Characters
Katie Eastridge Script Supervisor
Erik Cord Stunts
Annie Ellis Stunts
Shauna Duggins Stunt Double
Paul Chappell Stunts
Craig Baxley Jr Stunts
Lane Leavitt Stunts
Steve Kelso Stunts
Henry Kingi Stunts
Oakley Lehman Stunts
Tanoai Reed Stunts
Paul M. Lane Stunts
Robert Nagle Stunts
Laura Albert Stunts
Andy Gill Stunts
Hubie Kerns Jr. Stunts
Tim Connolly Stunts
Wally Crowder Stunts
Lance Gilbert Stunts
Gary J. Wayton Stunts
Denney Pierce Stunts
Jimmy N. Roberts Stunt Driver
Heidi Pascoe Utility Stunts
Chick Bernhard Stunt Driver
Eddie Perez Stunts
Elizabeth Davidovich Stunt Double






















ikwilfilmskijken © 2024