Mortal Kombat (2021)

Actie, Fantasie, Avontuur
Cole Young, een uitgerangeerde MMA-vechter, raakt betrokken bij de decennialange bovennatuurlijke oorlog tussen twee lang geleden overleden ninja-clans. Young raakt vervolgens met verschillende anderen verwikkeld in een vechttoernooi dat georganiseerd wordt door Raiden. Onder hen bevinden zich onder andere Jax en Sonya Blade, die een vreemde band met Young delen in de vorm van mysterieuze moedervlekken. Samen vechten ze tot de dood om de wereld te beschermen tegen de slechte tovenaar Shang Tsung

Mortal Kombat Film Info

Score: 7.4/10 van 3759 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2021-04-07
Lengte: 110 Minuut / 1:50
Regisseur: Simon McQuoid
Schrijvers Dave Callaham, Greg Russo.
website: https://www.mortalkombatmovie.net
Productie Studios: Atomic Monster, Broken Road Productions, New Line Cinema
Productie Land: United States of America


Mortal Kombat Trailer


Lewis Tan
als Cole Young
Jessica McNamee
als Sonya Blade
Josh Lawson
als Kano
Tadanobu Asano
als Lord Raiden
Mehcad Brooks
als Jackson 'Jax' Briggs
Ludi Lin
als Liu Kang
Ng Chin Han
als Shang Tsung
Joe Taslim
als Bi-Han / Sub-Zero
Hiroyuki Sanada
als Hanzo Hasashi / Scorpion
Max Huang
als Kung Lao
Sisi Stringer
als Mileena
Matilda Kimber
als Emily Young
Laura Brent
als Allison Young
Melanie Jarnson
als Nitara
Nathan Jones
als Reiko
Daniel Nelson
als Kabal
Ian Streetz
als Ramirez
Yukiko Shinohara
als Harumi Hasashi
Ren Miyagawa
als Satoshi 'Jubei' Hasashi
Mia Hall
als Hasashi's Baby
David Field
als Referee
Kris McQuade
als Cargo Plane Pilot
Angus Sampson
als Goro (voice)
Alice Nassery
als Shang Tsung Elite Guard
Damon Herriman
als Kabal (voice)
Mike Foenander
als Audience Fight Scene (uncredited)
Michael Coward
als Bar Straggler (uncredited)
Garreth Hadfield
als Lin Kuei Assassin (uncredited)
Bingchen Ye
als Temple Monk (uncredited)
Isaac Bernauer
als Lin Kuei Assassin (uncredited)
David Chea
als Lin Kuei Assassin (uncredited)
Yasushi Asaya
als Lin Kuei Assassin (uncredited)
James Wan Producer
Lisa Brennan Property Master
Benjamin Wallfisch Original Music Composer
Dan Lebental Editor
Todd Garner Producer
Naaman Marshall Production Design
Lawrence Kasanoff Executive Producer
Michael Turner Art Direction
E. Bennett Walsh Producer
E. Bennett Walsh Unit Production Manager
Dave Callaham Screenplay
Ed Boon Video Game
John Tobias Video Game
Richard Brener Executive Producer
Tom Nursey Supervising Art Director
Adrian Medhurst Foley Artist
Ri-Jie Kwok Stunts
Phil Heywood Sound Re-Recording Mixer
Angela Heesom Casting Director
Fiona Rees-Jones Makeup & Hair
Scott Gray Editor
Rich Delia Casting
Germain McMicking Director of Photography
Dave Neustadter Executive Producer
Oren Uziel Story
Marty Pepper Colorist
Jeremy Stein Executive Producer
Cappi Ireland Costume Design
Des Kenneally Sound Recordist
Rolland Pike Set Decoration
Florian Emmerich "B" Camera Operator
Oksana Sokol Script Supervisor
Jocelyn Thomas Art Department Coordinator
Jason Ellson Steadicam Operator
Jason Ellson "A" Camera Operator
Robyn Elliott Costume Supervisor
Luke Caska Set Designer
Axel Bartz Set Designer
Peter McCaffrey Second Unit Director of Photography
Ineke Majoor Visual Effects Producer
Tony Cole Compositing Supervisor
Chris Godfrey Visual Effects Supervisor
Prue Fletcher Visual Effects Producer
Shaun Conway Gaffer
David Booth Visual Effects Supervisor
Jed M. Dodge ADR Supervisor
Charles Cottrell Standby Painter
Robert Mackenzie Sound Designer
Robert Mackenzie Sound Re-Recording Mixer
Marky Lee Campbell Stunts
Tony Williams Assistant Art Director
Mark Rogers Still Photographer
Chris Anderson Stunts
David Hollingsworth Digital Intermediate Producer
Marko Anttonen Assistant Art Director
Taera Shroff Script Supervisor
Peter Skarratt First Assistant Editor
Naomi Mitchell Visual Effects Producer
Steve Burgess Sound Designer
Eriko Miyagawa Casting
Matt Everitt Animation Supervisor
Nikki Gooley Makeup Designer
Jason Billington Visual Effects Supervisor
Yasushi Asaya Stunts
Dennis Jones Visual Effects Supervisor
P.J. Voeten First Assistant Director
Justin Tran Digital Intermediate
Robbie Clissold Stunts
Rhonda Ann Burns Hair Department Head
Peter Stubbs Special Effects Supervisor
Louise Heesom Smith Casting Director
Daniel Le VFX Editor
Catherine Armstrong Digital Intermediate Producer
David Elmes First Assistant Camera
James Hopwood Best Boy Grip
Dane Hallett Concept Artist
Greg Hajdu Construction Coordinator
Michael M. Foster Stunts
Gail Kane Makeup & Hair
Ron Coe First Assistant "B" Camera
Connor Van Vuuren Stunts
Saba Mazloum "A" Camera Operator
Brian Nickless Set Designer
Kathy Freeman First Assistant Editor
Tara Webb Sound Effects Editor
Avi Goodman Visual Effects Supervisor
Leah Katz ADR Editor
Angus Robertson ADR Mixer
Brydie Stone Prosthetic Makeup Artist
David Thomson Key Rigging Grip
Aaron Southerland ADR Mixer
Dawn Michelle King First Assistant Editor
Michael Clear Executive Producer
Chris Webb First Assistant Director
Gerard Mahony Grip
John Sanderson Special Effects Technician
Danielle Blake Second Assistant Director
Andrew Kattie Assistant Art Director
Greg Russo Screenplay
Greg Russo Story
Simon McQuoid Director
Simon McQuoid Producer
Kyle Gardiner Stunt Coordinator
Maxx Corkindale "C" Camera Operator
Delphine Richon Art Direction
Delphine Richon Assistant Art Director
Nick Pill Visual Effects Supervisor
Warwick King Special Effects Technician
Bradd Buckley Stunts
Jodie Hellingman Key Hair Stylist
Jodie Hellingman Key Makeup Artist
Thandiwe Philips Visual Effects Producer
Chris Whiteside ADR Mixer
Michael Vivian Dolly Grip
Mark Braithwaite Compositing Supervisor
Luke Thomas First Assistant "A" Camera
Leigh Kenyon Boom Operator
Will Sheridan Sound Recordist
Dan Bethell Visual Effects Supervisor
Marco Arlotta Boom Operator
Bhakar James Visual Effects Producer
Mick Boraso Sound Designer
Tim Walsh Steadicam Operator
Ryan Squires Foley Editor
Carly Maple Production Coordinator
Nick Steele Boom Operator
Karen Gower Makeup & Hair
Matt Hatton Concept Artist
Napatz Singkarat ADR Mixer
Geraldine Tartan Art Department Coordinator
Charlie Adams Lighting Technician
Marcus Friedlander Digital Intermediate Editor
Guang-Hui Chuan Lighting Technician
Darryl Murphy Grip
Benoit Godde Concept Artist
James Bramley Payroll Accountant
Jack Mayo First Assistant "B" Camera
Rebecca Crowe First Assistant Camera
Seth Justus Special Effects Makeup Artist
Christian Luxton First Assistant Camera
Leah Taylor Makeup & Hair Assistant
Duncan Campbell Foley Mixer
Ken Lau Graphic Designer
Richard Nitz Standby Carpenter
Aaron Cordery Lighting Technician
Rebecca Buratto Makeup & Hair
Olivier Fontenay Senior Colorist
Marie-Ève Gélinas Digital Compositor
Keiran Lee Colorist
Liam Moses ADR Mixer
Dale Mackie Concept Artist
Jon McCoy Concept Artist
Ben Stewart ADR Recordist
Aden Beaver Visual Effects Coordinator
Ben Siemer Stunts
Selena Pertzel Makeup & Hair
Tami Holton Costumer
Loretta Cosgrove Art Direction
Chan Griffin Fight Choreographer
Bianca Maeseele Set Costumer
Victoria Palmeri Executive Producer
Kimberly Aguilar Casting Assistant
Dylan Burgess Sound Editor
Bhardwaj Divyanshu VFX Artist
Glenn Melenhorst Visual Effects Supervisor
David Ockenden Assistant Art Director
Jade Amantea Stunts
Pete Best ADR Recordist
Heather Muirhead Visual Effects Coordinator
Cassie O'Brien Pollard Key Hair Stylist
Rachel Sieger Second Assistant Camera
Dane Churchouse Leadman
Naomi Sharp Second Assistant "A" Camera
Tom Pugh Digital Compositor
Glenn Johnson Head Greensman
Anna Steel Unit Production Manager
Stephanie Jaclyn Production Assistant
Calen Vanstone Swing
Joey McQuade Second Assistant "B" Camera
James Ashton Sound Designer
Amanda Giblin Stunts
Blake Lindsell Stunts
Grant Lehmann Sculptor
Jasmine Lean Assistant Art Director
Lee Adamson Stunts
Pim Kulk First Assistant "C" Camera
Joseph Tiernan Swing
Zia Kelly Stunts
Ben Hunt Digital Imaging Technician
Jonah Booth-Remmers Swing
Jeremy Love Conceptual Illustrator
Matteo Medos Propmaker
Marshall Tearle Propmaker
Kaiit Mosby Special Effects Coordinator
Kelly Marumaru Set Costumer
Laura Sutton Stunts
Annalisa Francesca Set Dresser
Kate Rawlins Set Designer
Timothy O'Malley First Assistant Accountant
Anu Babu Digital Compositor
Gene Hammond-Lewis Compositor
Benjamin James Ying Compositor
Michael Rogers VFX Artist
Darko Kubatka Carpenter
Robert Pellerin Animation
Stephen Murdoch Stunts
Andy Robinson Scenic Artist
Darshankumar Joshi Art Direction
Darshankumar Joshi Props
Brie Ratten Assistant Hairstylist
Alisha Hennessy Costume Assistant
Sarah Lord Costume Coordinator
Madeline Turner Costume Standby
Yolanda Peart-Smith Costumer
Braidyn Lloyd Assistant Camera
Madison Heinze Data Wrangler
Sam Winzar Digital Imaging Technician
Benji Copping Grip
Josh Hamill Key Grip
Lee Clafferty Lighting Technician
Thomas Clark Lighting Technician
Peter Giuliani Lighting Technician
Mathew Schmidt Lighting Technician
Beau Selwood Lighting Technician
Joel Klinger Lighting Technician
Rod Scott Rigging Grip
Max Vicary Rigging Grip
Carolina Izquierdo Duarte Second Assistant "C" Camera
Zac Loy Dailies Operator
Jasper St Aubyn West Title Designer
Olivia Pulbrook Assistant Property Master
Maddy Worthington Assistant Set Decoration
Duncan Li Concept Artist
Jonathan Wenberg Concept Artist
Peta Ruhland Construction Buyer
Samantha Dabrowski Graphic Designer
Sam Alexander Propmaker
Mackenzie Platt Set Designer
Alice Wong Set Designer
James Hills Set Dresser
David Follett Storyboard Artist
Greg Holfeld Storyboard Artist
Nahum Ziersch Storyboard Artist
Laura Wilson Swing
Christopher Vetrisano Assistant Sound Editor
Jessica Meier Assistant Sound Editor
Jack Rodrigues Boom Operator
Cristian Guerreschi Animation
Felice Minieri Animation
Tejas Kantharia Compositor
Kevin Chua VFX Artist
Lucca Boyce Visual Effects Coordinator
Laura Hamersley Visual Effects Coordinator
Hao Truong Visual Effects Coordinator
Matthew Beecher Visual Effects Coordinator
Minnie Latham Visual Effects Coordinator
Ryan Kirby Visual Effects Producer
Brigid Crevola Visual Effects Production Assistant
Crystal Mitsutsune Visual Effects Production Assistant
Louise McNicholl Visual Effects Production Manager
Bryn Farrelly Visual Effects Supervisor
Yuri Poetzl Special Effects Technician
Brock Wareham Special Effects Technician
Tori Wendt Special Effects Technician
William Traeger Assistant Accountant
Shaun Davis Assistant Accountant
Pria Jeevanthan Assistant Accountant
Feliz Stelzner Assistant Accountant
Brodie Toweel Assistant Accountant
Karen Sharp Payroll Accountant
Nazmeen Dhansey Production Accountant
Sarah Foale Production Secretary
Sylvana Gregan Second Assistant Accountant
Rebecca Gaines Travel Coordinator
Ria Kelly Travel Coordinator
John Boy Jelcic Production Assistant
Molisha Lennon Production Assistant
Kym Kornaat Production Assistant
Jake Leske Production Assistant






















ikwilfilmskijken © 2021