My Super Ex-Girlfriend (2006)

Komedie, Sciencefiction, Romantiek
Een jongeman in New York maakt het uit met zijn vriendin, maar tot zijn schrik ontdekt hij dat ze eigenlijk een superheldin met bijbehorende superkrachten is: G-Girl. Wat nog erger is: ze is er niet bepaald blij mee dat hij het uit heeft gemaakt en besluit zijn leven tot een hel te maken.

My Super Ex-Girlfriend Film Info

Score: 5.092/10 van 1365 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2006-07-20
Lengte: 95 Minuut / 1:35
Regisseur: Ivan Reitman
Schrijver: Don Payne
Productie Studios: S E Productions Inc., Regency Enterprises, Pariah, New Regency Pictures
Productie Land: United States of America

My Super Ex-Girlfriend Foto's


My Super Ex-Girlfriend Trailer


Uma Thurman
als Jenny Johnson
Luke Wilson
als Matt Saunders
Anna Faris
als Hannah
Eddie Izzard
als Professor Bedlam
Rainn Wilson
als Vaughn Haige
Stelio Savante
als Leo
John Smith
als Lenny
Wanda Sykes
als Carla Dunkirk
Margaret Anne Florence
als Bartender
Catherine Reitman
als TV News Reporter
Tara Thompson
als Young Jenny
Angel Sing
als Asian Businessman
Mike Iorio
als Lenny
Mark Consuelos
als Steve Velard
Kevin Townley
als Young Barry
Eva Veronika
als Elderly Lady
Lawrence Feeney
als Scary Dude
Lou Bonacki
als Parking Lot Manager
Jeff Norris
als NYPD Officer at Garage
Greg Northrop
als NYPD Officer at Station
Fallon Brooking
als Young Girl
Richard Brevard
als Thief
Ron Moreno
als Thief
Peter Patrikios
als Thief
Lillian Lynn
als Pedestrian at Robbery
Traver Rains
als Traver Rains
Richie Rich
als Richie Rich
Emily Girvin
als Bride
Abraham Sparrow
als Businessman
Clem Cheung
als Asian Businessman
Clint Chin
als Asian Businessman
Ben Wang
als Asian Businessman
Tara DiGiore
als Cheerleader
Tiffany Haupt
als Cheerleader
Don Burgess Director of Photography
Arnon Milchan Producer
John Papsidera Casting
Terry Serpico Utility Stunts
Jane Musky Production Design
Sheldon Kahn Editor
Kevin Crehan Music Editor
Ivan Reitman Director
Laura Jean Shannon Costume Design
Wendy Greene Bricmont Editor
David M. Dunlap Camera Operator
Martial Corneville Wigmaker
Steven Kirshoff Special Effects Coordinator
Clay Pinney Special Effects Supervisor
John Caglione Jr. Makeup Department Head
Debra Schutt Set Decoration
Tim Grimes Props
Teddy Castellucci Original Music Composer
Don Payne Screenplay
Bill Carraro Executive Producer
Francesca Paris Hair Department Head
Gavin Polone Producer
Patricia Woodbridge Art Direction
Dana Robin Unit Production Manager
Smokey Cloud Sound
Dawn Fintor Foley Artist
David Lucarelli ADR Recordist
John Murray Foley Supervisor
Erin Michael Rettig Sound Engineer
Charleen Richards ADR Mixer
Linda Drake Visual Effects Editor
Thomas F. Ford IV Visual Effects Producer
Clay Cullen Stunt Double
Curt Sobel Supervising Music Editor
Morris Flam Gaffer
G.W. Brown Supervising ADR Editor
Danny Michael Sound Mixer
Andrew Schmetterling Boom Operator
Joe Hartwick Jr. Production Supervisor
Bill Anagnos Utility Stunts
Michael Bloomberg Thanks
Payton Dunham Location Manager
Eric Reichardt Lead Painter
Steve Barnett Post Production Supervisor
Blaise Corrigan Stunts
Stephen A. Pope Stunts
John Cenatiempo Stunt Driver
Jeff Atmajian Orchestrator
Robert Malina Associate Editor
Bobby Beckles Utility Stunts
George Doering Musician
Aaron Vexler Stunts
G. A. Aguilar Stunt Coordinator
G. A. Aguilar Second Unit Director
George B. Colucci Jr. Utility Stunts
Carmel Macklin Stunts
Alison Davis Production Secretary
Jeffrey Lee Gibson Stunts
Amiee Clark Art Department Coordinator
Robert M. Andres Key Grip
Jared Burke Stunts
Cal Johnson Utility Stunts
Mark Freund Visual Effects Supervisor
Jason Blumenfeld First Assistant Director
Mario D'Leon Stunts
Brooks Baldwin Dialect Coach
Mark Gordon Dialogue Editor
Willard Overstreet Foley Editor
Myles Aronowitz Still Photographer
Jay Boryea Utility Stunts
Ray McIntyre Jr. Visual Effects Supervisor
Kelly L'Estrange Visual Effects Producer
Michael Hyde Transportation Coordinator
Mary Bailey Script Supervisor
Hans Bjerno Aerial Director of Photography
Mark Dornfeld Visual Effects Supervisor
Wendy Cox Production Coordinator
Yann Delpuech Sound Designer
Yann Delpuech Sound Effects Editor
Darin McCormick-Millett Visual Effects Producer
Devin Sterling Digital Intermediate Producer
Amy Leigh Johnson Unit Publicist
Steve Miller Visual Effects Editor
Everette Webber Digital Intermediate Editor
Derek Casari ADR Engineer
Eddie Bydalek Sound Mix Technician
Paul Marini Stunt Driver
Simon Coke Sound Editor
Jill Brown Utility Stunts
Jeremy Sample Stunts
Kris Cole Assistant Editor
Brad Haehnel Scoring Mixer
Brandon Beckman Utility Stunts
Peter Bulavinetz Construction Grip
Clay Liversidge Rigging Gaffer
Sonya M. Andonov Set Costumer
Barbara Hause Wardrobe Supervisor
Robert Fama Key Hair Stylist
Paul Cheponis Assistant Set Decoration
Margaret B. Lynch Digital Producer
John Morris Supervising Sound Editor
Peter Gelfman Property Master
Pete Anthony Conductor
Sonia Bhalla Second Assistant Director
Chris Cenatiempo Stunt Driver
Nicole Callender Utility Stunts
William Cote Stunt Double
Geoffrey Dowell Utility Stunts
Dina L. Margolin Stunt Double
Shawnna Thibodeau Stunt Double
Caroline Vexler Stunt Double
Chris Barnes Utility Stunts
Cort Hessler Stunt Driver
Jessica Miglio Additional Still Photographer
Patrick Houlihan Music Supervisor
Christie Sanders Stunts
Paula Kelly Key Makeup Artist
Brenda Finster Animation Coordinator
Jerry Yuen Cableman
Carol 'Ci Ci' Campbell Hairstylist
Jamie Baxter Visual Effects
Joseph La Corte Costumer
Scott Gertsen Carpenter
Gary Burritt Negative Cutter
Garson Yu Title Designer
Jennifer Cram Casting Assistant
Steven Gerrior First Assistant Sound Editor
Ellen Athena Catsikeas Location Assistant
Keith Siglinger Utility Stunts
Bob Colletti Stunts
Derrick Kardos Graphic Designer
Rebecca Venezia Assistant Camera
Curtis Lyons Stunts
Daniel Coss Assistant Location Manager
Steven Carbajal Location Assistant
David Cooney Storyboard Artist
Harold McConnell Jr. Special Effects
Dan Buckman Driver
Viet Luu Visual Effects Coordinator
Mark Fitzgibbons Assistant Art Director
Scott Gregory Digital Color Timer
Michael Adkisson Digital Compositor
Guy Botham Executive Visual Effects Producer
Kenny Burke Rigging Grip
Arthur Blum Dolly Grip
Chris Skutch Best Boy Grip
Robert Buckman Transportation Co-Captain
Michael S. Harbour Digital Compositor
Sonja Burchard Compositing Supervisor
Phillip Beck Special Effects Technician
Tom Potoskie Generator Operator
Saeed Faridzadeh Rotoscoping Artist
Samuel G. Friedman Electrician
Catriona Crosby On Set Dresser
Sammy Beavers Lighting Technician
Kimberly Shannon Murphy Stunt Double
David M. Atkinson First Assistant Accountant
Michael Scarola Key Construction Grip
Betsy Friedman Second Second Assistant Director
Kathleen Corgan Second Assistant Camera
Chris Silano First Assistant Camera
Claire Benjamin Extras Casting
Joseph S. Alfieri Construction Coordinator
David Catalano Additional Second Assistant Director
Geoffrey A. Ehrlich Art Department Assistant
William Sepulveda Craft Service
Jeong-Hwa Fonkalsrud Makeup Artist
Victor Chan Utility Stunts
John Panuccio Key Rigging Grip
Dave Lockwood Compositor
Stephen N. Winter Stunts
Michael T. Forrest Online Editor
Robin McAllister Assistant Property Master
Kristy Davenport Set Medic
Paul J. Park Second Assistant Accountant
Alison Barton Grip
Jeremy Crane Assistant Production Coordinator
Myriam de La Rochefoucauld Production Assistant
Dan Aronson Set Dresser
Patricia Bases Scenic Artist
Jason Hanrahan Special Effects Assistant
Nathaniel Dirksen Software Engineer
Chris Rockwell Production Accountant
Christopher Savides Color Grading
David Fishel Video Assist Operator
Carissa Ridgeway Camera Production Assistant
Cheryl Lovett Tailor
Maggie Miles Costume Coordinator
Jamie Millhoff Post Production Assistant
Jean Pesce Location Scout
Elizabeth Cline Set Production Assistant
Michael Curmi Technical Advisor
William Dean Stand In
Gary DeJesus Key Set Production Assistant
Stephanie Fitch Groff Executive Assistant
Amy Johnson Publicist
Linda Toon Payroll Accountant
Christiana Blain Utility Stunts






















ikwilfilmskijken © 2024