Hoe Tem Je Een Draak 2 (2014)

Fantasie, Actie, Avontuur, Animatie, Komedie, Familie
Hiccup en Toothless leiden honderden drakenstrijders om de Drakenberg te verdedigen, en vechten daarbij tegen Drago Bloodfist en zijn gigantische leger van drakenjagers en hun gevaarlijke oorlogsmachines. De machtige Bewilderbeast, meester van de Drakenberg, besluit om zich bij Hiccup en zijn vrienden te voegen in de strijd tegen Drago.

Hoe Tem Je Een Draak 2 Film Info

Score: 7.7/10 van 6287 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2014-06-09
Lengte: 105 Minuut / 1:45
Regisseur: Dean DeBlois
website: http://www.howtotrainyourdragon.com/
Productie Studios: DreamWorks Animation, 20th Century Fox
Productie Land: United States of America


Hoe Tem Je Een Draak 2 Trailer


Jay Baruchel
als Hiccup Horrendous Haddock III (voice)
Cate Blanchett
als Valka (voice)
Gerard Butler
als Stoick the Vast (voice)
Craig Ferguson
als Gobber the Belch (voice)
America Ferrera
als Astrid Hofferson (voice)
Jonah Hill
als Snotlout Jorgensen (voice)
Christopher Mintz-Plasse
als Fishlegs Ingerman (voice)
T. J. Miller
als Tuffnut Thorston (voice)
Kristen Wiig
als Ruffnut Thorston (voice)
Djimon Hounsou
als Drago Bludvist (voice)
Kit Harington
als Eret, Son of Eret (voice)
Kieron Elliott
als Hoark the Haggard (voice)
Philip McGrade
als Starkard (voice)
Andrew Ableson
als Ug (voice)
Gideon Emery
als Teeny (voice)
Simon Kassianides
als No-Name (voice)
Randy Thom
als Toothless (voice)
Nico Marlet Character Designer
Michael Silvers Supervising Sound Editor
John Powell Original Music Composer
Leslee Feldman Casting
Mark A. Hester Associate Editor
Bonnie Arnold Producer
Guillermo del Toro Thanks
Doug Davison Co-Producer
Roy Lee Co-Producer
Randy Thom Supervising Sound Editor
Randy Thom Sound Re-Recording Mixer
Kevin Andrus Animation
Dave Metzger Orchestrator
Cressida Cowell Novel
Chris Sanders Executive Producer
John K. Carr Editor
Dean DeBlois Director
Dean DeBlois Executive Producer
Dean DeBlois Writer
Shawn Murphy Mixing Engineer
Rick Giovinazzo Orchestrator
James Beshears Editorial Services
Rodrigo Blaas Other
Michael Amos Animation
John Swanson Production Manager
Nicolas Weis Visual Effects Design Consultant
Bart Coughlin Creature Technical Director
Jeff Atmajian Orchestrator
Liron Topaz Animation
Paul Mounsey Additional Music
Drew Struzan Thanks
Joseph C. Moshier Character Designer
Robin Harlan Foley
Julien Bocabeille Animation
Alexander Rybak Music
Tom Kramer Music Editor
Sean England Foley
Brandon Proctor ADR & Dubbing
Nick Wollage Score Engineer
Christi Soper Casting
Jeremy Bowker Sound Effects Editor
Kendra Haaland Co-Producer
Frank Ricotti Musician
Thomas A. Carlson Music Editor
Pascal Garneau Foley Editor
Sue Fox Foley Editor
Ken Bielenberg Executive In Charge Of Production
Mac Smith Sound Effects Editor
Jessica Drake Dialect Coach
Al Nelson Sound Designer
Leff Lefferts Sound Design Assistant
Leff Lefferts Additional Sound Re-Recording Mixer
Simon Otto Storyboard
James Baxter Animation Supervisor
J.C. Alvarez Layout
Shane Glick Assistant Editor
Kristof Serrand Supervising Animator
Laurent Caneiro Animation
Bill Diaz Animation
Rebecca Huntley Production Manager
Munira Moiz Tayabji Supervising Technical Director
Nathan Loofbourrow Creature Technical Director
Kate Spencer Co-Executive Producer
Michael A. Connolly Co-Producer
Aaron Dem Associate Producer
Randy Kerber Orchestrator
Pete Anthony Orchestrator
Andrea McCarthy Paul Production Accountant
Brian Chumney ADR Supervisor
Gavin Greenaway Conductor
Andrew Kinney Orchestrator
Anthony Fung VFX Artist
Bonnie Lemon Executive In Charge Of Production
David Lipton VFX Artist
Andrew Wheeler VFX Artist
Brent Hutchins Production Controller
Christina N. de Juan Creature Technical Director
Hongseo Park Creature Technical Director
Dave Walvoord Visual Effects Supervisor
Leo Sanchez Barbosa Character Designer
Mark Berrow Musician
James Thatcher Musician
James E. Stapp Modeling
Joe Bowers Animation
Tripp Hudson Executive In Charge Of Production
Steve Mair Musician
Joe Crowley Production Supervisor
Theodore Anthony Lee Ty Animation
Bert Poole Lighting Supervisor
Milton E. Rodriguez-Rios Lighting Artist
Mollie Gamo Casting Associate
Caroline Robinson Production Supervisor
Rani Naamani Animation
Max Bruce Lighting Supervisor
Dee Lewis Clay Musician
Louis Flores VFX Artist
Rachel Bolt Musician
Cassidy Curtis Animation
Kevin Rodgers Creature Technical Director
Matt Head VFX Artist
Mark Macready Systems Administrators & Support
Beth Hofer Executive In Charge Of Production
Dick Walsh Creature Technical Director
Andrew Findon Musician
Anna Noakes Musician
Owen Slade Musician
Bart Feliciano Systems Administrators & Support
Mike Stern Animation
David Torres Supervising Animator
Dorien Gunnels Lighting Artist
Betty Tom Production Accountant
Steven Hornby Supervising Animator
Adam Dotson Animation
Martin P. Hopkins Animation
Leif Jeffers Animation
Ron Pucherelli Animation
Tal Shwarzman Animation
Andrew Harkins Animation
David Drell Creature Technical Director
Li-Lian Ku Creature Technical Director
Wade Ryer Creature Technical Director
Gaurav Shenai Creature Technical Director
Ariga Parseghian Finance
Terri Anderson Finance
Hannah Sherman Lighting Artist
Vaibhav Shah Modeling
Alex Cardullo Post Production Assistant
Chris Hewitt Post Production Assistant
David Farley Post Production Supervisor
Jacquelyn Robbins Production Accountant
Deepak Kumar Production Coordinator
Tim Kwan Production Coordinator
Kristen Murtha Production Coordinator
Curtis W. Thompson Production Coordinator
Rachnatp Production Supervisor
Sean Cole Visual Effects Supervisor
David Hail Publicist
Jennifer Smith Software Engineer
Margaret A. Decker Software Engineer
Rain Angeles Systems Administrators & Support
Zhaoping Wei Art Direction
Zach Glynn VFX Artist
Ben Sutherland VFX Artist
Dustin Anderson VFX Artist
Wes Chilton VFX Artist
Stephen Timothy Cooney VFX Artist
Terry Kaleas VFX Artist
Katie Van Maanen VFX Artist
John Ashton Thomas Orchestrator
Pierre-Olivier Vincent Production Design
Lou Dellarosa Animation
Sean Sexton Supervising Animator
Greg Whittaker Animation
Lauren Lear First Assistant Editor
Tony Siruno Character Designer
Cliff B. Mitchell Creature Technical Director
Dug Stanat Creature Technical Director
Charles Ellison Modeling
Tom Pigott Smith Musician
Jessica Forer Production Coordinator
Shane Mulholland Production Supervisor
Steven Schweickart Production Supervisor
Jabari Phillips Editorial Coordinator
Jakob Hjort Jensen Supervising Animator
Brian C. Davis VFX Artist
Grace Bisel Administration
Nayoun Charoenchai Animation
Thomas Grummt Lead Animator
Jennifer E. Harlow Animation
Alissa Rowinsky Wright Legal Services
Kendal Sager Creature Technical Director
Ruhi Sinha Lighting Artist
Craig Dowsett Modeling
John Geller Post Production Assistant
Darci Zalvin Executive In Charge Of Production
Lorne MacDougall Musician
Michael Necci Art Direction
Elmer Quinteros Animation Production Assistant
Elmer Quinteros Editorial Production Assistant
Alberto Corral Animation
Michelle Cowart Animation
Tommie Löfqvist Animation
David R. Polk Animation
Sebastien Wojda Animation
Rachel Fite Animation
Zakk Bates Animation
Liang-Yuan Wang CG Supervisor
Trisha Butkowski Creature Technical Director
Daniel Dawson Creature Technical Director
Candice Miller Creature Technical Director
Jaryd Snover Creature Technical Director
Ferris Webby Creature Technical Director
Anthony B. Willis Additional Music
K L Sateesh Varma Compositors
Nathan Crommett Finance
Ariel Chisholm Lighting Artist
Jonathan Ciscon Lighting Artist
Kirill Smolskiy Lighting Artist
Christopher Sprunger Lighting Artist
Kaki Bage Lighting Production Assistant
Joanna Wu Lighting Supervisor
Stephen Bailey Sequence Supervisor
Marty Havran Modeling
Jayanta Mazumder Modeling
Paul Schoeni Modeling
Robert Vignone Modeling
Sudipta Panja Modeling
John Barclay Musician
Paul Kimber Musician
Andrew Busher Musician
Stephen Henderson Musician
Gary Kettel Musician
Mary Scully Musician
Andrew Wood Musician
Jason Evans Musician
Tommy Laurence Orchestrator
Stephanie Alpert Production Coordinator
Ryan Behnke Production Coordinator
Aubrey Millen Production Coordinator
Lillian Ritchie Production Coordinator
Tyler M. Saunders Production Coordinator
Sumit Verma Production Coordinator
Dustin Wheelen Production Coordinator
Corie Zhang Production Coordinator
Dinesh Krishnan Nair Production Manager
Milind D. Shinde Production Manager
Angie Howard Production Manager
Aditya Deosthale Production Supervisor
Tracy Larson Production Supervisor
Cat Thelia Production Supervisor
Simon Goldfinch Sound Engineer
Stephen J. Ward Software Engineer
Steve Jamerson Sound Engineer
Linda Sunshine Thanks
Kevin Estrada Still Photographer
Fabio Lignini Supervising Animator
Dan Golembeski Supervising Technical Director
Jeff Budsberg Visual Effects
Ted Davis Visual Effects
Fangwei Lee Visual Effects
Shiben Bhattacharjee VFX Artist
Alan Cheney VFX Artist
Carl Hooper VFX Artist
Jaideep Khadilkar VFX Artist
Rahul Mullick VFX Artist
Stephanie Mulqueen VFX Artist
Jason Porath VFX Artist
Christopher Rydalch VFX Artist
Youxi Woo VFX Artist
Guoqiang Xie VFX Artist
Desiree Montalvo Visual Effects Coordinator
Gil Zimmerman Director of Photography






















ikwilfilmskijken © 2020