Megamind (2010)

Animatie, Actie, Komedie, Familie, Sciencefiction
Wanneer de beruchte schurk Megamind per ongeluk zijn aartsrivaal Metro Man vermoordt, verliest hij de zin van het leven. Zijn hele leven zat hij achter z'n vijand aan en de vijand achter hem. Nu dit domme ongelukje zijn leven veranderd heeft, creëert hij een nieuwe superheld genaamd Titan. Probleem is dat deze ook de nummer één schurk van de stad wil zijn. Hoe moet het nu?

Megamind Film Info

Score: 6.938/10 van 5880 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2010-10-28
Lengte: 95 Minuut / 1:35
Regisseur: Tom McGrath
Schrijvers Alan Schoolcraft, Brent Simons.
Productie Studio: DreamWorks Animation
Productie Land: United States of America


Megamind Trailer


Will Ferrell
als Megamind (voice)
Tina Fey
als Roxanne Ritchi (voice)
Brad Pitt
als Metro Man (voice)
Jonah Hill
als Hal Stewart / Tighten (voice)
David Cross
als Minion (voice)
Ben Stiller
als Bernard (voice)
Justin Theroux
als Megaminds's Father (voice)
Jessica Schulte
als Megamind's Mother (voice)
Tom McGrath
als Lord Scott / Prison Guard (voice)
Emily Nordwind
als Lady Scott (voice)
J.K. Simmons
als Warden (voice)
Ella Olivia Stiller
als Schoolchild (voice)
Quinn Dempsey Stiller
als Schoolchild (voice)
Brian Hopkins
als Prisoner (voice)
Christopher Knights
als Prison Guard (voice)
Mike Mitchell
als Father in Crowd (voice)
Jasper Johannes Andrews
als Crying Baby (voice)
Jack Blessing
als Newscaster (voice)
Stephen Kearin
als Mayor (voice)
Hans Zimmer Original Music Composer
Justin Theroux Creative Consultant
Guillermo Navarro Thanks
Ben Stiller Executive Producer
Leslee Feldman Casting
Conrad Vernon Thanks
Christopher Knights Associate Editor
Tom McGrath Director
Guillermo del Toro Creative Consultant
Ramiro Belgardt Music Editor
Stuart Cornfeld Executive Producer
David C. Lawson Master Lighting Artist
Chris Bancroft Animation
R.J. Kizer ADR Editor
Lara Breay Producer
Gary Trousdale Thanks
Mike Mitchell Thanks
Kevin Kaska Orchestrator
Derek Drymon Thanks
Lynn Hobson Associate Editor
Robert W. Hedland Assistant Editor
Rick Giovinazzo Orchestrator
Alan Schoolcraft Screenplay
Brent Simons Screenplay
David James Production Design
Denise Nolan Cascino Producer
Goro Fujita Visual Development
Travis Koller Visual Development
Bryan Gregg LaShelle Visual Development
John Allwine VFX Artist
Navjit Singh Gill Lighting Artist
Lorne Balfe Original Music Composer
Marc Bonilla Additional Music
George Doering Musician
Cameron Hood Thanks
Kyle Jefferson Thanks
Mark Donald Supervising Animator
Luke Randall Animation
Chris Reccardi Character Designer
Julien Bocabeille Animation
Peter Oso Snell Music Editor
Andrew Birch Post-Production Manager
Dan O'Connell Foley
Andy Nelson Sound Re-Recording Mixer
John Marquis Sound Effects Editor
John Finklea Temp Music Editor
James Wood Wilson Visual Development
John T. Cucci Foley
Christi Soper Casting Associate
Susan Dudeck Supervising ADR Editor
Slamm Andrews Scoring Mixer
Erik Aadahl Supervising Sound Editor
Ethan van der Ryn Supervising Sound Editor
Markus Burki VFX Artist
Michael A. Levine Additional Music
Anna Behlmer Sound Re-Recording Mixer
Jack Lilburn Lighting Coordinator
Fatima Robinson Choreographer
Tighe Sheldon Sound Recordist
William M. Steinberg Assistant Editor
Richard Daskas Visual Development
Devin Crane Character Designer
Simon Rodgers Visual Development
Andy Bialk Character Designer
P.K. Hooker Sound Effects Editor
Shane Prigmore Storyboard
Andy Schuhler Storyboard
Jason Spencer Galsworthy Supervising Animator
Ryan Cole Sound Recordist
Tom Lalley Sound Engineer
Peer Lemmers Animation
Paul Chung Animation
Morgan R. Kelly Animation
Sam Michlap Visual Development
Laurent Caneiro Animation
Michael McNeill CG Supervisor
Nikita Pavlov Visual Effects
Nelson Brown Animation
Ken Ball CG Supervisor
Ronman Yiu Yan Ng Master Lighting Artist
Kate Spencer Production Manager
Kathy Nelson Executive Music Producer
Mike Beaulieu Animation
Mariko Hoshi Animation
Liska Ostojic Script Coordinator
Doug Pierce Set Designer
Michael Andrews Editor
Yimi Tong Production Coordinator
James Ashwill Foley
Gavin Greenaway Conductor
Clint Colver Lighting Artist
Dane Stogner Animation
Ludovic Bouancheau Animation
Anthony Hodgson Supervising Animator
Matthieu Grospiron Lighting Artist
John Dorst Assistant Editor
Raymond Zibach Visual Development
Bonnie Lemon Executive In Charge Of Production
Camille Leganza Production Supervisor
Carl Rydlund Orchestrator
Tom Boyd Musician
Jonathan Evans-Jones Musician
Melanie Cordan Animation
Rebecca Perez Animation
Irene Parkins Animation
Andy Sisul First Assistant Sound Editor
Steve Mair Musician
Annmarie Koenig CG Supervisor
Peter Maynez Visual Development
Milton E. Rodriguez-Rios Master Lighting Artist
Mollie Gamo Casting Assistant
Nazia Khan Actor's Assistant
David Isetta Production Supervisor
Sylvain Deboissy Character Designer
Carlos Sotolongo ADR & Dubbing
Glen Gustafson Lighting Artist
Kory Heinzen Visual Development
Corban Gossett Supervising Technical Director
Rani Naamani Animation
Peter Farson Creature Technical Director
Nico Sanghrajka Creature Technical Director
Holly Edwards Associate Producer
Max Bruce Master Lighting Artist
August Meredith VFX Artist
Amanda Johnstone-Batt Lighting Artist
Rachel Slansky Production Coordinator
Roger Linley Musician
Steve Schaeffer Musician
Ka Yaw Tan Lighting Artist
Philip To Animation
Nara Youn Animation
Cristian Moras Lighting Artist
Gina Warr Master Lighting Artist
Patrick Kelly Software Engineer
David Spivack Animation
Andre de Oliviera Araujo Production Manager
Dick Walsh Creature Technical Director
Steve McGrath Modeling
Andrew Crowley Musician
Bart Feliciano Systems Administrators & Support
Ryan Gong Animation
Zubin Wadia VFX Artist
Ben Rush Animation
David Torres Supervising Animator
Dorien Gunnels Lighting Artist
Roy Latham ADR & Dubbing
Betty Tom Production Accountant
W. Jacob Gardner Animation
Tomoyuki Harashima Animation
Martin P. Hopkins Animation
Tyler Phillips Animation
Ron Pucherelli Animation
Brittany Cope Casting Assistant
Vicki Hunter Finance
Ariga Parseghian Finance
Terri Anderson Finance
Kirsten Drummond Lighting Artist
Kevin Edwards Master Lighting Artist
Julien Forest Lighting Artist
Oth Khotsimeuang Lighting Artist
Jennifer Leigh King Lighting Artist
Hannah Sherman Lighting Artist
Jung Jin Song Master Lighting Artist
Emily Yi Lighting Artist
Shawn Bohonos Systems Administrators & Support
Dave Dinsmore Systems Administrators & Support
Dj Downey Systems Administrators & Support
Alireza Estakhrian Systems Administrators & Support
Othieno Okong'o Systems Administrators & Support
Lauren Blackshear Production Coordinator
Alyson Blume Production Coordinator
Tim Kwan Production Coordinator
Kelly Matthews Production Supervisor
David Hail Unit Publicist
Margaret A. Decker Software Engineer
Rain Angeles Systems Administrators & Support
Greg Gibson Systems Administrators & Support
Ariandy Chandra Title Designer
Shaun Graham Visual Effects
Kyle Maxwell Visual Effects
Jason Rickwald Visual Effects
Benjamin Andersen VFX Artist
Shinsaku Arima VFX Artist
Greg Beckman VFX Artist
Wes Chilton VFX Artist
Tyson Erze VFX Artist
Robert Kopinsky VFX Artist
Jaemin Lee VFX Artist
Katie Van Maanen VFX Artist
Matt Robertson Administration
Katrina Conwright Animation
Cameron Fielding Animation
Scott Lafleur Animation
Kevan Shorey Animation
Tony Siruno Character Designer
Cara Malek Creature Technical Director
Cliff B. Mitchell Creature Technical Director
Sven Pohle Creature Technical Director
Guido Zimmermann Creature Technical Director
Amy Rae Jones Master Lighting Artist
Sebastien Chort Master Lighting Artist
Mark A. Decker Lighting Artist
Kurt Kaminski Lighting Artist
Soongu Kwon Modeling
Jung Jin Kang Modeling
Jeff Wagner Modeling
Matthew C. Campbell Production Coordinator
Shane Mulholland Production Coordinator
Robyn Mesher Production Supervisor
Steven Schweickart Production Supervisor
Gregg Carrier Software Engineer
Mackenzie Thompson Software Engineer
Debbie L. O'Keeffe Thanks
Chris Clad Musician
Steven Blakey VFX Artist
Robert Chen VFX Artist
Landon Gray VFX Artist
Laurent Kermel VFX Artist
Olive Lin VFX Artist
John Patton VFX Artist
Stephanie Siebert VFX Artist
Stuart Tett VFX Artist
Jason William Scheier Visual Development
Jason Ryan Animation Supervisor
Mona Shokrai Legal Services
Alissa Rowinsky Wright Legal Services
Kendal Sager Creature Technical Director
Paul Kegg Musician
Darci Zalvin Executive In Charge Of Production
Jeffrey Joe Animation
Michelle Cowart Animation
Tommie Löfqvist Animation
Paul Schoeni Modeling
Fangwei Lee Visual Effects
Jake Walker Musician
Bailey Brent Animation
Ross Burgess Animation
Dave Burgess Supervising Animator
Dan Newell Musician
Robert Lurye CG Supervisor
Jessie Carbonaro Production Supervisor
Trinity Murphy Production Supervisor
Sean Mahoney Supervising Animator
William Opdyke VFX Artist
Tony Mitzelfelt Master Lighting Artist
Christine Nguyen Production Coordinator
Daniel Ortiz Assistant Editor
Jessi Stumpfel Master Lighting Artist
Gabriel White Master Lighting Artist
Alfred Young Lighting Artist
Diana K. Lee Production Supervisor
Meredith Narrowe Production Supervisor
Ryan Genji Thomas Production Supervisor
Jannette Eng Production Supervisor
Guillermo Careaga Animation
Alexander Fleisig Animation
Mark Roennigke Animation
Cory Rogers Animation
Alex Patanjo VFX Artist
Jason Waltman VFX Artist
Maciek Gliwa Animation
Chin Ko Visual Development
Malia P. Russell Production Supervisor
Christopher Lee Capel Animation
Michelle Mendenhall Associate Editor
Jimmy Maidens Master Lighting Artist
Marc Miller Master Lighting Artist
Yuko Okumura Lighting Artist
Philippe Denis VFX Supervisor
Geri Smith Master Lighting Artist
Stephan Osterburg Creature Technical Director
Osamu Takehiro VFX Artist
Benjamin Venancie Lighting Artist
Madison Sellers Editorial Production Assistant
Jeff Wang Creature Technical Director
George Ho Lighting Artist
Lisa M. Tse Lighting Artist
Doug Yoshida Lighting Artist
William E. Arias Master Lighting Artist
Antoine Deschamps Lighting Artist
Amber Stewart Lunderville Lighting Artist
Pietro Materossi Lighting Artist
Ken Fountain Animation
Stephen Melagrano Animation
Zeki Melek Visual Effects
Timothy Lamb Art Direction
Timothy Lamb Character Designer
Kira Shea Smithson Administration
Michael C. Mason Musician
Erik Pope Script Supervisor
Scott B. Peterson Visual Effects
John Hanashiro Post Production Supervisor
Sucheta Bhatawadekar Lighting Artist
Noel Hocquet Lighting Artist
Gregory Jennings Lighting Artist
Prapanch Swamy Lighting Artist
Ryan Michael Todd Lighting Artist
Lori Williams Lighting Artist
Hanwei Wu Lighting Artist
Eli Rod Master Lighting Artist
Maude Lewis Production Manager
Danielle Helsaple Production Supervisor
Daniel Fresco Scoring Mixer
Daniel Kresco Scoring Mixer
Nicasio Nakamine Animation Production Assistant
Sebastien Potet Creature Technical Director
Paul Timpson Creature Technical Director
Priscilla Chiu Yee Tsang Creature Technical Director
Drago Avdalovic Creature Technical Director
Adrian Tsang Creature Technical Director
Julie Anne Brame VFX Artist
Yancy Lindquist VFX Artist
Gustav Melich VFX Artist
Alex Hagelis Visual Development
Sunil Pant Visual Development
Stan Seo Visual Development
Matt Titus Visual Effects
Reny Preussker Visual Effects Coordinator






















ikwilfilmskijken © 2022