Maze Runner: The Scorch Trials (2015)

Actie, Sciencefiction, Thriller
In dit tweede deel van de epische Maze Runner saga, krijgen Thomas en de andere Gladers te maken met hun grootste uitdaging tot nu toe: het zoeken naar aanwijzingen over de geheimzinnige en machtige organisatie WCKD.

Maze Runner: The Scorch Trials Film Info

Score: 6.6/10 van 6566 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2015-09-09
Lengte: 131 Minuut / 2:11
Regisseur: Wes Ball
Schrijver: T.S. Nowlin
website: http://mazerunner.nl
Productie Studios: Temple Hill Entertainment, Gotham Group, TSG Entertainment
Productie Land: United States of America

Maze Runner: The Scorch Trials Foto's


Maze Runner: The Scorch Trials Trailer


Dylan O'Brien
als Thomas
Kaya Scodelario
als Teresa Agnes
Thomas Brodie-Sangster
als Newt
Giancarlo Esposito
als Jorge
Aidan Gillen
als Janson
Barry Pepper
als Vince
Lili Taylor
als Mary Cooper
Patricia Clarkson
als Ava Paige
Ki Hong Lee
als Minho
Dexter Darden
als Frypan
Jacob Lofland
als Aris Jones
Nathalie Emmanuel
als Harriet
Katherine McNamara
als Sonya
Lora Martinez-Cunningham
als Thomas' Mother
Rosa Salazar
als Brenda
Tatanka Means
als Joe
Jenny Gabrielle
als Ponytail
Alan Tudyk
als Blondie
Shawn Prince
als David
Terry Dale Parks
als Carl (Masked Man)
John Trejo
als M3 Soldier
Alexander Flores
als Winston
Kathryn Smith-McGlynn
als Dr. Crawford
Matt Metzler
als Barkley
David House
als Soldier
Luke Gallegos
als Young Thomas
Jeremy Becerra
als Riley
Matthew Page
als Harold (Soldier)
Alex Knight
als Aide
Marc Comstock
als Med Tech
Brandon K. Hampton
als Surveillance Room Attendant
Ryan Jason Cook
als Nurse
James Burnett
als Rebel Sentry
Morse Bicknell
als Doctor
Laramie Cooley
als Abigail (uncredited)
Bryce Romero
als Jack (uncredited)
Keith Jardine
als Scavenger Guard (Jim) (uncredited)
Daniel Casillas Makeup Effects
Wes Ball Director
Sanja Milkovic Hays Costume Design
Dan Zimmerman Editor
Daniel T. Dorrance Production Design
Gyula Pados Director of Photography
Wes Ball Executive Producer
T.S. Nowlin Executive Producer
Lindsay Williams Executive Producer
Edward Gamarra Executive Producer
Ellen Goldsmith-Vein Producer
Wyck Godfrey Producer
Marty Bowen Producer
Lee Stollman Producer
Joe Hartwick Jr. Producer
James Dashner Novel
T.S. Nowlin Screenplay
Denise Chamian Casting
Beth Day Casting Associate
Liz Ludwitzke Casting Associate
Andrew Max Cahn Supervising Art Director
Billy W. Ray Art Direction
Kelly Berry Set Decoration
Vicki M. McWilliams Art Department Coordinator
Irena Stepic Assistant Costume Designer
Nava R. Sadan Costume Supervisor
Gina G. Aller Costume Supervisor
Rosanna Dill Set Costumer
Ashley Edwards Set Costumer
Kari King Set Costumer
Lora McKenny Set Costumer
Katie L. Murphy Set Costumer
Steve Gehrke Script Supervisor
Isaac Hai Swee Tan Animation
Victor Huang Animation
Craig Young Animation
Shaun Friedberg Animation Director
Leon Woud Animation Director
Jade Mansueto Animation Director
Aaron Gilman Animation Supervisor
Ken Barthelmey Creature Design
Chloe Feodoroff Visual Effects Coordinator
Drew Nielsen Visual Effects Coordinator
Keith O'Hara Visual Effects Coordinator
Margaux Peach Visual Effects Coordinator
Jeremy Hollis Visual Effects Coordinator
Jana Jungk Visual Effects Coordinator
Rolf Fleischmann Visual Effects Editor
Steve Dubin Visual Effects Producer
Scott Puckett Visual Effects Producer
Jason Chen Visual Effects Producer
Martin Wiseman Visual Effects Producer
R. Christopher White Visual Effects Supervisor
Geordie Sheffer Hair Department Head
Janessa Bouldin Hairstylist
Reyna Robinson Hairstylist
Delana Veirs Hairstylist
Elizabeth Lawson Hairstylist
Teri Ann Uccan Hairstylist
Megan Daum Key Hair Stylist
Karen McDonald Makeup Department Head
Sara Roybal Makeup Artist
Frieda Valenzuela Makeup Artist
Jon Shroyer Makeup Artist
Tom Woodruff Jr. Makeup Designer
Jerrad Gray Makeup Effects
Leonard MacDonald Makeup Effects
Dave Snyder Makeup Effects
Thomas E. Surprenant Makeup Effects
Richard K. Buoen Conceptual Design
Bill Holmquist Construction Coordinator
Jeff Carson Music Editor
Charles Martin Inouye Music Editor
Michael Kelem Helicopter Camera
David J. Thompson Steadicam Operator
Richard Foreman Jr. Still Photographer
James R. Tynes Gaffer
Sharla Cipicchio First Assistant Camera
Daniel Bombell First Assistant Camera
Kingslea Bueltel First Assistant Camera
George Cottle Stunt Coordinator
Isaac Hamon Stunt Coordinator
Dan O'Connell Foley
John T. Cucci Foley
Ai-Ling Lee Sound Designer
Lee Gilmore Sound Effects Editor
Bob Kellough Sound Effects Editor
Ron Bartlett Sound Re-Recording Mixer
Shayna Brown Sound Re-Recording Mixer
Ai-Ling Lee Supervising Sound Editor
P.J. Burch First Assistant Editor
David Zimmerman First Assistant Editor
Brian Malone Rigging Grip
David Greene Special Effects Coordinator
Mark Aaron Wagner Stunts
Tim Gomillion Sound Recordist
John Paesano Original Music Composer
Brett Andrews Property Master






















ikwilfilmskijken © 2019